PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با دسترسی فیزیکی

doctorehsan
June 19th, 2012, 14:42
سلام

چون سرعت اینترنت بنده 512 هست و پایینه نیازمند یک سرور مجازی هستم که این امکانات رو داشته باشه:

1- سرعت بالا
2- هارد با سرعت مطلوب حداقل 250 گیگ
3- سرور ویندوز باشه و تمام کارهاش انجام شده باشه بطوری که من فقط روشن کنم، دانلود، آپلود، اکسترکت، کدگذاری و ... و سپس خاموش کردنش..
4- پردازنده و رم قوی ( بیشتر برای فشرده سازی )
5- دسترسی به هارد بصورت فیزیکی ( میخوام بعد از یک ماه، فروشنده هارد رو روی یک هارد دیگه، یا dvd بهم بده )

اگه موردی سراغ دارین، بفرمائین...

hostrex
June 19th, 2012, 14:53
در خدمتتون هستم

هارد 250 گیگ خدمتتون ارائه میشه با رم مورد نیازتون

sarwhost
June 19th, 2012, 15:01
با سلام با ایدی بنده در تماس باشید ارائه کنیم همچین سروری دادیم تا حالا و نیاز شما رو دقیق میدونم چیه
id: sarwhost

doctorehsan
June 19th, 2012, 15:21
با سلام با ایدی بنده در تماس باشید ارائه کنیم همچین سروری دادیم تا حالا و نیاز شما رو دقیق میدونم چیه
id: sarwhost

لطفا اطلاعات بیشتر + قیمت

در خدمتتون هستم
هارد 250 گیگ خدمتتون ارائه میشه با رم مورد نیازتون

لطفا اطلاعات بیشتر + قیمت

mehran.ranji
June 19th, 2012, 15:24
دوست عزیز شما چند مورد رو در نظر بگیرید.

سرور مجازی هست پس دسترسی فیزیکی تقریبا میشه گفت نداره و یا در صورت درخواست خیلی هزینه شما بالا میره که اگر 1Mbit پهنای باند از مخابرات تهیه کنید برای شما ارزون تر تموم میشه. دوستانی که گفتن ما ارائه میکنم واقعا جای تعجب داره!

rezahd
June 19th, 2012, 15:28
دوستان قبل از همه چیز بررسی کنید این دوست عزیز میخواهد اطلاعات برایش ارسال کنید

Mr.Roham
June 19th, 2012, 15:39
دوست عزیز شما چند مورد رو در نظر بگیرید.

سرور مجازی هست پس دسترسی فیزیکی تقریبا میشه گفت نداره و یا در صورت درخواست خیلی هزینه شما بالا میره که اگر 1Mbit پهنای باند از مخابرات تهیه کنید برای شما ارزون تر تموم میشه. دوستانی که گفتن ما ارائه میکنم واقعا جای تعجب داره!

خوب دوست عزیز به احتمال زیاد دوستانی که می خواستند سرویس بدند از ایران میخوان سرویس بدن
فکر کنم سرور مجازی برای ایران باشه میشه قایل های هارد رو به شخص بدن

mehran.ranji
June 19th, 2012, 15:45
خوب دوست عزیز به احتمال زیاد دوستانی که می خواستند سرویس بدند از ایران میخوان سرویس بدن
فکر کنم سرور مجازی برای ایران باشه میشه قایل های هارد رو به شخص بدن

بازم با این حالت شما فقط باید سرور اختصاصی بگیرید که فکر نکنم دیتاسنترهای ایرانی با هزینه کمی هارد رو در اختیار شما بگذارند. چون شما در واقع سرور رو اجاره میکنید نه مالیک 100%! دارید ماهانه پول میدید. چنین چیزی تقریبا غیر ممکنه.

روی سرور مجازی که اصلا امکان نداره چون هارد فقط مختص به شما نیست و اشتراکی هست

securityboys
June 19th, 2012, 15:50
درختمتم
اگه تهران باشید درختمت هستم تماس بگیرید همراه خودتون یه هارد اکسترنال باشه بیارین براوتون کپی کنم اگه نیستید براتون میریزیم روی هارد پولو اونجا پرداخت کنید
اگه سرعت دانلوتون پایینه دانلود میخواین برید شاتل پورت 6 مگ بگیرید هر 3 ماه 40 هزارتومن هست:) این پلن مخصوص سرور های دفاتر و اداره جات هست یا همون پهنای باند اختصاصی شاتل از همه ارزونتر میده همه جای کشور سپورت داره مشهد 6 مگ 1300 کیلوبایت هست و تهران 400 کیلوبایت سرعت دانلود هست

doctorehsan
June 19th, 2012, 15:51
دقیقا درسته، من فایل ها رو میخوام، حتی ممکنه بخوام واسم آرشیو کنن و یه جا هر ماه وردارم...:53:

mehran.ranji
June 19th, 2012, 15:52
خوب پس شما اطلاعات رو دانلود میکنید روی هارد ذخیره میکنید. در واقع هارد اصلی رو در اختیار نمیذارید

doctorehsan
June 19th, 2012, 15:54
درختمتم
اگه تهران باشید درختمت هستم تماس بگیرید همراه خودتون یه هارد اکسترنال باشه بیارین براوتون کپی کنم اگه نیستید براتون میریزیم روی هارد پولو اونجا پرداخت کنید
اگه سرعت دانلوتون پایینه دانلود میخواین برید شاتل پورت 6 مگ بگیرید هر 3 ماه 40 هزارتومن هست این پلن مخصوص سرور های دفاتر و اداره جات هست یا همون پهنای باند اختصاصی شاتل از همه ارزونتر میده همه جای کشور سپورت داره مشهد 6 مگ 1300 کیلوبایت هست و تهران 400 کیلوبایت سرعت دانلود هست

متاسفانه تهران نیستم...
اگه امکانش باشه روی dvd ماهانه آرشیو کنید بعد یا پستی یا حضوری ماهانه بیام ببرم بهتره...
من خوزستان هستم، یه شهر دور افتادش :دی

securityboys
June 19th, 2012, 15:58
اقا هالا مجبوری اینهمه دانلود کنی؟دی: برو اینترنت درست کن یکی از مشتریای ما اومد سرور مجازی میکروتیک گرفت برای اینکار منم بلد نبودم خودش بهم یاد داد بعد تیم ویور زدم رفتم تو سیستمش سرعت دانلودش
600 کیلوبایت بود خیلی باهاله کلا هم 80 تومن خرج کرد شماهم به جای این همه خرج همین کارو بکن

doctorehsan
June 19th, 2012, 16:04
اقا هالا مجبوری اینهمه دانلود کنی؟دی: برو اینترنت درست کن یکی از مشتریای ما اومد سرور مجازی میکروتیک گرفت برای اینکار منم بلد نبودم خودش بهم یاد داد بعد تیم ویور زدم رفتم تو سیستمش سرعت دانلودش
600 کیلوبایت بود خیلی باهاله کلا هم 80 تومن خرج کرد شماهم به جای این همه خرج همین کارو بکن
بیشتر راهنمایی می فرمائید!؟
اینجا پهنای باند بیشتر نداریم واسه سرعت اینترنت،
adsl هم جواب نمیده!
فقط همین وایمکس مبین نت رو دارم...
چیکار میشه کرد سرعت بره 600 !؟!؟!؟!؟!؟

securityboys
June 19th, 2012, 16:08
اسم نوع اینرنت هست sat high network نیاز به یک usbresiver داره و یک عدد sat همین دیگه هم سوال نکنید بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم بن میشم وگرنه

ms313
June 19th, 2012, 16:33
250 گيگ رو روي بلوري مي خواهين ؟ يا دي وي دي معمولي . هزينه دانلود رو هم ميدين ؟!

doctorehsan
June 19th, 2012, 16:34
با این هک، مک و ... نمیشه
اگه راه دیگه ای سراغ دارین بفرمائین

doctorehsan
June 19th, 2012, 16:44
250 گيگ رو روي بلوري مي خواهين ؟ يا دي وي دي معمولي . هزينه دانلود رو هم ميدين ؟!
دوست عزیز، خودم شخصا میخوام فایل ها رو دانلود کنم...
و با هزینه ای معقولانه...

ms313
June 19th, 2012, 16:46
دوست عزیز، خودم شخصا میخوام فایل ها رو دانلود کنم...
و با هزینه ای معقولانه...
دوست عزيز نميشه گفت اينجا چون يوزر رو مي بندن :d
دوستمون گفتن ديگه اينترنت پر سرعت سات.

ms313
June 19th, 2012, 16:51
ببخشيد دوست عزيز يه چيزي يادم رفت يه عده هستن كه كارشون دانلود هستش. هر گيگ رو 400-500 تومان دانلود مي كنن رايت مي كن ميدن.

doctorehsan
June 19th, 2012, 16:59
دوست عزيز نميشه گفت اينجا چون يوزر رو مي بندن :d
دوستمون گفتن ديگه اينترنت پر سرعت سات.
متوجه شدم ولی اونطور با هک نمیخوام، میخوام خیالم راحت باشه...

ببخشيد دوست عزيز يه چيزي يادم رفت يه عده هستن كه كارشون دانلود هستش. هر گيگ رو 400-500 تومان دانلود مي كنن رايت مي كن ميدن.
میخوام خودم فایل ها رو دانلود کنم.... با این وجود چی پیشنهاد میدین!؟

doctorehsan
June 19th, 2012, 17:32
طوری که دوستان می گن، امکان پذیر نیست با هزینه معقول.... درسته!؟

danitfk
June 27th, 2012, 02:50
درود ؛ وقتتون بخیر
شروع تاپیک برای هفته پیش هست ؛ اما با اینکه هیچکدوم از دوستان آفر مناسبی ندادند .. من آفر میدم خدمتتون ! B-)

WeltServers شاید برای اولین بار دسترسی به فایل های هارد سرور مجازی به صورت فیزیکی رو فراهم کرده ! ( به تازگی ؛ تنها برای مشتریان خود )

برای اطلاع از قیمت های سرور مجازی ما به این تاپیک مراجعه کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f15/51135/

و برای اطلاعات در ضمینه تحویل فایل ها به صورت فیزیکی یه این تاپیک مراجعه کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f160/52025/

KamranOnline
June 27th, 2012, 11:06
در خدمت هستیم
از دیتاسنتر mesh آلمان با سرعت دانلود دیتاسنتر ( حدود 2 الی 20 مگ بر ثانیه)
برای دسترسی فیزیکی به اطلاعات هر زمان که بخواهید اطلاعات + هارد سرور را برای شما پست خواهیم کرد
هزینه ی سرور به صورت ماهیانه 45000 تومان با رم 512
هزینه اراسل اطلاعات+هارد از آلمان برابر 800 هزار تومان

doctorehsan
June 27th, 2012, 11:45
در خدمت هستیم
از دیتاسنتر mesh آلمان با سرعت دانلود دیتاسنتر ( حدود 2 الی 20 مگ بر ثانیه)
برای دسترسی فیزیکی به اطلاعات هر زمان که بخواهید اطلاعات + هارد سرور را برای شما پست خواهیم کرد
هزینه ی سرور به صورت ماهیانه 45000 تومان با رم 512
هزینه اراسل اطلاعات+هارد از آلمان برابر 800 هزار تومان

بنده اطلاعات رو روی dvd میخوام نه روی هارد دوست عزیز