PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل ثبت شرکت!

Mohsen
November 18th, 2009, 22:24
من صبح رفتم اداره ثبت شرکت‌های اصفهان که یه سری اطلاعات بگیرم و اگه خدا بخواد یه شرکت ثبت کنیم و ...!
گفتم شاید اطلاعاتی که گرفتم به درد دیگران هم بخوره و دیگه لازم نباشه برای گرفتن‌شون تا اونجا برن و هزینه بدن!
4 تا برگه به من دادن و یه دونه CD که توش فایل word کتاب قانون تجارت بود!
برگه‌ها رو اسکن کردم و به همراه فایل word مذکور به همین پست ضمیمه میکنم، فردا صبح هم ان شاء الله قرار هست فرم تعیین نام رو ببرم تحویل بدم و اگه اطلاعات بعدی رو گرفتم دوباره همینجا براتون می‌زارم.

پ.ن.
1- لطفا از بحث سیاسی تو این تاپیک خودداری کنید(چون برگه‌هایی که گرفتم یه موارد نسبتا نامعقولی توش هست، گفتم!)
2- از دادن پست اسپم خودداری کنید! فقط اگه اطلاعات تکمیلی در اختیار دارید، در اختیار من و دوستان دیگه بزارید (به این خاطر که تاپیک مستعد اسپم هست، گفتم!)
3- اطلاعاتی که گرفتم مربوط به اصفهان میشه، مال هر استان در یک سری موارد با هم فرق میکنه(ضمیمه‌ها رو ببینید خودتون متوجه می شید.)
4- الان می‌فهمم چرا آخر اسم خیلی از شرکت های اصفهان به سپاهان و آپادانا و این چیزا ختم میشه!
5- آدرس اداره ثبت شرکت‌های اصفهان: اصفهان خیابان کاوه، ابتدای خیابان جابر انصاری

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=364&stc=1&d=1258570095
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=365&stc=1&d=1258570112
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=366&stc=1&d=1258570224
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=367&stc=1&d=1258570240

iranoptic
November 18th, 2009, 22:32
یه نکته مهم هست که اشاره نفرمودید و اون هم اینه که حتما برای ثبت شرکت باید دفتر شرکت داشته باشی یا نه بدون دفتر هم میشه ؟

NovinServer
November 18th, 2009, 22:35
یک سوال فنی ! حتما باید یک محل مشخصی شرکت داشته باشی تا بهت مجوز بدهند ؟
مثلا نمی شود شماره ثبت گرفت در خونه کار کرد ؟ :65:

NovinServer
November 18th, 2009, 22:35

4dmin
November 18th, 2009, 22:40
نکته مهم تر از همه اینا بحث شیرین مالیات هست

Mohsen
November 18th, 2009, 22:53
یه نکته مهم هست که اشاره نفرمودید و اون هم اینه که حتما برای ثبت شرکت باید دفتر شرکت داشته باشی یا نه بدون دفتر هم میشه ؟

احتمالا تو قانون تجارت نوشته! اما طبیعی به نظر میاد که لازم باشه (نمی شه که شرکت آدرس نداشته باشه!)
البته ما دفتر هم میخوایم بگیریم! اما گفتیم صبر کنیم ببینیم یه موقع دفترش شرط خاصی نداره! بعد بگیریم.
حالا اینا رو به مرور که میرم جلو، می‌پرسم و می‌نویسم!

arak-hosting
November 18th, 2009, 22:53

با سلام

حالا کی مالیات داده کی گرفته :65:
اگه بلد باشی چه جوری فرم مالیات رو پر کنی مالیات بهت نمیخوره مثل :65:

4dmin
November 18th, 2009, 23:37
با سلام

حالا کی مالیات داده کی گرفته :65:
اگه بلد باشی چه جوری فرم مالیات رو پر کنی مالیات بهت نمیخوره مثل :65:

عجب
شما یاد میدی چه جوری پر کنیم؟
وقتی نذاشتن از کشور خارج شی وقتی حسابات مسدود شد
اون وقت میفهمی دارایی یعنی چی
برای بقالی و اینا میشه و به شرکنها خیلی گیر میدن

Mohsen
November 19th, 2009, 00:06
عجب

لطفا اجازه بدین تاپیک روال خودش رو طی کنه!
در مورد مالیات هم کلا 3 درصد هست تا اونجا که من می دونم! (اگه دقیق تر فهمیدم میگم) 100 تومن کار کردی میخوای 3 تومن بدی خیلی سخته؟!؟ الان از حقوق معلم و حتی کارگر شهرداری هم مالیات کم میشه! اون وقت آدم وقتی دستش تو جیب خودش میره ، مالیات نده؟!؟ حالا 3 درصد نه 10 درصد! شما فکر کن 10 درصد کمتر کار کردی!
نمی‌خوام بحث سیاسی بشه و اصلا کاری به اینکه درست مصرف میشه یا نمیشه ندارم! اما ما که تو خیلی چیزا خودمون رو با خارجی ها مقایسه می‌کنیم خوبه تو مالیات دادن هم مقایسه کنیم! همه چیز که یه طرفه نیست! وقتی من می‌خوام مالیات ندم و از دولت ب***م، چطور می‌گم فلان کارمند از کارش می‌***ه و فلان مدیر از بودجه‌ای که دستش هست و ...! هر کی اگه کار خودش رو درست انجام بده کم کم همه چی درست میشه! به قول یه بنده خدایی تو ایران همه می‌خوان از بالا به پایین اصلاح کنند، غافل از اینکه صحیحش این هست که از پایین به بالا اصلاح بشه! اگه همه جامعه سالم باشند و یه نفر *** باشه ، اون یه نفر رو میشه گردن زد! اما وقتی همه جامعه *** باشند، هر کی رو می‌خوای بگیری نصف جامعه بهش وصل هستند! اینکه نمیشه کاری کرد و هر کی اونجایی که هست می‌***ه!

پ.ن.
لطفا بحث در مورد مالیات رو ادامه ندین یا یه تاپیک دیگه براش بزنین!

1Mizban
November 19th, 2009, 00:33
سلام

از نظر مکان باید مکان داشته باشید ( تجاری ) چون می آد برای تایید ، البته برای ما که نیمودند اگه هم جمع کنیم بریم خونه فکر نکنم اصلا کسی بفهمه d:

مالیات هم بستگی به نوع شرکت داره ، مسئولیت محدود در سر کمتری داره .....
و همینا ....

hamed323
November 19th, 2009, 00:56
ْسلام دوستان ...
من هم یه سری اطلاعات دارم ...خودم میخواستم مسئولیت محدود ثبت کنم ...اما:
1-آدرس زیاد مهم نیست ..(آدرس محل سکونت هم قبوله)
2-بترسید از مالیات (به مسئول ثبت شرکت ها گفتم مالیات چطوریاست گفتم نی دونم ..رفتم سراغ یکی از آشنایان مالیاتی)
گفتش: باید دفاتر خودتون رو بیارید ما براتون نگه داری کنیم @-) (کل - معین و...)
اگه هم نیارید علی الراس (نمی دونم درست نوشتم یا نه) سالی 300 الی 400 هزار تومان مالیات پایه با انواع جرایم که چرا دفاتر خودتون رو نیاوردید به شما تعلق می یابد ...
بعدش منم در رفتم ...:))

حالا به قول دوستمون کی داده کی گرفته ...(ولی من ریسک نکردم) ما بقیش با خودتون...

Kambiz
November 19th, 2009, 13:22
ْ
1-آدرس زیاد مهم نیست ..(آدرس محل سکونت هم قبوله)
.
واقعا ؟ من فکر نمی کنما

arak-hosting
November 19th, 2009, 13:41
عجب

با سلام اول همه شما باید پارتی داشته باشی یعنی بهت بگه چه قیمتی بزنی بهت مالیات نمیخوره من زدم 110 تومان بهم مالیات نمیخوره عزیز دل برادر :65:

saeidj
November 19th, 2009, 17:56
دوستان از نظر مکان دفتر نمی خواد. البته قانون که می گم ماله چند وقت پیشه که یکی از دوستان شرکت ثبت کرد بدون اینکه دفتر و دستک خاصی داشته باشه این. هم اضافه کنم که خونشون رو به عنوان دفتر معرفی کرد.

فقط من یه سوال دارم اسم شرکت به چه صورت باید باشه؟ یعنی چند سیلابی باید باشه؟ میگن باید سه سیلابی باشه اگه اینجوره پس این شرکت هایی که می بینم مثلا اسمش هست "پارس سیستم" این که دو سیلابی بیشتر نیست

Mohsen
November 19th, 2009, 18:31
من امروز صبح فرم شماره 2 رو که پر کرده بودم بردم، چهار هزار تومن هم واریز کردم به حسابی که تو فرم یک نوشته و رفتم اداره ثبت شرکت ها!
به اسم‌ها حسابی گیر دادن و کلا آخر سر فرمی که تحویل دادم کلی تغییر کرد
گفتند اسم باید حتما سه قسمت باشه و از اسم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و اینا که استفاده کرده بودم تو اسم های پیشنهادی ، اینا رو نمی‌شمرد! میگفت خود اسم باید سه تا باشه! خلاصه کلی با هم بحث کردیم من گفتم کلی شرکت هست با اسم ها کوتاه تر و اینا اما کارمنده گفت اونا مال قبل هست و اصلا من نباید تایید کنم و باید بره تهران ، برا خودت میگم! خلاصه منم مجبور شدم اسم ها رو عوض کنم و سه قسمتی کنم!
مثلا اسم‌ها باید این طوری باشه:
فناوری اطلاعات نسیم صبای سپاهان! که نسیم و صبا و سپاهان میشه سه تا کلمه!
تازه گفت حق نداری از کلمه نرم‌افزار استفاده کنی! گروه نرم‌افزاری رو به گروه رایانه‌ای تغییر داد!
فرم و فیش واریز رو که تحویل دادم ، یه کد پیگیری و یه شماره تلفن داد، گفت 7-8 روز دیگه زنگ بزن اگه اسم تایید شده باشه میگم بیای برای ادامه مراحل.
در مورد اساس نامه و این چیزا هم پرسیدم که گفت فعلا بزار اسم تایید بشه و اونا رو هم به موقع انجام میدی!
خلاصه فعلا رفت تا 7-8 روز دیگه!

ضمنا کسی که فرم رو می‌بره تحویل بده باید حتما از هیئت موسس شرکت باشه و اینکه دانشجوها هم می‌تونند با معافیت تحصیلی شرکت بزنند و لزوما پایان خدمت لازم نیست.

1Mizban
November 19th, 2009, 19:03
من امروز صبح فرم شماره 2 رو که پر کرده بودم بردم، چهار هزار تومن هم واریز کردم به حسابی که تو فرم یک نوشته و رفتم اداره ثبت شرکت ها!
به اسم‌ها حسابی گیر دادن و کلا آخر سر فرمی که تحویل دادم کلی تغییر کرد
گفتند اسم باید حتما سه قسمت باشه و از اسم کامپیوتر و فناوری اطلاعات و اینا که استفاده کرده بودم تو اسم های پیشنهادی ، اینا رو نمی‌شمرد! میگفت خود اسم باید سه تا باشه! خلاصه کلی با هم بحث کردیم من گفتم کلی شرکت هست با اسم ها کوتاه تر و اینا اما کارمنده گفت اونا مال قبل هست و اصلا من نباید تایید کنم و باید بره تهران ، برا خودت میگم! خلاصه منم مجبور شدم اسم ها رو عوض کنم و سه قسمتی کنم!
مثلا اسم‌ها باید این طوری باشه:
فناوری اطلاعات نسیم صبای سپاهان! که نسیم و صبا و سپاهان میشه سه تا کلمه!
تازه گفت حق نداری از کلمه نرم‌افزار استفاده کنی! گروه نرم‌افزاری رو به گروه رایانه‌ای تغییر داد!
فرم و فیش واریز رو که تحویل دادم ، یه کد پیگیری و یه شماره تلفن داد، گفت 7-8 روز دیگه زنگ بزن اگه اسم تایید شده باشه میگم بیای برای ادامه مراحل.
در مورد اساس نامه و این چیزا هم پرسیدم که گفت فعلا بزار اسم تایید بشه و اونا رو هم به موقع انجام میدی!
خلاصه فعلا رفت تا 7-8 روز دیگه!

ضمنا کسی که فرم رو می‌بره تحویل بده باید حتما از هیئت موسس شرکت باشه و اینکه دانشجوها هم می‌تونند با معافیت تحصیلی شرکت بزنند و لزوما پایان خدمت لازم نیست.

آره به اسم گیر میدند ، حتما 3 سیلابی باید باشه
البته اگه اسم کوتاه بخوای باید خداقل 500 تومان خرج کنی :d
در مورد تحصیلات و مدرک مظام وظیفه اداره ثبت شرکت ها گیر نمیده ، اون جایی که مجوز میده بستگی داره ، که از کجا بگیری اگه پارتی داشته باشی و بتونی از ارشاد بگیری خیلی راحته رایگان هم هست
اگه نه نظام صنف رایانه بهت میده که اونم یه چک 250 تومان ازت میگریه و یه برگه بهت میده و میری ثبت میکنی شرکت رو ، از انفورمایتک هم میشه گرفت که زمان میبره ( برای ما شهرستانی ها )
نظام صنف اگه بگیری باید لیسانس داشته باشی ، ارشاد هم که هیچی ، انفورماتیک فکر کنم باید مدرک تخصصی داشته باشی
در ورد اساسنامه هم که یه سری اماده بگیر راحت پاینش 4 تا امضا بزن

Mohsen
November 19th, 2009, 19:15
آره به اسم گیر میدند ، حتما 3 سیلابی باید باشه
البته اگه اسم کوتاه بخوای باید خداقل 500 تومان خرج کنی :d
در مورد تحصیلات و مدرک مظام وظیفه اداره ثبت شرکت ها گیر نمیده ، اون جایی که مجوز میده بستگی داره ، که از کجا بگیری اگه پارتی داشته باشی و بتونی از ارشاد بگیری خیلی راحته رایگان هم هست
اگه نه نظام صنف رایانه بهت میده که اونم یه چک 250 تومان ازت میگریه و یه برگه بهت میده و میری ثبت میکنی شرکت رو ، از انفورمایتک هم میشه گرفت که زمان میبره ( برای ما شهرستانی ها )
نظام صنف اگه بگیری باید لیسانس داشته باشی ، ارشاد هم که هیچی ، انفورماتیک فکر کنم باید مدرک تخصصی داشته باشی
در ورد اساسنامه هم که یه سری اماده بگیر راحت پاینش 4 تا امضا بزن

1- برای اسم کوتاه 500 تومن رو به کی باید داد؟ مگه نمیره تهران برای تایید؟ همینجا میگیرند؟!؟
2- خوب یعنی قانون نداره که از کجا باید مجوز بگیریم؟ چطوری معلوم می‌کنند؟ لیسانس دارم خوشبختانه(بالاخره این چهار سال عمری که گذاشتیم باید یه جا به درد خورد!)! فکر کنم صنف رایانه منطقی تر از ارشاد و انفورماتیک باشه(برای ثبت نرم افزار با انفورماتیک سر و کار داشتم!)
3- اساس نامه رو هم ظاهرا خودشون مثل این فرم ها می‌فروشن! حالا به اون مرحله که رسیدم ببینم چی میشه! شما از کجا خریدین؟ از همونجا یا از جای دیگه؟

1Mizban
November 19th, 2009, 19:55
1- برای اسم کوتاه 500 تومن رو به کی باید داد؟ مگه نمیره تهران برای تایید؟ همینجا میگیرند؟!؟
2- خوب یعنی قانون نداره که از کجا باید مجوز بگیریم؟ چطوری معلوم می‌کنند؟ لیسانس دارم خوشبختانه(بالاخره این چهار سال عمری که گذاشتیم باید یه جا به درد خورد!)! فکر کنم صنف رایانه منطقی تر از ارشاد و انفورماتیک باشه(برای ثبت نرم افزار با انفورماتیک سر و کار داشتم!)
3- اساس نامه رو هم ظاهرا خودشون مثل این فرم ها می‌فروشن! حالا به اون مرحله که رسیدم ببینم چی میشه! شما از کجا خریدین؟ از همونجا یا از جای دیگه؟

1 - منم خودم اسم کوتاه گذاشته بودم ، یکی اونجا بود که گفت برای این اسم ها باید حداقل 500 به بالا زیر میزی بدی
2 - آره دیگه حداقل برای من اینجور بود اصلا کسی نمیدونه میزبانی وب یعنی چی تازه نظام صتف هم که بری اصلا موردی با کار هاستینگ نداره تو لیستی که بهت میدند ، نظام صنف یکی از شرایطش اینه که میدیر عامل لیسانس داشته باشه + اینکه بیمه اش هم کنی
3 - آره خود اداره ثبت شرکت ها داره

as87
November 19th, 2009, 20:03
واقعا ؟ من فکر نمی کنما

ما با ادرس خونه يه شركت ثبت كرديم پارسال:65:
فقط ادرس محل زندگي با كار بايد فرق داشته باشه.
در كل اين شركتهايي كه پشت نيازمنديهاي همشهري اگهي ميدن با 100تا 150 براتون همه كارهاشو با پلپ دفاتر انجام مي‌دن.:66:

WebRang
November 20th, 2009, 00:27
رضا جان دقیقا" میشه این کار رو کرد
(مسولیت محدود)
البته باید کارشناسش بیاد، چک کنه

WebRang
November 20th, 2009, 00:28
درسته، هزینه هایی که به حساب شرکت واریزمیشه، مالیات بهش میخوره،
بخاطر همین هست که بیشتر شرکت ها الان حساب های شخصی استفاده میکنن

as87
November 20th, 2009, 08:57
درسته، هزینه هایی که به حساب شرکت واریزمیشه، مالیات بهش میخوره،
بخاطر همین هست که بیشتر شرکت ها الان حساب های شخصی استفاده میکنن

اگر شماره حساب رو اعلام نكنيد به اداره ماليات در 99% موارد نميرن از بانكها بگيرن. مگه اينكه مشكوك بشن داري زيرابي ميري.

از شما پايان خدمت خواستن:-o

Mohsen
November 20th, 2009, 16:28
از شما پايان خدمت خواستن:-o

نه دوست عزیز گفتم که ! با معافیت تحصیلی هم میشه! یعنی یا باید دانشجو باشید، یا پایان خدمت داشته باشید یا معافیت!

hamed323
November 20th, 2009, 16:33
اگر شماره حساب رو اعلام نكنيد به اداره ماليات در 99% موارد نميرن از بانكها بگيرن. مگه اينكه مشكوك بشن داري زيرابي ميري.
:-o

عه مگه میشه شماره حساب نداد ...;;)

as87
November 20th, 2009, 17:28
نه دوست عزیز گفتم که ! با معافیت تحصیلی هم میشه! یعنی یا باید دانشجو باشید، یا پایان خدمت داشته باشید یا معافیت!

منظورم كلا بود:d
والا با اين تفاسير من بايد يدفعه برم استعلام بگيرم ببينم شركت ثبت شده يا نه:-o اخه نه اومدن محل رو چك كنند نه مدركي خواستند فقط كپي شناسنامه و كارت ملي و اصل شناسنامه مديرعامل.
بعد 1 ماه هم يه برگه با پست اومد از طرف ادره ماليات كه شما پروندتون رو تشكيل داديد اجازه كار داريد(البته بعد از تشكيل پرونده تو اداره ماليات)

Mohsen
November 25th, 2009, 19:04
به ادامه داستان ثبت شرکت توجه کنید!
بعد از گذشتن یک هفته امروز زنگ زدم که گفتن اسم تایید شده پا شو بیا اینجا!
یه نامه دادن دستم که نوشته بود اسم تایید شده (ضمیمه یک) و دوباره فرستادنم برای خریدن مدارک جدید!
مدارک جدید شامل اینا هست (چون من شرکت رو مسوولیت محدود انتخاب کردم، مدارک مربوط به این نوع شرکت هست):
راهنما (ضمیمه 2)
اساس نامه (ضمیمه 3)
شرکت نامه (ضمیمه 4)
تقاضانامه (ضمیمه 5)
صورت جلسه هیئت موسس (صفحه آخر ضمیمه 3)

تو راهنما همه چیز رو با مثال توضیح داده و دیگه لازم نیست من بیشتر توضیح بدم!
فقط اینکه صورت جلسه صفحه آخر اساس نامه بود برای همین من دوبار نزاشتمش!
و اینکه برای این چند تا برگه، 5500 از من گرفتند!

پ.ن.
میخواستم همه فایل ها رو ضمیمه کنم، اما خطای پایگاه داده داد، دوباره هم امتحان کردم نشد! فشرده هم کردم، باز نشد! شاید به خاطر حجم فایل بود! ظاهرا فایل بالای یه مگ رو نمیشه ضمیمه کرد!
رو یه سایت دیگه آپ کردم، اینم لینک هاش:

اساس نامه
http://persianedu.ir/public_file/SabtSherkat/asasname.pdf
راهنما
http://persianedu.ir/public_file/SabtSherkat/rahnema.pdf

hoseinit
November 29th, 2009, 11:44
کلا شرکت زدن دردسر داره
تو همین فروم ها بهتره تجارت

iSoheil
December 1st, 2009, 17:49
مکان شرکت رو میتونید آدرس منزلتون قرار بدید.
فقط نرید بگید خونمونه ها !! بعد اگه یه جای مشخصی تهیه کردید، شعبش کنید و خلاص.

من سابقه ثبت دوتا شرکت رو داشتم. (با مسولیت محدود)
از من هم 5500تومن گرفتن. خیلی نامردیه رو برگه نوشتن 600ریال ازم 2200 گرفت! :-<

WebRang
December 1st, 2009, 19:04
مکان شرکت رو میتونید آدرس منزلتون قرار بدید.
فقط نرید بگید خونمونه ها !! بعد اگه یه جای مشخصی تهیه کردید، شعبش کنید و خلاص.

من سابقه ثبت دوتا شرکت رو داشتم. (با مسولیت محدود)
از من هم 5500تومن گرفتن. خیلی نامردیه رو برگه نوشتن 600ریال ازم 2200 گرفت! :-<
بعید میدونما!
چون اون ها زرنگ تر از این حرف ها هستن!

موردی نداره بزرگ میشی یادت میره >:d<

mohammadpd
December 2nd, 2009, 10:04
بهترین کار اینه که بدین مشاورین حقوقی ثبت کنن :55:

ایران - تهران - بالاتر از میدان ونک - برج نگار - طبقه 6 - واحد 11
88642537 (9821+) (100 خط ویژه)
2 -88642880 (9821+)
پست الکترونیک:infosabt@yahoo.com
http://www.Infosabt.com
تلفن گویای 24 ساعته :82177740 9821+

hamed323
December 2nd, 2009, 13:16
به ادامه داستان ثبت شرکت توجه کنید!
بعد از گذشتن یک هفته امروز زنگ زدم که گفتن اسم تایید شده پا شو بیا اینجا!
یه نامه دادن دستم که نوشته بود اسم تایید شده (ضمیمه یک) و دوباره فرستادنم برای خریدن مدارک جدید!
مدارک جدید شامل اینا هست (چون من شرکت رو مسوولیت محدود انتخاب کردم، مدارک مربوط به این نوع شرکت هست):
راهنما (ضمیمه 2)
اساس نامه (ضمیمه 3)
شرکت نامه (ضمیمه 4)
تقاضانامه (ضمیمه 5)
صورت جلسه هیئت موسس (صفحه آخر ضمیمه 3)

تو راهنما همه چیز رو با مثال توضیح داده و دیگه لازم نیست من بیشتر توضیح بدم!
فقط اینکه صورت جلسه صفحه آخر اساس نامه بود برای همین من دوبار نزاشتمش!
و اینکه برای این چند تا برگه، 5500 از من گرفتند!

پ.ن.
میخواستم همه فایل ها رو ضمیمه کنم، اما خطای پایگاه داده داد، دوباره هم امتحان کردم نشد! فشرده هم کردم، باز نشد! شاید به خاطر حجم فایل بود! ظاهرا فایل بالای یه مگ رو نمیشه ضمیمه کرد!
رو یه سایت دیگه آپ کردم، اینم لینک هاش:

اساس نامه
http://persianedu.ir/public_file/SabtSherkat/asasname.pdf
راهنما
http://persianedu.ir/public_file/SabtSherkat/rahnema.pdf
:-s مسئول ثبت واسه همین برگه های راهنمایی از من 150 هزار تومان میخواست :70:

بهترین کار اینه که بدین مشاورین حقوقی ثبت کنن :55:

ایران - تهران - بالاتر از میدان ونک - برج نگار - طبقه 6 - واحد 11
88642537 (9821+) (100 خط ویژه)
2 -88642880 (9821+)
پست الکترونیک:infosabt@yahoo.com
http://www.Infosabt.com
تلفن گویای 24 ساعته :82177740 9821+
و این روش آخر مخصوص مایه دار هاست ..باید بالای 200 -- 300 اخ کنی ...

AfraServer
December 2nd, 2009, 13:23
:-s
من پرسيدم يارو ميگه 100 تومن برات اوكي ميكنم

iSoheil
December 3rd, 2009, 11:30
بعید میدونما!
چون اون ها زرنگ تر از این حرف ها هستن!

موردی نداره بزرگ میشی یادت میره >:d<

کاری به زرنگی یا بعید بودن ندارم! ثبت کردم و تمام شد .

mohammadpd
December 3rd, 2009, 15:35
:-s مسئول ثبت واسه همین برگه های راهنمایی از من 150 هزار تومان میخواست :70:

برا شرکت 20 میلیونی 367.000 تومان
95 تومان تعیین حوره ها مالیاتی
95 تومان پلمپ دفاتر
=
557.000 تومان ;)
-----------

Kambiz
December 3rd, 2009, 22:30
آدرس که می خوای بدی ، باید سند مالکیت یا اجاره نامه هم ببری ؟

mohammadpd
December 3rd, 2009, 23:00
آدرس که می خوای بدی ، باید سند مالکیت یا اجاره نامه هم ببری ؟

تصویر سند مالکیت به انضام تصویر عوارض نوسازی یا پایان کار شهرداری
یا:57:
تصویر اجاره نامه (محضری یا مشاورین املاک):109:

Mohsen
January 25th, 2010, 22:31
با عرض پوزش از دوستان به خاطر تاخیر پیش اومده در ادامه این تاپیک!
خوب قبلا در خصوص دو مرحله صحبت کردیم!
مرحله اول گرفتن فرم تعیین نام و انتخاب نوع شرکت بود که میخواید سهامی خاص باشه یا مسوولیت محدود و ...
مرحله دوم هم بعد از تایید نام گرفتن، فرم های اسا‌سنامه، شرکت‌نامه، تقاضانامه و ... و پر کردن اونا بود.

در این مرحله این طوری که از شواهد بر می‌اومد نیاز به اجاره نامه یا سند یا ... بود، برای همین ما تا قطعی شدن دفتر شرکت کار رو عقب انداخیتم، اما به صورت خیلی جالبی روزی که وارد گام سوم شدم و مدارک رو بردم اصلا نگاهی هم به اجاره‌نامه نکردند! حالا شاید برای سهامی خاص‌ها نگاه می‌کنند اما برای مسوولیت محدود نه کپی رو از من گرفت بزاره رو پرونده و نه بهش نگاه کرد!
بگذریم!
در مرحله سوم شما فرم‌های مرحله دوم رو که تکمیل کردید می‌برید تحویل می دید. می‌رید تو بخش پذیرش، اونجا یه برگه بهتون میده رو که روش نوشته چه مدارکی باید داشته باشید و مدارک چه شرایطی باید داشته باشه.
برای اعضاء هیئت مدیره و سهام داران شرکت باید اصل و کپی کارت ملی، شناسنامه و پایان خدمت همراه تون باشه، تبصره اینکه به پایان خدمت هیچ گیری داده نمیشه و اشتغال به تحصیل یا نامه اتمام خدمت یا هر چیز دیگه‌ای رو قبول میکنند، مثلا من اشتغال به تحصیلی که بردم مال این ترم بود و تا آخر این ماه اعتبار داره و از این بابت نگران بودم که گیر بدند اما اصلا توجهی به این چیزا نشد، یا دوستم تازه خدمتش تموم شده و فقط یه نامه مبنی بر اتمام خدمت داشت و کارتش هنوز نیومده بود اما اونم قبول کردند.
خلاصه این مدارک رو کپی و اصل شون رو می‌برید یه بخش دیگه که مخصوص کپی برابر با اصل کردن هست! اونجا نیگاه میکنه و روشون مهر میزنه!
بعد از چک کردن مدارک و اکی بودن همه چیز بر میگردید قسمت پذیرش و مدارک رو تحویل می‌دید و میگید که همه چی اکی هست ، اونم یه نگاهی میکنه و به یه چیزایی گیر میده!
مثلا تو قسمت موضوع فعالیت شرکت میگه حق ندارید بنویسید نرم افزار یا وب! یا حتی فناوری اطلاعات و ...! خلاصه کلی با هم بحث می‌کیند تا به یه نتیجه ای برسید و مدارک رو ازتون تحویل بگیره!
توضیح اینکه تو راهنما نوشته فرم ها نباید غلط گیری شده باشن یا خط خوردگی داشته باشن و ... اما اونجا کلی غلط‌گیر رو فرم‌ها می‌مالید و هی اصلاح می‌کنید!
خلاصه مدارک رو که تحویل گرفت یه برگه میده دست تون و میگه فلان روز فلان ساعت بیا اینجا!
این میشه مرحله چهارم که تو یه پست یه شب دیگه توضیح خواهم داد!

Nikihost
January 26th, 2010, 00:29
سلام
مقدار سرمايه اوليه را چند گذاشتين ؟؟

Mohsen
January 26th, 2010, 00:45
سلام
مقدار سرمايه اوليه را چند گذاشتين ؟؟

همون مقدار پیش فرض خودش (100 هزار تومان!)
چطور مگه؟

Nikihost
January 26th, 2010, 01:36
همون مقدار پیش فرض خودش (100 هزار تومان!)
چطور مگه؟
ما سر اين مكافاتي داشتيم.چون شركت ما تعاوني است.رئيس تعاون ميگفت ما زير يك ميليون قبول نيمكنيم.بلاخره از يك ميليون به پانصد هزار تومان سرمايه اوليه را تغيير داد. و نامه هامون را صادر كردند:71:

Arashdn
January 26th, 2010, 13:44
خدایی ثبت شرکت تو یه سری موارد خیلی دردسر داره

RezaFH
January 27th, 2010, 22:42
ما هم (من و یکی از دوستانم) رفتیم تو کار ثبت شرکت :d
امروز مرحله اول رو انجام دادیم و اگر خدا بخواد تا چند روز دیگه ما هم شرکت دار میشیم :))

Rapid
January 27th, 2010, 22:44
حواستون باشه
موقع خروج از كشور و اين چيزا ميفهميد چي ميگم شركت همينجوري نيست كه بيخيال باشيد بايد پيگير باشيد كاملا

Mohsen
January 27th, 2010, 23:40
خوب امشب نوبت مرحله چهارم هست! مرحله‌ای که این قدر از پله پایین و بالا رفتن داره که آدم نابود میشه!
وقتی موعد مقرر میرسه و تشریف میبرید اداره ثبت شرکت‌ها، دوباره میرید قسمت پذیرش و برگه ای که در انتهای مرحله سه بهتون داده بود و نوشته بود کی بیاین رو بهش می‌دین، پرونده تون رو در میاره و می‌فرستدتون پیش یه اپراتور، اونجا یه سری از مواردی که شما تو اساس نامه و اینا آورده بودین رو تو دو تا برگه تایپ شده میدن دست تون و میگن بررسی کنید غلط نداشته باشه (مثلا برای من محل تولدم رو اشتباه تایپ کرده بود!) خلاصه بعد از پیدا کردن غلطه ها و طی کردن مراحل لازم برای اصلاح اون‌ها که به علت طولانی شدن مطلب نمی‌نویسم شون! می‌فرستندتون پیش رئیس اداره ثبت شرکت ها که اونم پایین اون برگه رو امضاء کنه.
بعد دوباره بر می‌گردید پیش اپراتور و می‌فرستندتون یه قسمت دیگه! تو این قسمت معمولا کلی الاف تون می‌کنند! یه سری چیز می‌نویسند فقط! با وجود اینکه این قسمت سه تا کارمند داشت حدود دو ساعت منو الاف کردند! اونم چون نشستم اونجا کارم رو راه انداختند وگرنه میگفتند برو فردا بیا!
آخرش هم تو یه دفتر باید بنویسید اصالتا و وکالتا ثبت با شرکت نامه برابر است! (یه چیزی تو این مایه‌ها!)
خلاصه کنم! بعد از وارد کردن این چیزا باید برید یه سری پول بدین! و بعد برین پیش مدیر و ... تا نهایتا بهتون شماره ثبت بدن! وقتی شماره ثبت بهتون دادن یه نسخه از مدارکی که داده بودین(شرکت نامه و اساس‌نامه و ...) رو به صورت نخ و سرب شده به خودتون میدن و دو تا نامه!
نامه اول مربوط به اداره دارایی هست که در مرحله پنج توضیح میدم و نامه دوم هم مربوط به آگهی روزنامه هست که در مرحله شش توضیح خواهم داد!

علاوه بر اونچه توضیح داده شد، دو تا دفتر هم باید بخرید! این دفترا رو هم باید نخ و سرب کنید و ببرید اون قسمتی که مدارک رو برابر با اصل میکنه مهر کنه و بعد رئیس اداره ثبت امضاء شون کنه و یه پولی هم بابت این مرحله باید بدین! توضیح اینکه این مرحله ظاهرا اجباری نیست! اما گفتن اگه انجام ندی بعدا دارائی جریمه‌ات میکنه! این بود که ما انجام دادیم! (عملا اجباری هست!)

هزینه مرحله چهار برای یک شرکت با مسوولیت محدود تا اونجا که یادم هست به میزان زیر شد:
8125 تومن + 1200 تومن+ 2000 تومن+ 5800 تومن (امیدوارم چیزی از قلم نیفتاده باشه!)

در شب‌های آتی به مراحل پنج و شش هم خواهم پرداخت!

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

ما هم (من و یکی از دوستانم) رفتیم تو کار ثبت شرکت :d
امروز مرحله اول رو انجام دادیم و اگر خدا بخواد تا چند روز دیگه ما هم شرکت دار میشیم :))

ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما دوست عزیز، اگه لطف کنید و مراحل رو که میرید جلو با این چیزی که من نوشتم مقایسه کنید و اگه احیانا چیزی از قلم افتاده بود یا اشتباه گفته شده بود اینجا اعلام کنید ممنون میشم

Mohsen
February 5th, 2010, 21:04
مراحل بعدی!
قسمتی که مربوط به اداره پست هست توضیح خاصی نداره! تشریف میبرید اداره پستی که بهتون گفتند، بعد اونجا دو تا پاکت بهتون میدن که روشون آدرس بنویسید (و یه پاکت کوچولو اگه تو همون شهر باشه آدرستون) و یه پولی هم ازتون میگیرند و میگند برید! جالب هست که تو اداره ثبت هشت و خورده از من گرفتند و دوباره تو پست هم هجده و خورده‌ای برای آگهی گرفتند!

قسمت مربوط به اداره داریی هم به این صورت هست که تشریف می برید اداره دارائی (تو اصفهان تو خیابون سپه هست) و یه دفترچه بهتون میدن و یه راهنما برای پر کردنش و بهتون میگند که چه روزهایی می‌تونید تکمیل شده‌ی اون دفترچه رو ببرید. این راهنما و دفترچه رو در اولین فرصت اسکن میکنم و براتون میزارم. بعد هم بهتون میگن که چه روزهایی می‌تونید تکمیل شده اون دفترچه رو ببرید (تو اصفهان روزهای یکشنبه و سه شنبه به جز 5 روز آخر ماه!)

فعلا تا اسکن شدن و آپلود شدن دفترچه و راهنمای اون و بعد از اون هم مراحل بعدی منتظر باشید!

Rapid
February 5th, 2010, 21:37
به نظر من مراحل مختلف رو تو پست اول جمع كنيد

موفق باشيد

MagicVps.Com
February 5th, 2010, 22:50
یک سری جاها هستش حدود 80تومن میگرن کلیه کارها را انجام میدن و در اخر مدارک را به شما تحویل میدن فکرکنم ادم بره سراغ اونها بهتر باشه

Nikihost
February 5th, 2010, 23:11
یک سری جاها هستش حدود 80تومن میگرن کلیه کارها را انجام میدن و در اخر مدارک را به شما تحویل میدن فکرکنم ادم بره سراغ اونها بهتر باشه
خود شخص این مراحل را انجام بده به نظر من به بهتر حداقل یه تجربه ای در ثبت شرکت کسب میکنه:79:

MagicVps.Com
February 6th, 2010, 00:08
رفیق مگر ادم میخواد چند بار شرکت ثبت کنه و یا اینکه تجربه ثبت شرکت به چه کارش میاد اینطوری کلی در وقت هم صرفه جویی میشه خصوصا برای دوستان شهرستانی حالا اونها که تهران هستند راحتر میتواند کار انجام بدن بصورت حضوری چون شهرستانها در نحایت باید شرکت ثبت کنند مدارک ارسال کنه کنه و منتظر جواب تهران باشه
ادم کارش میده به این شرکتها راحت و بی دردسر توی چند روز اینده حتما من سراغ یکیشون میرم ببنیم به چه صورته چون میخوام شرکت ثبت کنم

Arashdn
February 6th, 2010, 13:39
رفیق مگر ادم میخواد چند بار شرکت ثبت کنه و یا اینکه تجربه ثبت شرکت به چه کارش میاد اینطوری کلی در وقت هم صرفه جویی میشه خصوصا برای دوستان شهرستانی حالا اونها که تهران هستند راحتر میتواند کار انجام بدن بصورت حضوری چون شهرستانها در نحایت باید شرکت ثبت کنند مدارک ارسال کنه کنه و منتظر جواب تهران باشه
ادم کارش میده به این شرکتها راحت و بی دردسر توی چند روز اینده حتما من سراغ یکیشون میرم ببنیم به چه صورته چون میخوام شرکت ثبت کنم
نظر من رو بخواهین تو هر کاری تجربه داشتن خوبه

Mohsen
February 7th, 2010, 16:38
خوب در مورد بحثی که بوده من با هر دو طرف موافق هستم! از یه طرف کلی دردسر داره و اگه بدیم یکی دیگه انجام بده راحت تر هست! اما از طرف دیگه فقط قضیه ثبت شرکت نیست و شما در آینده هم کلی سر و کار با این ادارات خواهید داشت! مثلا اگه بخواین تغییرات بدین، همه‌ی این مراحل تقریبا تکرار میشه و ... .
از طرف دیگه اونی که میره دنبال کارهای ثبت و این چیزا تا اونجا که من فهمیدم باید بهش وکالت داد که ممکنه سوء استفاده کنه و ... .
در هر صورت این مدل ثبت هم در عین داشتن دردسرهای زیاد شیرینی‌های خاص خودش رو هم داره!
بگذریم! دفترچه مالیات رو اسکن کردم براتون میزارم. راهنماش تعداد صفحاتش زیاد هست دیگه بی خیالش شدم اگه لازم بود بگید تا اونم یه فکری براش بکنم.

لینک دریافت: http://tasnimshop.ir/maliat.pdf
پ.ن.
هر کاری کردم ضمیمه نشد که نشد!

iranoptic
February 7th, 2010, 23:48
قسمت بعدی سریال کی پخش میشه؟
کلی استفاده کردیم

Benygh
April 18th, 2010, 01:35
سلام
من وقتي رفتم اداره ثبت اسناد بهم گفتند به دليل اينکه محتواي ديجيتال دارم توليد ميکنم بايد برم از اداره ارشاد تاييديه يا همچين چيزي بگيرم !​

در ضمن يک سوال​: من دفتر ندارم ! ميخوام ادرس خونه رو بدم ... اينا عين بازديد هايي که براي کلوپ هاي کرايه فيلم و اينا ميشه هر چند مدت سر وقت ما نيان يه وقت !!!​:)) اخه اگه بيان من رو سريع گرفتن و بردن !!!

Benygh
April 18th, 2010, 12:51
امروز رفتم اداره ارشاد !!!

بهم گفتند سن بايد بالاي 25 باشه !

من 18.5 سالمه ...

البته کارمند مربوطه هر چند تلاش کرد تا قانونش رو بهم نشون بده ولي چنين قانوني نبود و فقط نوشته بودند که :

معافيت دائم و يا پايان خدمت ...

البته اين موارد براي فناوري اطلاعات بود ... من هر چقدر بهش گفتم آقا من شنيدم يک نوع ديگه اش هست که به فناوري اطلاعات ربطي نداره ! به گوشش نرفت ...

من چه کار ميتونم کنم ؟!

1Mizban
April 18th, 2010, 16:54
امروز رفتم اداره ارشاد !!!

بهم گفتند سن بايد بالاي 25 باشه !

من 18.5 سالمه ...

البته کارمند مربوطه هر چند تلاش کرد تا قانونش رو بهم نشون بده ولي چنين قانوني نبود و فقط نوشته بودند که :

معافيت دائم و يا پايان خدمت ...

البته اين موارد براي فناوري اطلاعات بود ... من هر چقدر بهش گفتم آقا من شنيدم يک نوع ديگه اش هست که به فناوري اطلاعات ربطي نداره ! به گوشش نرفت ...

من چه کار ميتونم کنم ؟!

سلام
برو از نظام صنفی رایانه بگیر ، فقط باید لیسانس داشته باشه مدیر عامل ، یه 250 تومان هم فکر کنم حق عضویت داره.

akbari
April 18th, 2010, 18:05
سلام
فقط یک آشنا در اداره ثبت شرکت ها داشته باشید همه چیز حل هست. نه مجوز برای کار ازتون میخوان ، نه سن مهم هست ، بازدید نداره ، آدرس هم آدرس منزل بدید ما قبلاً یه شرکت رو اینجوری ثبت کردیم. سن هم مهم نیست.

Amir.Mansoury
April 18th, 2010, 22:12
برای دریافت نشر دیجیتال باید حداقل لیسانس مرتبط داشته باشید.

اگر برای ثبت شرکت سوالی دارید بپرسید.کامل در خدمتم.

mohsen1
April 18th, 2010, 22:17
هزینه هایی که باید کرد چقدر هست کلا؟
ثبت شرکت=؟
عضویت در نظام صنفی=؟
اگه هزینه دیگه ای داره بفرمایید...

pardishosting
April 18th, 2010, 22:32
یکی به ما توضیح بده نشر دیجیتال چیه ؟ البته منظورم تعریف دقیقش هست که شامل چه مواردی می شه ؟

Nikihost
April 18th, 2010, 23:53
یکی به ما توضیح بده نشر دیجیتال چیه ؟ البته منظورم تعریف دقیقش هست که شامل چه مواردی می شه ؟
زماني كه براي امور ثبت به اداره ثبت مراجعه ميكنيد.يكي از مراحل يكي نامه است كه خود ثبت به شما ميده تا برين اداره فرهنگ و ارشاد كه يه مجوز از طرف اونها صادر شود كه هزينه اي هم در بر داره.( امروز طرف واسم توضيح داد:دي )

pardishosting
April 19th, 2010, 00:17
این برای شرکت های طراح وب و دیزاین هست یا هر شرکتی رو شامل می شه ؟

Nikihost
April 19th, 2010, 01:00
اين شامل شركتهاي سهامي خاص ميشه:)

akbari
April 19th, 2010, 11:08

مسئوليت محدود هم ميشه ثبت کرد

Benygh
April 19th, 2010, 16:06
ببينيد ...

من هر چي گفتم گفتند بايد ليسانس داشته باشم و سنم هم بالا باشه !!!
اصلا نميشه گفت نشر ديجيتال نداريم ؟! فقط خدمات هاستينگ و ...

Desperados
April 19th, 2010, 17:32
شما باید موضوع شرکت اسمی از نشر دیجیتال و نرم افزار و طراحی و .... نیاری بنویس : "کلیه امور رایانه ای مشاوره و سخت افزار "
مهمترین بخش هم بخش مالیاتی هست که باید برای اداره دارایی کلی مدارک ببرید از جمله : 1-کواهی امضای تمام افراد صلحب امضا + اجراره نامه محل شرکت + قبض برق و تلفناصل کپی شناسنامه و کارت ملی و ...

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 00:53
هزینه هایی که باید کرد چقدر هست کلا؟
ثبت شرکت=؟
عضویت در نظام صنفی=؟
اگه هزینه دیگه ای داره بفرمایید...

یستگی داره.
تعین نام:4000
ثبت:15000
مدارک:بسته به نوعه آ« حداقل 5000
ثبت در روزنامه:بسته به نوع آن:حداقل:20~40
و .....

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 00:55

هرنوع کاری که در آن داده دیجیتال انتشار یا منتقل میشه.
مثل:
web hosting
multimedia
software و ....

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 00:56
زماني كه براي امور ثبت به اداره ثبت مراجعه ميكنيد.يكي از مراحل يكي نامه است كه خود ثبت به شما ميده تا برين اداره فرهنگ و ارشاد كه يه مجوز از طرف اونها صادر شود كه هزينه اي هم در بر داره.( امروز طرف واسم توضيح داد:دي )

بسته به نوع فعالیت نامه ها فرق میکنه

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 00:58

شرکتهایی که با محتوای دیجیتال سروکار دارن

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 00:58

فرقی نمیکنه.هرنوع فعالیت تجاری مرتبط نیازمنده

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 00:59
مسئوليت محدود هم ميشه ثبت کرد

بله.شما حتی شرکت تعاونی و موسسه هم میتونی ثبت کنی.اینجوری از خیلی هزینه ها معافی

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 01:00
ببينيد ...

من هر چي گفتم گفتند بايد ليسانس داشته باشم و سنم هم بالا باشه !!!
اصلا نميشه گفت نشر ديجيتال نداريم ؟! فقط خدمات هاستينگ و ...

بله.البته منظور از سن بالا اتمام تحصیلات و پایان خدمت است

Amir.Mansoury
April 20th, 2010, 01:01
شما باید موضوع شرکت اسمی از نشر دیجیتال و نرم افزار و طراحی و .... نیاری بنویس : "کلیه امور رایانه ای مشاوره و سخت افزار "
مهمترین بخش هم بخش مالیاتی هست که باید برای اداره دارایی کلی مدارک ببرید از جمله : 1-کواهی امضای تمام افراد صلحب امضا + اجراره نامه محل شرکت + قبض برق و تلفناصل کپی شناسنامه و کارت ملی و ...

میتونید شرکت را ثبت کنید.همه چیز هم آدرس خونه بدید و تا 1~3 سال عدم فعالیت یزنید:65:

TukaNet
April 20th, 2010, 01:47
در ایران بنده به نام بند پ داریم ، اگر رعایت کنیدش هیچ مشکلی نخواهید داشت :d

Benygh
April 20th, 2010, 22:43
من بايد چيکار کنم پس ؟!

18 ساله ! اپيش دانشگاهي هستم ...

Amir.Mansoury
April 21st, 2010, 12:45
دوستان توجه کنید:اگر کارت پایان خدمت ندارید و یا مکارت معافیت ندارید،الکی خودتون را درگیر نکنید.
از بقیه دوستان هم میخوام شرکا الکی ثبت نکنید بد هنوز چیزی نشده منحل کنید.
بزارید کسایی که واقعا توی این رشته تحصیل کردند و میخوان یک عمر کار بکنن بیان وسط.بازار را خراب نکنید خواهشن.

TukaNet
April 21st, 2010, 13:26
اصولا در ایران ، ثبت شرکت هم مثل بقیه موارد نه مسیر درستی داره نه ناظری نه قوانین درستی
در ضمن برای ثبت شرکت هم حداقل باید مدرک دیپلم ارائه کنید نیازی هم به پایان خدمت نیست
گواهی اشتغال به تحصیل هم میتونه برای ثبت ارائه بشه ولی بعدا باید پایان خدمت ارائه بدید و تغییرات
ایجاد کنید که خودش مراحل خواصی داره .

Amir.Mansoury
April 23rd, 2010, 10:42
قراره بشه فوق دیپلم

Mr.Mustang
May 1st, 2010, 22:53
فوری:::::: کیا تازه شرکت ثبت کردن
برای تعیین اسم اسم 3 حرفی قبول می کنن یا باید بریم سراغ 4 حرفیا

SabaData
May 1st, 2010, 23:29
ما جدیدا ثبت کردیم باید سه حرفی باشه!
ولی پیدا کردن سه حرفی کار سختیه :دی

Amir.Mansoury
May 2nd, 2010, 19:18
میتونی یک اسمه چند حرفی ثبت کنی و مخففش را استفاده کنی

Nikihost
June 3rd, 2010, 19:06
سلام
از دوستان كسي اطلاعاتي در رابطه با ثبت نام تجاري داره ؟

SabaData
June 3rd, 2010, 22:50
اومدن لینک روزنامه رسمی چقد طول میکشه؟؟
من تقریبا 1 ماه هست فرستادم ولی هنوز چیزی نیومده!

Nikihost
June 4th, 2010, 01:46
اومدن لینک روزنامه رسمی چقد طول میکشه؟؟
من تقریبا 1 ماه هست فرستادم ولی هنوز چیزی نیومده!
بستگي داره از دوماه و نيم الي 3 ماه طول ميكشه
-------------
راهنماي ثبت نام تجاري نبود ؟؟؟

mamali5
August 6th, 2010, 16:49
دوستان عزیز خیلی ازتون متشکرم
لطفآ اگه اطلاعات دیگه دارین که بدرد ما میخوره بگین ما هم یکی شرکت ثبت کنیم ( دی )

Nikihost
August 6th, 2010, 17:55
دوستان عزیز خیلی ازتون متشکرم
لطفآ اگه اطلاعات دیگه دارین که بدرد ما میخوره بگین ما هم یکی شرکت ثبت کنیم ( دی )
اگر بخوای یه شرکت ساده ثبت کنید عرض یک ماه شاید هم کمتر میتونید.مهم کار کرد و .... شرکت است.
اگر مشکلی در ثبت دارین سوال کنید تا جواب سوالتون را بگیرید:)

Rezash
August 6th, 2010, 19:48
اگر بخوای یه شرکت ساده ثبت کنید عرض یک ماه شاید هم کمتر میتونید.مهم کار کرد و .... شرکت است.
اگر مشکلی در ثبت دارین سوال کنید تا جواب سوالتون را بگیرید:)
شرايط فعلي چجوريه؟براي مكان،تعداد كارمندان و مديران،مدرك و ... ؟زياد سخت نميگرن؟

akbari
August 6th, 2010, 21:37
شرايط فعلي چجوريه؟براي مكان،تعداد كارمندان و مديران،مدرك و ... ؟زياد سخت نميگرن؟

فقط مکان + مدیرعامل و یک نفر دیگر نیاز دارید برای ثبت

Rezash
August 6th, 2010, 21:43
فقط مکان + مدیرعامل و یک نفر دیگر نیاز دارید برای ثبت
از لحاظ مدرك،مهندس it باشه كافيه ؟ اون نفر ديگه چيكارست؟ مكانش هم لزوما بايد جاي درست حسابي باشه يا اينجور چيز ها براشون مهم نيست؟

TukaNet
August 6th, 2010, 21:48
اصلا لزومی نداره که مدرکتون مربوط به اسم یا کار شرکت باشه ... حتی با گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه هم میتونید !

نفر دوم هم لازمه چون برای ثبت شرکت حداقل 2 نفر باید باشید

مکان هم زیاد مهم نیست ، میتونید منزل خودتون رو بنویسید

persiansoft
August 6th, 2010, 21:51
از لحاظ مدرك،مهندس it باشه كافيه ؟ اون نفر ديگه چيكارست؟ مكانش هم لزوما بايد جاي درست حسابي باشه يا اينجور چيز ها براشون مهم نيست؟

سلام دوست عزيز .
اصلا هيچ ملاكي وجود ندارد .
شما مي توانيد حتي با مدرك ديپلم هم شركت ثبت كنيد .
براي آقايان هم كارت معافيت يا پايان خدمت يا گواهي اشتغال به تحصيل براي ثبت لازم است .
مكان هم مي توانيد آدرس منزل را قرار دهيد و شركت را ثبت كنيد .
براي سهامي خاص نياز به 3 نفر اصلي داريد و 2تا بازرس كه نبايد از اقوام شما باشند (البته فقط اگر فاميليشان با شما يكي نباشد كفايت مي كند)

موفق باشيد .

mory_sl
October 2nd, 2010, 04:14
با سلام خدمت اساتید محترم.
دوستان من تصمیم جدی گرفتم واسه ثبت شرکت.
فعالیت منم در زمینه هاستینگ و طراحی وب و برنامه نویسی و ... هست.( در شهر کوچیک خودمون )
من خودم دیپلم کامپیوتر دارم و در کار خودم یه جورایی ...
کارت معافیت خدمت هم دارم.

1) حالا به نظر شما چه جور شرکی ثبت کنم؟

2) آخرش واسه ثبت شرکت لیسانس لازم هست یا نه ( اگه می خواد چرا بعضی از دوستان می گن با دیپلم هم میشه؟)

3) نوع فعالیت شرکت رو در موقع ثبت چی درج کنم؟

4) کارم به چه جور ادارات یا اصنافی می کشه ؟ اصلا میشکه یا نه؟ ( ارشاد و ... )

5) چه مشکلاتی ممکنه پیش باید واسه یه صاحب شرکت ؟. مثلا یکی از دوستان گفته بود که مدیر یک شرکت ممکنه برای خروج از کشور دچار مشکل بشه.

6 ) به نظرتون بدم این شرکت ها واسم ثبتش کنن ؟ چقدر هزینه داره ؟ اگه این شرکت ها مثلا تهران باشن می تونن واسه من که در شهر خودمون هستم ثبت کنن شرکتو؟ معایب این کار چیه ؟

در صورت امکان همه اساتید لطف کنن نظرات و راهنمایی هاشون را بیان کنند.

با تشکر فراوان

منتظر هستم

mory_sl
October 2nd, 2010, 19:01
خوب در مورد بحثی که بوده من با هر دو طرف موافق هستم! از یه طرف کلی دردسر داره و اگه بدیم یکی دیگه انجام بده راحت تر هست! اما از طرف دیگه فقط قضیه ثبت شرکت نیست و شما در آینده هم کلی سر و کار با این ادارات خواهید داشت! مثلا اگه بخواین تغییرات بدین، همه‌ی این مراحل تقریبا تکرار میشه و ... .
از طرف دیگه اونی که میره دنبال کارهای ثبت و این چیزا تا اونجا که من فهمیدم باید بهش وکالت داد که ممکنه سوء استفاده کنه و ... .
در هر صورت این مدل ثبت هم در عین داشتن دردسرهای زیاد شیرینی‌های خاص خودش رو هم داره!
بگذریم! دفترچه مالیات رو اسکن کردم براتون میزارم. راهنماش تعداد صفحاتش زیاد هست دیگه بی خیالش شدم اگه لازم بود بگید تا اونم یه فکری براش بکنم.

لینک دریافت: http://tasnimshop.ir/maliat.pdf
پ.ن.
هر کاری کردم ضمیمه نشد که نشد!

1) حالا به نظر شما چه جور شرکی ثبت کنم؟ ( مسولیت محدود و یا ... )
مسولیت محدود چه جوریاس واسه توسعه کار بعدها دچار مشکل نمیشیم؟

2) آخرش واسه کار من ( هاستینگ , دیزاین و برنامه نویسی و ... ) لیسانس لازم هست یا نه ؟( چه لیسانسی )
مگه نمیشه با همین شرکت ثبت شده شروع به فعالیت کرد که میگین برای گرفتم مجوز لیسانس لازم میشه. منظورتون چه جور مجوز دیگه ای هست؟

3) نوع فعالیت شرکت رو در موقع ثبت چی درج کنم در فرم ها ؟

4) کارم به چه جور ادارات یا اصنافی می کشه ؟ اصلا میشکه یا نه؟ ( ارشاد و ... )

5) این شرکت ها که پول میدی ثبت می کنن واست شرکتو . امکان اینکه بعدها مشکل ساز بشن واسه ادم نیست ؟ چقدر هزینه داره ؟ ( ثبت شرکت به همراه دفتر کار ) و اینکه من که در شهرستان هستم شرکت هایی که در تهران هستن می تونن کار ثبت منو انجام بدن؟

6) اون یکی شرکا باید چه شرایطی داشته باشن؟

پیشاپیش از دوستانی که لطف می کنن و پاسخ ما رو میدن ممنونم.http://www.shopkeeper.ir/forum/images/smilies/8.gif

اگه امکانش هست واسه همه سوالای بالا جواب میخوام

با تشکر فراوان

منتظرم

allahparast
October 7th, 2010, 12:56
سلام به دوستان ، آیا قبل از ثبت شرکت نیاز به دفتر هست ؟بازرس می بینه ؟ در صورت تغییر آدرس دفتر کار سخت میشه ؟ (هزینه داره) ؟
تفاوت مسئولیت محدود با سهامی خاص چیه ؟ از چه راهی برم که مالیات نخوره بهم ؟
شرکتی که هدفش خدمات کامپیوتری ، فروش قطعات ، برنامه نویسی ، خدمات هاستینگ و ثبت دامنه هست نیاز به چه مدارکی داره ( مجوز - ثبت شرکت : چیزه دیگه هم لازم داره ) ؟
این واسم مهم هست که چطوری مالیات می خوره بهم ؟ بر اساس فروشم ؟سودم ؟ کی اعلام می کنه ؟
واسه دریافت مجوز باید به کجا رجوع کنم ؟ چقدر هزینه می خواهد ، مدرک تحصیلی و وضعیت خدمت چی لازم داره ؟

ممنونم از دوستان

alisc
October 7th, 2010, 13:19
تاپیک خیلی خیلی خیلی عالیه ! من خبر نداشتم همچین تاپیکی هست :)

1 سوال : من شرکت رو ثبت کردم با موفقیت .

پس از اتمام ثبت شرکت ، مسئول ثبت گفت : برو اداره مالیات !
رفتم اداره مالیات به مسئولش گفتم : مگه مسئولیت محدود 1 سال معافیت مالیاتی نداره ؟ گفت : چرا داره ، شما باید سال بعد ، همین موقع اظهارنامه مالیاتی بفرستی بعد مالیات بدی !!!!!! گفتم اینکه نشد معافیت یک ساله ؟ !!! گفت همینه دیگه !!!!

گفت برو شرکتت رو داخل اداره مالیات هم ثبت کن ، رفتم دیدم بابا هفت خان رستم هست !!!!!
ثبت شرکت خیلی آسونتر از ثبت نام در اداره مالیات هست !!!!
1001 چیز میخوان ! ( روزنامه رسمی ، قولنامه منزل ، قولنامه مکان شرکت ، آخرین قبض پرداختی شرکت . از همه مهمتر امضا ثبت شده شرکا در دفتر اسناد رسمی و . . .

من دیدم اینجوری دیگه ولش کردم ! نرفتم تو اداره مالیات ثبت نام کنم . دوستان حالا یه راه حل پیشنهاد بدند ، برای چه کسی اینجوری بوده ؟؟؟
اصلا لازمه تو اداره مالیات ثبت نام کنیم ؟؟
نمیشه بدون ثبت نام مالیات داد ؟؟

با تشکر فراوان

allahparast
October 9th, 2010, 11:23
کسی نیست جواب خون شهدا رو بده :76:

meisam317
October 9th, 2010, 18:01
میتونیم به جای شرکت موسسه ثبت کنیم . فقط یک نفر میخادش و مالیات و .. هم بهتر تره

Warez-Host.IR
October 9th, 2010, 18:40
allahparast (http://www.webhostingtalk.ir/member/2062/) , جان بنده که در یاهو به شما توضیحات کامل دادم ;)

allahparast
October 9th, 2010, 19:29
allahparast (http://www.webhostingtalk.ir/member/2062/) , جان بنده که در یاهو به شما توضیحات کامل دادم ;)

بله مرسی پیام آخری قبل از پرسش از شما بود

Nikihost
October 10th, 2010, 00:11
سلام
کسی اطلاع نداره واسه ثبت نام تجاری به کجا باید مراجعه کرد و مدارک مورد نیاز- تا اقدماتش را انجام بدم ؟؟

Amir.Mansoury
October 10th, 2010, 16:59
سلام
کسی اطلاع نداره واسه ثبت نام تجاری به کجا باید مراجعه کرد و مدارک مورد نیاز- تا اقدماتش را انجام بدم ؟؟

ثبت علائم: یک میلیون پول نقد باید بریزی به حساب دولت خدمتگزار

1eng.ir
October 10th, 2010, 17:09
برعکس محسن که رفته بود کلی برگه و سی دی و راهنمایی و ... بش داده بودن به من هیچی ندادن :(
گفت برو کتاب قانون تجارتو بخون و 5 تا اسم بیار بت میگیم چی کار کنی! :78:

Desperados
October 10th, 2010, 17:15
من دیدم اینجوری دیگه ولش کردم ! نرفتم تو اداره مالیات ثبت نام کنم . دوستان حالا یه راه حل پیشنهاد بدند ، برای چه کسی اینجوری بوده ؟؟؟
اصلا لازمه تو اداره مالیات ثبت نام کنیم ؟؟
نمیشه بدون ثبت نام مالیات داد ؟؟

شما حتماً باید در اداره مالیات شرکت را معرفی و پرونده تشکیل بدین در غیر این صورت مالیات میانگین برای شما در نظر می گیرن ( سالی 30-40 ملیون )
چون اظهارنامه نمی توانید الان تکمیل کنید و شرکت هایی که اظهارنامه ارسال نکنند مالیات میانگین و جزیمه خواهند داشت.

Nikihost
October 11th, 2010, 10:48
ثبت علائم: یک میلیون پول نقد باید بریزی به حساب دولت خدمتگزار
دقیقترین بود ؟
یکی از مشتریامون گفت مدارک و اینا میخان ولی از هزینه حرفی نزد:d
ته و توشو در میارم ببینم چی میگن :)

برعکس محسن که رفته بود کلی برگه و سی دی و راهنمایی و ... بش داده بودن به من هیچی ندادن :(
گفت برو کتاب قانون تجارتو بخون و 5 تا اسم بیار بت میگیم چی کار کنی! :78:
4 اسم را میبری و یه فیش 4 هزارتومان میدی خدمتشون بعد یه هفته ای میری ببین اسمهات تایید شده یا نه اگه شدی که اساسنامه و ... را میگیری و ادامه کار را انجام میدی

alisc
October 11th, 2010, 10:58
پس ثبت در اداره مالیات واجب است !!

چه کسی در اداره مالیات ثبت نام نکرده ، یا دیر ثبت نام کرده ؟؟؟؟

IranianServer
October 11th, 2010, 13:23
شما حتماً باید در اداره مالیات شرکت را معرفی و پرونده تشکیل بدین در غیر این صورت مالیات میانگین برای شما در نظر می گیرن ( سالی 30-40 ملیون )
چون اظهارنامه نمی توانید الان تکمیل کنید و شرکت هایی که اظهارنامه ارسال نکنند مالیات میانگین و جزیمه خواهند داشت.

سالی 30-40 میلیون ؟؟ چه خبره !!
فکر نکنم ایران خودرو ، سایپا و ... این مقدار مالیات بدند ؟!
شما مطمئنی ؟؟؟

1Mizban
October 11th, 2010, 13:33
شما مطمئنی ؟؟؟

وقتی ثبت نام نکنید . اظهار نامه ندید مالیات رو به صورت علی اراس میبرند که به خیلی چیزیا بستگی داره که شما کم کمش روی 4-5 تومان حساب باز کن
البته به منطقه مالیاتی، استان و درک و مفم اون ممیز مالیاتی هم مربوط میشه ...

alisc
October 11th, 2010, 17:33
من از یکی از دوستان که 2 سال شرکت داره سوال کردم ، فرمودند : وقتی هنگام ثبت سرمایه شرکت رو 1.000.000 ریال یعنی 100 هزار تومان درج کردی ، یعنی بیشتر از 100 هزار تومان جریمه قانونی نداری !!!

حالا خبر ندارم این حرف چقدر اعتبار داره ، ولی فکر نکنم زیاد جریمه کنن !!!

کسی تا به حال جریمه نشده ؟

SabaData
October 11th, 2010, 18:08
پس ثبت در اداره مالیات واجب است !!

چه کسی در اداره مالیات ثبت نام نکرده ، یا دیر ثبت نام کرده ؟؟؟؟

از وقت ثبت شرکت 6 ماه وقت برای معرفی به اداره مالیات هست ما سر 6 ماه رفتیم طرف گفت الآن وقت پر گردن اظهارنامه گذشته برین سال بعد بیایید براتون پرونده تشکیل بدیم!
منم تو همین مونده بودم که چطوری قراره مالیات ما رو محاسبه بکنن! :-ss

packsaft
October 11th, 2010, 20:39
دقیقترین بود ؟
یکی از مشتریامون گفت مدارک و اینا میخان ولی از هزینه حرفی نزد:d
ته و توشو در میارم ببینم چی میگن :)

4 اسم را میبری و یه فیش 4 هزارتومان میدی خدمتشون بعد یه هفته ای میری ببین اسمهات تایید شده یا نه اگه شدی که اساسنامه و ... را میگیری و ادامه کار را انجام میدی

عزیز میشه آدرس جایی که رفتی رو بدی؟
مرسی

Desperados
October 11th, 2010, 21:33
شما مطمئنی ؟؟؟

وقتی شرکتی دفاتر مالیاتی تکمیل نکنه و اظهارنامه نده به اداره مالیات تا 30 تیر هر سال میان علی الرئس ( اگر درست بنویسم ) محاسبه می کنند واسش یعنی بیشترین مالیاتی که یک شرکت در اون سال داده + کمترین مالیاتی که یک شرکت داده و تقسیم بر 2 ( میانگین خودمان ) و شرکت جریمه میشه به پرداخت این مالیات و به دولت بدهکار هست در صورت عدم پرداخت هم ممنوع الخروج از کشور و مشکلات دیگر ...

1Mizban
October 11th, 2010, 22:34
من از یکی از دوستان که 2 سال شرکت داره سوال کردم ، فرمودند : وقتی هنگام ثبت سرمایه شرکت رو 1.000.000 ریال یعنی 100 هزار تومان درج کردی ، یعنی بیشتر از 100 هزار تومان جریمه قانونی نداری !!!

حالا خبر ندارم این حرف چقدر اعتبار داره ، ولی فکر نکنم زیاد جریمه کنن !!!

کسی تا به حال جریمه نشده ؟

نه اینجوری نیست،
این صد هزار تومان حداقل سرمایه اسمی هستش که معولا همین رو میزنند
ولی اگه قرار باشه علی الرئس ببرند به خیلی مسائل نگاه میکنند
مالیات اظهاری شرکت های رقیب، محل اجازه و میزان پرداخت اجازه، کارکرد حساب و ....

از وقت ثبت شرکت 6 ماه وقت برای معرفی به اداره مالیات هست ما سر 6 ماه رفتیم طرف گفت الآن وقت پر گردن اظهارنامه گذشته برین سال بعد بیایید براتون پرونده تشکیل بدیم!

برای ثبت نام هر وقت که برید مکلف هستند ثبت نام کنند، هر چند خیلیاشون ادمای ..... سریع برو پیش رییس ببیم چه جور کارت رو راه میندازند.

VatanVPS
October 14th, 2010, 01:05
سلام
یه سایت بود کل شرکت های ثبت شده رو توش جست جو می کردی اطلاعاتش رو می داد
هرچه میگردم پیدا نمی کنم

SPAM
October 14th, 2010, 01:50
وقتی شرکتی دفاتر مالیاتی تکمیل نکنه و اظهارنامه نده به اداره مالیات تا 30 تیر هر سال میان علی الرئس ( اگر درست بنویسم ) محاسبه می کنند واسش یعنی بیشترین مالیاتی که یک شرکت در اون سال داده + کمترین مالیاتی که یک شرکت داده و تقسیم بر 2 ( میانگین خودمان ) و شرکت جریمه میشه به پرداخت این مالیات و به دولت بدهکار هست در صورت عدم پرداخت هم ممنوع الخروج از کشور و مشکلات دیگر ...

من داداشم 15 سال هست حسابدار هست اینقدر از این کارهای مالیاتی انجام داده همش رو حفظ هست
چرا باید ثبت مالیاتی کنیم . معمولا تو مناقصه ها و مزایده ها یه چیزی ازتون میخوان به عنوان اظهار نامه مالیاتی یا همچین چیزی که اون جای دولتی مطمعن شه شما که دارید تو یه خریدی شرکت میکنید مالیت خودتون رو دادید یا برای قرار داد با شرکت ها و سازمان های دولتی اینجور چیزا رو ازتون میخوان . یا برای گرفتن وام های سنگین و یه سری کارهای دیگه ولی وقتی شرکت کوچیک ثبت میشه مثل همین مسولیت محدود ها اصلا کسی امار شما رو نداره که مالیت میدید یا نه مگر اینکه خ.دتون برید پرونده درست کنید یا یه جایی گیر کنید که نیاز به همون مالیت ها داره همون مورد های که بالا گفتم تو غیر این صورت دادشم میگه که اصلا نری ریپورت بدی بهتر هست ادرس خونه رو هم بدید که اگه یه زمانی اومدن دنبالتون ببنن خونه هست و بگید که شرکت اصلا کار نمیکنه که مالیت بده خلاصه این بنده خدا ها رو نترسون که شرکت ثبت کنن تو این اداره ثبت روزانه هزاران شرکت ثبت میشه

ولی شرکت ثبت نکنید بهتره همینطوری هر دم بیلی کار کنید بهتر هست اگر هم ثبت میکنید طرف مالیات نرید چون امارتون رو داشته باشن میان سراغتون مگرنه همینطوری یکی از دوستانم چند ساله شرکت داره اصلا نمیدونه مالیات چی هست

داستان ممنوع خروجی رو هم میخواید بدونید باید برید اداره گذر نامه بپرسید که ممنوع خروج هستید یا نه دلیلش رو هم بگید چک برگشتی داشتید . یکی از بکس 50 تومن قبض تلفن به مخابرات بدهی داشت ترسیده بود ممنوع خروج بشه بنده خدا رفت اداره گذرنامه و فهمید این مملکت اینقدر خر تو خر هست که .........:107:

alisc
October 20th, 2010, 19:51

SabaData جان چه جوری مالیات رو براتون حساب کردن ؟

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:47 PM ----------

من داداشم 15 سال هست حسابدار هست اینقدر از این کارهای مالیاتی انجام داده همش رو حفظ هست
چرا باید ثبت مالیاتی کنیم . معمولا تو مناقصه ها و مزایده ها یه چیزی ازتون میخوان به عنوان اظهار نامه مالیاتی یا همچین چیزی که اون جای دولتی مطمعن شه شما که دارید تو یه خریدی شرکت میکنید مالیت خودتون رو دادید یا برای قرار داد با شرکت ها و سازمان های دولتی اینجور چیزا رو ازتون میخوان . یا برای گرفتن وام های سنگین و یه سری کارهای دیگه ولی وقتی شرکت کوچیک ثبت میشه مثل همین مسولیت محدود ها اصلا کسی امار شما رو نداره که مالیت میدید یا نه مگر اینکه خ.دتون برید پرونده درست کنید یا یه جایی گیر کنید که نیاز به همون مالیت ها داره همون مورد های که بالا گفتم تو غیر این صورت دادشم میگه که اصلا نری ریپورت بدی بهتر هست ادرس خونه رو هم بدید که اگه یه زمانی اومدن دنبالتون ببنن خونه هست و بگید که شرکت اصلا کار نمیکنه که مالیت بده خلاصه این بنده خدا ها رو نترسون که شرکت ثبت کنن تو این اداره ثبت روزانه هزاران شرکت ثبت میشه

ولی شرکت ثبت نکنید بهتره همینطوری هر دم بیلی کار کنید بهتر هست اگر هم ثبت میکنید طرف مالیات نرید چون امارتون رو داشته باشن میان سراغتون مگرنه همینطوری یکی از دوستانم چند ساله شرکت داره اصلا نمیدونه مالیات چی هست

داستان ممنوع خروجی رو هم میخواید بدونید باید برید اداره گذر نامه بپرسید که ممنوع خروج هستید یا نه دلیلش رو هم بگید چک برگشتی داشتید . یکی از بکس 50 تومن قبض تلفن به مخابرات بدهی داشت ترسیده بود ممنوع خروج بشه بنده خدا رفت اداره گذرنامه و فهمید این مملکت اینقدر خر تو خر هست که .........:107:

پس شما میگی نریم سمت مالیات ؟

من رفتم اداره مالیات گفتم آقا اگر ثبت نام نکنم چی میشه ؟

گفت ببین ، ممکن است تا 4-5 سال هیچ مشکلی برات پیش نیاد !
ولی بالاخره چی . . . .

گفت شما ثبت نام کنید یا نکنید بالاخره به صورت اتوماتیک ثبت نام میشید ، گفت : اداره ثبت اسناد و املاک هر 3-4 سال یک بار تمام مدارک ثبتی رو به ما میده ، ما هم نگاه میکنیم ببینم چه کسانی ثبت نام نکردن ، اونوقت براشون مالیات میانگین میزنیم ، اونوقت هست که شما ضرر میکنید !!!!

Amir.Mansoury
November 12th, 2010, 13:42
Mohsen جان پس بیا بقیش هم بگو دیگه

aalireza439
November 22nd, 2010, 11:58
می گم آخر چی شد ،
دیگه مرحله ای نبود آقا Mohsen .
من امروز اداره ثبت رفتم مرحله اول تعیین نام.
یک سوال : در کل چند ماه طول میکشه یک شرکت رو ثبت کنیم؟

Amir.Mansoury
November 22nd, 2010, 12:29
من که چند ماهه توی تعیین نام هستم. همش اسم میدم و اونها هم رد میکنند.

meisam317
November 28th, 2010, 21:49

همین جا بگین تا همه فیض ببیریم و استفاده کنیم

Warez-Host.IR
November 29th, 2010, 09:53
یک سوال : در کل چند ماه طول میکشه یک شرکت رو ثبت کنیم؟
سلام
اگر زرنگ باشید 1 ماهه تمام میشه

من که چند ماهه توی تعیین نام هستم. همش اسم میدم و اونها هم رد میکنند.
اسم های خاص باید انتخاب کنید - سه سیلابی - مثلاً چه اسم هایی دادید که رد شده ؟؟

همین جا بگین تا همه فیض ببیریم و استفاده کنیم
چشم شما سوالتون را مطرح کنید ما پاسخ خواهیم داد

موفق باشید

SaMaN0861
May 10th, 2011, 07:59
با سلام

من یک شرکت ثبت کردم و الان میخوام برم اداره دارایی ایجاد پرونده کنم . مدارکی که میخواد رو نمیدونم . اگر کسی بلده و اطلاع داره اعلام کنه .

با تشکر ;;)

alisc
May 10th, 2011, 12:40
با سلام

من یک شرکت ثبت کردم و الان میخوام برم اداره دارایی ایجاد پرونده کنم . مدارکی که میخواد رو نمیدونم . اگر کسی بلده و اطلاع داره اعلام کنه .

با تشکر ;;)

سلام :)

مدارک مورد نیاز :

1. اجاره نامه یا سند مالیکت ( که حتما باید به نام شرکت باشه ! ) واسه ما نبود ! گفتن برید به اسم شرکت بزنید بعد بیاید !
2. جواز کسب ( اگر مغازه باشه )
3. قبض گاز ، قبض تلفن + از هر کدوم 2 عدد کپی
4. 2 عدد کپی از شنلاسنامه و کارت ملی صاحبان امضا شرکت
5. کپی از تمامی صفحات اسانامه + تقاضانامه+شرکت نامه ( از اساس نامه 2 سری )
6. درخواست کتبی برای تشکلی پرونده و امضا تمامی اعضا شرکت
7. پرکردن دفترچه مالیاتی ( ثبت نام )
8. مهمترین گزینه : گواهی امضا

وصلام

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

پی نوشت : گواهی امضا چیست ؟ برای گواهی امضا صاحبان شرکت باید تشریف ببرند به یکی از دفاتر ثبت اسناد ، بعد اون جا ازشون تکی تکی امضا میگیرند و در جایی ثبت می کنند و یک برگه گوهی می دهند که گواهی میشود امضا جناب آقای x به صوت زیر است و . . .

کل چیزه سره کاریه ! :)) ( 8.000 تومان هم خرجش است ! (البته من 8-9 ماه پیش گرفتم - احتمالا الان گرون تر شده :)) )

IranianServer
May 27th, 2011, 13:58
آخرش معلوم نشد موضوع فعالیت شرکت رو چی بزنیم که مجوز نخوان ؟!
این دوستانی که ثبت کردند ، چی نوشتند که مجوز نخواستند.

savalanhost
May 27th, 2011, 14:08
آخرش معلوم نشد موضوع فعالیت شرکت رو چی بزنیم که مجوز نخوان ؟!
این دوستانی که ثبت کردند ، چی نوشتند که مجوز نخواستند.
می تونی فعالیتت رو سخت افزار و شبکه و نرم افزار های غیر اموزشی بزنی که بهت راحت کد اقتصادی می دن ولی باید جواز کسب بگیری
واسه نرم افزاری هم باید از ارشاد یا شورای انفورماتیک مجوز بگیری که هر کدوم دردسر خودشون رو دارن

amirlord
May 27th, 2011, 14:16
برای شرکت های هاستینگ ، بریم از وزارت ارشاد مجوز بگیریم . فکر کنم از همش راحت تر باشه . شرکت نرم افزاری! دعا کنید ما هم شرکتمون رو ثبت کنیم! :)

savalanhost
May 27th, 2011, 14:20
دوست عزیز بهتره یه هزینه بدی شرکتای ثبت معتبر یک هفته واست حلش می کنن
فقط تو بحث شورای انفورماتیک باید کارشناس معرفی کنی تو رشته مرتبط

IranianServer
May 27th, 2011, 17:44
دوست عزیز بهتره یه هزینه بدی شرکتای ثبت معتبر یک هفته واست حلش می کنن
فقط تو بحث شورای انفورماتیک باید کارشناس معرفی کنی تو رشته مرتبط

مشکل همین جاست دیگه ، مدرک دار از کجا پیدا کنم ، خودم هم که هنوز مدرک نگرفتم

wordpress
May 28th, 2011, 02:17
چندتا سوال دارم:
1- من سال 88 شرکتی با مسولیت محدود ثبت کردم اساسنامه را بهم دادن شماره ملی شرکت، شماره ثبت را هم دادن. از اون موقع هیچ فعالیتی با این شرکت نداشتم یکی همون موقع به من گفت که مراحل ثبت شرکتت هنوز تموم نشده باید فرمانداری و اداره کار هم بری ، این حرف درسته یا نه؟ چون می خوام فعالیتم رو شروع کنم
2- اسناد یک مناقصه را که بررسی میکردم نوشته بود باید آگهی آخرین تغییرات رو بیارین.آیا اگه شرکت تغییری توش انجام نشه هم باید آگهی بدیم توی روزنامه که شرکت تغییری توش انجام نشده؟
3- قضیه این مالیات چیه؟یادمه موقع ثبت شرکت منو فرستادن دارایی برای باطل کردن تمبر. من که فعالیتی نداشتم الان واسم مالیات بریدن؟

MelatHOST
May 29th, 2011, 19:31
دوستان امروز اسم شرکت من تایید شد و به من شرکت نامه و تقاضای ثبت شرکتی رو دادن
حالا اینا رو کجا باید پر کنم محضر؟

dade24
May 29th, 2011, 19:53
دوستان من رفتم تحویل لیست نام ها برا تایید ...

بعدش من هیچ مدرکی ندارم .... باید چه کنم ..

IranianServer
June 20th, 2011, 18:30
کار ما که تو ارشاد گیر کرده !

Ashkankamangar.ir
July 11th, 2011, 01:54
ای بابا من تاپیک شمارو از سال 2009 دیدم داشتین شرکت ثبت میکردین
الان 2011 هست هنوز کارتون گیر کرده؟

sherman2000
August 12th, 2011, 21:59
دوستان کسی اطلاع داره برای ثبت شرکت تو تهران الان هم همون 4 هزارتومان باید واریز بشه یا تغییر کرده؟

IranianServer
August 12th, 2011, 22:24
مال ما هم به امید خدا ثبت شد :d
آره همون 4 تومان هست ، البته 4 و خورده ای ...

sherman2000
August 12th, 2011, 22:43
مال ما هم به امید خدا ثبت شد :d
آره همون 4 تومان هست ، البته 4 و خورده ای ...

به سلامتی چقدر هم اسمش طولانی...

خورده ایش دیگه چیه ؟ منظورم فیش مبلغ استعلام !
تو سایتشون زده 4 تومن برای شهرستان مثل اینکه 6 تومن..

چون می خوام بانک دم خونه واریز کنم بعد ببرم فرمش هم دارم گفتم کم واریز نشه ....

شما تازه ثبت کردین دیگه؟

IranianServer
August 12th, 2011, 23:16
ممنون - بله - بانکی نیست - باید برید از تو بانک ملی خودش پرداخت کنید با عابر بانک.

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

منظور از خورده ایش : برای ما زند 4020 تومان :d

mortezafox
September 7th, 2011, 21:56
سلام بر همه منون از این تایپک تموم اینترنت رو زیرو کردم تا بالاخره اینجا در مورد ثبت شرکت مطالب ارزشمند به چشمم خورد

donsaeed
September 8th, 2011, 03:42
من از یکی شنیدم شرکت ثبت می کنی بعد میری نامه عدم فعالیت می گیری.کار می کنی...

0037
October 23rd, 2011, 12:37
اگر شرکت ثبت کنی باید مالیات بدی درسته ؟ اونوقت از کجا میفهمن چقدر گردش مالی داشتی ؟ مالیات چقدر میشه ؟ سود کار مکن کلاً 2-3 درصد هست حالا مالیات هم بخوام بدم که دیگه چیزی نمیمونه تهش. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

1Mizban
October 23rd, 2011, 13:08
اگر شرکت ثبت کنی باید مالیات بدی درسته ؟ اونوقت از کجا میفهمن چقدر گردش مالی داشتی ؟ مالیات چقدر میشه ؟ سود کار مکن کلاً 2-3 درصد هست حالا مالیات هم بخوام بدم که دیگه چیزی نمیمونه تهش. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

ماليات عملكرد + ماليات بر ارزش افزوده
اگه ميخواي درست كار كني بايد حسابدار بگيريد و ...
اگر هم كلا اظهارنامه نديد و بيخيال باشيد،‌ماليات رو علي الراس ميبرند،‌ كه اونم به خيلي چيزيا بستگي داره
از اون گذشته شما مجبوري مالياتي رو كه برات بريدند قبول كني و بپردازي ،‌وقتي ماليت عملكرد و قبول كردي يعني فروشي كه اونا گفتند و پذيرفتي
اينبار ماليات بر ارزش افزوده مياد جلو،‌ از اونجايي كه شما ثبت نام نكردي و اقدامي نكردي علاوه بر 4%‌ ارزش افزوده نزديك 500% جريم هاش رو ازت مي گيريند ...
همه رو گفتم كه خوب فكر كني بعد شركت بزني :)

0037
October 24th, 2011, 18:26
ماليات عملكرد + ماليات بر ارزش افزوده
اگه ميخواي درست كار كني بايد حسابدار بگيريد و ...
اگر هم كلا اظهارنامه نديد و بيخيال باشيد،‌ماليات رو علي الراس ميبرند،‌ كه اونم به خيلي چيزيا بستگي داره
از اون گذشته شما مجبوري مالياتي رو كه برات بريدند قبول كني و بپردازي ،‌وقتي ماليت عملكرد و قبول كردي يعني فروشي كه اونا گفتند و پذيرفتي
اينبار ماليات بر ارزش افزوده مياد جلو،‌ از اونجايي كه شما ثبت نام نكردي و اقدامي نكردي علاوه بر 4%‌ ارزش افزوده نزديك 500% جريم هاش رو ازت مي گيريند ...
همه رو گفتم كه خوب فكر كني بعد شركت بزني :)

من ثبت شرکت رو بیشتر برای گرفتن درگاه اینترنتی برای سایت نیاز دارم و کار فیزیکی نیست ، باز هم این موارد باید رعایت بشه ؟

1Mizban
October 24th, 2011, 22:13
فرقي نداره،
براي درگاه راه هاي ساده ترم هست
الان بيشتر درگاه ها با شخص حقيقي هم قرارداد ميبنند.

0037
October 26th, 2011, 13:32
فرقي نداره،
براي درگاه راه هاي ساده ترم هست
الان بيشتر درگاه ها با شخص حقيقي هم قرارداد ميبنند.

بجز پارسیان و ملت بانک دیگه ای هم با اشخاص حقیقی قرارداد می بنده ؟ البته بانک سامان هم هست که کارمزد میگیره و بدردم نمیخوره.

sherman2000
October 26th, 2011, 14:20
اشخاص حقیقی وجود ندارد تو معنی!

برای درخواست درگاه به عنوان شخص حقیقی = کپی سند اجاره نامه و کپی جواز کسب می خواد!!!
و چک تضمین 1 میلیون تومنی بدون قید و شرط

شرکت ثبت کرده باشید و حقوقی درخواست بدید سنگین تر هستید!

بهترین گزینه استفاده از درگاه زرین پال همین!

0037
October 27th, 2011, 10:30
اشخاص حقیقی وجود ندارد تو معنی!

برای درخواست درگاه به عنوان شخص حقیقی = کپی سند اجاره نامه و کپی جواز کسب می خواد!!!
و چک تضمین 1 میلیون تومنی بدون قید و شرط

شرکت ثبت کرده باشید و حقوقی درخواست بدید سنگین تر هستید!

بهترین گزینه استفاده از درگاه زرین پال همین!

معمولاً تو این دو مورد سختگیری نمیکنن و کپی سند ملک شخصی کافیه

maryam1
January 15th, 2012, 11:47
عجب تایک قدیمی هستا ولی سوالم در همین مورده
الانم شرایط ثبت شرکت به همین نحو هست؟>

iraniserver
January 15th, 2012, 11:49
سلام
بله تقریبا

amirfateh
January 15th, 2012, 13:09
میشه به هنوان شرکت درخواست درگاه پرداخت کرد اما حساب شخصی معرفی کرد.

kamkar
January 15th, 2012, 14:23
یک نکته رو ذکر نکردید. باید کارت معافیت "دائم" یا پایان خدمت داشت؟ ما الان کلی ساله که مثلا معافیت تحصیلی داریم، برای هر کاری باید بریم آموزش گواهی بگیریم!!!!
الان اگر سرباز فراری محسوب بشی گواهی رانندگی هم بهت نمیدن!!!! کلا هیچ حقوق شهروندی و بشری نداری :d

maryam1
January 18th, 2012, 08:02
حالا چه قدر وام میدن؟
من فقط واسه وامش میخوام
اگه حتمی وام میدن بریم ثبت کنیم

Mehdi_Enter
January 18th, 2012, 10:51
حالا چه قدر وام میدن؟
من فقط واسه وامش میخوام
اگه حتمی وام میدن بریم ثبت کنیم

وامش کجا بود بابا/:)

طرف 5 میلیون میزنه حساب بعد از 3 ماه 10 میلیون وام برداره .. اونم نمیدن:-< میدن ولی ندهند از اون خوبه ضامن کارمند و و و و..

الان برای وام گرفتن بهترین راه وام ازدواج هست :)) که حتی پایان خدمت هم نمیخواد با یک پروانه کسب هم میشه ضامن شد و وارم را تهیه کرد

به وام ازدواج هم خیلی خوب و سریع رسیدگی میکنن اما کمه .. نفری 3 میلیون هست سه عروس و 3 داماد=))

maryam1
January 18th, 2012, 10:59
این وام ازدواجو گرفتم /:)
وام خود ثبت شرکت رو میخواستم
پس مگه آدم مرض داره شرکت ثبت کنه
حالا کلی هم مالیات بدیم

kamkar
January 18th, 2012, 13:47
این وام ازدواجو گرفتم /:)
وام خود ثبت شرکت رو میخواستم
پس مگه آدم مرض داره شرکت ثبت کنه
حالا کلی هم مالیات بدیم

صرفاً واسه اعتبار و اطمینان خاطر مشتریان!!!

mohsen_haftom
August 18th, 2012, 00:19
سلام من قصد ثبت شرکت دارم در زمینه سحت افزار در اصفهان. میخواستم بپرسم برای ثبت شرکت که باید اسم انتخاب کنم در استان اصفهان باید به کجا مراجعه کنم؟بعد در مورد مالیات هم سوال داشتم در صورت فعالیت نداشتن شرکت حتما باید پرونده مالیاتی تشکیل بده؟و مالیات براش چه جوری میشه؟ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنند کل صفحات رو خوندم و واقعا بهترین اطلاعات رو گرفتم فقط اگه به این سوالام هم جواب بدید خیلی ممنون میشم.با تشکر
داشت یادم میرفت محل شرکت رو هم میخوام خونه بزنم موری نداره؟اون شرکت هایی که برای ثبت شرکت هستند گفتند 200 میگیرن برای ثبت زیاده؟؟کلا چقدر خرجم میشه اگه خودم بخوام کاراش رو بکنم .بخشید که طولانی شد

abod_black
October 15th, 2014, 23:25
صفر تا صد ثبت شرکت

مهارت‌های زندگی > شغل - مرضیه موسوی:
می‌خواهید شرکت بزنید؟ خب با توجه به اینترنتی‌شدن روند ثبت یک شرکت، این کار دیگر کاری طاقت‌فرسا نیست.
البته هنوز هم خیلی‌ها برای انجام این کار سراغ مؤسسه‌های ثبت شرکت می‌روند و کلی هزینه پرداخت می‌کنند، غافل از اینکه با الکترونیکی شدن روند ثبت شرکت دیگر کمتر نیازی به مؤسسه‌های ثبت شرکت وجود دارد. با مطالعه راهنمای زیر می‌توانید خودتان برای ثبت شرکت اقدام کنید. این راهنما به چگونگی ثبت یک شرکت غیرتجاری با مسئولیت محدود می‌پردازد.

اقدام اول
شریک خوب پیدا کنید

حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود، ۲ نفر و در شرکت‌های سهامی خاص ۳‌نفر است. در گام اول باید شریک مناسبی برای خود پیدا کنید. مسئولیت هر سرمایه‌گذار در شرکتی با مسئولیت محدود، به اندازه میزان سرمایه اوست. کسی که سرمایه بیشتری در شرکت دارد حق رأی بالاتری هم دارد و به همین نسبت مسئولیت بالاتری در پرداخت دیون و بدهی‌های شرکت.

اقدام دوم
ورود به سامانه ثبت شرکت ها

یک راست سراغ پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت‌ها به نشانی Irsherkat. ssaa. ir بروید. در این سامانه به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید. فرمی پیش روی شما ظاهر می‌شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم‌ها باید بنویسید. مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید. گزینه «گام‌بعدی» شما را به مرحله بعد می‌رساند.

اقدام سوم
انتخاب نام شرکت

حالا باید نام شرکت را در فرم «نام و نوع شخص حقوقی» وارد کنید. در این قسمت باید به‌ترتیب اولویت ۵ نام برای شرکت انتخاب کنید تا از بین آنها یکی تأیید شود. انتخاب اسم برای شرکت باید و نباید‌های خاص خود را دارد؛ اول اینکه این اسم نباید تکراری باشد. استفاده از اسامی مخفف شده که مربوط به اداره‌های دولتی و... است تنها با کسب مجوز از آنها امکان‌پذیر است. در این مرحله یک کد رهگیری به شما داده می‌شود.

اقدام چهارم
موضوع فعالیت تان را بگویید

مدت و موضوع فعالیت، اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی است. در مورد این اطلاعات قبلا با شرکای خود مشورت کنید. برای مشخص کردن مدت فعالیت شرکت یکی از 2گزینه «محدود»یا «نامحدود» را باید انتخاب کنید. اما برای راحتی در انتخاب موضوع فعالیت، سامانه فهرستی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و... در این فهرست گنجانده شده‌اند. یادتان باشد که برخی از فعالیت‌ها نیاز به مجوز دارد که برای ثبت شرکت آن را هم باید تهیه کنید.

اقدام پنجم
نشانی شرکت را مشخص کنید

این قسمت با «مشخصات مرکز اصلی» در سایت معرفی شده است. در اینجا لازم است نشانی‌ای برای محل دفتر شرکت ارائه بدهید، همچنین شماره تماس و کدپستی. اگر هنوز مکانی برای شرکت انتخاب نکرده‌اید، می‌توانید نشانی منزل خود یا یکی از شرکا را در این بخش ثبت کنید. به یاد داشته باشید تمام مدارکی که از طرف اداره ثبت شرکت‌ها برای شما ارسال می‌شود در ‌‌نهایت به همین نشانی خواهد آمد.

اقدام ششم
سرمایه شرکت را تامین کنید

در بخش «سرمایه شخص حقوقی» سایت اداره ثبت‌ شرکت‌ها باید تکلیف میزان سرمایه شرکت را مشخص کنید. در شرکت‌های سهامی، تعداد سهم و ارزش اسمی آن هم در این فرم وارد می‌شود. برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ هزار تومان است. با این حال مبلغ سرمایه اولیه تا حدودی نشانه‌ای از اعتبار شرکت است. بنابراین عده‌ای برای آغاز به‌کار شرکت سرمایه 10میلیون تومانی درنظرمی‌گیرند.

اقدام هفتم
شرکای خود را معرفی کنید

حالا باید در فرمی که در مرحله بعد پیش رویتان قرار می‌گیرد مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را وارد کنید. اگر تعداد این افراد بیش از ۱۵۰نفر باشد باید فرمی را که از پیش در سایت بارگذاری شده دریافت و اسامی و مشخصات افراد را در آن وارد کنید. در این بخش اطلاعات شناسنامه‌ای و همچنین آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می‌شود.

اقدام هشتم
مشخص کردن سهام شرکا

گام بعدی پر کردن اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شرکاست. با انتخاب نام هر یک از اعضا مشخص می‌کنید که این فرد چه تعداد سهام دارد. «نوع سهام» در حقیقت گزینه‌ای است که در آن نقدی یا غیرنقدی بودن سرمایه‌ مشخص می‌شود. سمت اشخاص و ارتباط آ‌نها با یکدیگر در فرم‌های مراحل بعد ثبت می‌شود. منظور از ارتباط اشخاص با یکدیگر، مشخص بودن وکیل و موکل و قیم قانونی و... در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت است.

اقدام نهم
معرفی شعبه های شرکت

اگر قرار است شرکت شما شعبه‌هایی هم اینجا و آنجا داشته باشد لازم است در فرم مربوط به این قسمت مشخصات این شعب وارد شود؛ البته درصورتی که هنوز تکلیفی برای این موضوع از طرف سهامداران روشن نشده باشد می‌توان معرفی شعب را به زمانی دیگر موکول کرد و در فرم قسمت شعب، گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید. بعد از روشن کردن تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در آن، باید به سراغ تعیین سال مالی شرکت بروید و در مرحله بعد فرم مربوط به‌صورتجلسه را تکمیل کنید.

اقدام دهم
اساسنامه را ارائه دهید

پس از تأیید اطلاعات، از شما خواسته می‌شود که اساسنامه و شرکت‌نامه را در سایت بارگذاری کنید. اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت‌ها، فرم‌های پیش‌فرض دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر خواستید می‌توانید قوانین مخصوص شرکت‌ خودتان را به آن اضافه کنید. حالا باید تصویری برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ثبت شرکت‌ها بارگذاری کنید. از اینجا به بعد کار اصلی‌تان تمام است و فقط باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت‌ها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال کنید.

اقدام آخر
چاپ آگهی در روزنامه رسمی

بعد از تأیید تمام مدارک، شماره ثبت شرکت به شما داده می‌شود. با دریافت این شماره، فقط یک قدم تا آغاز فعالیت شرکت‌تان باقی می‌ماند؛ باید آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی چاپ کنید. شما درآینده برای هرکاری که بخواهید انجام دهید اصل یا کپی برابراصل این آگهی را لازم دارید. در آگهی‌ای که چاپ می‌کنید اطلاعاتی در مورد نام شرکت، نوع فعالیت و اطلاعاتی از این دست را مطرح می‌کنید.حدود ۲ هفته بعد از مراجعه شما به دفتر روزنامه رسمی، آگهی ثبت شرکت در آن درج می‌شود. تبریک می‌گوییم؛ کار ثبت شرکت شما در یک دوره ۲۰ روزه به پایان رسیده است.

این مدارک را به همراه داشته باشید

اساسنامه تکمیل شده شرکت یکی از مهم‌ترین مدارکی است که باید برای ثبت شرکت آماده کنید. کپی شناسنامه همه اعضای شرکت که برابر اصل شده باشد هم برای ثبت شرکت لازم است. این افراد همچنین باید گواهی عدم‌سوء‌پیشینه هم به اداره ثبت شرکت‌ها تحویل دهند. اگر فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد این مجوز را هم باید ضمیمه مدارک مورد نیاز کنید.بسته به نوع و فعالیت شرکت، فرم‌های مورد نیاز دیگر در سامانه و همچنین اداره ثبت شرکت‌ها انتظار شما را می‌کشند.

برای ثبت شرکت کجا برویم؟

اداره ثبت شرکت‌ها در خیابان میرداماد، تقاطع خیابان مدرس، پلاک ۲۷۵ قرار دارد. البته در ابتدای راه ثبت شرکت نیازی به مراجعه شما به این اداره نیست و ثبت شرکت اینترنتی است ولی در نهایت باید مدارکتان را به این نشانی ارسال کنید. جای دیگری که باید حضوری مراجعه کنید روزنامه رسمی است. دفتر روزنامه رسمی کشور در خیابان بهشت و درست روبه‌روی پارک شهر و کنار شورای اسلامی شهر تهران قرار دارد.

شنبه 10 خرداد 1393

منبع (http://www.hamshahrionline.ir/details/261049)

asdadsdxz
October 15th, 2014, 23:33
در حال حاظر هم ثبت شرکت در تهران و مراکز استان فقط به صورا انلاین و از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور | ثبت تأسیس شرکت/موسسه (http://irsherkat.ssaa.ir) هست.
به هیچ عنوان مراجعه حظوری قبول نمی کنند و حتی برای دادن مدارک هم باید پست کنید