PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پ رشدن فضای هاست در سی پنل

Maysam.M
November 19th, 2009, 15:20
با سلام
دوستان متاسفانه این سی پنل بد جوری حال ما رو گرفته!
تمام فایلهای هاست با دیتابیس جمعا 30 مگ هم نیمشود اما در سی پنل نشان میدهد که تمام 50 مگ هاست پر شده است!!
قبلا هم چند بار اینجوری شد که به مسئول هاست گفتیم و اون ها هم نمیدونستند مشکل از کجاست و ما هم گفتیم که هاست را حذف و مجدد بسازند که درست شد!
اما الان پنجشنبه هست و هاست پشتیبانی نداره! که بخوام هاست را ارتقا بدم! و باید تا شنبه صبر کنم که نمیتونم باید حتما توی این 2 روز که بیکارم سایت را آپ کنم!

من موندم مشکل از کجاست؟ تمام فایلهای هاست را زیر و رو کردم و بخشی نموند که از قلم افتاده باشه! Disk Space Usage فضای اشغال شده را 11.85 Meg نشن میدهد و دیتابیس هم حدودا 15 مگ هست. trash هم چک کردم و اون هم خالی است! خلاصه همه جا رو چک کردم!!

به نظرتون مشکل از هاستینگ است؟ یا مشکل از سی پنل است؟

Roka
November 19th, 2009, 16:19
قسمت بک آپ رو هم چک کردید؟

delta
November 19th, 2009, 17:08
فایل tmp رو هم یک نگاهی بنداز.. بعضی وقتها هم ممکنه اتوماتیک از فایلهاتون بک آپ بگیره پنل و همونجا بگردید میتونید پیداش کنید.. اگر نبود که دیگه رسما کاری نمیتونید کنید و باید منتظر مسعول سرور باشید. با هاست کار زیادی نمیشه کرد عزیز

Subhosting
November 19th, 2009, 17:48
مال گزارش گیر و stat ها نمیتونه باشه؟

Maysam.M
November 19th, 2009, 17:48
با سلام

قسمت بک آپ رو هم چک کردید؟

قسمت بک آپ؟ نمیدونم منظورتون کجاست؟
منظورتون بکاپهای گرفته شده در ریشه اصلی است؟!!!!!!

فایل tmp رو هم یک نگاهی بنداز.. بعضی وقتها هم ممکنه اتوماتیک از فایلهاتون بک آپ بگیره پنل و همونجا بگردید میتونید پیداش کنید.. اگر نبود که دیگه رسما کاری نمیتونید کنید و باید منتظر مسعول سرور باشید. با هاست کار زیادی نمیشه کرد عزیز

فایل tmp را هم چک کردم اما چیزی توش نیست! کجا بکاپ میگیره؟ مگه توی ریشه اصلی نمیگیره؟ اون جا هم چیزی نیستُ!
من فایلهای مخفی هاست را هم دیدم اما حجمشون در حد چند کیلوبایته!

Maysam.M
November 19th, 2009, 17:51
مال گزارش گیر و stat ها نمیتونه باشه؟

اگه منظورتون access-logs هست.
نه اونجا رو هم چک کردم! :(

IFACO.Net
November 19th, 2009, 19:16
شاخه Mail و زیر شاخه هاشو حتما بررسی کنید !

Maysam.M
November 19th, 2009, 19:20
شاخه Mail را هم چک کردم اما باز هم مشکل پا برجاست!

Sajad
November 19th, 2009, 21:24
فایل core_Number نداری تو هاست ؟

Maysam.M
November 19th, 2009, 23:09
فایل core_number نداری تو هاست ؟

نه متاسفانه چنین فایل یا فایلهایی در هاست نیست! :(
من هم با فایل منیجر چک کردم و هم با اف تی پی.

قبلش 47 مگ بود بعد از اینکه از دیتابیس بکاپ گرفتم و نسخه جدید وردپرس را نصب کردم دقیقا شد 50 مگ! با اینکه اون فایل فشرده نصب کننده وردپرس را هم حذف کردم اما متاسفانه تمام هاست پر شد و من الان نمیتونم سایت را آپدیت کنم یا فایل جدیدی آپلود کنم!

نمیدونم این مشکل لعنتی از کجاست؟ :( شانس ما دو روز هم که برنامه ریزی کرده بودیم برای بخشهای دیگر سایتمون، این بلا اومد سرمون! :((

WebRang
November 20th, 2009, 00:35
mail , subdomain , addon domain , mysql , file manager
چک کنین

delta
November 20th, 2009, 02:41
اصولا دیگر جایی تو سی پنل نموند که اسمش رو نگفته باشیم.به مسئول سرور اطلاع دهید:76:

Subhosting
November 20th, 2009, 03:13
خوب مسئول سرور هم که ظاهرا تا شنبه لالا هستند.

یک سوال ؟
اگر از کل هاستتون بک آپ بگیرید و فایل را بخواهید دانلود کنید ببینید چندن مگ خواهد بود فایل بک آپ...

delta
November 20th, 2009, 10:13
از کل هاست که بگیری بک آپ .tar ذیخره میشه . بسیار فشرده... بعد بازش کنی میبینی چندین برابر شده!! بازم نمیتونی ببینی فضای واقعیشو

Maysam.M
November 20th, 2009, 13:26
با سلام

mail , subdomain , addon domain , mysql , file manager
چک کنین

چک کردم.

اصولا دیگر جایی تو سی پنل نموند که اسمش رو نگفته باشیم.به مسئول سرور اطلاع دهید:76:

تا شنبه.. این دفعه دیگه هاست را ارتقا میدم که هرروز معطل چنین مشکلایی نشم. :-<

خوب مسئول سرور هم که ظاهرا تا شنبه لالا هستند.

یک سوال ؟
اگر از کل هاستتون بک آپ بگیرید و فایل را بخواهید دانلود کنید ببینید چندن مگ خواهد بود فایل بک آپ...

بک اپ نمیگیره! از دیتابیس هم که بکاپ میگیرم فایل بکاپ 20 بایته!!

از کل هاست که بگیری بک آپ .tar ذیخره میشه . بسیار فشرده... بعد بازش کنی میبینی چندین برابر شده!! بازم نمیتونی ببینی فضای واقعیشو

بکاپ نمیگیره! تمام فضا پر شده است و ارور میدهد.