PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به پست زن حرفه ای در سایت دانلود

FILMHOO
June 20th, 2012, 12:36
به یک نویسنده حرفه ای در سایت دانلود نیازمندیم موضوع سایت دانلود فیلم قیمت هر پست 500 تومان

FILMHOO
June 20th, 2012, 17:02
تعداد پستها در روز نامحدود میباشد !

fathipours1
June 20th, 2012, 17:16
سلام . منبع ها رو خودتون میدید ؟
وی پی اس با شماست یا خودمون ؟
اگه اشتباه نکنم سایت شما تک لینک Vip فقط واسه کاربرا قرار میداد ، اگه که نه توی چند تا سایت فایل ها باید آپلود بشه ؟

MagicVps.Com
June 20th, 2012, 17:27
ایا حجمش هم تاثیر داره یا نه توی قمیت خوب ممکنه یکفیلم با فرمت حجم کم باشه 250تا 300 مگ باشهممکنه فیلم با کیفیت بلوری باشه کهبین 15 تا 70 گیگ حجمشون هست خوب باید فرقی باشه بین این 2تا پست

FILMHOO
June 20th, 2012, 17:35
سلام . منبع ها رو خودتون میدید ؟
وی پی اس با شماست یا خودمون ؟
اگه اشتباه نکنم سایت شما تک لینک Vip فقط واسه کاربرا قرار میداد ، اگه که نه توی چند تا سایت فایل ها باید آپلود بشه ؟

نه منابع با شماست

وی پس هم ما که نمیدیم شما خودتون باید داشته باشین

دانلود رایگانه و در یک سایت آپلود میشود

FILMHOO
June 20th, 2012, 17:38
ایا حجمش هم تاثیر داره یا نه توی قمیت خوب ممکنه یکفیلم با فرمت حجم کم باشه 250تا 300 مگ باشهممکنه فیلم با کیفیت بلوری باشه کهبین 15 تا 70 گیگ حجمشون هست خوب باید فرقی باشه بین این 2تا پست

فرمت مد نظر mkv و یا dvdrip هست که فایلهای این فرمتا بیشتر از 1.5 گیگ نمیشه

حجم فایل هم در قیمت تاثیری نداره

FILMHOO
June 20th, 2012, 19:22
کسی نبود مرا یاری دهد !

armin007
June 20th, 2012, 19:39
کسی نبود مرا یاری دهد !

اقا وي پي اس با من

مرجعش رو هم دارم چون خودم فيلم بازم
فقط اكانت پريميوم اگه داشته باشيد يا چيزي كه بشه لينك ها رو ليچ كرد
كار خيلي زود جلو ميره

پايه بودي پ خ بزن

FILMHOO
June 20th, 2012, 20:06
اقا وي پي اس با من

مرجعش رو هم دارم چون خودم فيلم بازم
فقط اكانت پريميوم اگه داشته باشيد يا چيزي كه بشه لينك ها رو ليچ كرد
كار خيلي زود جلو ميره

پايه بودي پ خ بزن

پخ شد

FILMHOO
June 21st, 2012, 21:22
از دوستان هر کسی مایل بود پیغام دهید !

majid2009s
June 21st, 2012, 22:41
پخ شد

babelirani
June 22nd, 2012, 00:34
با سلام دوست عزیز من حاضرم به خود شما پستی 700 تومن بدم بیاید توی سایت بنده کار کنید

واقعا" دوستان با داشتم Vps خودشون حاضر هستن با 500 تومن کارکنن خیلی عجیبه واقعا"

FILMHOO
June 22nd, 2012, 00:53
با سلام دوست عزیز من حاضرم به خود شما پستی 700 تومن بدم بیاید توی سایت بنده کار کنید

واقعا" دوستان با داشتم Vps خودشون حاضر هستن با 500 تومن کارکنن خیلی عجیبه واقعا"

شما مدافع حقوق نویسندگان هستید ؟

شما به نویسندهات 700 تومن بده ماشالله شما پولداری ...

babelirani
June 22nd, 2012, 00:58
شما مدافع حقوق نویسندگان هستید ؟

شما به نویسندهات 700 تومن بده ماشالله شما پولداری ...

نه ولی مدافع ارزش کار دوستان هستم ادم باید انصاف هم قائل بشه واسه هر پست فیلم ( بنده خودم سایت دارم ) حدود 30-40 دقیقه طول میکشه این در حالی هستش که هیچ مشکلی پیش نیاد

بعدشم شما فرض کن ایشون Vps بگیره باید ماهی حداقل 15 هزار پول VPS بده

sepiddownload.com
June 22nd, 2012, 01:03

والا خیلی عجیبه !
ماکه الان پول نمیدیم به نویسنده هامون ، اما vps با بهترین امکانات در اختیارشون گذاشتیم و البته اینم بگم که نویسندگان ما از بهترین نویسندگان هستند و هنوز توقع مالی از بنده نداشته اند ! اما در عوض زمانیکه سایت بالا رفت و تونست درآمدزایی کنه ، به اندازه پستشون بهشون پول نمیدم ؛ بلکه هرچقدر درآمد داشتم بین تمام نویسندگان تقسیم میشه و همچنین بین پشتیبانی سایت هم همینطور ! فقط به خودم 27 درصد بیشتر از بقیه میرسه چون دارم تمام زحمات رو میکشم ! همین !
ولی به هرحال امیدوارم موفق باشید !

babelirani
June 22nd, 2012, 01:09
والا خیلی عجیبه !
ماکه الان پول نمیدیم به نویسنده هامون ، اما vps با بهترین امکانات در اختیارشون گذاشتیم و البته اینم بگم که نویسندگان ما از بهترین نویسندگان هستند و هنوز توقع مالی از بنده نداشته اند ! اما در عوض زمانیکه سایت بالا رفت و تونست درآمدزایی کنه ، به اندازه پستشون بهشون پول نمیدم ؛ بلکه هرچقدر درآمد داشتم بین تمام نویسندگان تقسیم میشه و همچنین بین پشتیبانی سایت هم همینطور ! فقط به خودم 27 درصد بیشتر از بقیه میرسه چون دارم تمام زحمات رو میکشم ! همین !
ولی به هرحال امیدوارم موفق باشید !

دوست این کار شما درست بنده هم به نویسنده هام در اول کار پول نمیدادم ولی بهشون سرور کامل میدادم تا مشکلی نداشته باشن ولی بهشون قول داده شد که بعدا" درصدی بهشون بدیم که الان داریم میدیم

موضوع اینجاست یا شما پول نده یا وقتی میدی یه پول درست و حسابی بده الان خدای به یه گدام 500 تومنی بدی پرت میکنه تو صورتت

FILMHOO
June 22nd, 2012, 01:10
نه ولی مدافع ارزش کار دوستان هستم ادم باید انصاف هم قائل بشه واسه هر پست فیلم ( بنده خودم سایت دارم ) حدود 30-40 دقیقه طول میکشه این در حالی هستش که هیچ مشکلی پیش نیاد

بعدشم شما فرض کن ایشون vps بگیره باید ماهی حداقل 15 هزار پول vps بده

نویسنده حرفه ای کسیه که در 4 - 5 تا سایت داره پست میده و کارش هم همینه و شاید خودش هم سایت داشته باشه

اکانت لچر و vps جز ابزار کار یک نویسنده حرفه ای است

ضمنا یه سری مزایای دیگر هم در نظر گرفته بودیم که الان عمومیش میکنیم

پس از 1000 پست نویسنده به مدیر سایت ارتقاع میابد و 20 % از جایگاههای تبلیغات میتواند استفاده کند

پس از سه ماه بسته به نوع فعالیت نویسنده و کیفیت کارش یک حقوق ثابت از 200 تا 300 هزار تومان در نظر گرفته ایم

sepiddownload.com
June 22nd, 2012, 01:14
نویسنده حرفه ای کسیه که در 4 - 5 تا سایت داره پست میده و کارش هم همینه و شاید خودش هم سایت داشته باشه

اکانت لچر و vps جز ابزار کار یک نویسنده حرفه ای است

ضمنا یه سری مزایای دیگر هم در نظر گرفته بودیم که الان عمومیش میکنیم

پس از 1000 پست نویسنده به مدیر سایت ارتقاع میابد و 20 % از جایگاههای تبلیغات میتواند استفاده کند

پس از سه ماه بسته به نوع فعالیت نویسنده و کیفیت کارش یک حقوق ثابت از 200 تا 300 هزار تومان در نظر گرفته ایم

عزیز این جمله ی آخرتون قشنگ بود اما باور بفرمایید دوستمون جناب babelirani کاملا حرف درست و حسابی میزنند و بنده با ایشون کاملا در این مورد موافق هستم... !

hack2hacker
June 22nd, 2012, 01:20
من حاضرم پست بدم
برای اپلود هاست دارید؟
و اینکه چی جوری تسویه می کنید
روزانه
هفتگی
ماهیانه؟؟؟

FILMHOO
June 22nd, 2012, 01:29
عزیز این جمله ی آخرتون قشنگ بود اما باور بفرمایید دوستمون جناب babelirani کاملا حرف درست و حسابی میزنند و بنده با ایشون کاملا در این مورد موافق هستم... !

به عبارتی شما میفرمایید 500 تومن برای هر پست و اون مزایایی که اشاره شد رو ندیم

و با یه وی پی اس 15 هزار تومنی سر و ته قضیه رو هم بیارم و وعده بدیم که بعد از اینکه سایت بازدیدش زیاد شد

درامدشو با نویسندها تقسیم میکنیم ...

اینم ایده خوبیه ولی بی انصافی نیست!

FILMHOO
June 22nd, 2012, 01:31
من حاضرم پست بدم
برای اپلود هاست دارید؟
و اینکه چی جوری تسویه می کنید
روزانه
هفتگی
ماهیانه؟؟؟

بله برای شما یک اکانت اف تی پی برای آپلود داده میشود

هر طور که شما مایل بودید تصفیه میکنیم

fathipours1
June 22nd, 2012, 02:02
به نظر بنده ایده کاربر FILMHOO (http://www.webhostingtalk.ir/member/29955/) کاملا درست تر هست !
ادرس سایتتون رو لطف میکنی ؟

FILMHOO
June 22nd, 2012, 02:15
به نظر بنده ایده کاربر FILMHOO (http://www.webhostingtalk.ir/member/29955/) کاملا درست تر هست !
ادرس سایتتون رو لطف میکنی ؟

پخ شد .........

Reza G
November 10th, 2012, 20:03
در صورتی که هنوز تمایل به نویسنده دارید ، من میتونم کار کنم. تجربه و دانش فنی موردنیاز هم کاملا دارم ! با این آیدی در تماس باشید : g.ghalekhani@gmail.com