PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از ftp به vps

gigiran
November 18th, 2009, 11:17
سلام.
من شنیدم تو vps میشه برنامه نصب کرد.درسته؟
L-)
1.اگه این کارو میشه کرد میشه نرم افزار مدیریت ftp را روی vps نصب کرد.می خواهم از ftp به vps منتقل کنم.آیا میشه این کار ؟سرعت انتقال داده چه طوری هست؟؟؟

2.کلا میشه توضیح بدید چه برنامه هایی میشه نصب کرد؟نصبش چه جوریه ؟سخته؟

Mostafa
November 18th, 2009, 12:33
اصلا VPS می خری که توش برنامه نصب کنی!

سرعت انتقال داده خیلی بالاست. البته بستگی به دیتاسنتری داره که ازش می خری. ولی مثلا دیتاسنتر XLHost من خودم VPS دارم سرعت دانلود 7 مگابایت بر ثانیه رو هم تجربه کردم. سرعت بستگی به شلوغی و فاصله سرورهای مبدا و مقصد داره ولی کلا دیگه سرعت انتقال 300 کیلوبایت بر ثانیه کمترین و فاجعه بارترین سرعت است. البته دیتاسنتر داریم که سرعت دانلودشون حدود 200 است!

نصبش آسونه ولی مهم تنظیمش هست که سخت هست. پیشنهاد می کنم از جایی VPS بگیرید که پشتیبانی خوبی داشته باشند و کارهایی نظیر فوق را انجام بدهند !

KamranOnline
November 18th, 2009, 16:04
خوب می تونی مثلا : ProFTPD یا Pure-FTPD نصب کنی و برای FTP کردن به سرور از طریق دستور :
ftp (IP) وارد FTP می شی و مثلا به دستورات get , dir , ... می تونی کار های مختلف انجام می دی.

چیزی که به دردت بخوره مثلا mc هست که با YUM یا RPM می تونی نصب کنی

gigiran
November 18th, 2009, 16:22
میشه بیشتر توضیح بدید در مورد اولی؟میشه از یک ftp به vps منتقل کنم بعد که انتقال دادم از vps به یک ftp منتقل کرد (اخه می خواهم یک سری فایلا از یک ftp به هاست خودم بیارم که به پشتیبان که می گم .میگه این فایل ها قانونی نیست و ما انتقال نمیدیم؟!!!!!

Mostafa
November 18th, 2009, 16:51
من vps دارم و باستون انتقال می دم.
بیاین تو یاهو.