PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه های اپل در آمریکا از فروش آیفون و آیپد به پارسی زبانان خودداری می کنند!!

AriyaDownload
June 20th, 2012, 17:29
6781

علمولوژی: یک خانم جوان ۱۹ ساله ایرانی ساکن آلفارتای جورجیا گفته که یکی از فروشگاههای اپل در جورجیا پس از اینکه او با عمویش شروع به فارسی حرف زدن کرده از فروش آیفون و آیپد به او خودداری کرده است. این خانم که سحر ثابت نام دارد به تلویزیون WSB گفت زمانی که به فروشنده گفتم ایرانی هستم اوگفت که محصولات اپل را نمی توانم به شما بفروشم چرا که روابط بین دو کشور من و شما خراب است. پس از آن، کارمند فروش به سیاست های فروش که در وبسایت اپل ذکر شده اشاره کرد و گفت که اپل در وبسایت خود اعلام کرده که به کشورهایی که تحت تحریم آمریکا هستند، محصول نمی فروشد.
زک ظفرزاده دیگر ایرانی که قربانی این سیاست نژاد پرستانه اپل شده گفته زمانی که من می خواستم به یکی از دوستان خود در ایران برای خرید یک اپل آیفون کمک کنم، فروشنده از فروش محصول به او خود داری کرد.
خوب حالا نظر شما چیست؟ ایران را دوست داشته باشیم یا اپل را؟

منبع (http://elmology.ir/mobile/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86/)

psfa
June 20th, 2012, 17:36
با این همه نمیدونم چرا بعضیا باز سنگ آمریکا رو به سینه میزنن:))

---
June 20th, 2012, 17:52
Customer: Apple Store denied me iPad for speaking Farsi | www.wsbtv.com (http://www.wsbtv.com/news/news/local/customer-apple-store-denied-me-ipad-speaking-farsi/nPY4p/)

3245
June 20th, 2012, 20:33
اینجور مواقع باید گفت به ..... که نمیفروشید (البته عذر)
نمیدونم درست حساب و کتاب کردم یا خیر، حدودا بیش از 40 درصد تجارت آمریکا وابسته به ایرانیان است اما در خفا
کاش همینجور که آمزیکاییان قوانین دولتشان را به سینه میزنند و از فروش خودداری میکنند، ما هم توانایی و قابلیت و امکان خرید نکردن رو زمانی که مارو تحریم کردن داشتیم تا آمریکا احساس میکرد تحریم ایران تحریمی است علیه خودش

ارادت:53: