PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول فروش اکانت

mr.reza
June 23rd, 2012, 15:06
سلام دوستان .
نیاز به ماژول فروش اکانت دارم (به زبان انگلیسی) که یوزر وقتی خرید می کنه اکانت رو بعد از واریز دریافت کنه . و امکان ورود اکانت ها به صورت کلی رو داشته باشه .
فیلد یوزر و پسورد داشته باشه . زیبایی محیط کاربریش برام مهمه
می خوام پرداخت با پی پال و سایر حساب های مجازی ... انجام بشه

هزینه این پروژه چقدر میشه ؟

websazha
June 28th, 2012, 14:37
اگر از فکر whmcs بیاید بیرون فروشگاه ساز های زیادی هستند که بعد از پرداخت امکان دانلود و دریافت یوزر رو به کاربر می دهند هم نوع فارسی هست و هم انگلیسی/

mr.reza
June 28th, 2012, 16:11
اگر از فکر whmcs بیاید بیرون فروشگاه ساز های زیادی هستند که بعد از پرداخت امکان دانلود و دریافت یوزر رو به کاربر می دهند هم نوع فارسی هست و هم انگلیسی/

من هم تاکیدی ندارم حتما whmcs باشه . لطفا اسکریپت انگلیسی رو نام ببرید تا بتونم تهیه کنم . من که خیلی گشتم

amirlord
June 28th, 2012, 16:54
سلام
ماژول آماده هست . ایمیل بزنید برای دریافت اطلاعات : parsflash.ir@gmail.com

websazha
June 28th, 2012, 17:52
سلام
ماژول آماده هست . ایمیل بزنید برای دریافت اطلاعات : parsflash.ir@gmail.com

لطفا قیمت ماژول بفرمایید تشکر.

sellpad
June 28th, 2012, 18:02
من ibsng رو به whmcs میتونم وصل کنم تا ازون طریق بفروشی

websazha
June 30th, 2012, 02:45
من ibsng رو به whmcs میتونم وصل کنم تا ازون طریق بفروشی

ماژول که شما فرمودید رایگان هست دوست عزیز مطمئنن شما رایگان رو که نمی خواستی بفروشین نه!؟
ماژول ساخت اکانت خودکار IBsng در WHMCS | NulLers.ir » Free PHP Scripts | NulL.Clone.Free.ASP.PHP.Ajax.GFX. ... (http://nullers.ir/nullers.topix/1983-ibsng-module-for-whmcs-nullers.html)

amirlord
June 30th, 2012, 02:47
لطفا قیمت ماژول بفرمایید تشکر.
سلام
ماژول + خصوصی سازی : شروع از 75 هزار تومن ...

blue-panther1
November 20th, 2012, 00:47
ميخوام يكي برام ماژول ساخت يوزر و پس رو در ibsng براي freer بسازه اگه كسي هست
id yahoo : goldeeen***
براي هزينه و.. حرف ميزنيم

lived
November 20th, 2012, 02:18
با فرییر میتونید انجام بدید . دقیقا همون چیزی هست که میخواهید قالب هم به راحتی میتونید کاستومایز کنید
برای این موضوع سیستم های انگلیسی زیادی هست که قابل دانلود هستن و کارتون رو راه میندازن