PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی از swiftway هلند

koorosh_kabir
June 22nd, 2012, 11:56
سلام سرور اختصاصی از این دیتاسنتر می خوام کسانی که می تونند سرویس را بدند قیمتشون را بزارند قیمت مد نظر بین 150 -250 دولار هست
میزان برخورد و گیر به ابیوز چطوره ؟
پکهای آی پی ؟
ترافیک و هارد اضافه ؟
پشتیبانی هم خوب باشه و در دسترس !!؟؟ در صورت امکان تا آخر امشب سرور را می خوام

m_dg_farari
June 22nd, 2012, 12:25
سلام. ما به صورت عمومی هنوز سرور اختصاصی ارائه نمیدیم. اما در صورت تمایل میتونیم این سرور رو براتون فراهم کنیم (آفر رو گفتن تا 18 ژون هست اما فکر کنم بشه ازشون گرفت...)

Super Micro 813MTQ-350CB Chassis (max 4HDD)
Supermicro Servermainboard LGA 1155 X9SCL-F
Integrated IPMI 2.0 with KVM/IP
INTEL Xeon E3-1240 Quad Core
RAM: 16GB DDR3
HDD: 2x1TB SATA 2
IP: /27 => 29 Usable
SWIFT5 SLA best effort
20TB on 1 Gbps dedicated port
Self Manage
Price: $245/Month

Upgrade to 50TB at renewal date +$68/Month
Upgrade to 100TB at renewal date +$110/Month

برخورد که خوب ابیوس ارسال میشه براتون ، 24 ساعت وقت دارید رسیدگی کنید. مثل سایر دیتا سنتر ها! وقتی پاسخ بدید که مشکل حل شده ، موردی نیست.
آی پی هم هر آی پی 1.5 دلار.
ترافیک رو نوشتم. هارد رو هم اگر نیاز داشتید حتما بگید تا سوال کنم. خاطرم نیست الآن.
پشتیبانی هم از طریق ما انجام میشه. البته IPMI بهتون داده میشه که خوب Full Access دارید به سرور و هر کاری بخواین خودتون میتونید انجام بدید!

تحویل هم خودشون گفتن 1 تا 2 روز کاری. ما میگیم 1 تا 3 روز کاری که مشکلی پیش نیاد.

Milad-H
June 22nd, 2012, 12:42
با سلام، در صورتی که از worldstreem هلند نیاز دارید یک سرور آماده وجود دارد . بفرماید تا آفر بدم

koorosh_kabir
June 22nd, 2012, 13:13
شماره تلفن و ای دی یاهو جهت صحبتهای نهایی را برام به همراه قیمت نهایی ریالی برام بفرستید با تشکر

m_dg_farari
June 22nd, 2012, 13:20
شماره تلفن و ای دی یاهو جهت صحبتهای نهایی را برام به همراه قیمت نهایی ریالی برام بفرستید با تشکر
با عرض سلام و ادب
اگر منظورتون از این پست با بنده بود ، شماره تلفن دفتر 7487838-0311 هست (که روزهای تعطیل دایورت هست روی موبایل بنده) و در خدمتتون هستم. آی دی یاهو نداریم و پشتیبانی از طریق بخش تیکتینگ (client.tadbirserver.com/submitticket.php) ، تلفن و پشتیبانی آنلاین (http://support.tadbirserver.com/livezilla.php?code=U0VSVkVSUEFHRQ__) سایت انجام میشه.

قیمت هم فکر میکنم دلار امروز حدود 1900 باشه. به ریال قیمت میشه 465.500 تومان. برای خرید لطفا تماس بگیرید.

tizparvaz
June 22nd, 2012, 13:37
با سلام، در صورتی که از worldstreem هلند نیاز دارید یک سرور آماده وجود دارد . بفرماید تا آفر بدم

سلام ُ میشه آفرتونرو لطف کنید

Milad-H
June 22nd, 2012, 13:41
سلام ُ میشه آفرتونرو لطف کنید

Ram 16G
HDD 1T
BW 10T
CPU i5
Ip : 20
VMWare
هزینه سرور نیز 126 Euro می باشد
( سرور آماده است)