PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو برای سایتها فیلی شونده ، راهنمایی و ارائه راهکار

abod_black
June 21st, 2012, 18:41
با درود و خسته نباشید.

من یه انجمن دارم که فیلی میشه ، میخواستم بدونم آیا بک لینک و Review الکسا تاثیری داره؟
بهترین روشها برای من چی هست؟

فقط خود انجمن رو سئو کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید و یا اگر تجربه ایی دارید به اشتراک بذارید.
چون اخیرا متوجه شدم ورودی گوگل شدیدا کم شده و نمیدونم دلیلش چیه.
ممنون

mojtaba_gk671
June 23rd, 2012, 14:35
با درود و خسته نباشید.

من یه انجمن دارم که فیلی میشه ، میخواستم بدونم آیا بک لینک و Review الکسا تاثیری داره؟
بهترین روشها برای من چی هست؟

فقط خود انجمن رو سئو کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید و یا اگر تجربه ایی دارید به اشتراک بذارید.
چون اخیرا متوجه شدم ورودی گوگل شدیدا کم شده و نمیدونم دلیلش چیه.
ممنون

سلام
فیلی شدن هیچ تاثیری بر سئو نداره و ورودی شما از گوگل کم شده چون سایت *****ه و ورودی ها به صفحه فیلی منتقل می شن نه سایت شما

abod_black
June 24th, 2012, 01:10
سلام
فیلی شدن هیچ تاثیری بر سئو نداره و ورودی شما از گوگل کم شده چون سایت *****ه و ورودی ها به صفحه فیلی منتقل می شن نه سایت شما

اینو میدونم ، همشه اینطور بوده و بعد از چند وقت درست میشده(تا حالا چندین بار فیلی شدیم روی چند دامین که الان ساب دامین هستیم) ، ولی الان چهار ماه گذشته و درست نشده(سری قبل که سرور دیگه ایی بودم این مشکل رو نداشتم)

قضیه این که میگن ممکن هست سرور آی پی مناسبی نداره یعنی چی؟

mojtaba_gk671
June 24th, 2012, 01:29
احتمالا داخل کش گوگل ایندکس صفحات شما با ادرس قبلی وجود داشته و با ساخت دامنه یا ساب دامنه ی جدید گوگل شما رو کپی بردار شناخته در نتیجه ورودی کم می شه.
آی پی ممکنه اسپم یا شیر باشه که با خرید آی پی اختصاصی مشکلتون حل می شه.

fathipours1
June 24th, 2012, 02:23
از طریق وبمستر گوگل سایت مپ رو برای دامنه فعلی تعریف کنید تا مطالب ایندکس بشن . بعد از ایندکس شدن اگه ***** شدید کافیه دامنه ***** شده رو ریدایرکت 301 کنید به دامنه جدید
و بعد از طریق گوگل وب مستر دامنه جدید رو ثبت کنید . سایت مپ رو تعریف کنید . و به مدیریت دامنه قبلیتون توی وبمستر برید و به گوگل اطلا بدید که دامنه عوض شده

mohsen12
June 24th, 2012, 11:42
کد ریدایرکت 301 برای htaccess می دید ؟

abod_black
June 24th, 2012, 13:21
از طریق وبمستر گوگل سایت مپ رو برای دامنه فعلی تعریف کنید تا مطالب ایندکس بشن . بعد از ایندکس شدن اگه ***** شدید کافیه دامنه ***** شده رو ریدایرکت 301 کنید به دامنه جدید
و بعد از طریق گوگل وب مستر دامنه جدید رو ثبت کنید . سایت مپ رو تعریف کنید . و به مدیریت دامنه قبلیتون توی وبمستر برید و به گوگل اطلا بدید که دامنه عوض شده

توی وبسمتر تولز همین کار رو انجام دادم ، سایت مپ نیز تعریف کردم ، چجوری اطلاع بدم که دامین تغییر کرده؟
در مورد ریدارکت 301 نیز توضیح بدید ممنون میشم.

mr-secret
June 24th, 2012, 14:39
که با خرید آی پی اختصاصی مشکلتون حل می شه

گیر نمیدن واسه ای پی اختصاصی ؟ چون معمولا ای پی فیلی نمیکنن و راحت میتونن به مشتریان ای پی داد به جای دامنه در مواقع ضروری البته!

چجوری اطلاع بدم که دامین تغییر کرده؟
روی دامنه کلیک *** تو وب مستر دست پ یه منو هست که نوشته change address اونو بزن و دامنه جدید رو که در گوگل وب مستر هست از منوی کشوئیی انتخاب کن و تایید کن
دقت کن که حتما سایت مپ جدید رو تایید کنی و خطاعای که گوگل از سایت میگیره رو حل کنی مثل page not found
کد 301 ریدارکت برای تعوض دامنه در گوگل:

RewriteEngine on
rewritecond %{http_host} ^old.site.com [nc]
rewriterule ^(.*)$ http://new.site.com/$1 [r=301,nc]

abod_black
June 24th, 2012, 21:19
ممنون از شما ولی گوگل فقط روت دامین رو قبول میکنه نه ساب دامین:
Restricted to root level domains only

mr-secret
June 24th, 2012, 21:27
توی وب مستر قبول نمیکنه ولی وقتی کد رو به httaccess وارد کنید به دلیل ریداریکت در جا دامنه تغییر میکنه

نمونه سایت خودم :

http://www.img4up.com/up2/28934897759609592467.png

abod_black
June 25th, 2012, 15:19
توی وب مستر قبول نمیکنه ولی وقتی کد رو به httaccess وارد کنید به دلیل ریداریکت در جا دامنه تغییر میکنه

نمونه سایت خودم :

http://www.img4up.com/up2/28934897759609592467.png

الان این کد رو به آخر httaccess اضافه کنم مشکلم حل میشه؟
در ضمن من از زمانی که به سرور جدید اومدم چنین مشکلی برای پیش اومده ، توی سرور قبلی مشکلی نبوده و رنکم هیچ وقت بیشتر 150 هزار نمیشده ولی الان 500 شده.

mr-secret
June 25th, 2012, 19:08
والا خودم از بس دامنه عوض کردم قید رنک رو زدم
تا حالا چند تا دامنه رو هم از رنک 27 میلیون به 2 میلیون اوردم که بعد از اون فیلی میشن
ولی در مورد کد بله همون کد رو وارد کنید و بعد اسم قدیم سایت رو با جدید وارد کنید
بعد 3 الی 7 روز همین که روبو های گوگل میان سیات رو چک میکنند عوض میشه