PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیمیت شدن پیپال - حرفه ای ها داخل بیان

vPsPersia.COM
November 20th, 2009, 01:40
سلام به دوستان WHT .

چندی پیش ، حدود 3 روز پیش یک اکانت Paypal خریم و Verify شد .

بعد 10 دلار از همونی که گرفتم ، ریختم چوش و یک لایسنس دایرکت ادمین خریدم . حدود 3.99 توش بود .

یک 10 دلار دیگه باز از همونه که پیپال خریدم گرفتم و می خواستم یک لایسنس دیگه بخرم ، اما بعد از کلیک کردن دکمه PAY دیدم که زده اکانت من LIMIT شده .

اررو کاملش اینه ! به نظر شما اشکال از کجا است . در ضمن من از یک remote WINDOWS که برای خودم درست کرده بودم برای این کارا استفاده کردم . ! یعنی راهی برای فهمیدن نیست که ایرانی هستم .

PayPal is constantly working to ensure security by regularly screening the accounts in our system. We recently reviewed your account, and we need more information to help us provide you with secure service. Until we can collect this information, your access to sensitive account features will be limited. We would like to restore your access as soon as possible, and we apologize for the inconvenience.

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

Nov 18, 2009: Our system detected unusual charges to a credit card linked to your PayPal account.

(Your case ID for this reason is PP-833-934-545.)

HugeServer
November 20th, 2009, 02:04
سلام به دوستان wht .

چندی پیش ، حدود 3 روز پیش یک اکانت paypal خریم و verify شد .

بعد 10 دلار از همونی که گرفتم ، ریختم چوش و یک لایسنس دایرکت ادمین خریدم . حدود 3.99 توش بود .

یک 10 دلار دیگه باز از همونه که پیپال خریدم گرفتم و می خواستم یک لایسنس دیگه بخرم ، اما بعد از کلیک کردن دکمه pay دیدم که زده اکانت من limit شده .

اررو کاملش اینه ! به نظر شما اشکال از کجا است . در ضمن من از یک remote windows که برای خودم درست کرده بودم برای این کارا استفاده کردم . ! یعنی راهی برای فهمیدن نیست که ایرانی هستم .

paypal is constantly working to ensure security by regularly screening the accounts in our system. We recently reviewed your account, and we need more information to help us provide you with secure service. Until we can collect this information, your access to sensitive account features will be limited. We would like to restore your access as soon as possible, and we apologize for the inconvenience.

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

nov 18, 2009: Our system detected unusual charges to a credit card linked to your paypal account.

(your case id for this reason is pp-833-934-545.)

پول غیره معتبر وارد اکانتت شد .

vPsPersia.COM
November 20th, 2009, 02:39
بقیه دوستان هم لطفا نظر بدند .

اما عزیزم ، اینطور که من ترجمه می کنم ، این طور چیزی نگفته ، گفته اون کارت اعتباری که در پیپال من اومده ، مورد داره

این طور نیست !؟ یا اینکه میگه از یک کارت اعتباری که پول برات اومده دلار مورد دار بوده ؟!

Subhosting
November 20th, 2009, 03:02
این پیپال کلا گیر میده به همه :d

امکان داره که پول مورد داری بوده باشه.
شاید هم با یک کردیت کارت دیگه واریز شده به حساب شما.
باز خوبه پولی داخل حساب ندارید به اون صورت

HugeServer
November 20th, 2009, 03:02
بقیه دوستان هم لطفا نظر بدند .
اما عزیزم ، اینطور که من ترجمه می کنم ، این طور چیزی نگفته ، گفته اون کارت اعتباری که در پیپال من اومده ، مورد داره
این طور نیست !؟ یا اینکه میگه از یک کارت اعتباری که پول برات اومده دلار مورد دار بوده ؟!

بله درست . گفت كه کردیت کارد كه بهش حساب رو فعال کردی مورد داشته،
من معذرت میخوام :66:

NovinServer
November 20th, 2009, 03:13
خدا رو شکر کنم 10 دلار داشتی !
این پی پال یک ادم نامردی که دومی نداره !
65$ تو حساب داشتم گرفت منو لیمیت کرد ! حالا بگو از کجا فهمید !؟ Whois دامنه ...

NovinServer
November 20th, 2009, 03:14
خدا رو شکر کنم 10 دلار داشتی !
این پی پال یک ادم نامردی که دومی نداره !
65$ تو حساب داشتم گرفت منو لیمیت کرد ! حالا بگو از کجا فهمید !؟ Whois دامنه ...

vPsPersia.COM
November 20th, 2009, 05:03
خوب حقت بوده ( شوخی )

آخه شما رو خفت کرده ، فهمیده . اما من جایی براش نزاشتم !! ناراحتیم از اینه

دوستان دیگه نظری ندارند !؟ من فقط می خواهم اینجا ثابت بشه که اشکالی از من نبوده و اشکال از کسی هست که برام پیپال رو آماده کرده .

قصد معرفی و یا جار و جنجال هم ندارم ، اصلا از خراب کردن کسی خوشم نمیاد ! فقط بفهمه واسم بسه

Mostafa
November 20th, 2009, 08:24
با خود PayPal تماس بگیرید و بگید که اشتباه شده. بعد ازتون می خوان که قبض آب یا تلفن یا ... رو براشون اسکن کرده و بفرستید. ضمنا آدرس روی قبض با آدرسی که موقع ثبت اکانت پی پال دادید باید یکی باشه.
اگه هم قبض ندارید (:-p) که اکانت PayPal داشتن رو بی خیال بشید و پرداخت هاتون رو به کسی بدید که یا خارج هستند ( مثل برادرمون paradox1666 که امارات هست) یا حداقل اون بر آب آشنا دارند و اکانتشون از همه لحاظ Verify هست. مثل خودم!

vPsPersia.COM
November 20th, 2009, 12:38
قیض کجا بود حاجی !

اون وقتیه که من اقامت داشته باشم که قبضی در کار باشه . اگه اقامت داشته باشم که از این و اون نمی گیرم .

میرم بانک و visa card میگرم

vPsPersia.COM
November 20th, 2009, 12:58
از قرار معلوم و پرس و جو ها !

اونی که برام گرفت ! گفتش که باید از زمانش بگذره ، یعنی مثلا 4 روز تا 1هفته . بعد جالب برای من اینه .

بعد از اینکه Verify شد من شب اون روز ازش 10 دلار گرفتم و یک لایسنس خریدن . اگه بحث این گیر ها باشه ! پس چرا شب اول مشکلی نبود و اون لایسنس که دارم ، هنوز کار می کنه و مثل آب خوردن

در ضمن ایشان متذکر هستند که پیپال خودشان هم لیمیت شده و چون قبض و اینا داره احتمال زیاد از لیمیت در میاد .

اما استدلال ایشان اینه که پیپال به من گیر داده . اگه اینجور باشه باید به همه یکی هفته یکبار گیر بده و وقت بزاره که قبوض ملت رو ردیف کنه .

به نظر من این ها قابل قبول نیست . منم به ایشان گفتم که شما که در این کار هستید ، چرا برای من توضیح ندادید .

فرمودند خودم هم اینطور مشکلی نداشتم ، تازه رفتم پرسیدم و جدیدا فهمیدم .

به نظر شما این استدلال ها قابل قبول است ؟

vPsPersia.COM
November 21st, 2009, 16:08
دوستان عزیز ، کسی نظری نداره !؟ با این تفاسیر کسی نظری نداره؟

ShahServer
November 21st, 2009, 23:34
بی خودی جوش نزن از این مشکلات برای همه پیش مییاد شاید هم تقصیر از اون بنده خدا نباشه. paypal بیخودی به همه چی گیر میده. اگه نطر من رو بخواهید با کردیت یا بانک یا مرچانت های دیگه پرداخت کنید خیلی مطمین تر هست

persianwhois
November 21st, 2009, 23:58
دوستان عزیز ، کسی نظری نداره !؟ با این تفاسیر کسی نظری نداره؟

حساب paypal شما با چه نوع credit card فعال سازی (verify) شده؟ اگر با کارت اعتباری مجازی یا هدیه verify کردید طبیعی هست.
بلایی هست که چندین بار سر خودم هم آمده است!

WGB
November 22nd, 2009, 12:42
سلام

دوست عزیز شما باید مواردی رو مد نظر بگیرید.

1.آی پی که استفاده می کنید.
2.مدت زمان وریفای اکانتتون
3.دریافت مبلغ از اکانت های دیگه
4.پرداخت مبلغ به اکانت های دیگه
5.Coockies موجود در بروزر شما

و خیلی چیزهای دیگه.

بعضی از آقایون میگن با Visa Gift Card وریفای کنید مشکل پیش میاد.بنده پی پال دارم حدود 1 سال و 6 ماه وریفای شده با همین Visa Gift Card از سایت http://gift2go.net

بعضی از آقایون میگن پی پال بیخودی گیر میده. تا حدودی صحیح است ولی شما دقت کنید مشکل پیش نمیاد به این راحتی ها.

اگه اکانت جدید خواستید وریفای کنید از کسانی که توی این زمینه زیاد کار کردن کمک بگیرید .

موفق باشید

NovinServer
November 22nd, 2009, 15:17
سلام

دوست عزیز شما باید مواردی رو مد نظر بگیرید.

1.آی پی که استفاده می کنید.
2.مدت زمان وریفای اکانتتون
3.دریافت مبلغ از اکانت های دیگه
4.پرداخت مبلغ به اکانت های دیگه
5.coockies موجود در بروزر شما

و خیلی چیزهای دیگه.

بعضی از آقایون میگن با visa gift card وریفای کنید مشکل پیش میاد.بنده پی پال دارم حدود 1 سال و 6 ماه وریفای شده با همین visa gift card از سایت http://gift2go.net

بعضی از آقایون میگن پی پال بیخودی گیر میده. تا حدودی صحیح است ولی شما دقت کنید مشکل پیش نمیاد به این راحتی ها.

اگه اکانت جدید خواستید وریفای کنید از کسانی که توی این زمینه زیاد کار کردن کمک بگیرید .

موفق باشید

در مورد نکته دوم می توانید بیشتر توضیح بدهید ! /:)

WGB
November 22nd, 2009, 15:53
سلام

در این مورد باید این نکته رو توجه کنید که کسی که ار وریفای اکانتش 1 ماه میگذره با کسی که 1 سال میگذره خیلی تفاوت است.

خیلی از افراد میان و همان روز اول تراکنش بالا انجام میدن. در صورتی که شما وقتی وریفای میکنید باید 3 روز صبر کنید.بعد از 3 روز هم باید تراکنشتون رو از کم شروع کنید. کم کم بالاتر ببرید.

دوستمون گفتند که چرا همون روز اول لیمیت نشدن

باید بگم که مانیتورینگ پی پال به صورتی است که همان لحظه انجام نمیده. تنها مانیتورینگ لحظه ای پی پال آی پی شیر است و موارد وریفای و تاریخ Expire ها.

بازم میگم. پی پال باید بصورت کاملا Secure باهاش کار بشه.

موفق باشید

NovinServer
November 22nd, 2009, 16:02
سلام

در این مورد باید این نکته رو توجه کنید که کسی که ار وریفای اکانتش 1 ماه میگذره با کسی که 1 سال میگذره خیلی تفاوت است.

خیلی از افراد میان و همان روز اول تراکنش بالا انجام میدن. در صورتی که شما وقتی وریفای میکنید باید 3 روز صبر کنید.بعد از 3 روز هم باید تراکنشتون رو از کم شروع کنید. کم کم بالاتر ببرید.

دوستمون گفتند که چرا همون روز اول لیمیت نشدن

باید بگم که مانیتورینگ پی پال به صورتی است که همان لحظه انجام نمیده. تنها مانیتورینگ لحظه ای پی پال آی پی شیر است و موارد وریفای و تاریخ expire ها.

بازم میگم. پی پال باید بصورت کاملا secure باهاش کار بشه.

موفق باشید

من تا پی پال گرفتم همان لحظه امدم سرور بخرم لیمیت شد !
سرور هم 40 دلار بود من هم 65 $ داخل حساب داشتم !
هیچی دیگه لیمت شد برای همیشه پولمون هم رفت هوا ! :105:

WGB
November 22nd, 2009, 16:05
خوب دیگه این مورد در مورد شما ذکر شده:دی

1eng.ir
November 22nd, 2009, 16:05

من که الان 2 ماهه دارم *** نکردم زیاد باهاش کار کنم. فقط 10-12 دلار تراکنش باهاش انجام دادم ولی هر روز باهاش کانکت میشم شاید به کار بیاد :)

vPsPersia.COM
November 22nd, 2009, 20:29
دوستان عزیز ، نکات قابل توجهی ذکر کردید ،

به نظر من نکاتی که billing.ground عزیز فرمودند ، وظیفه کسی بوده که به من ( با توجه به اینکه می دانست و مبتدی در این کار هستم ) PP داده ، توضیح می داد .

باز هم ممنون !

Mostafa
July 2nd, 2010, 22:03
آقا آخر جریان چی شد بالاخره ؟