PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب پرند وی بی ان به صورت اختصاصی

vahab00
June 23rd, 2012, 01:10
سلام دوستان
شب همگی بخیر (:|
برای این پست یکی از زیباترین قالب ها رو برای دانلود شما دوستان عزیز قرار میدم

http://s2.webamoz.ir/img/4.91/parand-v-p-n.jpg
این قالب ، قالب وبسایت پرند وی بی ان هست
البته نمیدونم قالب جدید هست یا قدیم چون تا به حال پرند وی بی ان رو ندیدم
بگذریم
این قالب توسط فکر کنم وبسایت طراحان جوان بود ک ریپ شده بود
یکی از دوستان همین انجمن ازم خواستند این قالب رو روی وردپرسشون نصب کنم اما زمانی ک خواستم ست کنم دیدم قالب کاملا بی نظم هست و در یک کلام همه قالب در فایل ایندکس خلاصه میشد
طبق گفتوگویی ک با طرف کردم ابتدا قرار شد با دریافت هزینه قالب رو کدنویسی مجدد کنم
اما پس از اتمام کار مشکلاتی پیش اومد ک (البته مشکل از من نبود و ایشون خیلی مبتدی بودند و کلا نمیدونستند چی میخوان) تصمیم گرفتم قالب رو به صورت رایگان منتشر کنم
اما چه چیزهایی اضافه شده به قالب :
همانطور ک گفتم قالب قبلی تنها دارای یک صفحه ایندکس بود اصلا اصولی انجام نشده بود
در قالب جدید تمامی فایل های هدر ، فوتر ، ساید بار و... به صورت جداگانه ساخته شده اند
فایل های single , page , archive نیز به قالب اضافه شد
بخش اخبار سایت با وردپرس هماهنگی کامل دارد و مطالب شما را نشان میدهد
لینک ها تصحیح شدند
و...
اما توضیحاتی کوتاه در مورد استفاده از قالب
ابتدا به بخش تنظیمات و گزینه خواندن بروید و تعداد مطالب سایت را روی 4 عدد تنظیم نمایید تا ظاهر قالب شما را به هم نریزد
صفحات قالب به شرح زیر هستند که باید ساخته شوند :
kharid : صفحه خرید اکانت می باشد که همه لینک های خرید به این صفحه هدایت می شوند
faalsazi : فرم فعالسازی اکانت می باشد
tamas : صفحه تماس با ما می باشد
khataha : صفحه خطاها و ارور ها
amozesh%20ha : صفحه آموزش ها
rahnama-kharid : صفحه راهنمای خرید
***-o-*****-chist : صفحه وی بی ان و سوکس چیست ؟
namayandegi : صفحه ارائه نمایندگی
اگر نیاز به تغییر منو ها داشتید فایل header.php رو ادیت کنید
اگر نیاز به تغییر صفحه اول دارید فایل index.php رو ادیت کنید
اگر نیاز به تغییر ستون های سمت راست سایت را دارید فایل sidebar.php رو ادیت کنید
جهت اصافه کردن عکس به اسلاید شو فایل header.php را ادیت کنید
تغییر عکس ها هم ک پای خودتون دیگه ;;)
لینک قالب به دلیل زیاد شدن مدافعان حقوق بشر حذف شد . ببینید چقدر ما ایرانی ها داریم کپی رایت رو رعایت میکنیم :))
فقط نکته ای ک برام جالب بود این بود ک 10 ساعت این قالب در دسترس بود . تو این 10 ساعت 45 بار دانلود شد . این دوستان مدافع بشر اول دانلود میکنند و بعد میگن لینک رو بردار و ***ی و... :)) بگذریم . من هم به درخواست دوستان قالب رو برداشتم
وقت کردید به این لینک هم سر بزنید : https://www.google.com/search?q=%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8+%D9%BE%D8%B1%D9% 86%D8%AF&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
انگار من آخریش بودم :))
منبع : http://www.webamoz.ir - http://www.vahabonline.ir
اگر سوالی یا مشکلی داشتید در خدمتم
یا حق

parsianweb
June 23rd, 2012, 01:21
این قالب ریپ شده؟
صاحب قالب راضیه؟

6089
June 23rd, 2012, 02:00
انین قالب هم به صورت html و هم wp توی نت هست (:|

0060
June 23rd, 2012, 02:03
این قالب ریپ شده؟
صاحب قالب راضیه؟

شما خودت قالب اختصاصی بزاری روی سایتت واسش هزینه کنی ریپش کنن راضی هستی ؟ این سوال که میپرسید !

saeed_m27
June 23rd, 2012, 02:10
من به نظرم د ز د ی هستش چون طرف شاید روحشم خبر نداشته باشه از کار ما من خودم قالب سفارش دادم با اینکه کلی قالب مختلف تو نت دیدم چون دلیلی نمیبینم بیام از دیوار مردم بالا برم و طرف برگرده بهم تهمت د ز د ی بزنه

m_dg_farari
June 23rd, 2012, 03:00
من به نظرم د ز د ی هستش چون طرف شاید روحشم خبر نداشته باشه از کار ما من خودم قالب سفارش دادم با اینکه کلی قالب مختلف تو نت دیدم چون دلیلی نمیبینم بیام از دیوار مردم بالا برم و طرف برگرده بهم تهمت د ز د ی بزنه

اصولا دقت داشته باشید کار سایت های اسکریپ متاسفانه همینه! طی کردن ارتفاع دیوار هموطنان به وسیله ی دستان پر توان!

fathipours1
June 23rd, 2012, 04:40
من خودم قالب سفارش دادم با اینکه کلی قالب مختلف تو نت دیدم چون دلیلی نمیبینم بیام از دیوار مردم بالا برم و طرف برگرده بهم تهمت د ز د ی بزنه

به شارژ 22 خـــوش آمـــدید. - پشتيباني (http://sharzh22.com/) اختصاصیه قالب شما ؟ =P~

saeed_m27
June 23rd, 2012, 09:43
به شارژ 22 خـــوش آمـــدید. - پشتيباني (http://sharzh22.com/) اختصاصیه قالب شما ؟ =P~

جناب whmcs هستش و این بخش مربوط به وردپرس هستش و whmcs رو هم خودم نصب نکردم یکی از بچه های همین انجمن با هزینه انجام داده و در ضمن این قالب رو هم همراه داشت قرار نیست من وقتی هزینه میکنم مشکلی داشته باشه حالا اون طرف میاد ک ل ا ه ب ر داری میکنه دلیل نمیشه من هزینه ای که کردم بندازم دور که چی شما ناراحت نشی !!!

psfa
June 23rd, 2012, 09:45
دوستان متنی که آقا وهاب نوشتن رو کامل بخونید لطفا
ایشون قالب رو درست کردن در واقع و پول ایشون رو ندادن ایشون هم منتشر کردن و فکر نکنم موردی داشته باشه این کار مورد از طرف بوده که پول ایشون رو نداده

psfa
June 23rd, 2012, 09:47
جناب whmcs هستش و این بخش مربوط به وردپرس هستش و whmcs رو هم خودم نصب نکردم یکی از بچه های همین انجمن با هزینه انجام داده و در ضمن این قالب رو هم همراه داشت قرار نیست من وقتی هزینه میکنم مشکلی داشته باشه حالا اون طرف میاد ک ل ا ه ب ر داری میکنه دلیل نمیشه من هزینه ای که کردم بندازم دور که چی شما ناراحت نشی !!!
جالب بود دوست عزیز ، فقط قصدتون چیه از این کار که تو تاپیک دیگران بیخودی خرابشون می کنین؟

vahab00
June 23rd, 2012, 10:16
سلام و عرض ادب
دیشب از بس خسته بودم خابم برد
بزارید جواب تک تک شما رو بدم
بزارید قبلش بپرسم چرا قبل از اینکه چیزی بگید متن رو کامل نمیخونید ؟ :39:
اما پاسخ ها :

این قالب ریپ شده؟
صاحب قالب راضیه؟
به متنی ک نوشتم دقت کنید : قالب قبلا توسط طراحان جوا ریپ شده . من حتی سایت پرند وی بی ان رو ندیدم . یکی قالب رو داد من هم ویرایش و اماده کردمش

انین قالب هم به صورت html و هم wp توی نت هست
من در مورد قالب ادعایی ندارم . من فقط اصولی کردمش و امکاناتی ک گفتم اضافه کردم

شما خودت قالب اختصاصی بزاری روی سایتت واسش هزینه کنی ریپش کنن راضی هستی ؟ این سوال که میپرسید !
من ریپ نکردمش . هزار و یک بار

هزار و دو بار . من حتی پرند وی پی ان رو ندیدم . میشه آدرس سایت بدید قالبتون رو ببینم ؟ :111:

اصولا دقت داشته باشید کار سایت های اسکریپ متاسفانه همینه! طی کردن ارتفاع دیوار هموطنان به وسیله ی دستان پر توان!
انقدر شرف دارم اینکارو نکنم . لطفا به سایت ی سر بزنید ببینید آیا تا به حال قالبی ریپ شده از سوی من تو سایت منتشر شده ؟ قالب هایی هم ک قراره به زودی منتشر کنم همشون ریپ شده از سایت های خارجی هستند . یادم نمیاد سایت ایرانی رو ریپ کرده و منتشر کنم جز اونهایی ک قبلا منتشر شدن

به شارژ 22 خـــوش آمـــدید. - پشتيباني اختصاصیه قالب شما ؟
نزنید انقدر تو سر و کله هم . تو ایران اختصاصی وجود نداره :69:

شما ک مدافع حقوق بشر هستید وقتی میدونید قالب اختصاصی نیست و سایت دیگری در حال استفاده ازش هست و کس دیگه طراحی کرده چرا ازش استفاده کردید ؟
شما با آگاهی این کارو کردید پس...

و کلام آخر :
آقایون و خانم های مدافع حقوق بشر اگه واقعا اینکاره اید و مدافع کپی رایت هستید چرا دانلود کردید ؟x-(
این قالب تا به الان 42 بار دانلود شده . مدافعان حقوق بشر چرا دانلود کردید ؟
موفق و سربلند باشید
یا حق

ali2k
June 23rd, 2012, 11:09
قالب رو بردارید درست نیست ... حالا اصلاح شده هم باشه در ظاهر همان قالب هست ... هزینه کرده درست نیست ...

vahab00
June 23rd, 2012, 11:33
قالب رو بردارید درست نیست ... حالا اصلاح شده هم باشه در ظاهر همان قالب هست ... هزینه کرده درست نیست ...
برداشته شد . پست اول نیز ویرایش شد
مدافعان کپی رایت برید حال کنید برش داشتم :))

ali2k
June 23rd, 2012, 11:57
برداشته شد . پست اول نیز ویرایش شد
مدافعان کپی رایت برید حال کنید برش داشتم :))

دست گلت درد نکنه :) احترام به حقوق دیگران کار با ارزشی هست.

0060
June 23rd, 2012, 12:35
دوستان متنی که آقا وهاب نوشتن رو کامل بخونید لطفا
ایشون قالب رو درست کردن در واقع و پول ایشون رو ندادن ایشون هم منتشر کردن و فکر نکنم موردی داشته باشه این کار مورد از طرف بوده که پول ایشون رو نداده

در این مورد بحثی نیست یه سر به سایت استارتر بزنید
وهاب آنلاین (http://www.vahabonline.ir/servic)

با افتخار نوشتن

۴٫ ریپ سایت » با توجه به نوع سایت و سیستم مورد نظر از ۱۵ هزار تومان به بالا (توافقی)

dertgtr
June 23rd, 2012, 12:40
وهاب آنلاین (http://www.vahabonline.ir/servic)

با افتخار نوشتن

۴٫ ریپ سایت » با توجه به نوع سایت و سیستم مورد نظر از ۱۵ هزار تومان به بالا (توافقی)

جالبه آخرش نوشته :
یا حق
!!!

vahab00
June 23rd, 2012, 13:39
وهاب آنلاین
با افتخار نوشتن

جالبه آخرش نوشته :
یا حق
!!!
عزیزان جای اینکه بپرید به سر و کله من ی سرچ کنید ببینید قالب ریپ شده سایتی ایرانی رو از من میبینید ؟ x-(
واقعا راس میگن دوستان، اینجا به کسی رو بدی سرت سوار میشند
فکر نمیکنم به شماها ربطی داشته باشه ک من چ کارهایی رو تو سایتم انجام میدم x-(
شما ها ک فرشته اید...
هرکس اعتراضی داره در مورد کارهای من با دلیل و مدرک حرف بزنه
هی هیچی نمیگم همه دارن سوار میشن x-(
فکر نمیکنم به کسی ربطی داشته باشه کارهای من و نیازی هم نمیبینم در مورد کارهام به کسی توضیح بدم
اگه مشکلی دارید با سند و مدرک حرف بزنید اگه ن خوش اومدی عمو
یا حق

light23
November 24th, 2012, 22:13
ما قالب پرند رو به کاملترین شکل موجود ران کردیم.
viponline1.tk
viponline.pro

light23
November 25th, 2012, 01:28
قالب برای فروش کاملا سفارشی برای شما فقط 10000 تومان
+ پنل کاربری پر@کسی برای cc همراه با سایت تحویل داده میشه و به سایت متصل میشه
پیج هارو هم میتونید ببینید .
فقط 10000 تومان
کسانی هم که بصورت اختصاصی میخوان که بعد از اونا به کسی فروخته نشه 30000 تومان
این قیمت رو معمولا واسه یه پیج html میدن نه یه وبسایت کامل که کاراشو باید انجام بدم اما بعلت نیاز مجبورم .
با آیدیم تماس بگیرین واسه خرید .
Lightkeeper233@yahoo.com

Sir.DarKNesS
November 25th, 2012, 01:43
وب طراحان جوان ریپ زده ؟
گرافیک کار این گروه ارمیا فیروزی هستند که میشه گفت یکی از شاخ ترین ترین طراحا هستند

باز متوجه نشدم ریپ زدن از این قالب یا وب طراحان ریپ زده :| ؟:-o