PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال هارد از یه وی پی اس به وی پی اس دیگر در VMwar5 - راهنمایی کنید

b2z
June 24th, 2012, 14:20
سلام
یه وی پی اس دارم با 4 تا درایو
درایو اول واسه ویندوز 100 گیگ
درایو دو با 2 ترابایت
درایو 3 با 2 ترابایت
درایو 4 با 2 ترابایت
رو وی پی اس ویندوز سرور 2008 64 بیت دارم ! میخوام تغیرش بدم به ویندوز 2003 32 بیت ولی موقع نصب که ایزو ویندوز رو داخل درایو قرار میدم بهم ارور میده و نصبش نمیکنه !
یه وی پی اس دیگه اوکی کردم ! همه چیزش آمادست ! الان چطوری اون ستا درایو هامو بهش وصل کنم ! آیا امکانش هست از اون وی پی اس به این یکی نتقالشون بدم ؟ بدون اینکه اطلاعات صدمه ببینن !؟

scary-x2
June 24th, 2012, 14:56
چند وقت پیش یه تاپیک دیدم تو همین مایه های تاپیک شما بود . نهایت نتیجه این بود که با فایلزیلا فایل های هارد رو دانلود میکردن و آپ میکردن تو وی پی اس دومی :d
شما هم فکر کنم باید همین کارو بکنید . چون هارد مجازی هست مثل سخت افزار کامپیوتر نیست که بشه اضافه کرد به سرور جدید
حالا باز ما زیاد بلد نیستیم . بقیه دوستان بیان کمک کنن :d

RoobinaServer
June 24th, 2012, 15:21
چند وقت پیش یه تاپیک دیدم تو همین مایه های تاپیک شما بود . نهایت نتیجه این بود که با فایلزیلا فایل های هارد رو دانلود میکردن و آپ میکردن تو وی پی اس دومی :d
شما هم فکر کنم باید همین کارو بکنید . چون هارد مجازی هست مثل سخت افزار کامپیوتر نیست که بشه اضافه کرد به سرور جدید
حالا باز ما زیاد بلد نیستیم . بقیه دوستان بیان کمک کنن :d

عجب.

سلام
یه وی پی اس دارم با 4 تا درایو
درایو اول واسه ویندوز 100 گیگ
درایو دو با 2 ترابایت
درایو 3 با 2 ترابایت
درایو 4 با 2 ترابایت
رو وی پی اس ویندوز سرور 2008 64 بیت دارم ! میخوام تغیرش بدم به ویندوز 2003 32 بیت ولی موقع نصب که ایزو ویندوز رو داخل درایو قرار میدم بهم ارور میده و نصبش نمیکنه !
یه وی پی اس دیگه اوکی کردم ! همه چیزش آمادست ! الان چطوری اون ستا درایو هامو بهش وصل کنم ! آیا امکانش هست از اون وی پی اس به این یکی نتقالشون بدم ؟ بدون اینکه اطلاعات صدمه ببینن !؟

هارد سرور قبل که با فرمت vmdk در دیتا استور ذخیره شده را انتقال بدید به پوشه سرور جدید

و بعد بر روی اسم سرور جدید کلیک راست کرده و به ادیت بروید همان قسمت که رم و ... تنظیم میشه
بعد بر روی Add کلیک کنید و هارد را بزنید بعد یه مرحله داره که ازتون میپرسه هادر جدید یا هارد قدیمی میخواید اضافه کنید

دومین دکمه رادیویی یعنی هارد قدیمی را کلیک کنید و نکست بزنید بعد بقیه مراحل مشخصه.

یا حق

scary-x2
June 24th, 2012, 15:49
حاجی چک کن ببین میشه یا نه . اگه شد ما هم شاید لازممون بشه استفاده کنیم :D

تشکر از کاربر RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)
:111:

b2z
June 24th, 2012, 18:46
هر دوتا وی پی اس هارو خاموش کردم !
انتقال که میزنم میگه این مسیر وجود ندارد ! ارور میده !