PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مژده :طراحی قالب اختصاصی رایگان whmcs برای کاربران webhostingtalk(اما بعد امتحانات)

arashkhan
June 21st, 2012, 18:55
با سلام خدمت دوستان

>:D<

دوستان تصمیم گرفتم بعد امتحانات برای کاربران انجمن وب هاستینگ تالک و وب سرور تالک که تو این پست تایپیک گذاشتن قالب اختصاصی طراحی کنم و یه جوری کار مفید انجام بدم

اولا میدونم که قالب اختصاصی رایگان شاید شک برانگیز باشه که حرف مفده(اینکه همیشه عادت ماست ارزون و رایگان رو نادیده میگیریم گرون باشه و پولی حریص میشیم)

خب کاری به اینکارها ندارم اینجوری تعداد درخواستها هم کم میشه کار من راحتتر میشه
خب منم هیشوقت از زیر حرفی که زدم در نرفتم

:59:

خب امتحانش ضرری نداره اون دسته از دوستان عزیز که درخواست میدن چیزی از دست نمیدن(منم سالمم و قاطی ندارم که الکی دوستان رو دلخوش کنم)

:70:

ولی چندتا شرط و قوانین:
1باید سایت فروش هاست داشته باشید و واسه دانلود تو سایتتون نذارید چون اگه متوجه اینکار بشم سکوت نمیکنم(شوخی کردم)ولی دوست ندارم این اتفاق بیوفته

:111:
2-یه خواسته کوچولو هنگام تحویل قالب ازتون خواهم داشت صرفا برای بی ارزش نشدن کارم(مالی نیست و اختیاری هست که قبول کنید یا نه)
3-دوستان به ترتیب درخواستهاشون قالبشون جلوتر از همه تحویل داده میشه یعنی آقای ایکس اولین کاربری باشه که درخواست گذاشته اول از همه قالب آقای x تحویل داده میشه آقای yکه موندن آخر بعد همه قالب واسشون طراحی میشه
صرفا جنبه ی تبلیغاتی ندارم هدفم حل کردن یه کوچولو از مشکلات شماست و اینکه طراحان قالب ها یه کوچولو کارشون رو حرفه ای انجام بدن تا پیشرفتمون هم بره بالابالابالا
قربان همه
میتونید درخواستتون رو تو این تایپیک بذارید

MagicVps.Com
June 21st, 2012, 19:08
خوب نفر اول من زنیبل میزارم اینشاالله بعداز امتحانات اوکی میکنید

dertgtr
June 21st, 2012, 19:17
ممنونم من هم نفر دوم . از خجالت شما هم در میام

serverirani
June 21st, 2012, 19:25
سلام

منم نفر سوم

ممنون از شما

razavihost
June 21st, 2012, 19:37
منم میخوام

آگونیس
June 21st, 2012, 19:54
قول می دهم تا امتحانات سال دیگت بشینی واسه این تاپیک قالب برنی
قالب اختصاصی می خوایم اما نه رایگان چیزی که روش کار کنید و یک هماهنگی باشه بین سیستمی که می خوایم
اگه از دستتون بر میاد برام پیغام خصوصی بزنید

sarwhost
June 21st, 2012, 20:05
سلام محمد جان اقا نیستی کم پیدایی محمد از هر لحاظ تایید میشه دلمون برات تنگ شده راستی همشهری کار خوبی داری میکنی ایدی یاهوی جدیدم تو امضا هست اینو ادد کن

itjavani
June 21st, 2012, 20:12
رزرو شد! تبدیل قالب انجام میدید؟ html به whmcs?

ilmavps
June 21st, 2012, 20:15
برای ما هم انجام بدید از خجالتتون در میایم

persianboy
June 21st, 2012, 20:19
سلام
منم میخوام

rezaei1374
June 21st, 2012, 20:28
منم نهم

mohsen12
June 21st, 2012, 20:48
ما هم زنبیلمون رو می زاریم .
فقط واسه whmcs می سازید ؟

psfa
June 21st, 2012, 20:55
بسیار کار عالی هستش
حمایت می کنیم :d

H2A
June 21st, 2012, 21:02
سلام

منم هستم

هر خواسته ای هم داشته باشی قبوله(البته اگه در توانم باشه)

iFire
June 21st, 2012, 21:09
مارو هم دریاب :دی
ما هم هستیم :)

Only4U
June 21st, 2012, 21:35
منم زنبیل بزارم ببینم چی پیش میاد ! میرسی برا ما هم اوکی کنی یا نه
;)

mehrshad.ho
June 21st, 2012, 21:43
نیکی و پرسش ؟

ما هم میخواهیم !

milad221
June 21st, 2012, 21:47
زنبیل مارو هم پذیرا باش دوست عزیز:69:واسه یه قالب برای whmcs

mohsened
June 21st, 2012, 21:50
دوستان چه می کنن .
حالا اگه تاپیک سوال بود ...

alirezakhani
June 21st, 2012, 22:02
اقا من هم میخواهم بیبنیم که چی میشه

Dash mehdi
June 21st, 2012, 22:04
منم نوبت بزنم ببینم چی میشه :دی

arashkhan
June 21st, 2012, 22:13
آگونیس عزیز
مطمئن باشید چشمای نفر آخری که پست میزاره و تقاضای قالب میکنه رو یکسال منتظر نمیذارم
واسه قالب اختصاصی پولی هم که عرض نمودین براتون پیغام خصوصی بزنم میتونم بگم شرمندم داداش الان تایپیک پنجم رو زدین بعد اینکه قالب تایپیک های اول تا چهارم رو تحویل دادم در خدمتتون هستم و اینکه قالبهای رایگان شاید از قالب پولی بهتر از آب در بیاد چون عادتمه ،چیز بدی رو گرون بفروشم ولی در هدیه دادن به دوست هیچ کوتاهی نمیکنم
و اینکه آگونیس عزیز میتونی به این تایپیک مراجعه کنید
www.webhostingtalk.ir/f176/51181
و تقاضای قالب اختصاصی با هزینه بدید
کارهای آقا مهران مورد تاییده
ایمیلشونم نوشتن
با اینکه نرخ طراحیشون بالاست ولی تو تایپیک ازشون خواهش کردم هزینه هارو کمی بیارن پایین
با تشکر
لینک طراحی قالب whmcs به همراه ماژول ویرایش صفحات (http://www.webhostingtalk.ir/f176/51181)

arashkhan
June 21st, 2012, 22:15
دادا مهدی لطفا لینکی از شرکت میزبانی وبتون بذارید تا بدونم واسه هاست خودتون میخواین
ارادت

arashkhan
June 21st, 2012, 22:22
سلام دادا
امتحاناتم شروع شده واسه همین کم پیدام
من ارادت دارم (دربست)
و آی دیتون رو هم کسی گاز نگرفته::دی بنابه مسائل امنیتی مسدود شده (میخواستن گاز بگیرن

و اینکه هنگام رمز ورود دادن به ایمیل از اسپیس هم استفاده کنین تا 99 درصد گاز گرفتن رو کاهش بده
امری بود دادا در خدمتم

arashkhan
June 21st, 2012, 22:30
ارادت

arashkhan
June 21st, 2012, 22:33
سلام محسن جان
فعلا بعد امتحان وقتمو واسه whmcs میذارم ولی کلا واسه هر قالبی سیستم مدیریتی خواستین در خدمتم
گرافیک لگو آیکون و ....هم همینطور
با تشکر

arashkhan
June 21st, 2012, 22:40
h2a عزیز خواسته ی مهمی ندارم و خواسته ام مالی نیست
وقتی قالب هارو تحویل دادم یه خواسته ای کوچیک خواهم داشت که اونم اختیاری هست صرفا واسه بی ارزش نشدن طراحیم
خواسته ی مالی نیست
با تشکر

arashkhan
June 21st, 2012, 22:48
دادا مشکلی نیست اگه هم مشکلی هست حل کردنش مشکل نیست
مشکلی که حل کردنش مشکلی نداشته نباشه!خب مشکل نیست
ارادت دادا اوکی میشه
قول مردونه

arashkhan
June 21st, 2012, 23:00
دادا تایپیک سوالی نیست
محسن عزیز بعضی از دوستان با سرمایه ی کمی شروع به فعالیت کردن و طراحی قالب هم(که شاهدشیم از سرور گرونتر قیمت میدن (اختصاصی رو)درحالی که واسه برنامه نویس (زحمت داره این جای خود)ولی یه ثمره ای هم داره اونم تمرین و تکرار کارشه
برنامه نویسی که هفته ای دو برنامه مینوسه با برنامه نویسی که هفته ای 10 تا برنامه ردیف میکنه فرقش اینه که برنامه ای نویسه 10 کاره 5 برابر بیشتر حرفه ای تر میشه(هیشکس کامل نیست و نمیتونه ادعای کامل شدن داشته باشه)
بعضی ها معتقدا که (مثلا تو کار هاستینگ)باید شرایط رو سخت کنیم و مشکل ایجاد کنیم واسه تازه کارها تا دست زیاد نشه
ولی من معتقدم که باید شرایطی ایجاد کنیم که همه بتونن به خواستشون برسن و با اینکار باعث بشیم که لیاقت ها مشخص بشه
کل ایران بیان میزبانی هاست راه بندازن باز اونی که به کار و وظیفه اش آشنایی داره محبوبتره(پیشرفت ها هم زیاد میشه
دادا محسن معذرت سردرد دادم یه پاسخ کلی بود
ارادتمندم

:-s

saeed.spore
June 21st, 2012, 23:05
سلام

داداش اسم منم تو لیستت بگذار

دمت گرم

sina_mech
June 21st, 2012, 23:22
دوست عزیز، به شدت استقبال می کنم از کارتون و پیشاپیش قدردانی میکنم از زحمتی که می کشید. عددش از دستم در رفت، ولی من رو هم در نوبت بذارید :)

mehran.ranji
June 21st, 2012, 23:40
حالا که انطوره من قالب طراحی میکنم یه پولیم میدم :d

sniper000man
June 22nd, 2012, 00:09
سلام خوب هستین دوست عزیز من یه همچین چیزی میخوام اما انگار همه اختصاصی میخوان به نظر بنده یه چیز کلی بذارین که همه خودشون بتونن ویرایش کنن بنده هم لازم دارم
سلام عزیز حالا که برای همه قالب میزنین تک تک من اول فکر کردم که چند تا قالب میزنین تا همه ازش استفاده کنن حالا که میزنین زحمت قالب مارو هم بکشید با تشکر

milad221
June 22nd, 2012, 00:13
سلام خوب هستین دوست عزیز من یه همچین چیزی میخوام اما انگار همه اختصاصی میخوان به نظر بنده یه چیز کلی بذارین که همه خودشون بتونن ویرایش کنن بنده هم لازم دارم
بنظر من هم این ایده جالبه چون کاربر میتونه طبق سلیقه خودش ویرایش کنه و بقولی شخصی سازی کنه و همچنین زحمت کار برای شما استارتر عزیز کمتر میشه بنظر من 4-5 نمونه بصورت متفاوت قرار بدید برای نسخه 4- و مخصوصا 5 خیلی عالی میشه
با تشکر

hpnn.wm
June 22nd, 2012, 00:29
من شخصا از این طرح خوشم می اد
لطفا ما رو هم بذار تو صف

carbon7
June 22nd, 2012, 01:19
آقا ما هم یه زنبیلی می ذاریم اینجا در ازای قالب می تونیم خدمات خوبی در اختیارتون بذاریم

RoobinaServer
June 22nd, 2012, 01:27
خب فکر کنم رفتیم امتحانات سال بعد تموم بشه ... !!!!!

ما هم تو نوبت

(یه کم مشکوکه ببینیم آخرش چی میشه و چی میخواید !!! قبل طراحی خواستتون را پیغام خصوصی کنید)

arashkhan
June 22nd, 2012, 04:04
itjavani عزیز به ترتیب درخواست به دوستان پیام خصوصی میدم و قالبی که مدنظرشون هست رو میپرسم اگه html بخوان تبدیل کنم به قالب whmcs /واسشون html به whmcs تبدیل میکنم اگه اسمارتی مد نظربود برنامه نویسی جداگانه انجام میدم اگه قالب یه سایتی مدنظرشون بود قالبی شبیه به اون قالب واسشون طراحی میکنم

hosinaa
June 22nd, 2012, 04:14
ببخشید میشه بگید الان من نفر چندمم :d
و اینکه براورد کنید چه مدت دیگه نوبت ما می رسسه و هر قالب جه مدت تحویل میدید؟
کارهای گرافیکی این قالب ها با شماست ؟ بنر ها و غیره
اون درخواست دو مالی نیتس اختیاری چی هست؟ نکنه :-s>:P

arashkhan
June 22nd, 2012, 04:35
داداش مهران واسم پ خ فرستادن واسه طراحی،به پستی که گذاشته بودین راهنماییشون کردم
ممنون مهران عزیز
اهه اهه

میتونی تو این کار به من کمک کنی و قالب دوستان رو آماده کنیم فکر نکنم واستون سخت باشه

arashkhan
June 22nd, 2012, 04:50
میلاد جان عزیز ممنونم به خاطر توجه شما
از دوستان عزیز با پ.خ طرحی که مدنظرشونه میپرسم
تا صبح شنبه(فردا) درخواستها مورد قبوله و درخواستهای بعد شنبه (4/3) قابل قبول نیست
و اینکه فوقش دوستامو دعوت میکنم کمکم کنن جای نگرانی نیست

arashkhan
June 22nd, 2012, 05:00
چشم
واسه طراحی قالب شما خواسته ای ندارم(:دی
روبیناسرور خداوکیلی دوبار آروم تایپیک ارسالیتون رو بخونید (:دی
نمیدونم چکار بدی کردم که شما اعصبانی هستین
خواسته ی مالی ندارم یه خواسته ی کوچیک هست
خیالتون راحت باشه من این حرکتم رو که قراره واسه خوشحالی دوستان انجام بدم رو هیشوقت با خواسته ای نابجا بی ارزش نمیکنم مطمئن باشید

arashkhan
June 22nd, 2012, 05:10
سلام دادا حسین
درخواست مالی نیست خیالت تخت شاید یه تسبیح صلوات بود
دادا تا جایی که اطلاع دارم دو سه رقمی شده درخواستا
:65: فکر کنم کلام پس معرکست خدا رو شکر یادم افتاد که ننوشتم شنبه صبح درخواستهای بعداز اون بسته میشه
:77: خدایا توبه توبه توبه :104:
خیالی نیست بهد امتحانات دست به کار میشم درخواستها زیاد هم نیستن

Bullet-Vps.us
June 22nd, 2012, 08:41
آرش جان ما رو هم بذار تو لیست :D شماره رو یگه ادامه ندادن از دست همه در رفت :d

amin7x
June 22nd, 2012, 09:39
سلام دوست عزیز

منم میخواهم.

ممنون

ahmadjafarian
June 22nd, 2012, 09:54
حالا که همه من خان پس من هم می خوام :d:d:d:))
موفق باشید

mehdi.gh
June 22nd, 2012, 10:25
عزیز ما رو هم بزار تو لیست که فکر کنم اان تبدیل شده به طومار =p~

sniper000man
June 22nd, 2012, 13:25
بنظر من هم این ایده جالبه چون کاربر میتونه طبق سلیقه خودش ویرایش کنه و بقولی شخصی سازی کنه و همچنین زحمت کار برای شما استارتر عزیز کمتر میشه بنظر من 4-5 نمونه بصورت متفاوت قرار بدید برای نسخه 4- و مخصوصا 5 خیلی عالی میشه
با تشکر

دوست عزیز برای نسخه چهار تو گوگل یه سرچی بزنی پره اما نسخه 5 لا موجود

misanweb
June 22nd, 2012, 14:41
ما رو به لیستت اضافه کن

اینم از وب سایت ما

میسان وب - پشتيباني (http://www.misanweb.com/client)

reeza
June 22nd, 2012, 15:12
سلام
پس من چی؟ :(
support.webpouyan.org

saeed_m27
June 22nd, 2012, 15:22
ما هم با اجازه تون زنبیل رو گذاشتیم حالا انشالا که اون جمعه بیاید 8-| و ما رو منتظر نزارین و نوبت ما بشه :d به امید همون جمعه :d

vps-baran.ir
June 22nd, 2012, 18:10
ما هم زنبیلمون رو میزاریم تو نوبت

درسته حرف از پول نیست

ولی ای کاش اون درخواستت رو می گفتی تا خیال دوستان راحت بشه

sa_sh41
June 22nd, 2012, 20:43
با سلام
اگه وقت داشتین ما هم میخوایم
اینجور که دوستان درخواست دادند
فکر کنم ایشون باید کل تابستون مشغول این کار باشند

arashkhan
June 22nd, 2012, 20:53
با سلام خدمت دوستان قرار بود تایپیک شنبه بسته بشه ولی به نفع همه هست که الان تایپیک رو ببندم درخواست های بعدی پذیرفته نمیشود و به درخواست اول واسه قالب رسیدگی میشود و از شنبه ی آینده طراحی قالب درخواست اول انجام میگیرد
باتشکر

arashkhan
June 22nd, 2012, 20:58
خوب نفر اول من زنیبل میزارم اینشاالله بعداز امتحانات اوکی میکنید

سلام مجیک وی پی اس عزیز لطفا نمونه یا قالب اچ تی ام ال(به طور کلی قالبی که مد نظرتون هست)رو تا شنبه ی آینده تو پیام خصوصی واسم عنوان کنید قالبتون واسه طراحی آماده بشه

iranistar
June 22nd, 2012, 21:16
بنده هم میخوام اگر بازم انجام میدید;;)

shopel
June 22nd, 2012, 21:27
انگار بچه ها همه منتظر بودن یکی پیدا شه بهشون حسابی حال بده
استقبال که تو این یه روز زیاد شده پس ما هم بی نصیب نمونیم;;)
وقت کردی یه سری به ماهم بزن
جبران می کنیم
از قدیم ندیما گفتن هرچی مفته کوفته:d

mcloco
June 22nd, 2012, 21:48
با سلام خدمت دوستان

>:d<

دوستان تصمیم گرفتم بعد امتحانات برای کاربران انجمن وب هاستینگ تالک و وب سرور تالک که تو این پست تایپیک گذاشتن قالب اختصاصی طراحی کنم و یه جوری کار مفید انجام بدم

اولا میدونم که قالب اختصاصی رایگان شاید شک برانگیز باشه که حرف مفده(اینکه همیشه عادت ماست ارزون و رایگان رو نادیده میگیریم گرون باشه و پولی حریص میشیم)

خب کاری به اینکارها ندارم اینجوری تعداد درخواستها هم کم میشه کار من راحتتر میشه
خب منم هیشوقت از زیر حرفی که زدم در نرفتم

خب امتحانش ضرری نداره اون دسته از دوستان عزیز که درخواست میدن چیزی از دست نمیدن(منم سالمم و قاطی ندارم که الکی دوستان رو دلخوش کنم)

:70:

ولی چندتا شرط و قوانین:
1باید سایت فروش هاست داشته باشید و واسه دانلود تو سایتتون نذارید چون اگه متوجه اینکار بشم سکوت نمیکنم(شوخی کردم)ولی دوست ندارم این اتفاق بیوفته

2-یه خواسته کوچولو هنگام تحویل قالب ازتون خواهم داشت صرفا برای بی ارزش نشدن کارم(مالی نیست و اختیاری هست که قبول کنید یا نه)
3-دوستان به ترتیب درخواستهاشون قالبشون جلوتر از همه تحویل داده میشه یعنی آقای ایکس اولین کاربری باشه که درخواست گذاشته اول از همه قالب آقای x تحویل داده میشه آقای yکه موندن آخر بعد همه قالب واسشون طراحی میشه
صرفا جنبه ی تبلیغاتی ندارم هدفم حل کردن یه کوچولو از مشکلات شماست و اینکه طراحان قالب ها یه کوچولو کارشون رو حرفه ای انجام بدن تا پیشرفتمون هم بره بالابالابالا
قربان همه
میتونید درخواستتون رو تو این تایپیک بذارید

سامبلیک آرش خان
دادا تو بهم گفتی چندتا قالب واسه طراحی داری گفتم کمکت میکنم
این لینک که دفتر مخابراته:دی
شوخی بود
هر وقت شروع کردی خبرم کن ولی (تا م پ
有沒個-是你
戶帳的您到得並

b-)

arashkhan
June 22nd, 2012, 22:07
خوشحالم که لینک و ذدیدی جا نزدی و حرفتو پس نگرفتی
دمت گرم
هفته ی آینده شروع میکنیم
دادا واسه پیغامت هم خصوصی میزدی لازم نبود نوشته ی پرچم لینچان رو بذاری(مشکلی نیست یک یک کن

arashkhan
June 23rd, 2012, 20:26
با سلام خدمت دوستان عزیز
هنگام تحویل قالب لینک و عکس قالب در این http://webservertalk.ir/showthread.php?49-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-whmcs-%28%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%BE%DB%8C%DA%A9%29&p=84#post84 (http://webservertalk.ir/showthread.php?49-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-whmcs-%28%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%BE%DB%8C%DA%A9%29&p=84#post84)صفحه قرار میگیره
و همچنین آموزش جامع اچ تی ام ال در قسمت اچ تی ام ال در انجمن http://webservertalk.ir/forumdisplay.php?56-html (http://webservertalk.ir/forumdisplay.php?56-html) گذاشته شده به صورت ببخش بخش به صورت کاملا آسان اگه از اول آموزش ها همراه باشید بعد آموزش حرفه ای اچ تی ام ال زبانهای برنامه نویسی سی اس اس جاوا اسکریپت و ...هم گذاشته میشه
و از sarwhost عزیز متشکرم که به بنده زنگ زد و در طراحی قالبها میخواد کمکم کنه
به اولین درخواست کننده پ.خ فرستاده شده که نمونه قالبی که مد نظرشونه عنوان کنه تا به قالبش رسیدگی بشه
با تشکر

arashkhan
June 25th, 2012, 18:06
ممنونم من هم نفر دوم . از خجالت شما هم در میام
با سلام dertgtrعزیز لطفا قالب مد نظر خود را برای پ.خ کنید یا یه مدل از یه لینک یا قالب اچ تی ام ال یا طرحی از قالب مد نظر
با تشکر

saiona20
June 28th, 2012, 12:35
سلام منم مي خوام اميدوارم الانم قبول كني.خيلي ممنون

soozdoa
June 28th, 2012, 16:57
سلام به این همه پشتوانه ایول
ایشالا که یه چیز مشتی بزنی هممون یه عمر دعات کنیم
واسه موفقیتت دعا میکنم .
دست علی به همرات

arashkhan
June 28th, 2012, 17:33
با سلام خدمت دوستان
افزونه ی ادغام قالب سیستم محتوای ورد پرس با whmcs در حال نگارش میباشد نسخه ی انگلیسی و قدیمی یا بهتر بگم که به درد نخور این افزونه (برای جلوگیری از اتلاف تایم از هسته ی این برنامه استفاده میشود)در حال برنامه نویسی بدست خودمه
این یه تست (5%)برنامه نویسی این افزونه هست که عکسهای زیر گواه تکمیل شدن هسته ی ادغام میباشد و این قالب رو یکی از دوستان که درخواست تبدیل داده بودند که روش تست ادغام شده (ولی اینو هم بگم که این قالب خبری هست (منه بچاره)با هزار مشکل این قالب رو واسه ادغام تست کردم)
از دوستان خواهش میکنم قالب هایی رو درخواست بدن که با موضوع هاستینگ در ارتباط باشه (ادغام کردنش مشکل نیست ها ولی قالبی که ساخته میشه خوشفرم و حرفه ای از آب در نمیاد)
ول به هرحال هدفم از این پست این بود خیال دوستان رو راحت کنم تا مطمئن شونددرخواست هاشون درحال پیگیری میباشد

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f176/6936-%D9%85%DA%98%D8%AF%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-whmcs-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-webhostingtalk-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-bb-png

dertgtr
June 28th, 2012, 17:40
دوست من arashkhan (http://www.webhostingtalk.ir/member/32044/) خیلی آقایی . تو پیغام خصوصی هم خدمت شما گفتم به اندازه ای که شما پیگیر درخواست من بودید , خود من پیگیر نبودم . قربان صفا و محبت شما . کسی رو مثل شما مسئولیت پذیر تو این مدت تو این فروم ندیده بودم خدا قوت .:53:

arashkhan
June 28th, 2012, 17:42
و این موضوع هم ناگفته نماند که برای تست ادغام مستقیما از لوکال هاست به قالب سروآی تی ادغام رو انجام دادم که عکسهای مشاهده شده ادغام ورد پرس لوکال هاست با sarv-it با موفقیت همراه بوده

scary-x2
June 28th, 2012, 17:46
مفت باشه کوفت باشه . اگه تموم نشده یه کیلو هم واسه ما بکش :d

arashkhan
June 28th, 2012, 18:08
از دوستانی که بعد بسته شدن تقاضای درخواست پست واسه درخواست دادن معذرت میخوام
شرمنده ام بابت این حرف ولی دیگه تایپیک بسته شد تقاضای درخواست پذیرفته نمیشود حتی خیلی از دوستان در پ.خ درخواست طراحی قالب با هزینه واسم دادند ولی به حضور اونها هم عرض کردم که وقت آزاد ندارم اگه طراحی هم بشه بعد از درخواست دوستان پذیرفته میشه

scary-x2
June 28th, 2012, 18:10
از دوستانی که بعد بسته شدن تقاضای درخواست پست واسه درخواست دادن معذرت میخوام
شرمنده ام بابت این حرف ولی دیگه تایپیک بسته شد تقاضای درخواست پذیرفته نمیشود حتی خیلی از دوستان در پ.خ درخواست طراحی قالب با هزینه واسم دادند ولی به حضور اونها هم عرض کردم که وقت آزاد ندارم اگه طراحی هم بشه بعد از درخواست دوستان پذیرفته میشه

اوکی . اصلا مهم نیست . مهم نیته . که نیتت پاکه . حالا چه انجام بدی یا ندی ثوابشو بردی :71:

arashkhan
June 28th, 2012, 18:19
اوکی . اصلا مهم نیست . مهم نیته . که نیتت پاکه . حالا چه انجام بدی یا ندی ثوابشو بردی :71:

ثواب ها خیلی زیاده 25%درصد ثوابهارو هم واسه خاطر اینکه شرمندتون شدم به شما ارزانی میدم باشد که دلتون از ما نشکند باتشکر
:d

CityKala.net
June 29th, 2012, 11:51
ثواب ها خیلی زیاده 25%درصد ثوابهارو هم واسه خاطر اینکه شرمندتون شدم به شما ارزانی میدم باشد که دلتون از ما نشکند باتشکر
:d

کمک خواستی بهم بگو 24 ساعت وقت آزاد :دی

arashkhan
June 30th, 2012, 21:50
کمک خواستی بهم بگو 24 ساعت وقت آزاد :دی

سلام سیتی کالای عزیز از لطف شما نهایت تشکر رو دارم اگه کمکی از دستتون بر میاد سپاسگذار میشم کمک کنید

CityKala.net
June 30th, 2012, 21:52
سلام سیتی کالای عزیز از لطف شما نهایت تشکر رو دارم اگه کمکی از دستتون بر میاد سپاسگذار میشم کمک کنید

شما کارایی که دارید توی یک پ.خ به من بگید
تا جایی که بتونم کمک میکنم و دریغ نمیکنم

hadi_am
June 30th, 2012, 22:28
پس ما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا چرا اینقدر این چیزای ارزون زود پر میشه عجب آدم بد شناسی هستیم به خدا

nars_Vps
July 3rd, 2012, 10:26
حضرت وب هاستینگ تالک میفرماید: یک قالب اختصاصی زدن رایگان بهتر از 70 سال عبادت است :d

یکی هم برای ما بزنهl-)

navidahwaz
July 8th, 2012, 20:38
اینجا هم رزرو میکنم هر وقت نوبت بشه برا من هم بزن.
متشکرم

arashkhan
July 13th, 2012, 22:17
اینجا هم رزرو میکنم هر وقت نوبت بشه برا من هم بزن. متشکرم دوست من تو تایپیک هم ذکر شد که درخواست های بعدی پذیرفته نمیشود شرمنده از شما و تمام دوستانی که بعد از بسته شدن تایپیک درخواست دادن باتشکر

ghghgh
July 18th, 2012, 18:02
داداش سلام واقعا خدا عمرت بده اگه واقنی اینکارو میکنی لطفا یک قالب هم واسه من درست کن لطف کن برای دریافت اطلاعاتم یه ایمیل بزن منتظرم لطفاdibahosting@yahoo.com B-)

PerSianSerVerS
July 18th, 2012, 18:08
داداش سلام واقعا خدا عمرت بده اگه واقنی اینکارو میکنی لطفا یک قالب هم واسه من درست کن لطف کن برای دریافت اطلاعاتم یه ایمیل بزن منتظرم لطفاdibahosting@yahoo.com B-)

مثل اینکه زمانش گذشته

arashkhan
September 10th, 2012, 04:37
دوستان عزیز شاید خیلی از شما فکر میکنید که قولم را از یاد بردم ولی به مولا اصلا اینجور نیست
من ساکن شهر اهرم و اکثر شما هم خبر دارین که چندی پیش زمین لرزه ای تو این شهر به وقوع پیوست و تلفات و خسارات زیادی به بار آورد
مدتیه که منم دارم به شهرم کمک میکنم و کمک هایی که بعضی از دوستان فرستاده بودن را به روستاها میبردم و تقسیم میکردم
ولی در اولین فرصت کارهای نصف کاره ی شما عزیزان رو آماده میکنم و تحویل میدم
با تشکر

danitfk
September 10th, 2012, 11:19
ممنون :64: 10روز دیگه اول مهره سرت شلوغ میشه با درس !

arashkhan
September 10th, 2012, 18:18
ممنون :64: 10روز دیگه اول مهره سرت شلوغ میشه با درس !
دوست عزیز
اولا
من تو شمال دانشجو هستم و.اونجا هم دوستای زیادی واسه کمک کردن دارم

ثانیا
اکثر دوستای وب هاستینگ بهم اعتماد دارن و به جدیت کارم ایمان دارن تا وقتی که زلزله نیومده بود معمولا مراحل روند کار رو به اطلاع میرسوندم
ثالثا
ای کاش اینجا تو شهر من بودی تا قیامت رو با چشمات میدیدی هر 10 دقیقه صدای زلزله و تکون درو دیوارها گریه ی بچه های کوچیک رو میدیدی اونموقع میفهمیدی
من رو قولی که دادم وایسادم و به قولم پای بندم و تا جایی که میدونم شما تو لیست نیستید تا نظری صادر کنید
به هرحال شاید منظوری نداشتید از حرفتون
منم منظوری از حرفام ندارم خواستم جواب روشنی داده باشم

sniper000man
September 10th, 2012, 20:24
دوست عزیز
اولا
من تو شمال دانشجو هستم و.اونجا هم دوستای زیادی واسه کمک کردن دارم

ثانیا
اکثر دوستای وب هاستینگ بهم اعتماد دارن و به جدیت کارم ایمان دارن تا وقتی که زلزله نیومده بود معمولا مراحل روند کار رو به اطلاع میرسوندم
ثالثا
ای کاش اینجا تو شهر من بودی تا قیامت رو با چشمات میدیدی هر 10 دقیقه صدای زلزله و تکون درو دیوارها گریه ی بچه های کوچیک رو میدیدی اونموقع میفهمیدی
من رو قولی که دادم وایسادم و به قولم پای بندم و تا جایی که میدونم شما تو لیست نیستید تا نظری صادر کنید
به هرحال شاید منظوری نداشتید از حرفتون
منم منظوری از حرفام ندارم خواستم جواب روشنی داده باشم
دوست عزیز کسی از شما انتظاری نداره الانما باید به شما کمک کنیم خوشحال میشدم که پیش شما بودم کمک میکردم ولی افسوس درک بعضیها ... امیدوارم از قبل ابادتر شهرتونو بسازین عزیز شما برای پول کار نمیکردید که کسی بخواد از شما خرده بگیره شما به بچه ها لطف داشتین واین توضیح دادن نهایت ادب و تعهد حرفتونو میرسونه عزیز موفق باشید