PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال قضایی

mohebali
November 18th, 2009, 09:46
با سلام
من چند وقت پیش به یه سایت بزرگ پول دادم تا فریم یکی از سایت هامو بزاره تو سایتش
بعد من فرداش پشیمون شدم دیدم جواب نمیده گفتم پول رو پس بده ( خیلی زیاد گرفت والا بیخیال می شدم)
این گفت پس نمیدم خرجش کردم
گفت اگه هم پس بدم نصفشو میدم یا اگه نمیخوای هر چی دیگه بخوای میزارم تبلیغ و...من گفت خب خیلی ضرر می کنم اگه نصف بخوام
گفتم فعلا بزار فریم بمونه
2 روز بعد دیدم نه اصلا بازدید تعطیله اصلا اون چیزی نیست که من میخواستم
گفتم آقا جواب نمیده فریم رو بردار یه بنر بزار بجاش برام با مدت کوتاه
گفت نمیزارم .
خلاصه هر جوری خواستم حدا اقل پول بگیرم یا بنر بزاره زیر بار نمیره
بهش میگم میخوای پولمو بخوری؟ از گلوت پایین نمیره ها میگه من ***م و حروم خور میخورم یه آبم رووش
حالا میخوام حالشو بگیرم که دیگه با کسی این کارو نکنه
میشه پیگیری کنم؟
از کجا؟

mohebali
November 19th, 2009, 09:01
کسی نیست جواب بده؟

Roka
November 19th, 2009, 10:07
ببین دوست من
من نمیخوام نا امید کنم یا به قول دوستان حاشیه ایجاد کنم
ولی چیزی که به عینی دیدم !!!!

یه گوشی داشتم که گمش کردم
منم حوصله نداشتم برم دنبالش رفتم یکی دیگه گرفتم و وقتی رفتم دفتر خدمات ارتباطی که سیم کارت جدید بگیرم و قبلی رو بسوزونم ، اون آقایی که مسئولش بود ازم سئوال کرد که چرا میخوای این کارو کنی ، منم بهش گفتم که گوشی رو گم کردم یا ***یدندش !
اونم با تمام وجود گفت فردا صبح برو اعلام سرقت کن و از دادگاه نامه بگیر تا من اینجا سه ثانیه گوشیتو پیدا کنم ( اگه ***یده شده باشه )
خب منم گفتم باز خوبه ضرر کمتر شه !
کاراشو انجام دادم البته 2 هفته طول کشید

بعد از دو هفته که رفتم همون دفتر خدماتی ، گفتم این نامه دادگاه ، گفت اینجوری که نمیشه یهو من بیام آمار خط رو بدم ، ثابت کن خط مال خودته ( دو نکته : 1 - همین آقا فرموده بود برو کاراشو انجام بده من سه سوته پیدا میکنم 2 - انگار نه انگار نامه دادگاه تو دستمه )
گفتم اوکی !
رفتم شناسنامه خط ، شناسنامه خودم ، کارت ملی و طبق معمول کپی از همه مدارکی که داری و نداری لازم هست
همشو بردم
گفت باشه تکمیله ، برو فردا بیا
فردا رفتم گفت برو فردا
دیگه نرفتم تا 2 ماه بعدش
رفتم گفتم چی شد ؟
گفت فردا

یه خورده اربده کشی کردم گفت باشه الان چک میکنم
دید تو این مدت خط دست 3 نفر چرخیده !
نامه دادگاه رو تکمیل کرد
و دادگاه هم نامه داد برای اون افراد و همشونم آدم حسابی بودند ! و اومدند تو دادگاه
بعد از چند جلسه شرکت تو دادگاه قرار شد اولین نفر که پسر خواهرش گوشی رو ***یده بود کل خرج گوشی رو بده + بقیه هم چون موقع خرید دقت نکرده بودند باید به دادگاه هزینه پرداخت میکردند

خب حکم هم صادر شد و امضاء و همه چیز هم اوکی بود
از فرداش .......................................

از دادگاه نامه میومد که فلان روز باید حضور داشته باشید ، ما میرفتیم ، میدیدیم خبری نیست !
چند روز بعد نامه میومد و میرفتیم و میدیدیم طرف ها نیستند
چند روز بعد ، قاضی مرخصی بود

منم دیدم هر ساعتی که بخوام کار و زندگی رو ول کنم کلی به ضررم هست
رفتم تو دادگاه ، به مسئول پرونده ها گفتم ، آقا خیلی خیلی معضرت میخوام ، ولی من بخوام بگم غلط کردم ، چجور بگم ؟
چجور بگم نه گوشی میخوام نه چیزی ! فقط برام نامه نفرستید که این همه راه بیام بخندیم ازم

گفت نه آقای خرم آبادی ، شما آشنایی ، از این حرفا که خودم کاراتو انجام میدم

گذشت

تا چند هفته بعدش ، یه مامور اومد و گفت آقای فلان ؟ گفتم بله ، گقت آقا برا شما احضاریه اومده و شما چند بار نامه اومده برات و تو دادگاه شرکت نکردی !!! چشمام داشت از کاسه در میومد

صبح که رفتم ، قاضی کلی حرف زد که من اصلاً ازش نمیفهمیدم و فقط با سر تایید میکردم براش که ناراحت نشه و کلاً منظورش این بود که من باید دنبال کار باشم !

بعد محترمانه بهش گفتم : جناب اگه من بخوام برای همه رضایت بدم امکان پذیر هست ؟ گفت نه !! به هیچ وجه اینها خیانت کردند !! اشتباه کبیره انجام دادند و به هیچ وجه نباید رد شی ازشوند !

گفتم حاجی من پامو از این در گذاشتم بیرون دیگه نمیام !
رفتم بیرون و تا حالا نرفتم ! تا الان که چند سالی هم ازش میگذره هر از چند گاهی یه نامه میاد که اهمیت نمیدم

------------------------
خب این داستان شکایت من !!!!
چند نکته رو میگم واسه کسایی که حوصله خوندن ندارن
- خودشون گفته بودن برو دادگاه
- به حساب دادگاه هم باید پول واریز میشد ( هر نفر تقریباً 500 هزار تومان )
- همه چیز مشخص بود ، صاحب خط ، ***

متاسفانه هر کی جای خودش نباشه ، نمیتونه کار رو درست انجام بده !
اکثر قاضی و کلاً دستگاه های دولتی ما با پارتی و چاپلوسی سر جاشون نشستند ! و مطمئن باشید نمیتونند کار رو درست انجام بدند !!
و شما هم مطئمن باش وقتی میری تو دادگاه
میگی بنر ، میگه هاااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟
میگی سایت ، میگه هااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا جدیداً یه شعبه برای جرائم رایانه ای راه اندازی کردند یه سر بزنید بد نیست ، ولی اونجا هم فکر نکنم کار خواصی انجام بدند برات !!!

وقتی بیس یه چیز مشکل داشته باشه هیچ کاریش نمیشه کرد
اگه همون روز اول برخورد میکردند کسی جرات چنین غلطایی رو نداشت
ولی الان وقتی واسه یه چیز فیزیکی این همه سست برخورد میکنند ذیگه چه برسه به چیزای مجازی !!!!! و دادگاه شده یه جا که یه تعداد آدم میرن مراسم چایی خوری
و هر کی هم شکایت داشته باشه ، به جا اینکه به پرونده نگاه کنند ، به جیب طرفین نگاه میکنند و هر کی جیبش پرتر باشه اون برندست !!

فکر نکنم عمر من و شماها قد بده ایرانی قانونمند ببینیم
موفق باشید

pardishosting
November 19th, 2009, 11:26
در تایید گفته های ایشون باید بگم ... اگه دادگاه های مملکت درست بود این قدر مشکلات و ... نبود. مردم مدرک دارند سر چیزهای فیزیکی نمی تونند کاری کنند اینجا که جای خود دارد.
باید قبل از پول دادن به طرفت شناخت داشته باشی و دقت کنید دادی دیگه رفت پی کارش.