PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا پرداخت امن پاسارگاد طرفدار نداره؟؟؟؟

hostironi
June 23rd, 2012, 13:42
سلام
بین درگاههای واسطه ای که تحویل آنی ندارن چرا سایت هایی که فقط یک شرکت ساده هستند طرفدار بیشتری نسبت به پرداخت امن که وابسته به بانک هست دارن؟
چرا داخل اکثر اسکریپت ها برنامه نویس ها علاقه ای به نوشتن الگوریتم درگاه پرداخت امن ندارن؟

پرداخت امن مشتری مستقیم وارد درگاه می شه پرداخت می کنه برمیگرده به سایت
کارمزد هم نداره
اما شرکتی ها مشتری اول وارد سایت شرکت می شه بعد درگاه بعد سایت شرکت بعد سایت شما کارمزد هم داره اگه درگاه مستقیم هم بدن درصد بالا می گیرن

نمی فهمم چرا طرفدار نداره. مشکلی داره؟

Milad-H
June 23rd, 2012, 14:06
بزرگ ترین مشکل پرداخت امن وجود تاخیر چند روزه در پرداخت ها است

parsianweb
June 23rd, 2012, 14:22
چون گرفتنش دردسر داره
خوب میرن ملت میگیرن با تراکنش آنی و کارمزد 0%

hostironi
June 23rd, 2012, 14:22
بزرگ ترین مشکل پرداخت امن وجود تاخیر چند روزه در پرداخت ها است

اینو که همه پرداخت های واسطه ای دارن. مگه هیچ کدوم از این شرکت های پرداخت انلاین آنی تحویل می دن؟
اگه دقت کنید داریم در مورد پرداخت واسطه ای صحبت می کنیم نه پرداخت های معمولی و آنی

hostironi
June 23rd, 2012, 14:23
چون گرفتنش دردسر داره
خوب میرن ملت میگیرن با تراکنش آنی و کارمزد 0%

عزیزم بحث پرداخت آنی نیست
پرداخت واسطه هست
مقایسه پرداخت امن با ملت کار درستی نیست چون سیستم کاریشون متفاوت هست

parsianweb
June 23rd, 2012, 14:33
عزیزم بحث پرداخت آنی نیست
پرداخت واسطه هست
مقایسه پرداخت امن با ملت کار درستی نیست چون سیستم کاریشون متفاوت هست

بله درست میفرمایید. حواسم نبود

Talahost.Com
June 23rd, 2012, 14:47
یکی از برزگترین مشکلات پرداخت آنلاین پاسارگاد:
تو صفحه پرداخت آنلاین و پس از پرداخت می نویسه:
اگر روی لینک بازگشت به سایت فروشنده کلیک نکنید وجه برگشت داده نمی شود و برای برگشت باید به یکی از شعب مراجعه کنید

این مشکل بزرگیه و ممکنه سایت فروشنده به هر دلیلی بعد از پرداخت مشکل پیدا کنه و پرداخت را تائید نکنه. در این صورت مراحل کاغذ بازی آغاز می شه...

hostironi
June 23rd, 2012, 15:20
یکی از برزگترین مشکلات پرداخت آنلاین پاسارگاد:
تو صفحه پرداخت آنلاین و پس از پرداخت می نویسه:
اگر روی لینک بازگشت به سایت فروشنده کلیک نکنید وجه برگشت داده نمی شود و برای برگشت باید به یکی از شعب مراجعه کنید

این مشکل بزرگیه و ممکنه سایت فروشنده به هر دلیلی بعد از پرداخت مشکل پیدا کنه و پرداخت را تائید نکنه. در این صورت مراحل کاغذ بازی آغاز می شه...

وجه به مشتری برگشت نمی ده؟ به حساب فروشنده هم نمیاد؟
یعنی اگه تایید نشه پول رو هوا می مونه تا از بانک پیگیری بشه؟ و خودکار به حساب مشتری برگشت نمی زنه درسته؟ مشتری باید اقدام کنه دیگه؟

Talahost.Com
June 23rd, 2012, 16:15
وجه به مشتری برگشت نمی ده؟ به حساب فروشنده هم نمیاد؟
یعنی اگه تایید نشه پول رو هوا می مونه تا از بانک پیگیری بشه؟ و خودکار به حساب مشتری برگشت نمی زنه درسته؟ مشتری باید اقدام کنه دیگه؟

فکر کنم بحساب فروشنده می ره، دقیق نمی دونم.
فقط می دونم سفارش خودکار تائید نمی شه و از حساب پرداخت کننده هم کسر می شه.

mohebali
June 23rd, 2012, 17:12
دقیقا دلیلی که طلا هاست گفتن فکر کنم بهترین دلیل باشه
من خودم وقتی میخوام پرداخت کنم به همین دلیل تاجاییکه بشه از پاسارگاد پرداخت نمی کنم

Arna
June 23rd, 2012, 17:13
با سلام

اتفاقا گرفتنش بسیار ساده هست !
خیلی خیلی ساده تر از دیگر بانکها
حتی بنده یادم هست قبلا برای یکی از همکاران از سایتشون اقدام کردیم و چند دقیقه ی بعدش با ما تماس گرفتن و موارد رو گفتن و همون روز درگاه راه اندازی شد
اما مشکلش همون عدم تصویه آنی هستش

موفق باشید

hostironi
June 23rd, 2012, 17:16
دقیقا دلیلی که طلا هاست گفتن فکر کنم بهترین دلیل باشه
من خودم وقتی میخوام پرداخت کنم به همین دلیل تاجاییکه بشه از پاسارگاد پرداخت نمی کنم

پس مشکلش دردسرهایی که برای مشتری ایجاد می کنه و اگه فرایند پرداخت درست انجام نشه اتوماتیک پول به حساب مشتری برگشت نمیزنه و باید مستقیم برن بانک.
البته یادم باشه اینو ازشون سوال کنم

hostironi
June 23rd, 2012, 17:17
با سلام

اتفاقا گرفتنش بسیار ساده هست !
خیلی خیلی ساده تر از دیگر بانکها
حتی بنده یادم هست قبلا برای یکی از همکاران از سایتشون اقدام کردیم و چند دقیقه ی بعدش با ما تماس گرفتن و موارد رو گفتن و همون روز درگاه راه اندازی شد
اما مشکلش همون عدم تصویه آنی هستش

موفق باشید

به هر حال سیستم تصویه انی نیست و شرایط گرفتن تصویه انی سخت تر هست

oshidahost
June 23rd, 2012, 17:44
ملت بهترین گزینه هست

hostironi
June 23rd, 2012, 17:49
ملت بهترین گزینه هست

عزیز دلم بحث سر سرویس دهنده های واسطه ای هست نه آنی و اینکه چرا پرداخت امن پاسارگاد نسبت به رقبای شرکتی خودش طرفدار کمتری داره
پرداخت امن باید با سیستم هایی مثل زرین پال- پارس پال- پی لاین- تک پرداخت و.... مقایسه بشه
نه با پرداخت معمولی و انی بانک ها مثل ملت و پارسیان و سامان و غیر....

پ.ن: در متفرقه تعداد پست اضافه نمی شه

nima17701
June 23rd, 2012, 18:35
دلیل عدم استفاده تسویه طولانی است
دوستان توجه داشته باشند از اول تیر ماه نیز کارمزد کسر میشود

hostironi
June 23rd, 2012, 18:36

مگه همشون 3-4 روزه نیستن؟

nima17701
June 23rd, 2012, 18:41
مگه همشون 3-4 روزه نیستن؟

PayLine دو نوع تسویه داره 1. آنی که کارمزدش بیشتر است .
2. معمولی نهایتا یک روزه تسویه میکند.
زرین پال : 3 تا 4 روز کاری (درصورت سطح نقره ای بودن) و اگر اشتباه نکنم نهایتا 24 ساعت در سطح طلایی
مابقی شرکت ها رو کار نکردم ، منتها تو همین بازه زمانی است .
درگاه امن پاسارگاد برای بنده معمولا بعد از 7 روز تسویه میکند .

mohsensoltani
June 23rd, 2012, 19:28
PayLine دو نوع تسویه داره 1. آنی که کارمزدش بیشتر است .
2. معمولی نهایتا یک روزه تسویه میکند.
زرین پال : 3 تا 4 روز کاری (درصورت سطح نقره ای بودن) و اگر اشتباه نکنم نهایتا 24 ساعت در سطح طلایی
مابقی شرکت ها رو کار نکردم ، منتها تو همین بازه زمانی است .
درگاه امن پاسارگاد برای بنده معمولا بعد از 7 روز تسویه میکند .
با سلام
تسویه آنی payline.ir شامل کارمزد 500تومان خواهد بود که این 500تومان هم از طرف بانک به خاطر تسویه آنی هست(خود payline کارمزدی اخذ نمی کند)
زمان تسویه آنی هم حداکثر 6 ساعت پس از درخواست تسویه خواهد بود

hostironi
June 23rd, 2012, 21:30
همچنان منتظر نظرات دوستان هستیم

Arna
June 23rd, 2012, 21:42
بهترین پیشنهاد برای شما، درگاه بانک ملت میتونه باشه
البته باید دقت کنید از ماژول خوبی استفاده کنید که نه مشکل ستل داشته باشه و نه مشکلات امنیتی و باگ های ...

پیروز باشید

exactserver
June 23rd, 2012, 21:55
من پرداخت امن پاسارگاد رو گرفتم نه برای مشتری و نه برای ما مشکلی نداشته تنها مشکلش عدم تطبیق کامل با whmcs هست چون پرداخت مشتری کامل نمیشه تا ما تایید کنیم. پرداخت بانک هم سه روز پس از تاریخ ذکر شده تحویل ما در فاکتورهای whmcs هست در کل برای اینکه مشتری به ما و خریدش اعتماد داشته باشه خوبه. از نظر عملکردی می توانست بهتر عمل کنه من عملکرد زرین پال رو بهتر دیدم و این سیستم رو هم داریم راضی تر هستم. این نوع از سیستم های پرداخت برای تضمین خدمات دادن به مشتری خوبه در غیر اینصورت هیچ سیستم دروازه پرداخت بانک ملت نمی شود. شاید عملکرد ضعیف بانک پاسارگاد در دروازه پرداخت امن و اینکه خودشون نتونستن مشکل whmcs را حل کنن و ماژولها رو کسان دیگه ای نوشتن و بانک اصلا در جریان کار نیست ظاهرا باشه.

hostironi
June 23rd, 2012, 22:07
بهترین پیشنهاد برای شما، درگاه بانک ملت میتونه باشه
البته باید دقت کنید از ماژول خوبی استفاده کنید که نه مشکل ستل داشته باشه و نه مشکلات امنیتی و باگ های ...

پیروز باشید

بحث چیز دیگست عزیزم
می خوام بدونم چرا پرداخت امن طرفدار نداره
نه این که چه پرداخت انلاینی بگیرم

hostironi
June 23rd, 2012, 22:11
من پرداخت امن پاسارگاد رو گرفتم نه برای مشتری و نه برای ما مشکلی نداشته تنها مشکلش عدم تطبیق کامل با whmcs هست چون پرداخت مشتری کامل نمیشه تا ما تایید کنیم. پرداخت بانک هم سه روز پس از تاریخ ذکر شده تحویل ما در فاکتورهای whmcs هست در کل برای اینکه مشتری به ما و خریدش اعتماد داشته باشه خوبه. از نظر عملکردی می توانست بهتر عمل کنه من عملکرد زرین پال رو بهتر دیدم و این سیستم رو هم داریم راضی تر هستم. این نوع از سیستم های پرداخت برای تضمین خدمات دادن به مشتری خوبه در غیر اینصورت هیچ سیستم دروازه پرداخت بانک ملت نمی شود. شاید عملکرد ضعیف بانک پاسارگاد در دروازه پرداخت امن و اینکه خودشون نتونستن مشکل whmcs را حل کنن و ماژولها رو کسان دیگه ای نوشتن و بانک اصلا در جریان کار نیست ظاهرا باشه.

از اسکریپت خود سایتشون استفاده می کنید یا whmcs.ir یا ...؟

exactserver
June 24th, 2012, 00:36
از اسکریپت خود سایتشون استفاده می کنید یا whmcs.ir یا ...؟

از whmcs برنامه را نصب کردم فارسی ساز و ماژول پرداخت بانک ملت رو از whmcs.ir گرفتم ولی ماژول پرداخت امن پاسارگاد رو از خود سایت پرداخت امن پاسارگاد گرفتم به سایت امن پاسارگاد هم گفتم ولی نتونستن مشکل رو حل کنند و گفتند به خاطر اینه که سرور شما خارج از ایران هست. درست میکنیم ولی اصلا در جریان عملکرد برنامه نبودند و نمی دانم الان هم مشکل برقراره یا نه چون مشتری ها هم پرداخت بانک ملت رو به اون ترجیح میدن و تا الان دو سه تا پرداخت بیشتر اونجا ثبت نشده ولی بانک ملت دائم پرداخت داریم و خوب هم کار میکنه.

hostironi
June 24th, 2012, 19:16

چقدر کارمزد می گیره؟
تو سایتش ننوشته

nima17701
June 24th, 2012, 23:31
چقدر کارمزد می گیره؟
تو سایتش ننوشته

بله در این مورد چیزی تو سایتشون ذکر نشده
منتها چند روز پیش با ما تماس گرفتند ، گفتند طبق مصوبه قانون بانک مرکزی از اول تیر 2% کارمزد کسر میشود
ولی چون شما جزء فروشگاه های برتر ما هستید تنها 0.5% کسر میشود .

Arna
June 25th, 2012, 11:42
بحث چیز دیگست عزیزم
می خوام بدونم چرا پرداخت امن طرفدار نداره
نه این که چه پرداخت انلاینی بگیرم
با سلام
در رابطه با این مورد در #11 خدمتتون عرض کردم ...

چقدر کارمزد می گیره؟
تو سایتش ننوشته

تماس بگیرید راهنماییتون کنند : 88043361

sos666
September 15th, 2012, 11:23
امروز که 25شهریوره هنوز کارمزدی اعمال نکردن
دقیقا این مشکل رو داشتیم که بعد از پرداخت مشتری، به سایت فروشنده برگشت داده نشده، پول به حساب فروشنده واریز میشه، ولی در پنلی فروشنده، به عنوان تایید نشده آورده میشه!

(ببخشید که این تاپیکو بالا آوردم، چون دیدم پاسخ کاملی نداده بودن، منم تجربمو گفتم با پیپاد)

bax998
September 15th, 2012, 11:27
به خاطر اینکه همه فکر میکنن فیک پیجه :d

sos666
September 15th, 2012, 11:54
حق دارند، هیچ اطلاع رسانی درست و حسابی نکردن، طراحی بد...

akbari
September 15th, 2012, 12:58
اینکه طرفدار کم داره مشکل اینجاست که اطلاع رسانی درست نکردن و خیلی ها هنوز آشنایی با پرداخت امن پاسارگاد ندارند و خود سایت بانک پاسارگاد هم تبلیغی برایش ندارد.

شرکت ما سالهاست با پرداخت امن پاسارگاد کار میکند و از نحوه انجام تراکنش رازی هست و تا بحال مشکل در عدم پرداخت نداشتیم

behnam289
September 15th, 2012, 23:15
سلام
بین درگاههای واسطه ای که تحویل آنی ندارن چرا سایت هایی که فقط یک شرکت ساده هستند طرفدار بیشتری نسبت به پرداخت امن که وابسته به بانک هست دارن؟
چرا داخل اکثر اسکریپت ها برنامه نویس ها علاقه ای به نوشتن الگوریتم درگاه پرداخت امن ندارن؟

پرداخت امن مشتری مستقیم وارد درگاه می شه پرداخت می کنه برمیگرده به سایت
کارمزد هم نداره
اما شرکتی ها مشتری اول وارد سایت شرکت می شه بعد درگاه بعد سایت شرکت بعد سایت شما کارمزد هم داره اگه درگاه مستقیم هم بدن درصد بالا می گیرن

نمی فهمم چرا طرفدار نداره. مشکلی داره؟

یکی از علت های دیگش فکر کنم این باشه که
هاست خارجی را پشتیبانی نمیکنه حتما باید سرور در ایران باشه

nima73
September 15th, 2012, 23:37
هاست دی ال از درگاه امن بانک پاسارگاد استفاده میکنه ، سرورهاش هم تو کانادا و هلند قرار دارند

sos666
September 16th, 2012, 00:03
بله، درسته

دیتاسنتر burstnet رو هم ساپورت می کنن، تست شده...

om!d-D
September 16th, 2012, 12:21
درگاه امن پاسارگاد رو نميدونم اما درگاه اصلی بانك مشکلي نداره
عدم برگشت به سايت هم مال ماژوله

mohsened
September 16th, 2012, 18:28
طبق تجربه ای که ما با پرداخت امن پاسارگاد داشتیم ، درگاه بسیار خوبی رو ارائه میدن و در حدود 6 ماه استفاده از درگاه هیچ مشکلی در پرداخت برای کاربر ها پیش نیومده بود و هیچ نیازی هم نیست که سایتتون در ایران هاست شده باشه .
تنها موضوعی که ممکنه یکم مسئله ساز بشه ، زمان تسویه حساب هست که چهار روز بعد اینکه هر پرداخت انجام میشه اگر مشکلی به وجود نیومده باشه و شکایتی انجام نشده باشه پول به حساب شما به صورت اتوماتیک واریز میشه .