PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این رنج آی پی مال کیه؟ بگه تا دادگاهیش نکردم

delta
June 18th, 2012, 01:05
این رنج آی پی مال هر کی هست اعلام کنه وگرنه خودم تا پس فردا پیداش میکنم و تحویل مراجع قضایی میدمش.. صاحبش هر کی هست بگه کارش دارم وگرنه عواقب بعدیش پای خودشه..

176.227.221.6

Talahost.Com
June 18th, 2012, 01:12
اینجوری که شما تهدید کردید فکر نکنم کسی گردن بگیره! بهترین راه همون دادگاهه :d

hpnn.wm
June 18th, 2012, 01:13
کسایی که Redstation دارند باید جواب بدند
پ.ن:
1- مگه چی کار کرده ؟
2- ممکنه اصلا توی این انجمن نباشه

delta
June 18th, 2012, 01:28
چند روزه همین آی پی هر چی عکس مس ت ه جن و ... که لایق خودشو خانوادش هست رو تو سایتمون اشتراک میزاره..
2 : 150 حمله اتک داشته به سایت..

یک عقده ای به تمام معناست..پیداش میکنم کیه.نشد ریپورتش رو مستقیم به دیتاسنترش میدم و کل سرورش رو با مدرک میبندم..شده سرور اصلیشو هم میبندم..

delta
June 18th, 2012, 01:29
دوست ندارم کار رو به مراجع قضایی بکشونم.میخوام اگر از بچه های اینجاست باهاش همینجا حل و فصل کنم شاید مال یکی از مشتریهای اینجاست..اما اگر نشه ......

alef1
June 18th, 2012, 01:41
سلام
کاری با اتک ندارم اما به اشتراک گذاری عکس فکر نکنم حداقل برای بعضی دیتا سنتر ها معضل به حساب بیاد
اگر هم حرفه ای باشند که از زیر اتک هم میتونن در برن
البته کارشون صحیح نیست
شما رو هم به ارامش دعوت می کنم
پیگیری بکنید اما حرص نخورید حیفه واسه همچین ادمی اعصابتون رو بهم بریزید

j4b3r
June 18th, 2012, 01:44
جناب شرمنده!!!
ولی اینجا مگه چاله میدونه؟!!!
اینجوری اومدین و با این لحن و...
فکر می کنم این راهش نیست....
در هر صورت، موفق باشید.

Reza.exe
June 18th, 2012, 01:51
خب چرا آی پی شو نمی بندی ؟
چیزی که زیاده اسپمر :106:

delta
June 18th, 2012, 01:53
جناب شرمنده!!!
ولی اینجا مگه چاله میدونه؟!!!
اینجوری اومدین و با این لحن و...
فکر می کنم این راهش نیست....
در هر صورت، موفق باشید.

چاله میدون؟ مگه به کسی توهین کردم؟ میگم این آی پی مال سرور کیه بگه باهاش حرف دارم.پس فردا پیگیری نکنم و بعد شکایت ببینم مال رفیقم بوده اینجا !! میخوام ببینم این سرور مال کی هست و دست کی هست..همین..

delta
June 18th, 2012, 01:54
خب چرا آی پی شو نمی بندی ؟
چیزی که زیاده اسپمر :106:
موضوع فقط اسپمر بودن نیست. انگار ایشون چندین ماه هست از این سرور استفاده میکنند.با انواع آی پی ها میان. این اصلیه هست.. به احتمال 99 درصد هم صاحب سرور خودشون تشریف دارند..

j4b3r
June 18th, 2012, 01:58
چاله میدون؟ مگه به کسی توهین کردم؟ میگم این آی پی مال سرور کیه بگه باهاش حرف دارم.پس فردا پیگیری نکنم و بعد شکایت ببینم مال رفیقم بوده اینجا !! میخوام ببینم این سرور مال کی هست و دست کی هست..همین..

یعنی امکان نداره مثلا با اکانت س*ا*ک*س این کار رو کرده باشه؟ بعدشم آپلود عکس که خیلی جاها ABuse به حساب نمیاد. در کل اگه مثلا اکانت س*ا*ک*س باشه فکر نمی کنم شما بتونید شخص رو پیدا کنید.

itjavani
June 18th, 2012, 02:01
یک تیکت به بچه های آلماهاست بده! ممکنه از مشتری های اونها یا مشتری سروراختصاصی اون ها باشه!
به نظر من شما به دنبال حل و فصل دوستانه نباش چون اینجا کسی بدون لاگ کاری نمیکنه! بهتره از راه اصلیش بری
تمامی لاگ های اتک رو به abuse@redstation.com ارسال کن! اگر لاگ کم آوردی بگو من زیاد دارم :دی
و از طریق خود دیتاسنتر پیگیر باش! دقت داشته باش که ایمیل گزارش اتک رو از info@YOURDomain.com بزنی!
میتونید از همین ای پی برید پلیس فتا شکایت کنید! اون ها به دنبال سرویس دهنده میرند! از طریق سرویس دهنده به کاربر میرسند! کل پروسه اگر پیگیر باشید بیشتر از 72 ساعت طول نمیکشه!ولی تمامی مدارک باید مستند باشه!

delta
June 18th, 2012, 02:04
یعنی امکان نداره مثلا با اکانت س*ا*ک*س این کار رو کرده باشه؟ بعدشم آپلود عکس که خیلی جاها ABuse به حساب نمیاد. در کل اگه مثلا اکانت س*ا*ک*س باشه فکر نمی کنم شما بتونید شخص رو پیدا کنید.

داداش من آماتور نیستم که.. دقت کنید گفتم چند روزه داره این کارو میکنه. به قول شما واسه عکس نمیشه کاری کرد.تا اینکه چند ساعت پیش به طرز ناشیانه ای با همین سرور اتک زد.منتهی اینقدر شعور نداشت که با سرور درپیتش نمیتونه رو هاست دل جولان بده..منتظر همین اشتباهش بودم..مدرک هم به قدر کافی دارم که به دستاسنتر بفرستم سرورشون رو بخوابونن. منتهی گفتم میخوام ببینم مال کسی تو اینجا هست یا نه تا پس فردا کدورتی بین دوستان اینجا پیدا نشه.به قول شما شاید مال مشتری کسی هست و سرور رو ببندن هاستینگ بیچاره کلی ضرر کنه..

delta
June 18th, 2012, 02:07
یک تیکت به بچه های آلماهاست بده! ممکنه از مشتری های اونها یا مشتری سروراختصاصی اون ها باشه!
به نظر من شما به دنبال حل و فصل دوستانه نباش چون اینجا کسی بدون لاگ کاری نمیکنه! بهتره از راه اصلیش بری
تمامی لاگ های اتک رو به abuse@redstation.com ارسال کن! اگر لاگ کم آوردی بگو من زیاد دارم :دی
و از طریق خود دیتاسنتر پیگیر باش! دقت داشته باش که ایمیل گزارش اتک رو از info@YOURDomain.com بزنی!
میتونید از همین ای پی برید پلیس فتا شکایت کنید! اون ها به دنبال سرویس دهنده میرند! از طریق سرویس دهنده به کاربر میرسند! کل پروسه اگر پیگیر باشید بیشتر از 72 ساعت طول نمیکشه!ولی تمامی مدارک باید مستند باشه!

ممنون داداش. پلیس فتا رو بیخیال.یکبار نامه زدم جوابش بعد چند ماه آمد.. از خود دیتاسنتر اقدام میکنم.

j4b3r
June 18th, 2012, 02:10
داداش من آماتور نیستم که.. دقت کنید گفتم چند روزه داره این کارو میکنه. به قول شما واسه عکس نمیشه کاری کرد.تا اینکه چند ساعت پیش به طرز ناشیانه ای با همین سرور اتک زد.منتهی اینقدر شعور نداشت که با سرور درپیتش نمیتونه رو هاست دل جولان بده..منتظر همین اشتباهش بودم..مدرک هم به قدر کافی دارم که به دستاسنتر بفرستم سرورشون رو بخوابونن. منتهی گفتم میخوام ببینم مال کسی تو اینجا هست یا نه تا پس فردا کدورتی بین دوستان اینجا پیدا نشه.به قول شما شاید مال مشتری کسی هست و سرور رو ببندن هاستینگ بیچاره کلی ضرر کنه..

منظورتون رو کاملا فهمیدم، ولی با اون توپ پری که شما اومدی و تاپیک رو شروع کردی، انگار طرف صحبتتون همکارا نبودن:105:
اگر مربوط به همکارا باشه حتما میان و بهتون میگن،
اگر هم نبود که دیگه با مدارک اعلام abuse کنید و...

itjavani
June 18th, 2012, 02:16
ممنون داداش. پلیس فتا رو بیخیال.یکبار نامه زدم جوابش بعد چند ماه آمد.. از خود دیتاسنتر اقدام میکنم.

نامه نه! مستقیم برو گیر سه پیچ بده بهشون! همچین بیفتن دنبالش خودت حال کنی! ما کردیم نتیجه هم گرفتیم :دی

ولی حتما ابیوز رو ارسال کن ! بخاطر اینکه هیچ کدام از سرویس دهنده ها نمیتونن سرویس کاربرشون رو بیخود و بی جهت رو هوا قطع کنن! باید یک لاگی باشه که اون ها هم بر اون اساس اقدام کنن!

m_dg_farari
June 18th, 2012, 02:26
سلام.
روزانه در ایران بیش از 100 ها اقدام به هک میشه و اقدام به حملاتی همچون Botnet .
مگه بستن سرور کسی به ایران راحتی هست که شما میگید "سرورش رو میبندم"!؟!؟
3 راه دارید:
1- طرف رو پیدا کنید مشکلتون رو حل کنید (که اصولا ....)
2- از طریق ابیوس پیگیر بشید که بعد از اینکه شما ابیوس زدید 24 ساعت به طرف وقت داده میشه که حملات رو قطع کنه. (هیچ چیزی رو نمیندن!!!) بعد از 24 ساعت هم قطع نکرد آی پی بلاک میشه و خرجش 2 پوند هست که یک آی پی دیگه ست کنه. در کل بستن یه سرور به این راحتی که فکر میکنید نیست!
3- از طریق پلیس پیگیر بشید. پلیس هم باید کلی کارای مختلف انجام بده تا شناسایی کنه طرف رو! چون نمیتونه از طریق دیتا سنتر پیگیر بشه. فکر نمیکنم بدون حکم قضایی بین المللی ، دیتا سنتر مشخصات کاربرش رو به دولت ایران!!! بده!
اما به هر حال پیگیری قانونی رو من پیشنهاد میکنم. اینطور افراد باید یک بار هم که شده پاسون باز بشه به کلانتری تا بفهمن اینکارا بچه بازی نیست..
80% مشکلات ما اینه که وقتی کسی حقمون رو میخوره بیخیالش میشیم و قانونی پیگیر نمیشیم (چون قانونی پیگیر شدن هم پدر آدم رو در میاره)
در نتیجه زیاد هم دور بر ندار :d اعصابت خورده یه کم... ریلکس باش... حمله همیشه هست....

در آخر ، آی پی مال نیست. مال آلما هاست هم نیست. آی پی های آلما هاست در بخش Additional Information From whois://whois.ripe.net:43 مشخصات خود آلما هاست رو در بر داره.