PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تو یاهو این قدر s2a نزنید!

Mohsen
November 19th, 2009, 19:29
آقا من اخیرا به دفعات S2a های تبلیغاتی دوستان رو دریافت میکنم! تا لاگین میکنم تو یاهو 50 تا آف میاد! یکی میگه فروش سرور، یکی خرید سرور، یکی دامنه، یکی اسکریپت، یکی هر پست سایتش رو s2a می‌زنه! و ...!
نصف دوستانی که S2a می‌فرستن هم مثلا فقط یه بار سر مساله جزئی با هم چت کردیم و به اد لیست من افزوده شدند!
به نظرم این مدل تبلیغات اصلا درست نیت! خوب تو فروم که می‌تونید تاپیک بزنید! دیگه چرا s2a می‌فرستید؟ s2a برای موقع بروز مشکل یا کار ضروری هست!
با عرض پوزش از همه دوستان من به شخصه اگه این روند ادامه پیدا کنه، هر کی زیاد فرستاد spam گزارش میدم و delete و ignore میکنم!
بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن ممنون میشم! برای شما هم زیاد آف تبیلغاتی میاد؟!؟

AmirHosein
November 19th, 2009, 19:33
من بسیار موافق این موضوع هست :62:

Roka
November 19th, 2009, 19:39
نکته جالبش اینجاست که تبادل اددلیست هم میکنند و هر موقع که آنلاین بشی میبینی 10 نفر درخواست ادد داده !

من چند تا از آی دی هام نابود شدند سر این قضیه !!

مشکلی هم که پیش میاد ، اگه خیلی خیلی خیلی آفلاین مسیج داشته باشی ، بعد از یه مدت سرویسش قطع میشه روت ! ( یعنی دیگه آفلاین مسیج نداری )

البته نمیشه کاریش کرد ، یه جور تبلیغ هست و باید باهاش بسازیم !8-|

mr.bahram
November 19th, 2009, 19:50
خیلی راحت می تونید افرار رو اگنور بکنید
متاسفانه منم چون کارم طراحی هست ، خیلی از این وب مستر ها ادلیستم هستن
طرف میاد یه پست در خصوص فلان چیز میگذاره ، سریع سند می کرد
بدونه هیچ توضیحی اگنور
البته اینم بگم وقتی ساپورت در یاهو مسنجر باشه همینه
شما یک نفر رو نمی تونید پیدا بکنید که گفته باشه بهرام بهم گفته بیا توی یاهو باهات در خصوص فلان چیز وی بی صحبت بکنم
وقتی یه سری موارد هم خودمون رعایت بکنیم همه چیز بیست میشه

Arashdn
November 19th, 2009, 21:10
شدیدا اماده مبارزه با این مسئله ایم

1eng.ir
November 19th, 2009, 21:16
مبارزه = ایگنور

LoveLife
November 19th, 2009, 21:23
مبارزه = ایگنور

تو دیگه چرا این حرف رو می زنی ؟ :66::66::66:

bijans
November 19th, 2009, 21:53
آقا من اخیرا به دفعات S2a های تبلیغاتی دوستان رو دریافت میکنم! تا لاگین میکنم تو یاهو 50 تا آف میاد! یکی میگه فروش سرور، یکی خرید سرور، یکی دامنه، یکی اسکریپت، یکی هر پست سایتش رو s2a می‌زنه! و ...!
نصف دوستانی که S2a می‌فرستن هم مثلا فقط یه بار سر مساله جزئی با هم چت کردیم و به اد لیست من افزوده شدند!
به نظرم این مدل تبلیغات اصلا درست نیت! خوب تو فروم که می‌تونید تاپیک بزنید! دیگه چرا s2a می‌فرستید؟ s2a برای موقع بروز مشکل یا کار ضروری هست!
با عرض پوزش از همه دوستان من به شخصه اگه این روند ادامه پیدا کنه، هر کی زیاد فرستاد spam گزارش میدم و delete و ignore میکنم!

موافقم شدیدا!

Sajad
November 19th, 2009, 22:42
من بخاطر همین مساله یاهو رو ولش کردم. سالی ماهی یبار یکی کارم داره آن میشم کارشو راه میندازم و فرار....
البته در حال انتخاب نام هستم تا آیدیمو عوض کنم. یه ایمیل مشتی هم گرفتم اما چک کردنش مشکل داره !

طرف با یکی مشکل داره سند تو آل میزنه که به اون یارو بد و بیراه بگه :((

WebRang
November 19th, 2009, 22:48
اگر بگم سر همین کارها ، من 6ماه بیشتر هست ، یاهو نمیارم بالا؟ :((

مخصوصا" چند تا از همین بچه های فروم
آن چنان سند تو ال هایی میدن
بالای 20 تا
اونم با فونت بزرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگگگگگگگگگگگ

رو مغز و اعصاب آدم پشتک برون میزنه X(

ایگنور لیستمو عکس گرفتم چند تا از بچه ها نشون دادم، نزدیک 100 تا 150 تا بیشتر ای دی بود!
(40% هم خانم ها بودن ،، با این سند تو ال های مزخرفشون! )

جدا" خیلی بده!
فرهنگ استفاده مهمه !
میدونین که :d

as87
November 19th, 2009, 22:55
آقا من اخیرا به دفعات s2a های تبلیغاتی دوستان رو دریافت میکنم! تا لاگین میکنم تو یاهو 50 تا آف میاد! یکی میگه فروش سرور، یکی خرید سرور، یکی دامنه، یکی اسکریپت، یکی هر پست سایتش رو s2a می‌زنه! و ...!
نصف دوستانی که s2a می‌فرستن هم مثلا فقط یه بار سر مساله جزئی با هم چت کردیم و به اد لیست من افزوده شدند!

الان كه كم شده :106: تابستون خفنتره:107:الان 95% اسپمرا درگيره مدرسن:77:

WebRang
November 19th, 2009, 23:01
الان كه كم شده :106: تابستون خفنتره:107:الان 95% اسپمرا درگيره مدرسن:77:
شانس داری خوب!
البته ، اگر میشد، ترفندی چیزی.... این کار جلوگیری کرد، عالی میشد
پ.ن:
تا الان سند تو ال فروش لباس های زیر هم دیدید؟! برای من میفرستن!

Kambiz
November 19th, 2009, 23:27
ایول بحث مورد علاقه منه
منم از دست این وب مسترا عجیب شاکیم با 1600 تا ای دی میام بالا 400 نفر انلاین :-|
پدر ادم رو در میارن
البته خودمم s2a می دم
اما در حد 2 روز در میون
ولی یک خوبی داره اینه که کل اخبار نت رو تو زمانی که انلاینم دستم میاد
البته الان واقعا خیلی بهتر شده الان بچه اسپمر ها نیستن هر 30 دقیقه یک s2a میاد اما تابستون هر 5 دقیقه s2a میومد :-w
بعضی اوغات به فکر ترک یاهو هستم
اما اکثر آدم های کله گنده رو تو ادد دارم نمیشه ولشون کرد :54:
برای هر دردی یه دوایی تو ادد لیستم پیدا میشه :64:

delta
November 20th, 2009, 00:37
این همه تاپیک زدید بیخودی.. خوب بزن ایگنور کن.. خیلی عصبانی هستید بزنید تمام لیستت رو پاک کن.. آخه تاپیک زدند داره؟:)) منم جهت خالی نبودن عریضه همینطوری شاکیم

iranihost
November 20th, 2009, 00:42
وای ی ی نگید که حرف دل ن را زدید !

همش هم مال سایت های موزیک هست !

آیدی من نابود شدس ولی خیلی از آیدی هاش را میخوام و جبور بسازم و آگنور کنم !

1eng.ir
November 20th, 2009, 01:26
@tasnimsg: این تاپیکو که زدی جو گیر شدم 10 نفریو ایگنور کردم :d

delta
November 20th, 2009, 02:38
حرف دل همه بود اما وقتی راه داره خوب این کارا چه معنی میده:66:

سند تو آل!!! s2a

Online24
November 20th, 2009, 03:54
این شیوه تبلیغات کلا منسوخ شده و بازده ای نداره .

راهکار های این قضیه :

از add list محترمانه بخواهید که یک Group ایجاد کنند به نام No STA و شما رو تو اون گروه قرار بدند تا S2A هاشون شما رو اذیت نکنه .

اگر هم دیدید طرف رعایت نمیکنه . از ادد لیست پاکش کنید .
در ضمن ، تنظیمات مسنجر رو طوری قرار بدید که افرادی که تو ادد لیست نیستند امکان ارسال PM برای شما رو نداشته باشند ( از منو messenger / pereferences / Igonore list / Select:Ignore anyone who is not in my add list /

* اکثر STA توسط افراد بی مصرف و نا آشنا add list ارسال میشه ، و گر نه هرچه از دوست رسد نی***ت :دی
delet کنید ، بی تعارف .