PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل تحت وب برای esxi (تیم برنامه نویسی دریا)

darya
June 17th, 2012, 01:00
سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از چند هفته کار بالاخر توانستیم یک پنل تحت وب برای مجازی ساز Vmware Esxi طراحی کنیم که دیگه همکاران عزیز این مشکل پنل رو نداشته باشن

این پنل کاملا مستقل هست و برای نصب نیاز به یک سرور مجازی لینوکس به صورت اختصاصی داره (البته میشه روی هاست اشتراکی هم نصبش کرد محدودیتی وجود نداره ولی از نظر امنیتی درست نیست)

زبان برنامه نویسی PHP و پایگاه داده mysql /

چون کاملا سیستم توسط ما طراحی شده (حتی از API های vmware استفاده نکردیم / حتی کوچک ترین قسمت ها هم خودمون طرای کردیم مثلا قسمت آژاکس رو از Jquery با این که راحت تر بود استفاده نکردیم و خودمون نوشتیم فریم ورکشو) برای همین کاملا سیستم دست خودمون هست و میتونیم قابلیت های زیادی بهش اضافه کنیم و خیالتون راحت باشه که یک محصول کاملا ایرانی هستش

از قابلیت های موجود قسمت کاربر : روشن / خاموش / ریست / ساسپند کردن سرور مجازی - نمایش منابع سرور مجازی / نمایش مقدار منابع استفاده شده سرور و ...
از قابلیت های موجود قسمت مدیریت : تعریف چندین سرور اختصاصی / تعریف سرور مجازی / مدیریت سرور مجازی ها مثل ریست و ... / ساسپند کردن پنل کاربر و مدیریت کاربران/ و ...

قابلیت های که به زودی اضافه میشه (داریم روش کار می کنیم) : کنسول / کنترل سرور با پیامک / API برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان

برای دریافت پنل دمو و تست (فقط محیط کاربری) به ای دی من پی ام بدید لطفا .

Daryaco_net@yahoo.com

---------
دوستان درباره خرید سوال کردن :
باید بگم تصمیم گرفتیم سیستم به صورت اوپن سورس تحویل مشتری داده بشه البته نصب هم می کنیم فقط یک sshباید بهمون تحویل بدید
اجازه هر گونه ویرایش در سیستم رو دارید فقط تنها چیزی که ممنوع هست و ما اصلا راضی نیستیم دادن اسکریپت به افراد دیگر می باشد بدونه اجازه ما (ما به شما اعتماد داریم )
قیمت هم چیزی در نظر نداریم دوست داریم همه از این سیستم استفاده کنن .. قیمت : هرچی دوست داری بده :))
(البته فعلا فروش نداریم تا اعلام کنم در اینده)
عکس های قسمت ادمین هم ضمیمه شد

TakCompany.CoM
June 17th, 2012, 14:29
با سلام

لطفا تصاویری از محیط برنامه ضمیمه کنید

Maya
June 17th, 2012, 14:45
لطفا تصاویر و دمو و نحوه همکاری را اعلام کنید .
ممنون

payam_shzbax
June 17th, 2012, 14:46
برای منم پ.خ کنید. ممنون

TakCompany.CoM
June 17th, 2012, 15:26
لطفابه صورت پاپلیک ارایه نماید تا با دادن نظرات برای بالا رفتن کیفیت تاثیر گذار باشد

darya
June 17th, 2012, 16:53
پابلیک ندادم برای اینکه دوستان ای دی بنده رو ادد کنن تا تو ادد لیست من هم باشن ...

لطفا تو یاهو پی ام بدید تا اونجا دمو رو نشونتون بدم
تصاویر محیط مدیریت هم به زودی براتون اپلود می کنم داریم روی گرافیکش کار می کنیم

TakCompany.CoM
June 17th, 2012, 17:14
دمو پنل کاربری مشاهده شد

milad221
June 17th, 2012, 17:29
بسیار خوب
خسته نباشید
ما این همه برنامه نویس خوب داریم پس چرا یکی واسه مونیتور پهنای باند کاری انجام نمیده:d اقا لطفا دمو هم به من بدید ببینم :53:

om!d-D
June 17th, 2012, 17:36
فكر كنم من اولين نفر بودم سورپرایزتو ديدم :دی
نيما جان موفق باشید

mehrshad.ho
June 17th, 2012, 17:48
چند پیشنهاد برای بهبود سازی بهتون داده شد،
موفق باشید

darya
June 17th, 2012, 19:59
از همه دوستان که پی ام دادن تست کردن تشکر می کنم

پست اول اپدیت شد ..

hosinaa
June 18th, 2012, 07:45
ایشون تایید میشن از نظر اخلاق و نحوه بیان و برخود با کاربرانشون
تایید

MihanTech
June 18th, 2012, 11:59
(حتی از API های vmware استفاده نکردیم / حتی کوچک ترین قسمت ها هم خودمون طرای کردیم مثلا قسمت آژاکس رو از Jquery با این که راحت تر بود استفاده نکردیم و خودمون نوشتیم فریم ورکشو)

سلام

ضمن عرض تبریک جهت اتمام این نسخه از محصولتان

لازم به ذکر است جمله بالا یک نقطه ضعف محصوب میشود .

موفق باشید

saeed_m27
June 18th, 2012, 13:10
پنل مشاهده شد عالی بود

darya
June 18th, 2012, 13:56
سلام

ضمن عرض تبریک جهت اتمام این نسخه از محصولتان

لازم به ذکر است جمله بالا یک نقطه ضعف محصوب میشود .

موفق باشید
چرا؟
ما دوست داشتیم که همه قسمت هارو خودمون بنویسیم که در اینده مشکلی در توسعه نداشته باشیم ...
نه فقط این پروژه ما در تمامی پروژه های برنامه نویسی خودمون هر چیزی که لازم داشته باشیم خودمون می نویسیم حتی اگر امادش موجود باشه ..

از تمامی عزیزانی که پنل رو دیدن و نظر خودشون رو دادن واقعا تشکر می کنم ... لطف کردید ... به زودی خبر های بهتری داریم براتون

hosinaa
June 18th, 2012, 14:01
سرویس از ایشون خریداری شد
با سپاس بسیار عالی و ارزان
و کارامد بانشاله صحبت که کردن ورژن جدید با امکانات مانیتورینک پیامک و ماژول های پیامک ارائه میشه درسته؟

darya
June 18th, 2012, 14:22
سرویس از ایشون خریداری شد
با سپاس بسیار عالی و ارزان
و کارامد بانشاله صحبت که کردن ورژن جدید با امکانات مانیتورینک پیامک و ماژول های پیامک ارائه میشه درسته؟

بله سیستم پیامک حتمی ماژولش اماده میشه تقدیم می کنیم :)

ircpanel
August 17th, 2012, 20:41
ماژول whmcs براي مجازي سازهاي ESX/ESXi ( سرعت بالا نسبت به نسخه هاي مشابه ) (http://www.webhostingtalk.ir/f176/55693)