PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جا به جا کردن موزیک هام از یک هاست به هاست جدید

mak01
June 22nd, 2012, 20:28
سلام به اساتید و دوستان گل .
میخوام هاست دانلود خودم رو تغییر بدم و از یک جای دیگه خرید کنم
چه جوری محتویات هاست رو انتقال بدم به هاست دانلود جدید ؟
خواهشا کمک کنید

RoobinaServer
June 22nd, 2012, 20:38
سلام به اساتید و دوستان گل .
میخوام هاست دانلود خودم رو تغییر بدم و از یک جای دیگه خرید کنم
چه جوری محتویات هاست رو انتقال بدم به هاست دانلود جدید ؟
خواهشا کمک کنید

با سلام

فول بکاب

یا با رپیدلچ دونه دونه فایلها دستی منتقل کنید
(فول بکاب بهتره)

mak01
June 22nd, 2012, 20:48
تو خود هاست این کار رو بکنم ؟

mak01
June 22nd, 2012, 20:50
پس حتما تحت هر شرایطی باید لینک جدید بذارم واسه دانلود درسته؟ چو لینک ها نامشون رو همون هاست هست و وقتی هاست قطع بشه اونها هم کار نخواهند کرد
راهی واسه این هست؟

RoobinaServer
June 22nd, 2012, 20:52
پس حتما تحت هر شرایطی باید لینک جدید بذارم واسه دانلود درسته؟ چو لینک ها نامشون رو همون هاست هست و وقتی هاست قطع بشه اونها هم کار نخواهند کرد
راهی واسه این هست؟

داخل هاست فول بکاب بگیرید

وقتی هاست عوض میشه دومین هم میبرید رو هاست جدید دیگه بعد از انتقال فایلها دومین هم ببرید روی هاست جدید.

اگر دستی میخواید منتقل کنید یه دومین .tk که رایگان هست ثبت کنید و روی هاست ست کنید بعد فایلها را از روی آن دومین منتقل کنید به هاست جدید به همین راحتی

دومین اصلی هم رو هاست جدید ست کنید که منتقل شد فایلها دومین هم ست باشه

Ashkankamangar.ir
June 22nd, 2012, 20:53
راهی واسه این هست؟
نه عزیز کافیه فایلهارو به هاست جدید منتقل کنید
و بعد آی پی ساب دامنه رو با هاست جدید ست کنید

mak01
June 22nd, 2012, 21:00
متوجه شدم ممنونم

aminarab17
June 23rd, 2012, 14:01
البته یه راه ساده تر هم هست
موزیک ها رو بریز توی پوشه و بعد پوشه رو زیپ کن و از فایل زیپ لینک بگیر و بعد این اسکریپت (http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://cimeir.persiangig.com/upload.php.zip) رو روی هاست مقصد نصب کن ، لینک رو توی آدرس بار کپی کن و دکمه ی دانلود رو بزن ، چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه که فایل زیپ به هاست جدید منتقل میشه.