PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه وی پی اسی خریداری کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

ghooriha
June 23rd, 2012, 14:28
سلام به دوستان میخواستم من رو راهنمایی کنید - فقط از کسانی که خودشون سرور مجازی میفروشند، خواهش میکنم تبلیغ شرکت خودشون رو نکنند!
فقط کسانی که سرور خریداری کردند و رضایت دارند راهنمایی کنند با تشکر!
3- انتقال سایت شخصیم به این سرور
4- استفاده از **** برای اعضای سایت
5- اینکه قایلبت ارتقا داشته باشه ( رم و هارد)
لازم به ذکر هستش که این ها رو برای استفاده شخصی میخوام حالا میخوام بدونم از کدوم شرکت بگیرم؟ خودم میخواستم رم 512 بگیرم و پورت 1گیگ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

اگه میشه تفاوا سرور وارز و غیر وارز رو توضیح بدید

leonr2
June 23rd, 2012, 19:05
1. بیشتر جاها به تورنت و لیچ گیر میدن
2. همه جا امکان ارتقا هست.
با این خوابی که واسه وی پی اس ه ایندت دیدی کمتر از 1gb ram جواب نمیده !!

RoobinaServer
June 23rd, 2012, 19:16
اگه میشه تفاوا سرور وارز و غیر وارز رو توضیح بدید

در مورد وارز براتون بگم که وارز یعنی به کپی رایت گیر داده نشه

غیر وارز گیر میدن البته به دیتاسنتر مربطو میشه بعضی ها تا شکایت نشه کاری ندارن.

درباره نظرات مشتریان هم به بخش فروش سرور مجازی برید تاپیکهای فروش آنجا بعضی از مشتریان که در انجمن عضو هستن نظر دادن در تاپیک ها.

یا حق

Arna
June 23rd, 2012, 19:19
با سلام

سعی کنید قبل از خرید حتما از فروشنده بپرسید که سرورشون با تورنت مشکلی داره یا نه

رم 1 گیگ هم بگیرید بهتر هستش ( و یا بالاتر )

سرور وارز ( که البته کاملا وارزش خیلی کمیاب هست ) به قوانین کپی رایت اهمیت نمیده

danitfk
June 23rd, 2012, 19:54
به نظرم بهترین انتخاب شما میتونه از دیتاسنتر های معتبر آمریکای شمال مثل iWeb , XLHost , Yesup , SingleHup باشه !
کیفیت غیر قابل رقابت با اکثر دیتاسنترهای اروپایی دارند ؛ اما کیفیت هزینه داره..
یه VPS با کیفیت با رم 2 گیگابایت و پورت 1 گیگابیت + پردازنده شیر شده 1 گیگاهرتز خیلی مناسب هست براتون.

ghooriha
June 24th, 2012, 00:31
مرسی از همه دوستان
از چه شرکتی بگیرم؟
لینوکس یا ویندوز؟

RoobinaServer
June 24th, 2012, 00:58
مرسی از همه دوستان
از چه شرکتی بگیرم؟
لینوکس یا ویندوز؟

به جز شرط اولی یعنی تورنت اگر خواستید در خدمتیم.

البته در یک تاپیک جداگانه بیان کنید که سروری با این شرایط میخواید در بخش درخواست سرویس

دوستان آفر میدن

یا حق

danitfk
June 24th, 2012, 01:16
تورنت خصوصی هست یا .. ؟

aminarab17
June 24th, 2012, 05:07
سلام
پارس پک (http://parspack.com) تایید میشه ، همچنین اولین هاست (http://Avalinhost.com)
اما اگه خیلی حرفه ای می خوای کار کنی همون پارس پک بهترین گزینه است ، من ازشون سرویس داشتم رپیدلیچ و تورنت استفاده ی شخصی داشتم حدود چهار پنج ماه هیچ مشکلی پیش نیومد ، فقط به اسپم یکمی حساسه.

TukaNet
June 24th, 2012, 06:36
من جایی رو پیشنهاد نمیدم ولی در کل موارد زیر رو مد نظر داشته باشید

1. در مورد تورنت اگر سید باکس نباشید ، یعنی ارسال از سرور شما صفر باشه هیچ موقع مشکلی پیش نمیاد

2. اگر برای وی پـی ان از سرور استفاده میکنید حتما پورت های غیر لازم رو ببندید و اگر خودتون آشنا نیستید از سرویس دهنده این مورد رو بخواهد که انجام بده

3. معمولا مجازی سازها از ارتقاء هارد پشتیبانی نمیکنند ، پس بهتر هست هر مقدار هاردی که تخمین میزنید نیاز دارید در اول کار تهیه کنید

4. راه اندازی تمام این مواردی که گفتید روی یک سرور زیاد کار جالبی نیست