PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

sa_sh41
June 18th, 2012, 12:26
فروش نرم افزار نویسا((تایپ گفتار))

نویسا : نخستین سامانه تایپ گفتاری فارسی و تبدیل گفتار به نوشتار

http://softgate.ir/nevisa-software (http://softgate.ir/nevisa-software) http://nevisasoft.com/images/stories/nevisa.fa.gif
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/11695-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%BE-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1-dimo-jpg
فروش نوروزی
در این طرح نسخه‌های حرفه‌ای، پزشکی و حقوقی نرم‌افزار نویسا علاوه‌بر تخفیف 35 درصدی، شامل یک دستگاه تبلت ایرانی دیمو به عنوان هدیه نیز می‌باشد. امید است این طرح، خدمتی مورد پذیرش در راستای حمایت از تولید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان بومی باشد.
با توجه به استفاده روزافزون از کامپیوتر در عرصه فعالیت‌های شخصی و اداری، استفاده از تایپ کامپیوتری در ورود اطلاعات و تولید اسناد به جای استفاده از اسناد دست‌نویس نه تنها بر سرعت تولید اسناد افزوده، بلکه مزایای دیگری همچون خوانایی و زیبایی بیشتر اسناد و نگهداری آسان‌تر و مطمئن‌تر آنها را نیز به همراه داشته است. امروزه، تقریباً تمامی کاربران کامپیوتر به گونه‌ای با مسئلة تایپ سروکار دارند؛ مدیران ادارات و سازمان‌ها برای تهیة نامه‌ها، یادداشت‌ها و تأیید نامه‌ها، کارشناسان در تهیة گزارش‌های سازمانی و اداری، پزشکان در تهیة گزارش‌های پزشکی، وکلا در تهیة متون و اسناد حقوقی و کاربران شخصی برای نوشتن متون و یادداشت‌های روزانه. اما یکی از مهم‌ترین مشکلات موجود در سر راه اغلب کاربران در این زمینه، عدم تسلط آنها به تایپ و نحوة کار با ویرایشگرها و واژه‌پردازها است. این مشکل باعث شده است که تایپ در رایانه به کاری وقت‌گیر و خسته‌کننده تبدیل شود.
نویسا اولین نرم‌افزار تایپ گفتاری زبان فارسی است که با استفاده از قابلیت تشخیص خودکار گفتار (Automatic Speech Recognition) این نگرانی را به میزان زیادی رفع کرده است. با استفاده از نرم‌فزار تایپ گفتاری فارسی، کافیست که متن مورد نظر خود را بخوانید و گفتار خود را از طریق میکروفون به کامپیوتر منتقل نمایید تا گفتار شما پردازش شده و به متن معادل تبدیل ‌شود. این تکنولوژی علاوه بر ساده و آسان نمودن کار تایپ، صرفه‌جویی زیادی در زمان (به‌ویژه برای مدیران و کارشناسان) و به تبع آن کاهش هزینه را به دنبال دارد.
نویسا دارای چندین نسخه با قابلیت های متفاوت می باشد، مهمترین تفاوت در نسخه های نویسا بانک اطلاعات کلمات یا واژگان می باشد که بر حسب نیاز کاربران طبقه بندی و اختصاصی شده است. با مراجعه به منوی نسخه های نویسا می توانید مشخصات هر نسخه را بررسی نمائید.
مزایای استفاده از نویسا:

افزایش سرعت و کارایی
صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌
جلوگیری از اشتباهات املایی

کاربردهای نویسا

تایپ نامه‌های اداری و شخصی
تایپ هرگونه متنی که مستلزم تایپ با صفحه کلید است
تایید (پاراف) نامه‌ها
گزارش‌ها
متون شخصی (یادداشت‌ها، وبلاگ‌ها، مقالات و …)

کاربران نویسا

مدیران، کارشناسان، مسئولین دفترها، منشی‌ها و تایپیست‌ها در کلیه سازمان‌ها، بانک‌ها، شرکت‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی، دفاتر تایپ و …
پزشکان در بیمارستان‌ها، مراکز رادیولوژی MRI، CT و مطب‌های شخصی
وکلا، قضات و افراد حقوقی در دفاتر حقوقی، دادگستری‌ها و دادگاه‌ها
کاربران شخصی، روزنامه‌نگاران ، نویسندگان ، اساتید و تمام کسانی که به نحوی با تایپ سروکار دارند.

قابلیت‌های نویسا

دارای دقت تشخیص بسیار بالا (حدود ۹۵%)
تایپ سریع متون، همزمان با صحبت گوینده
قابلیت تشخیص جملات به صورت طبیعی و پیوسته
امکان نوشتن در تمام محیط‌های تایپی (مانند Word، فرم‌ها و …)
قابلیت تایپ علائم نگارشی (مانند نقطه، علامت سوال و …) با گفتار
قابلیت یادگیری لهجه و لحن بیان گوینده و ایجاد پروفایل شخصی برای هر گوینده
توانایی تطبیق با شرایط محیطی جدید و حفظ کارایی در شرایط نویزی
پشتیبانی از فرامین صوتی جهت اجرا و کنترل برنامه‌ها
امکان تایپ گفتاری کلمات خاص، لاتین یا عربی
قابلیت تبدیل فایل‌های صوتی به متن
تایپ گفتاری اعداد با فرمت‌‌های مختلف
شامل بانک اطلاعاتی از کلمات پرکاربرد زبان فارسی (از ۳۱ تا ۶۵ هزار کلمه)
امکان افزودن کلمه جدید به واژگان نرم‌افزار توسط کاربر
قابلیت تخصصی نمودن دایره کلمات برای کاربردهای خاص
رابط کاربر دو زبانه (انگلیسی و فارسی)
دارای ۲ نسخه عمومی (پیشرفته و حرفه ای)
دارای نسخه‌های تخصصی (پزشکی، حقوقی، اسلامی و …)
نصب نرم‌افزار به صورت تک نسخه یا تحت شبکه

قیمت محصول:

قیمت سامانه تایپ گفتاری نویسا نسخه غیر شبکه:

تعداد
نویسا –پیشرفته
نویسا –حرفه ای

۱
۱۴۰۰۰۰۰تومان
۲۹۵۰۰۰۰تومان

اموزش و نصب در محل
دارد
دارد

گارانتی
۶ماه
۱۲ ماه

سفارش این محصول (http://softgate.ir/order)

هر نسخه از نرم افزار شامل سی دی نرم افزار، دفترچه راهنما، قفل سخت افزاری و میکروفن ویژه تشخیص گفتار می باشد.

Interface چهره نرم افزار نویسا تایپ گفتاری فارسی در محیط ویندوز
http://nevisasoft.com/images/stories/picture/defult/nevisa.menu.fa.jpg
این نرم افزار محصول شرکت عصر گویش پرداز می باشد و کلیه حقوق مربوط به شرکت نامبرده می باشد.

joomla
June 18th, 2012, 16:42
به نظر دوستان به درد میخوره بخرم یا نه ؟

آگونیس
June 18th, 2012, 16:57
به نظر دوستان به درد میخوره بخرم یا نه ؟

یک میلیون و چهارصد یا دو و نهصد؟
خدا چرا بت دست داده:دی
فکر می کنم بیشتر به درد نویسنده های کتاب و مقالات طولانی می خوره :دی

hannah
June 18th, 2012, 17:42
یک میلیون و چهارصد یا دو و نهصد؟
خدا چرا بت دست داده:دی
فکر می کنم بیشتر به درد نویسنده های کتاب و مقالات طولانی می خوره :دی

به درد اونم نمیخوره مگه یارو چقدر سود میکنه که اینقدر پول نرم افزار بده :دی

m_dg_farari
June 18th, 2012, 17:57
:-o

من دقیق متوجه نشدم این نرم افزار چی هستش با توجه به این قیمت!!!
اما خوب تا جایی که من میدونم نمونه ی انگلیسی رو به صورت اورجینال به قیمت 35 دلار میشه خرید!!!!
یه کمی فضا تشریف نبردید!؟

serverirani
June 18th, 2012, 18:40
این نرم افزار به درد مراکز خدمات دانشجویی میخوره. چون دانشجوها و... همیشه مطالبی دارن که باید تایپ بشه

آگونیس
June 18th, 2012, 19:16
به درد اونم نمیخوره مگه یارو چقدر سود میکنه که اینقدر پول نرم افزار بده :دی

خلاصه به درد افرادی که حرفه ای کار می کنند می خوره
در ضمن تو ایران بیشتر نیاز داریم که نوشتار رو به گفتار تبدیل کنیم تا کمی احترام بین همدیگه بیشتر بشه

آگونیس
June 18th, 2012, 19:19
:-o

من دقیق متوجه نشدم این نرم افزار چی هستش با توجه به این قیمت!!!
اما خوب تا جایی که من میدونم نمونه ی انگلیسی رو به صورت اورجینال به قیمت 35 دلار میشه خرید!!!!
یه کمی فضا تشریف نبردید!؟

نمونه زیاد هست حتی واسه دانلود
دانلود نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار Dragon NaturallySpeaking Preferred v.10.10.000.078 (http://mihandownload.com/2010/09/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D9%86%D8%B 1%D9%85%20%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%20%D8%AA% D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84%20%DA%AF%D9%81%D8%AA%D8%A7 %D8%B1%20%D8%A8%D9%87%20%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D 8%A7%D8%B1%20Dragon%20NaturallySpeaking%20Preferre d%20v.10.10.000.078.php)
خرید سی دی تبدیل گفتار به نوشتار +فارسی برای اولین بار (http://buyview.shakheh.com/post201.php)
تبدیل گفتار به نوشتار (http://uqshop.limooblog.com/post539.php)
نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار Hear and Write v1.02 برای Symbian^3 Anna Belle (http://www.mob4u.ir/1391/02/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1-hear-and-write-v1-02-%D8%A8%D8%B1/)

چیزی که مهم هست زحمتی هست که ایشون کشیدند و دستشون درد نکنه اما قیمتش خیلی بالاست
من بهشون پیشنهاد می دهم به صورت حضوری به مراکز آموزشی و دانشگاه ها تشریف ببرند و توضیحات و کاتالوکی کامل ارائه بدهند فکر می کنم بیشتر فروش داشته باشند

astro.alireza
June 18th, 2012, 19:38
من مدیر تیم نویسنده این برنامه رو می شناسم و طبق گفته خودشون کاربرد اصلی این نرم افزار برای شرکت هایی هست که می خوان از طریق سیستم تلفن و به صورت گفتاری اطلاعات کاربران رو دریافت کنند. ایشون می گفت که مشتریان کلان این شرکت بانک ها هستند که می خوان سیستم تلفن بانک خودشون رو توسعه بدن. نسخه انگلیسی این برنامه خیلی وقته اومده اما نسخه فارسیش رو ایشون کار کردند.
قیمت نرم افزار به نظرم خیلی هم منصفانه است. شما نسخه پولی ibsng رو با این مقایسه کنید! زحمتی که واسه این برنامه کشیده شده خیلی بیشتره. هوش مصنوعی بالایی داره که کار برنامه نویس های معمولی نیست نوشتنش

sa_sh41
June 18th, 2012, 20:03
دوستان برای اشنایی بیشتر با نرم افزار میتونند فیلم را از اینجا (http://softgate.ir/movie/nevisa%20customer_s%20opinion.avi) دانلود کنند و ببینند

من از دوستان گلم خواهش می کنم کسانیکه قصد خرید ندارند اسپم نکنند. با تشکر ویژه از همه وب هاستینگ تالکی های عزیز

m_dg_farari
June 19th, 2012, 00:04
زحمتی که این شرکت کشیده که قابل تقدیره و اصلا شکی در اون نیست! منتها مخاطب این نرم افزار قشر بسیار اندکی از جامعه خواهند بود اگر قیمت به این صورت باشه...

و در مورد این گفته:

دوستان برای اشنایی بیشتر با نرم افزار میتونند فیلم را از اینجا دانلود کنند و ببینند

من از دوستان گلم خواهش می کنم کسانیکه قصد خرید ندارند اسپم نکنند. با تشکر ویژه از همه وب هاستینگ تالکی های عزیز

اگر شما در انجمن پست زدید ، هر کسی حق داره در چارچوب قوانین انجمن ، نظر خودشو بیان کنه... در صورتی که مشکلی با این امر دارید ، باید داخل گوگل تبلیغ کنید نه اینکه داخل انجمن پست بزنید

همچنین لازم به ذکر است طبق قوانین انجمن به طور کلی تاپیک شما نباید بمونه و باید دیلیت بشه.

payam_shzbax
June 19th, 2012, 00:09
دوستان برای اشنایی بیشتر با نرم افزار میتونند فیلم را از اینجا (http://softgate.ir/movie/nevisa%20customer_s%20opinion.avi) دانلود کنند و ببینند

فکر نمیکنم کسی حاظر باشه نصف این قیمت هم توی این تالار بخره!

sa_sh41
June 19th, 2012, 00:43
زحمتی که این شرکت کشیده که قابل تقدیره و اصلا شکی در اون نیست! منتها مخاطب این نرم افزار قشر بسیار اندکی از جامعه خواهند بود اگر قیمت به این صورت باشه...

و در مورد این گفته:

اگر شما در انجمن پست زدید ، هر کسی حق داره در چارچوب قوانین انجمن ، نظر خودشو بیان کنه... در صورتی که مشکلی با این امر دارید ، باید داخل گوگل تبلیغ کنید نه اینکه داخل انجمن پست بزنید

همچنین لازم به ذکر است طبق قوانین انجمن به طور کلی تاپیک شما نباید بمونه و باید دیلیت بشه.
دوست عزیز ما یک محصولی گذاشتیم برای فروش
و اینجا هم من تاپیک زدم
منظور من از اسپم نکنید حرف دور از ادب شماست که نوشتید یکم فضا تشریف ندارید؟
من واقعا بااینکه خیلی نمیگذره از عضو شدنم تو این انجمن از طرز ادب بعضیا واقعا متعجب میشم
متاسفانه بعضیا برا خودشونم ارزش قائل نیستند

sa_sh41
June 19th, 2012, 00:52
جواب سوال دوستان که گفتن چرا اینقدر قیمت نرم افزار بالاست:
- چرا قيمت نرم‌افزار بالاست؟
- اين نرم‌افزار به‌طور کامل توسط شرکت عصر گويش پرداز توليد شده و 100% آن بومي است. براي توليد اين نرم‌افزار حدود 6 سال يک تيم از اساتيد، دانشجويان دکتري و فوق ليسانس کار کرده‌اند که در نتيجه هزينه‌ توليد آن بسيار بالا بوده است.

- از آنجا که ما در داخل کشور عادت به خريد نرم‌افزار original نداريم و تقريبا تمامي نرم‌افزارهاي مورد استفاده کپي هستند، به قيمت پايين براي نرم‌افزار عادت کرده‌ايم. هر سي دي از اين نرم‌افزارهاي کپي شده حدود 500 تومان هزينه دارد که فقط هزينه يک عدد سي دي رايت شده و پکيج آن است و بقيه سود است چرا که هزينه توليد، پشتیبانی، ادامه پروژه و هزینه‌های جانبی دیگر به آن اضافه نشده است. لذا نرم‌افزاری که در ایران تولید شود و به مرحله تجاری‌سازی برسد شامل همه هزینه‌های مذکور می‌شود. هزينه نسخه اصلي نرم‌‌هاي کپي بسيار بالاست، به عنوان نمونه:

o ويندوز: بين 80 تا 220 دلار، ویندوز7 تا 380 دلار("تعداد" فروش بسيار بالا و ميليوني است)

o دیکتافون و دراگون (با سابقه‌ترین نرم‌افزارهای تبدیل گفتار به متن انگلیسی)

از 99 یورو تا 3000 بدون درنظر گرفتن میکروفون مخصوص گفتار.

o نرم‌افزار اتوکد: 4445 دلار.

o ويژوال استديو: از 200 تا 5500 دلار.

o نرم‌افزار فلاش: قيمت 700 دلار.

- يک بخش از هزينه مربوط به هزينه‌هاي سخت‌افزاري (قفل = 90 هزار تومان و ميکروفون = 200 هزار تومان) است.
- تهیه پکیج محصول، سی‌دی های نصب، آموزش تصویری، دفترچه راهنما و غیره نیز در هزینه تمام شده لحاظ می‌شود.
- هزينه نصب در محل و گارانتي رايگان نيز جزو هزينه ها لحاظ شده است.
پس تولید محدود یا انحصاری بودن این محصول دلیلی بر گران بودن این محصول نمی‌باشد.

sa_sh41
June 19th, 2012, 00:58
آيا نويسا فارسي شده همان نسخه انگليسي تايپ گفتاري است؟
خير، اين نرم افزار 100% کار شرکت عصر گويش پرداز بوده و به هيچ وجه کپي يا کرک نمونه هاي ديگر از جمله دراگون نيست. به دليل متفاوت بودن ساختار زبان فارسي و انگليسي نمي‌توان از نمونه انگليسي براي اين کار استفاده کرد. از طرفي، اگر مي‌شد از روي دراگون انگليسي که از سال 1984 در بازار هست! نمونه فارسي ساخت، تا حالا ديگران ساخته بودند، یا چند ده نرم افزار در بازار بود.

3-نرم‌افزاری که در اينترنت با قيمت حدود 5000 تومان تبليغ مي‌شود چيست؟آيا قفل نويسا شکسته؟
- خير، نويسا منحصراً در اختيار عصرگويش‌پرداز بوده و توسط اين شرکت يا نمايندگي‌هاي رسمي آن توزيع مي‌شود. نرم‌افزاري که در اينترنت تبليغ مي‌کنند همان نسخه قدیمی انگليسي تايپ گفتاري است (نرم‌افزار دراگون) که با اسم فارسي به مشتريان مي‌فروشند و جايي گفته نمي‌شود که اين نرم‌افزار فقط انگليسي تايپ مي‌کند نه فارسي!
قفل نويسا شکسته نشده است. اين قفل بسيار با امنيت بوده و نرم افزار 100% به قفل وابسته است؛ و همچنین توانسته پس از گذشت 4 سال از تولید نرم افزار، امنیت خود را حفظ کند.

hamid.jafary
June 19th, 2012, 22:33
این برنامه، بسیار کاربردی هست. دو سال پیش تو نمایشگاه هم بهتون گفتم. قیمت رو بیارین پائین که همه بتونن استفاده کنند. به ظاهر شاید دردسر رسیدن به سود مد نظرتون، منتها با تعداد مشتری بیشتر نچربه به سبک فعلی که قیمت بالا و چند تا مشتری خاص هست ولی نکته در اینه که شما انگیزه Crack شدن رو از بین میبرین. البته من قفل شما رو ندیدم ولی به هر حال هر قفلی یه روز شکسته میشه. اگر این اشتباه، روی زرنگار هم انجام نمیشد شاید الان دیگه کسی تو ایران با Microsoft Word کار نمیکرد.

parsianweb
June 19th, 2012, 22:54
واقعا قیمت منصفانه ایست نسبت به زحمتی که کشیدند ولی ممکنه مخاطبینش فقط ادارات و شرکت ها باشن
به نظره من بهتره در چند نسخه وارد بازار کنن مثلا تجاری ، اولیه و ....

sa_sh41
June 20th, 2012, 01:54
با تشکر از نظرات دوستان

hamid.jafary
July 1st, 2012, 03:34
نکته دیگه قیمت پائین، اینه که وقتی طیف مشتریهاتون بیشتر بشه مجبور میشید برنامه رو برای حوزهای تخصصی بیشتر (حتی گویش های بیشتر، برای صادرات) به روز کنید و این هم باز باعث میشه که شرکتهای دیگه انگیزه کمتری داشته باشند برای تولید برنامه مشابه، چون میبینند که برنامه شما خیلی جلوتر.

sa_sh41
July 1st, 2012, 15:24
نکته دیگه قیمت پائین، اینه که وقتی طیف مشتریهاتون بیشتر بشه مجبور میشید برنامه رو برای حوزهای تخصصی بیشتر (حتی گویش های بیشتر، برای صادرات) به روز کنید و این هم باز باعث میشه که شرکتهای دیگه انگیزه کمتری داشته باشند برای تولید برنامه مشابه، چون میبینند که برنامه شما خیلی جلوتر.

با تشکر از راهنمایی شما

nars_Vps
July 2nd, 2012, 11:02
قیمت واقعا بالاست !!!! :68:

sa_sh41
July 2nd, 2012, 13:42
در بالا ذکر شد چرا قیمت بالاست

parniannn
August 22nd, 2012, 22:44
سلام
من بخاطر همین پست عضو تالار شدم
خداوکیلی قفلش شکسته نمیشه هیچوقت؟اخه یکم باورش سخته،ادم این همه پول بده بعدش چند وقت دیگه مشابه نرم افزار یا کپیش ارزون بیاد !!! تضمینی هست؟
یه سوال دیگه تو نمایشگاه میاد؟ارزونتره؟؟

sa_sh41
August 22nd, 2012, 22:53
سلام
من بخاطر همین پست عضو تالار شدم
خداوکیلی قفلش شکسته نمیشه هیچوقت؟اخه یکم باورش سخته،ادم این همه پول بده بعدش چند وقت دیگه مشابه نرم افزار یا کپیش ارزون بیاد !!! تضمینی هست؟
یه سوال دیگه تو نمایشگاه میاد؟ارزونتره؟؟

فعلا که کسی نتونسته اینکارو انجام بده
خیلی ها هم ادعا داشتند حتی ما مبالغ بسیار برا شکستنش جایزه گذاشتیم کسی نتونسته
تو نمایشگاه تخفیف میدیم

sababazar1
January 20th, 2013, 09:26
سلام.وقت همگی بخیر.
ما نرم افزار رو خرید کردیم . تا جایی که تست کردیم واقعا جالب بود.
حرف نداریم.نسخه حرفه ایش رو خریدیم به مبلغ 2950 یا همون سه میلیون
با تشکر از کسانی که ساختن
09139627106 هر کسی مشاوره خواست بگه
البته تا جایی که بتونم.من نماینده اونها هم نیستم.اما میخوام راهنمایی کنم فقط

safinoor
January 20th, 2013, 09:43
استارتر تاپیک : میزان خطا در این نرم افزار به چه صورت هستش ؟ مثلا ممکنه ما بگیم توپ بنویسه طوپ ؟ امکان داره بگیم مدرسه بنویسه مدرصه ؟ در محیط های پر سر و صدا نیز عمل می کنه ؟

sababazar1
January 20th, 2013, 09:53
ببنید چند تا مورد باید بگم
اول این که میزان خطا 5 درصده
خودش حدود 60 هزار تا لغت داره . و قسمت اضافه کردن کلمات رو داره
بستگی به فعل جمله داره که چی هست خودش با هوش مصنوعی میتونه جواب بده .
در مورد محیط شلوغ هم باید بگم که یه هدفون داره که هزینش حدود 300 هزار تومان هست .البته روی نرم افزار هست .این هدفون نویز گیر هست و در محیط های شلوغ هم صدا فرد دیگه ای نمیاد توی سیستم.
البته یه سری تمرینات داره که قبل از شروع کار باید انجام بشه که صدای گوینده رو تشخیص بده.
سوال دیگه ای هست در خدمتم

یه سری کلیپ هست ببنید میتونه سوال جواب تون رو بده
نرم افزار نویسا (http://www.aparat.com/video/video/result?text=%D9%86%D8%B1%D9%85+%D8%A7%D9%81%D8%B2% D8%A7%D8%B1+%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7&secfrdcodedvar=2cacbfca8000149a4a92899c1c4c9214ead bcfe2&btnSubmit=+&data)[checkgetrequest]=true&frm-id=135836109850f6f20a6c3c5

ToooPDL
January 20th, 2013, 10:03
ما پارسال اینو خریدیم . به قیمت نمایشگاه 1.500 هزار ت
البته بعد از 2ماه فروختیمش :دی

بار اول که نصب میکنی باید یکی دو ساعت وقت بزاری برای تمرین باهاش و گذراندن مراحل اولیه اون که شامل تلفظ کلمات داده شده توسط نرم افزار هست
که نرم افزار با تنِ صدای کاربر اشنا بشه .
و اینکه به مرور زمان ، هرچی بیشتر باهاش کار کنید دقّت تایپ نرم افزار بالاتر میره و ضریب خطا میاد پایین

ToooPDL
January 20th, 2013, 10:05
در ضمن
این شرکت عصر گویش پرداز
اگه درست یادم باشه زیر نظر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هست. و نرم افزار 100 % تولید داخل و همین شرکت هست
قفل اون رو هم احدالناسی نمیتونه بشکنه .

sababazar1
January 20th, 2013, 13:55
شرکت زیر نظر دانشگاه هست .یازده نفر اون رو نوشته.
در مورد شکستن قفل چیزی نمیدونم. اما کار نشد نداره .مخصوصا داخل کشور عزیزمون ایران .

astro.alireza
January 20th, 2013, 14:06
در ضمن
این شرکت عصر گویش پرداز
اگه درست یادم باشه زیر نظر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف هست. و نرم افزار 100 % تولید داخل و همین شرکت هست
بله - چند تن از استادان شریف به همراه دانشجوهاشون روی این پروژه کار می کنند

دوستانی که می گن گرونه فقط محض اطلاع عرض می کنم خدمتشون که نسخه کامل همین برنامه vmware vsphere که واسه مجازی سازی استفاده می کنید حدود ۵۰۰۰ دلار قیمتش می شه!
به هر حال از نظر من این برنامه رو دارن مجانی ارایه می دن.

sa_sh41
March 2nd, 2013, 23:42
11691

safinoor
March 2nd, 2013, 23:57
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/11691-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%BE-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1-dimo-jpg

یعنی ؟ :

1 - تخفیف میدید + یه دیمو
2 - هرکی دیمو رو بگیره تخفیف شاملش میشه ؟

sa_sh41
March 3rd, 2013, 10:26
در این طرح نسخه‌های حرفه‌ای، پزشکی و حقوقی نرم‌افزار نویسا علاوه‌بر تخفیف 35 درصدی، شامل یک دستگاه تبلت ایرانی دیمو به عنوان هدیه نیز می‌باشد. امید است این طرح، خدمتی مورد پذیرش در راستای حمایت از تولید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان بومی باشد.

princeserver
March 3rd, 2013, 11:03
دوستان من خیلی دوست دارم شرکت پاسخ گو باشه من این برنامه خریداری کردم روز اول به من گفتن آپدیت بیاد رایگان هستش تغییر نسخه نه آپدیت آن فقط ولی تو نمایشگاه گفتن باید پول بدین من نصف قیمت شرکت قفل و برنامه با هدفون مخصوص میفروشم کسی خواست حتما به من بگه

princeserver
March 3rd, 2013, 11:12
دز ضمن دوستان نسخه ما نویسا –پیشرفته هستش که به قیمت 700 تومان تحویل میدم من از شرکت اصلا ناراضی نیستم ولی به کار ما نخورد ما نیاز به سرعت داریم نه زمان گذاشتن دوما من از این خیلی ناراحتم که به منی که مشتری هستم آپدیت ندادن در صورتی که باید آپدیت نرم افزار فیری هستش همه جای دنیا نه به دلیل مشکلات اقتصادی از مردم بگیرن یا زیر حرفشون بزنن ممنون

sa_sh41
March 4th, 2013, 00:17
دز ضمن دوستان نسخه ما نویسا –پیشرفته هستش که به قیمت 700 تومان تحویل میدم من از شرکت اصلا ناراضی نیستم ولی به کار ما نخورد ما نیاز به سرعت داریم نه زمان گذاشتن دوما من از این خیلی ناراحتم که به منی که مشتری هستم آپدیت ندادن در صورتی که باید آپدیت نرم افزار فیری هستش همه جای دنیا نه به دلیل مشکلات اقتصادی از مردم بگیرن یا زیر حرفشون بزنن ممنون

دوست عزیز اگر مشکلی هست تماس بگیرید رسیدگی میشه

princeserver
March 11th, 2013, 18:56
دوست عزیز اگر مشکلی هست تماس بگیرید رسیدگی میشه
مشکل اینه گفتم اپدیت گفتن بدون هزینه نمیدیم شما باید خودتون اپدیت بدین به همه یوزرا نه ما بدویم دنبالتان

mortezafox
May 13th, 2013, 17:34
در ضمن
این شرکت عصر گویش پرداز
ای اقا نرم افزاری که ایرانی جماعت بسازه هم داریم یعنی تو وجدانت
خوبه میگن دراگون اولین بوده حالا عزیزان هم پژو رو کردن اردی دادن بیرون یا همون پراید
در مورد شکستن هم بهتون بگم کار نشد نداره بالا خره یکی از مردان پارسی و یا یکی از بلاد کفر پیدا میشه b-)

مشکل اینه گفتم اپدیت گفتن بدون هزینه نمیدیم شما باید خودتون اپدیت بدین به همه یوزرا نه ما بدویم دنبالتان
دیگه وقتی دارن میگن ایرانی درستش کرده باید دنبالش بدوی (:|

mynevisa
August 20th, 2013, 02:16
یک عدد مجموعه تایپ گفتاری نویسا نسخهحرفه ای ورژن 1.5 کارکرده به قیمت یک میلیون تومان کاملا سالم به فروش می رسد. دوستان علاقه مند می تونن پیغام خصوصی برای خرید بزارن.

saeidoil70
January 27th, 2014, 18:35
دز ضمن دوستان نسخه ما نویسا –پیشرفته هستش که به قیمت 700 تومان تحویل میدم من از شرکت اصلا ناراضی نیستم ولی به کار ما نخورد ما نیاز به سرعت داریم نه زمان گذاشتن دوما من از این خیلی ناراحتم که به منی که مشتری هستم آپدیت ندادن در صورتی که باید آپدیت نرم افزار فیری هستش همه جای دنیا نه به دلیل مشکلات اقتصادی از مردم بگیرن یا زیر حرفشون بزنن ممنونمن

sos202
February 10th, 2014, 10:34
سلام دوستان
فروش نرم افزار تایپ گفتاری نویسا به علت تغییر شغلفروش نرم افزار تایپ گفتاری نویسا به علت تغییر شغل
من ازش نسبتا راضی هستم
فقط باید کار باهاش یاد بگیری و صدات ابتدای کار به نرم افزار شناسانده بشه
شماره تماس 09132602513

mehranmahdavi
January 23rd, 2015, 13:35
سلام به تمامی دوستان
بنده مهران مهدوی عاملیت فروش شرکت عصر گویش پرداز هستم
می دانم این پست های شما عزیزان مال چندین وقت پیش هست.
قیمت شرکت خیلی پایین آمده مثلا نسخه حرفه ای به قیمت شرکت شده 980 هزار تومان و نسخه پیشرفته شده 680 هزار تومان
البته بنده می توانم پایین تر از قیمت شرکت هم بفروشم
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از محصولات شرکت عصر گویش پرداز و یا خرید هر کدام از محصولات به دو طریق زیر می توانید اقدام کنید:
ایمیل: mehranmahdavi2009@gmail.com
شماره تماس: 09357683657

به این مورد هم اشاره کنم که خود بنده هم یکی از خریداران این نرم افزار بودم و در ابتدا کار تایپ می کردم به دلیل اینکه تصادف کرده بودم و خانه نشین بودم و روزی در طی 10 الی 12 ساعت می توانستم 150 الی 200 صفحه تایپ کنم و انتشاراتی که با آنها کار می کردم انگشت به دهان می ماندند و می گفتند یک نفر تایپیست ما از صبح ساعت 8 تا 6 بعدازظهر به غیر از 45 دقیقه میانش یک بند تایپ میکنه روزی نهایت 60 صفحه بیشتر نمی تونه بزنه تازه بعدشم تموم میشه چشمش می سوزه و کمرش درد می گیره اما شما با این وضعیتت به این سرعت تایپ می کنید و وقتی که توانستم راه بروم با عصا تصمیم گرفتم عاملیت فروش این نرم افزار بر عهده بگیرم که قیمت پایین آمد و بازار فروش بهتر هم شد.

mohsen_sh
January 23rd, 2015, 13:55
سلام به تمامی دوستان
قیمت شرکت خیلی پایین آمده مثلا نسخه حرفه ای به قیمت شرکت شده 980 هزار تومان و نسخه پیشرفته شده 680 هزار تومان
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از محصولات شرکت عصر گویش پرداز و یا خرید هر کدام از محصولات به دو طریق زیر می توانید اقدام کنید:

به این مورد هم اشاره کنم که خود بنده هم یکی از خریداران این نرم افزار بودم و در ابتدا کار تایپ می کردم به دلیل اینکه تصادف کرده بودم و خانه نشین بودم و روزی در طی 10 الی 12 ساعت می توانستم 150 الی 200 صفحه تایپ کنم و انتشاراتی که با آنها کار می کردم انگشت به دهان می ماندند و می گفتند یک نفر تایپیست ما از صبح ساعت 8 تا 6 بعدازظهر به غیر از 45 دقیقه میانش یک بند تایپ میکنه روزی نهایت 60 صفحه بیشتر نمی تونه بزنه تازه بعدشم تموم میشه چشمش می سوزه و کمرش درد می گیره اما شما با این وضعیتت به این سرعت تایپ می کنید و وقتی که توانستم راه بروم با عصا تصمیم گرفتم عاملیت فروش این نرم افزار بر عهده بگیرم که قیمت پایین آمد و بازار فروش بهتر هم شد.

شرکتی به بزرگی عصر گویش پرداز چ گونه مدیر عاملش می یاد اینجا فروش می زنه؟
با توجه به اینکه این شرکت سابقه ی بسیار بالایی داره!
بنده با جناب موسوی ک مدیر فروش این شرکت هستن چند باری حضوری صحبت کردم!
بعد شما چگونه مدیر فروش هستید؟؟؟؟؟
سندی چیزی !

از مدیران خواهش می کنم تا اثبات این حرف تاپیک رو مسدود کنن!

mehranmahdavi
January 23rd, 2015, 14:32
سلام
عزیزم شلوغش نکن بنده گفتم عامل فروش هستم نه مدیر عامل
شما می خواهی از صحت اینکه بنده عامل فروش هستم مطمئن شوید عزیزم زنگ بزن من اطراف میدان رسالت می شینم بیا تا بهت نشون بدم
گواهی اعطای نمایندگی به شماره قرار داد 2678-93 دارم.
گزینه های تبلیغاتی بنده یکیش هم اینترنت است اینترنت را شما نخریدی عزیزم

شما که دعوات میاد شما بگو شماره فرار داد داری؟ چه جوری و با کدام اجازه شرکت داری نرم افزار را به قیمت بالاتر از محصول می فروشی؟

تمام بینندگان و خوانندگان این مطلب این اطمینان را می توانم بدهم که می توانم شما خریداران را به شرکت برده و از قیمت های جدید اطمینان کامل یابید و نمی خواهد به قیمت گرانتر بخرید.

ali269
January 23rd, 2015, 14:44
یوزر مولتی در انجمن جایی ندارد :|یوزر اصلی بن شده است

mehranmahdavi
January 23rd, 2015, 14:49
گنجایش شنیدن حرف حق را نداری که یوزر را بستی؟

سرزمین
January 23rd, 2015, 15:15
سلام به تمامی دوستان

دوست عزیز چرا تاپیکای قدیمی رو بالا میاری؟

ali269
January 23rd, 2015, 15:20
گنجایش شنیدن حرف حق را نداری که یوزر را بستی؟

نخلفات رو مدیران بررسی میکنند توهین و اسپم برخورد می شود

mehranmahdavi
January 23rd, 2015, 15:30
نخلفات رو مدیران بررسی میکنند توهین و اسپم برخورد می شود

وقتی یک نفر محصولی که من هم می فروشم می خواد به قیمت گرانتر بفروشه و با حوصله و بدون هیچ حمله ای اومدم قیمت جدید شرکت را گفتم چرا ایشان با آن پستی که زدند اون طوری پاسخ دادند؟ در صورتی که تا به اینجا هم حتی پاسخ ندادند چه برسه به اینکه به همگان بگویند آیا شمایی که ادعا می کنی با مدیر فروش شرکت صحبت کردی خودت اصلا شماره قرار داد داری که نرم افزار را با قیمت بالاتر از شرکت می فروشی؟
اومدی منو چسبیدی اونو ول کردی؟

Admin-D
January 30th, 2015, 23:25
ببخشید که پست قدیمی آوردم بالا

کسی از دوستان با این نرم افزار کار کرده؟
سرعتش چطوره؟
ارزش خرید داره؟
چرا این ها میخوان بفروشن اگه خوبه؟

کسی میتونه یه توضیحی بده؟

hamra
January 30th, 2015, 23:32
بدرد همون بانک ها فقط میخوره که پول دسته اوناست نه بچه های نت :)

Admin-D
January 30th, 2015, 23:36
دوستان فقط نظرتون رو بگید

mortezafox
January 30th, 2015, 23:47
چقدر امده پایین 100 تومن !!

- - - Updated - - -

نویسا-حرفه ای
قيمت 9,800,000 ريال

Admin-D
January 31st, 2015, 00:03
بابا فقط نظرتون رو بگید

mehranmahdavi
February 1st, 2015, 20:23

سرعتش چطوره؟
ارزش خرید داره؟

سرعتش چطوره؟
ارزش خرید داره؟

سلام دوست عزیز
بنده قبل از اینکه عامل فروش نرم افزار نویسا به شماره قرار داد 2678-93 شوم از این نرم افزار خودم استفاده می کردم.

در مورد سرعتش باید بگم خوبه و بیشتر از سرعت تایپیست ها است بنده در دوره ای که استفاده می کردم به دلیل تصادفی که کرده بودم و به ناچار در گوشه خانه افتاده بودم و می خواستم خرجم را درآورم و از طرفی سرعت تایپ بالایی هم نداشتم این نرم افزار را خریداری کردم و شروع به کار کردم از اول انتشاراتی ها و دفاتر فنی می گفتند تایپ به درد نمی خوره چون هم کمر درد و ضعیف شدن چشم و در ضمن خودتو بکشی روزی 70 صفحه بیشتر نمی تونی بزنی ولی بنده با این نرم افزار با چندین انتشارات و دفتر فنی کار کردم و می توانستم خیلی راحت در طی 10 ساعت 150 الی 200 صفحه در روز تحویل دهم و همه فکر می کردند من با چند نفر دیگه با هم دیگه می زنیم که در صورتی که این چنین نبود.

در مورد ارزش خرید هر کسی باید در مورد کارایی خودش از نرم افزار توجه کنه ببینه به دردش می خوره یا نه یه وقت هست خبرنگاری می خواد مصاحبه هاش تایپ شود یا انتشارات می خواد فایل های صوتی اش تایپ شود تا کتاب کند یا در جایی که تایپ بسیار مورد استفاده است مثل بانک ها دادگاه ها پزشکی قانونی ادارات انتشاراتی ها دفاتر فنی آزمایشگاه ها بیمارستان ها و هر جای دیگری که حجم مطالب تایپی بالایی دارند مثلا یه مورد بالا رو براتون مثال می زنم انتشاراتی فایل صوتی دارد و من براش تایپ انجام می دادم حالا فایل صوتی را می خوام ازش بگیرم فایل صوتی را در نرم افزار می گذارم و تایپ تحویل می گیرم بدون اینکه کار خاصی انجام دهم الان شما برو انقلاب تهران بگو فایل صوتی داری می خوای تایپ شه ببین چه قیمتی می دن حداقل قیمت دقیقه ای 1000 تومان و بعد از تایپ هم صفحه ای 500 تومان است و هر فایل صوتی که داره پایین 60 دقیقه نیست حالا اگر بفهمه که من با نرم افزار می زنم به نظرت نمی آید نرم افزار را بخرد؟!!!!! هر کسی به کارایی که نرم افزار برای خودش داره این نرم افزار را می خرد.

نوشتی چرا اینا می خوان بفروشن ؟ بنده به شخصه برای اینکه با این نرم افزار کار کردم و خوب و عالی هم بود و به کارم آمده و می آید و از این ها گذشته در اقتصاد و صنعت این مورد به وفور دیده می شود که شرکتی کارخانه ای از وسیله ای تجهیزاتی که از کارخانه دیگری خریده استفاده می کند و مجبور است هر چند سال یکبار آن تجهیز را باز بخرد یک کاری که چنین شرکت هایی می کنند این است که علاوه بر اینکه خودشون مشتریشون هستند می آیند و سهام آن شرکت مورد نظر را هم خریداری می کنند تا مقداری از پولی که برای خرید تجهیز پرداخت می کنند به جیبشان برگردد امیدوارم فهمیده باشید.

در معامله و فروش بازاریاب باید صادق باشد چون صداقت شرط اول فروش است دوستان عزیز هر کسی که مایل به خرید بود می تواند با بنده با شماره تلفن 09357683657 و یا با ایمیل mehranmahdavi2009@gmail.com تماس حاصل فرماید تا اگر خواستید اطلاعات محصولات را در اختیارتان قرار دهم. مهران مهدوی ساکن حدود میدان رسالت هستم. در خدمت شما

Admin-D
February 7th, 2015, 01:34
دلیل فروش رو اصلا متوجه نشدم!
خوب چرا همون کار رو ادامه ندادی؟

alireza9292
February 7th, 2015, 12:38
درود بر شما
میخواستم بدونم که که شما نمایندگی هم واگذار میکنید؟

mehranmahdavi
February 13th, 2015, 12:31
دلیل فروش رو اصلا متوجه نشدم!
خوب چرا همون کار رو ادامه ندادی؟

سلام بر شما دوست عزیز
برای دلیل فروش که توضیح دادم علاوه بر اینکه خودم استفاده کردم و کاربرد خیلی خوبی داشت در مورد آنچه که در ادامه اش در صنعت گفتم یک مثال بارز غیر از صنعت در مورد خودم می گویم تا جواب هر دو سوال شما را داده باشم
بنده آن کار را قطع نکردم بلکه کارهایی که فایل صوتی دارند و می خواهند تبدیل به متن شود و و غیر از نرم افزار صفحه آرایی کتاب هم انجام می دهم این دو را حالا که می توانم راه بروم و کار دیگری هم انجام دهم فقط انجام می دهم در مورد دلیل فروش بنده نرم افزار نویسا نسخه حرفه ای را زمانی خریداری کردم که قیمتش دو میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان بود حالا در کنار اینکه خودم استفاده می کنم از نرم افزار و پول در می آورم در کنارش نمایندگی شرکت عصر گویش پرداز را هم گرفته ام که نرم افزار را به فروش برسانم و پورسانت آیدم شود به این دو طریق پولی که برای خرید همان یک نسخه حرفه ای دادم بیشتر از آن پول هم به جیبم بر گشته است. امیدوارم فهمیده باشید.

- - - Updated - - -

سلام دوباره
دوستان زین پس می توانید از سه طریق زیر ارتباط برقرار کنید تا اگر از طریق تلفن نتوانستید ارتباط برقرار کنید دو طریق دیگر و معتبر باشد:
اول ایمیل خود شرکت که مال خود بنده است Nevisa.Tehran@asr-gooyesh.com
دوم جیمیل mehranmahdavi2009@gmail.com
سوم شماره تلفن بنده 3657 768 0935

mortezafox
March 7th, 2015, 21:27
عامیلن فروش لطقا یه فیلم ده دقیقه ای در مورد هاست تالک صحبت کنید تا نرم افزار تایپ کنید به کمک نرم افزار snagit میتونید از دسکتاپ فیلم بگیرد
هرگونه توجیه ای از قرار ندادن فیلم غیر قابل قبول است .
لطفا بهانه نیاورید چنانچه میتوانید عمل کنید
لطفا پاسخ بعدی را با لینک دانلود فیلم قرار دهید هرگونه پاسخ به غیر از قرار دادن فیلم کارکرد نرم افزار غیر قابل توجیح است و عدم کارای نرم افزار را میرساند

princeserver
March 20th, 2015, 23:59
من دارم برنامه رو اگر مایل باشید به قیمت مناسب تر میفروشم

mehranmahdavi
April 29th, 2015, 09:50
سلام بر دوستان عزیز و مشتریان گرامی
بنده مهران مهدوی عامل فروش شرکت عصر گویش پرداز هستم به شماره قرار داد 2678-93
شرکت عصر گویش پرداز به مناسبت هفته معلم از 12 تا 18 اردیبهشت 94 نرم افزار تایپ گفتاری نویسا نسخه های پیشرفته و حرفه ای و حقوقی و پزشکی را با تخفیف به اساتید دانشگاهی و آموزش و پرورش و معلمان ارائه می دهد. البته اگر فامیل یا آشنای این چنین هم دارید می توانید به اسم آنها نرم افزار را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.
شماره تلفن و ایمیل های بنده برای ارتباط به شرح ذیل است:
1- شماره تماس 09357683657
2- ایمیل شرکتی بنده nevisa.tehran@asr-gooyesh.com
3- جیمیل بنده mehranmahdavi2009@gmail.com

تخفیفات به شرح ذیل است:
نسخه پیشرفته با قیمت 500 هزار تومان به فروش می رسد یعنی 180 هزار تومان تخفیف
نسخه حرفه ای به قیمت 700 هزار تومان به فروش می رسد و می توان حتی می توانید در دو قسط بخرید یعنی 280 هزار تومان تخفیف
نسخه حقوقی و پزشکی به قیمت یک میلیون تومان به فروش می رسد و حتی می توانید در دو قسط بخرید یعنی 600 هزار تومان تخفیف

توجه کنید که نرم افزارهای نویسا شرکت عصر گویش پرداز از پاییز 93 قیمت هایش شکسته شد و به شرح زیر است لطفا گران از بقیه نخرید:
نسخه خانگی 280 هزار تومان
نسخه پیشرفته 680 هزار تومان
نسخه حرفه ای 980 هزار تومان
نسخه حقوقی و پزشکی یک میلیون و ششصد هزار تومان

توجه کنید فقط در هفته مغلم می توانید با قیمت های تخفیف دار آن هم اساتید دانشگاهی و آموزش و پرورش و معلمان خریداری کنید. البته اگر آشنا یا فامیلی دارید که جز این قشر باشند به اسم آنها هم می توانید خریداری کنید.

tikweb.ir
April 29th, 2015, 10:08
حرف های عجیبی میزنید
فایل صوتی بهش بدید و بدون هیچ غلط و اشتباهی متن تحویل بگیریم ؟!

لطفا برای این گفته تون یک سند بیارید
همونطور که دوستان گفتن یک کلیپ تهیه کنید و درباره وب هاستینگ تاک صحبت کنید و بزارید نرم افزار تایپ کنه
اگر نرم افزار خوب کار کنه مطمئن باشید فروشتون بیشتر خواهد شد

mehranmahdavi
May 12th, 2015, 17:32
حرف های عجیبی میزنید
فایل صوتی بهش بدید و بدون هیچ غلط و اشتباهی متن تحویل بگیریم ؟!

لطفا برای این گفته تون یک سند بیارید
همونطور که دوستان گفتن یک کلیپ تهیه کنید و درباره وب هاستینگ تاک صحبت کنید و بزارید نرم افزار تایپ کنه
اگر نرم افزار خوب کار کنه مطمئن باشید فروشتون بیشتر خواهد شد

سلام بر شما
اگر کلیپ می خواهید می توانید به آدرس های زیر مراجعه فرمائید:
http://www.aparat.com/v/QKqAN

http://www.aparat.com/v/Oqx7s

http://www.aparat.com/v/40r8m

http://www.aparat.com/v/hzsVm

در ضمن هم اکنون در نمایشگاه کتاب سال 94 هم شرکت عصر گویش پرداز غرفه اش در روبروی درب شبستان قرار دارد و شما می توانید در آنجا هم نرم افزار را تست کنید.

در ضمن در نمایشگاه کتاب سال 94 نسخه 3.2 ارائه شده است و یک چیزی که تا حالا نبوده ولی در این نسخه است و آن هم اینکه آپدیت نرم افزار تا پایان گارانتی نرم افزار رایگان می باشد و در ضمن قیمت ها برای نمایشگاه به شرح زیر است:
نسخه خانگی 252 هزار تومان
نسخه پیشرفته 578 هزار تومان
نسخه حرفه ای 784 هزار تومان
نسخه های حقوقی و پزشکی یک میلیون تومان

اگر قصد خرید داشتید لطفا با یکی از راههای زیر با بنده تماس بگیرید:
1- شماره تماس 09357683657
2- ایمیل شرکتی بنده nevisa.tehran@asr-gooyesh.com
3- جیمیل بنده mehranmahdavi2009@gmail.com

با تشکر از همه شما

princeserver
May 13th, 2015, 21:11
بنده نسخه پیشرفته رو دارم مایل باشید میتونم به شما واگذار کنم

qholi4
June 7th, 2015, 21:50
سلام به همه .
دوست عزیز آقای مهران مهدوی ، مگه طبق کاتالوگ و گفته های استارتر عزیز ، این نرم افزار نباید بهش آموزش داده بشه و تقریبا با صدای فرد به مدت 1 الی 2 ساعت آموزش ببینه تا بتونه تایپ کنه ؟
اونوقت شما چه جوری ادعا می کنید که این نرم افزار هر نوع فایل صوتی با هر صدایی رو میتونه تایپ کنه ؟

farza4
June 15th, 2015, 16:11
ahangar_kave@yahoo.com
سلام دوستان
نرم افزار دقت بسیار پایینی داره و شما یک کلمه رو باصدایی که از محیطی حتی آروم گفته میشه میگیره و کلمه دیگه ای جاش تایپ میکنه . شرکت هم کلاه منو برداشت و تو میکوفونی که میخواست ارسال کنه حول و حوش دویست هزار تومن تقلب کرد و یک میکروفون دیگه فرستاد من در اثر یک اتفاق فهمیدم که میکروفون اون چیزی نیست که من پولش رو پرداخت کردم ولی بعد تماس اونها مدعی شدند که ما قبلا اینرو اعلام کردیم به نمایندگی ، در صورتی که نمایندگی هم اطلاع نداشت . در ضمن اینها اول یک مشخصات پیش نیاز رو برای سیستمیکه میخواد نرم افزار روش نصب بشه اعلام میکنند تا بخری بعد میفهمی که سیستم خیلی باید بالاتر از اونها باشه . رم مورد نیاز بالا ، دقت کم به صورتی که اگه با دست بنویسی گاهی سریعتر کار رو انجام میدی و در گیر کردن شدید سی پی یو از مشخصات اصلی این نرم افزاره .و با وجود پول زیادی که بابت نرم افزار میگیرن حتی یک دمو برای نرم افزار وجود نداره در حالیکه افتضاح ترین نرم افزارهای موجود قبل خرید دمو ارایه میدن با توجه به اینکه نرم افزارهای اندرویدی ترجمه که تلویزیون در حال حاضر تبلیغ میکنه و همین ویژگی پردازش کلمات رو دارن تقریبا به مبلغ 30 چهل هزار تومن فروخته میشه قیمت این نرم افزار باید ماکزیمم دویست یا سیصد تومن باشه که چندین برابر گرونتر فروخته میشه از این جهت این مطالب رو گفتم که چون کلاه سر خودم رفت و خریدم گفتم کس دیگه ای فریب نخوره واینکاررو هم بدون هیچ توقعی انجام میدم .

mehranmahdavi
August 23rd, 2015, 08:12
سلام
آقا یا خانم farza4 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=61145) اینکه شما میگید دقت پایینی داره شما تنظیمات صدا رو در پنجره تنظیمات صدا درست انجام نمیدید نرم افزار طوری طراحی شده که شما حتی در جای شلوغ هم بتونید استفاده کنید در تنظیمات صدا که وارد می شوید بعد از کم و زیاد کردن تنظیمات صدا و پیمودن دو مرحله بعد از آن نرم افزار با توجه به محیطی که در آن هستید تنظیم می شود و در مورد اینکه میگید اول نیازمندی های سیستم رو میگن بعد مشخص میشه که خیلی نیازمندی های توپی میخواد و با توجه به اینکه شما میگید نرم افزار غلط تایپ میکنه به احتمال زیاد می تونه از کارت صداتون باشه و یک احتمالی هم هست که از میکروفن باشه، اون زمانی که بنده نماینده فروش نبودم خودم اوایل شروع به استفاده کردم غلط که تایپ کرد و تماسی که با پشتیبانی داشتم مشخص شد که ظاهرن میکروفن از طریق یو اس بی وصله ولی در اصل وصل نبود و از طریق میکروفن کنار دوربین وب کم صدا میرفته، آیا این مورد را چک کردید؟ آیا با تیم پشتیبانی تماس گرفتید؟ آیا تیم پشتیبانی با نرم افزار team viewer به کامپیوتر شما وصل شدند؟ آیا حضوری برای رفع مشکل مراجعه کردید؟
در مورد میکروفن یو اس بی دار دو نوع میکروفن یو اس بی دار بوده که الان فقط یک میکروفنش عرضه می شود یکی میکروفن آندره آ که 250 هزار تومن بوده و دیگری میکروفنی که 100 هزار تومان است. اگر شما ادعا دارید که پول میکروفن آندره آ را دادید و میکروفن صد تومنی را گرفتید در صورتی که همچین چیزی ممکن نیست ولی اگر مصمم هستید که همچین اتفاقی افتاده با در دست داشتن فیش پرداختی و نوع میکروفنتان می توانید به محل شرکت مراجعه و موضوع را اطلاع دهید و نمایندگی که به شما نرم افزار را فروخته بازخواست کنید اگر گفته هایتان راست باشد.
در مورد نرم افزاری که در تلویزیون تبلیغ میشه خودتون دارید میگید نرم افزار اندرویدی ترجمه، این نرم افزار نویسا کارایی اش ترجمه نیست و اگر چنین نرم افزاری هم می خواهید شرکت عصر گویش پرداز نرم افزار مترجم کامل تر و جامع تر از اونایی که تو تلویزیون تبلیغ میشه داره و ارزونتر.
در مورد کارایی نرم افزار نویسا در آخر باید بگویم که بنده قبل از اینکه نماینده فروش بشوم این نرم افزار را خریداری کردم و استفاده می کردم هیچ مشکلی به غیر از اون قضیه میکروفن نداشت که اونم همون اول برطرف شد. لطفا قبل از پیگیری مشکل یه طرفه به قاضی نروید.

farza4
August 23rd, 2015, 20:21
دوست عزیز . اولین بار نیست که من با یک نرم افزار کار میکنم که شما واضح ترین توضیحات رو اینجا برای من نوشتی . تمام این مراحلی که شما گفتی من انجام دادم.تست صدا و این ماحل رو کامل انجام دادم ولی بازم در کلمات مشکل داره. در مورد میکروفون ،پشتیبانی این شرکت شانه خالی کرد و به عهده نمایندگی انداخت و نمایندگی هم قبول نکرد . یعنی حداقل در میکروفن 150 هزار تومان سر من کلاه گذاشتند.برای پیش نیاز هایسیستم هم د ر سایت نوشته بود رم یک و سی پی یو فلان و فلان چیز . ولی پشتیبانی بعد خرید به من گفت حداقل رم 2 باید باشه و سی پی یو بالای نیازه .اگه شما نماینده فروشی حق داری بایدم تمام قد دفاع کنی چون باید جنس رو بفروشی ولی من که ضرر کردم واقعیت رو میگم تا سر کس دیگه ای کلاه نره .

SAJDEHGAR
September 9th, 2015, 19:36
دوست عزیز . اولین بار نیست که من با یک نرم افزار کار میکنم که شما واضح ترین توضیحات رو اینجا برای من نوشتی . تمام این مراحلی که شما گفتی من انجام دادم.تست صدا و این ماحل رو کامل انجام دادم ولی بازم در کلمات مشکل داره. در مورد میکروفون ،پشتیبانی این شرکت شانه خالی کرد و به عهده نمایندگی انداخت و نمایندگی هم قبول نکرد . یعنی حداقل در میکروفن 150 هزار تومان سر من کلاه گذاشتند.برای پیش نیاز هایسیستم هم د ر سایت نوشته بود رم یک و سی پی یو فلان و فلان چیز . ولی پشتیبانی بعد خرید به من گفت حداقل رم 2 باید باشه و سی پی یو بالای نیازه .اگه شما نماینده فروشی حق داری بایدم تمام قد دفاع کنی چون باید جنس رو بفروشی ولی من که ضرر کردم واقعیت رو میگم تا سر کس دیگه ای کلاه نره .

برادر شما کدوم نسخه رو خریداری کرده اید ؟

ما هم در کارخونه ای که کار میکردیم از این برنامه داشتیم ....

خیلی بحث ها در این خصوص هست که سر وقت بحث میکنیم .

farza4
September 9th, 2015, 23:20
برادر شما کدوم نسخه رو خریداری کرده اید ؟

ما هم در کارخونه ای که کار میکردیم از این برنامه داشتیم ....

خیلی بحث ها در این خصوص هست که سر وقت بحث میکنیم .

نسخه حرفه ای . میکروفن رو هم کلک زدن و بعدم قبول نکردند . یک مشت کلاهبردارند و بس

SAJDEHGAR
September 9th, 2015, 23:59
نسخه حرفه ای . میکروفن رو هم کلک زدن و بعدم قبول نکردند . یک مشت کلاهبردارند و بس

ای آقا ! عزیز دل !
من چی بگم یا الان یه سری دارن فکر میکنن که ما داریم چهرشون رو خراب میکنم ! آهان به قولی بعضی ها داریم ترلول شخصیت میکنیم ! عجبا !!!
خواستم برای شما pm بفرستم نشد ! این ایمل من هست : اگه وقت داشتید یه پیام بزنید .
bizarre.unkhnown@gmail.com

یه حضرت کاربری اومده مثال زده : ما عادت کردیم به کپی و ویندوز فلان قدره فلان برنامه فلان قدره : اخه دارید سفسطه می بان برای کی ؟ این همه برنامه که مثال زدید یک همشون به مدت 30 یا دست کم 7 روز نسخه آزمایشی دارن !!! حتی برنامه دراگونی که مثال زدید !!!
آیا شما هم همین رو دارید ! پس مقایسه درست داشته باشید ! شما که این همه از برنامه خودتون دارید تعریف میکنید چرا پس به خودتون و برنامه اعتماد ندارید !
در ضمن درامد ماهانه و حقوقی که درمیارن آیا به اندازه همین آدمهای هست که در خارج از کشور هستن ؟ ویا اگه بخوان خرید کنن چند برابر باید نرخ ارز بدن ؟؟؟؟ !!!

اومدن گفتن : 50 درصد تخفیف : اونهای که اهل و فن هستن و در زمینه فروش دارن فعالیت میکنن میدونن یعنی چی ! یعنی نصف قیمتش توخالیه !!! پس میشه کم باشه برای همه ولی سیاست میگه نه برای همه برای بعضی ها که بیشترن ! بیشتر می تونن خرید کنن !!!

فقط یک سری قشر خاص رو هدف قرار دادن معنی خاص داره که وارد بحثش نمی شم ! معلم ها : سازمان های آموزش و پرورش ! ببخشیدا با ارادت خاص به این قشر : وقتی هنوز نصب ویندوز رو هم در بعضی جاها بلد نیستن ! بهشون سیستم نرم افزاری کمی دنگ و فنگ دار بدید اگه هم اشتباه داشته باشه میگن قابلیت فضائیشه !!!!

اومدن نوشتن فقط اونهای که قصد خرید دارن بیان پیام بدن و دیگران اس چم نکنن ؟!!! یعنی دیگران سوال نپرسن و یا واقعیت برنامه رو عنوان نکنن ؟!!
اومدن گفتن یه سری دکتر و ارشد !!! در 6 سال .... اخه تازه ب ..... !!! عزیز انقدر برنامه هست در یک شرکتی که به اندازه تمام پرسنل شرکتی که بحثش هست اگر نگیم دانشمند ، دکتر داریم که سال ها برنامه ای رو تولید می کنن ولی با این قیمت ها فضای و سیاست خالی کردن مردم عمل نمیکنن !

خلاصه داستان زیاده !!! همون طور که می بیند من خیلی وقت هست عضو هستم این جا ولی تعداد پست ها کمه ! نه وقتش رو دارم نه فرصتش رو !
ولی گفتم تا همون ادم های که متهم هستن به کپی مواظب باشن تا دچار مشکل نشن !!!!

و جناب آقای مهدوی : مدیر عامل شرکت عضر گویش : اگر به برنامه خودتون و سیستم های عمل کردیش ایمان و اطمینان دارید فقط دمو ارائه کنید تا با بررسی و تست اون مشخص بشه چقدر به واقعیت نزدیکه و صحت داره ! و الکی هم بحث رو به درازا نکشید !
پیشنهاد به عزیزان تا حد ممکن برنامه ای که دمو داره رو تهییه کنید ! ما برنامه ای داشتیم که 10 میلیون تومن !

موفق و پیروز باشید همه عزیزان .

SAJDEHGAR
September 10th, 2015, 00:09
به هیچ وجه از ایشون خریداری نکنید. پشتیبانی اصلا جواب نمیدن.
سلام دوست عزیز !
آیا شما خریداری کرده اید ؟ کدام نسخه ؟
یا علی .

buyiran
September 15th, 2015, 22:08
نرم افزار تست کردم میشه گفت عالی کار میکنه عالی http://asr-gooyesh.com/fa/product/%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%D 9%88/
منتظرم یه دوره تخفیفی بیاد تا بخرم

princeserver
September 15th, 2015, 22:09
بنده دارمش حدود چند سال پیش گرفتم خوبه ولی یک مشکلی داره این قدر حساسه که صدای اطراف باعث میشه یا درست تایپ نشه یا اشتباه تایپ کنه

فال
October 23rd, 2015, 19:47
ای آقا ! عزیز دل !
من چی بگم یا الان یه سری دارن فکر میکنن که ما داریم چهرشون رو خراب میکنم ! آهان به قولی بعضی ها داریم ترلول شخصیت میکنیم ! عجبا !!!
خواستم برای شما pm بفرستم نشد ! این ایمل من هست : اگه وقت داشتید یه پیام بزنید .

یه حضرت کاربری اومده مثال زده : ما عادت کردیم به کپی و ویندوز فلان قدره فلان برنامه فلان قدره : اخه دارید سفسطه می بان برای کی ؟ این همه برنامه که مثال زدید یک همشون به مدت 30 یا دست کم 7 روز نسخه آزمایشی دارن !!...

فقط یک سری قشر خاص رو هدف قرار دادن معنی خاص داره که وارد بحثش نمی شم ! معلم ها : سازمان های آموزش و پرورش ! ببخشیدا با ارادت خاص به این قشر : وقتی هنوز نصب ویندوز رو هم در بعضی جاها بلد نیستن ! بهشون سیستم نرم افزاری کمی دنگ و فنگ دار بدید اگه هم اشتباه داشته باشه میگن قابلیت فضائیشه !!!!

خلاصه داستان زیاده !!! همون طور که می بیند من خیلی وقت هست عضو هستم این جا ولی تعداد پست ها کمه ! نه وقتش رو دارم نه فرصتش رو !

و جناب آقای مهدوی : مدیر عامل شرکت عضر گویش : اگر به برنامه خودتون و سیستم های عمل کردیش ایمان و اطمینان دارید فقط دمو ارائه کنید تا با بررسی و تست اون مشخص بشه چقدر به واقعیت نزدیکه و صحت داره ! و الکی هم بحث رو به درازا نکشید !
پیشنهاد به عزیزان تا حد ممکن برنامه ای که دمو داره رو تهییه کنید ! ما برنامه ای داشتیم که 10 میلیون تومن !

سلام
دوست عزیز
زیاد جوش نزن !
من این برنامه رو تابستون 94 خریدم نسخه ی حقوقی
برنامه ی خوبیه ولی استفاده ی من کمه
میکروفون رو جدا باید بخری و میکروفون های مخصوص می خواد Speech recognition microphones
من چون اول میکروفون مخصوص نداشتم فکر کردم برنامه ی خیلی بیخودیه و سرم کلاه رفته، حتی می خواستم برم شکایت کنم ولی یه میکروفون گرفتم، دوبار آموزش صدا دادم و دیدم برنامه واقعا خوب عمل میکنه
من از خودشون میکروفون خریدم دیدم توو کارتون و پلاستیک پیچیدن ! بعدا فهمیدم که برای سود خودشون بدون کارتن وارد می کنن که من بهشون گفتم کارشون درست نیست، جنس بدون جعبه واقعا ...
خلاصه من میکروفون رو پس دادم و از بیرون تهیه کردم مارک افسانه ای A4Tech و میکروفون HS-50 که مخصوص تشخیص گفتاره و قیمتش هم فقط 25 تا 30 تومنه !!!
تنظیمات صداشو درست باید انجام داد وگرنه غلط می نویسه، من خودم دومین بار فهمیدم اشتباه آموزش دادم صدامو و وقتی دوباره صدامو آموزش دادم تازه درست کار کرد
.................................................. .........
این برنامه یه قفل سخت افزاری داره شبیه فلش تا نباشه کار نمی کنه
با زبان رسمی باید بحرفید فقط با گفتاری نمی تونید حرف بزنید و بنویسه
.................................................. ........
حتما برید دفترشون تست حضوری کنید و بخرید اگر مایل بودید
من که گرفتم نمیگم پشیمونم ولی استفاده ای رو که مدنظرم بود چون نتونستم بکنم تا الان بهتر بود نمی خریدم
در ضمن لطفا به معلمان محترم هم توهین نکنید، اون بنده ی خداها ازین پولا ندارن برن اینو بخرن
من خودمم هم وام گرفتم و چون همیشه دوست داشتم اینو بخرم رفتم خریدمش
درضمن من با این میکروفون که استفاده می کنم غلط هم می نویسه ( گفتم خوبه نه عالی) یعنی فقط راحت تر میشی ولی بازم یه جاهایی باید غلط ها رو درست کنی
اینقدر هم توو کف نباشید بگیرید می بینید زیادم به کارتون نمیاد ...

srh124
October 29th, 2015, 01:34
آقا کسی با نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار که جدید اومده کار کرده؟
شرکت تولیدکننده نویسا میگه که این نرم افزار تقلبی هست و از روی نویسا کپی شده و کارایی نداره. در حالی در سایت تولیدکننده نویسیار این رو رد می کنه و چند تا گواهی نشون میده. آدم میدونه این وسط چی کار کنه؟
از طرفی همین که شرکت نویسا قیمت نرم افزارش رو اورده پایین یعنی خبرایی هست. احتمالا به خاطر وجود رقیب هست.

spsgorgan
October 29th, 2015, 01:45
این تاپیک به صورت مسخره ای شده تبلیغات غیر مستقیم !!! یوزرهای یک نوشته ! آقا کاربران رو چی فرض کردید ؟!! بسه دیگه.

srh124
October 29th, 2015, 09:27
در حال حاضر بحث روی کارایی نرم افزار نیست. چون با نویسالایو که جدیدا اومده هرکس میتونه کارایی نرم افزار نویسا رو رایگان تست کنه. کسانی هم که دنبال دمو بودن میتونن با همین شیوه نرم افزار رو آنلاین تست کنن.

بحث سر مقایسه قیمتش با محصولات مشابه است. معلوم نیست این 280 تومن پول برند نویسا هست یا ....

asi2000
January 7th, 2016, 18:08
ای آقا ! عزیز دل !

یه حضرت کاربری اومده مثال زده : ما عادت کردیم به کپی و ویندوز فلان قدره فلان برنامه فلان قدره : اخه دارید سفسطه می بان برای کی ؟ این همه برنامه که مثال زدید یک همشون به مدت 30 یا دست کم 7 روز نسخه آزمایشی دارن !!! حتی برنامه دراگونی که مثال زدید !!!
آیا شما هم همین رو دارید ! پس مقایسه درست داشته باشید ! شما که این همه از برنامه خودتون دارید تعریف میکنید چرا پس به خودتون و برنامه اعتماد ندارید !
در ضمن درامد ماهانه و حقوقی که درمیارن آیا به اندازه همین آدمهای هست که در خارج از کشور هستن ؟ ویا اگه بخوان خرید کنن چند برابر باید نرخ ارز بدن ؟؟؟؟ !!!

اومدن گفتن : 50 درصد تخفیف : اونهای که اهل و فن هستن و در زمینه فروش دارن فعالیت میکنن میدونن یعنی چی ! یعنی نصف قیمتش توخالیه !!! پس میشه کم باشه برای همه ولی سیاست میگه نه برای همه برای بعضی ها که بیشترن ! بیشتر می تونن خرید کنن !!!

اومدن نوشتن فقط اونهای که قصد خرید دارن بیان پیام بدن و دیگران اس چم نکنن ؟!!! یعنی دیگران سوال نپرسن و یا واقعیت برنامه رو عنوان نکنن ؟!!
اومدن گفتن یه سری دکتر و ارشد !!! در 6 سال .... اخه تازه ب ..... !!! عزیز انقدر برنامه هست در یک شرکتی که به اندازه تمام پرسنل شرکتی که بحثش هست اگر نگیم دانشمند ، دکتر داریم که سال ها برنامه ای رو تولید می کنن ولی با این قیمت ها فضای و سیاست خالی کردن مردم عمل نمیکنن !

باسلام
من نمیدونم چرا عادت کردیم به توهین به معلمها!
درسته من دیدم معلمهایی که از یک ضبط صوت هم نمیتونن درست استفاده کنند ولی همه این طور نیستند.مشکل اینحاست که تعداد زیادی از معلمها سن بالایی دارند و متاسفانه در همان حال و هوای فدیم مانده اند.تعدادی از معلمها هم در اصل معلم نیستند یک زمانی از طریق سرباز معلمی یا نهضت به صورت وصله ی ناجور چسبیده اند به بدنه ی آموزش و آبروی معلمها را برده اند.هر جند در میان سربازمعلمها و نهضتی ها هم گاهی معلم واقعی پیدا میشود.من خودم معلم هستم ولی لااقل به بیست شغل دیگر جز معلمی تسلط دارم.زمانی که در روستا بودم از بنایی و جوشکاری گرفته تا تعمیر لوازم برقی و یخچال و تلویزیون و کامپیوتر و...انجام میدادم.این حرف برام خیلی سنگینه که مدام بشنوم معلمها بی سوادن.افرادی که اسم معلم روی آنهاست و به قول شما یه ویندوز ساده رو نمیتونند عوض کنند فقط شغل معلمی دارند.در حالی که معلمی شغل نیست.عشق است.اگر اشتباه تایپی داشتم ببخشید.دراز کشیدم که بخوابم.این مطلب رو دیدم نتونستم صبر کنم. از راه دور با موس بی سیم و کیبورد مجازی مینویسم.اصلا حروف رو درست نمیبینم

- - - Updated - - -

محض اطلاع:من بیشتر نرم افزارهایی که در کلاسم استفاده میکنم خودم مینویسم.یه کم نسبت به معلم دید بهتری ذاشته باشید

srh124
January 7th, 2016, 23:15
آقا یه نرم افزار جدید هم هست به اسم نویسیار (البته خود سازندگان نوسا - عصر گویش- ادعا می کنن که این نرم افزار جدید تقلبیه و موتورش و انگلیسیه و از این چیزا. توی سایتشون این ادعاها رو نوشتن. اما به نظرم اگه می تونستن کاری کنن تا الان جلوشو می گرفتن )

اینم لینکش (http://www.vajehpardaz.com/nevisyar.aspx). جدیدا یه فیلم هم ازش گذاشتن. قیمتش که از نویسا پایین تره.

asi2000
January 8th, 2016, 13:01
آقا یه نرم افزار جدید هم هست به اسم نویسیار (البته خود سازندگان نوسا - عصر گویش- ادعا می کنن که این نرم افزار جدید تقلبیه و موتورش و انگلیسیه و از این چیزا. توی سایتشون این ادعاها رو نوشتن. اما به نظرم اگه می تونستن کاری کنن تا الان جلوشو می گرفتن )

اینم لینکش (http://www.vajehpardaz.com/nevisyar.aspx). جدیدا یه فیلم هم ازش گذاشتن. قیمتش که از نویسا پایین تره.

به نظر ميرسه قويتر هم هست

viperpix
January 16th, 2016, 02:54
سلام نرم افزار مفیدی هست و نسبتا مناسبه قیمتش