PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی می تونه در مورد این ارور کمک کنه ؟

varesan
November 20th, 2009, 01:41
دوستان سایت من این ارور رو میده ؟

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/site/public_html/index.php on line 63

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/site/public_html/index.php on line 119

be099
November 20th, 2009, 01:52
یا کوئری مشکل داره یا تیبیل های دیتابیسیت دراپ شدن یا فیلد ها نیستن یا ...
تازه نصب کردی یا قبلا بوده حالا اینطور شده؟

varesan
November 20th, 2009, 01:59
قبلا هیچ مشکلی نداشت . والا مدیر سرور ما یه سری تنظیمات تو mysql روی سرور انجام داده . از وقتی تنظیمات انجام داده اینجوری شده !!!

be099
November 20th, 2009, 02:04
پس یا اسم تیبیل ها یا فیلد ها عوض شدن یا برات دراپشون کرده یا تنظیمات دیگه
در کل تا کار دیده نشده نمیشه فهمید دقیقا چی شده و به همون کسی که اینجوریش کرده بگید درستش کنن
ولی نگران نباش ، مشکل خاصی نیست

varesan
November 20th, 2009, 02:27
مدیر سرور می گه که مشکل از کد برنامه نویسی است . من هم بهش گفتم خوب بگید تا درستش کنم میگه نمی فهمم . می گفت یه سری function ها رو بسته روی سرور و به خاطر همون اینجوری شده .

varesan
November 20th, 2009, 02:35
خوب دوست عزیز اگر این موارد هایی که شما گفتید شده باشه باید چی کار کرد ؟

Subhosting
November 20th, 2009, 03:29
ورژن اس کیو ال را عوض کرده اند؟ یعنی به ورژن جدید هم تغییر داده اند؟

ممکن است شما با ورژن های قبلی مشکلی نداشتید ولی الان این مشکل پدیدار شده است.

be099
November 20th, 2009, 03:48
اگر مشکل از کد برنامه باشه خوب در همون خط 63 یا 119 چک کن ببین مشکل چیه و خطا کجاس
-مثلا برنامه چطور کوئری ارسال میکنه با mysql_query یا mysql_db_query یا ... (چندین روش داره) ممکنه یکیشون بسته شده باشه
-وارد phpmyadmin شو و تیبیل ها و نام فیلد و ... کنترل کن
- همون کوئری و echo کن و تو phpmyadmin اجرا کن ببین چی میشه
دقت کن که این warning هست و به دیتابیش وصل میشه و فانکشن هم اجرا میشه و فقط میگه مای اسکیو ال نمیتونه نتیجه ای برای این داشته باشه

secure_host
November 24th, 2009, 11:05
والا شاید بی ربط باشه !!!
ولی یک بار سرویس mysql را ری استارت کن
من اینطور مشکل را حل کردم

IFACO.Net
November 24th, 2009, 11:38
دوستان سایت من این ارور رو میده ؟

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/site/public_html/index.php on line 63

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/site/public_html/index.php on line 119

بخاطر بسته شدن فانکشن ها در سرور ، فایل های php سایت شما نمی تونند به مای اسکوئل (دیتابیس سایت) وصل بشند و بخاطر همین مساله ارور میدند !