PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت اختلاف قیمت ها

arash4
June 16th, 2012, 18:24
سلام، دوستان علت اختلاف قیمت ها در این دو پلن چیست؟
پلن L-byPro-p آواسرور در لینک زیر:
جزئیات پلان ها - شرکت آوا سرور - ارائه دهنده هاست ویندوز و لینوکس و دانلود - نمایندگی هاست - سرور مجازی و اختصاصی - مدیریت سرور (http://www.avaserver.com/services/61)

و پلن Plan PA مهر هاست در لینک زیر:
هاست لینوکس cPanel - Linux cPanel Host - هاست و دامین - هاست ارزان (http://mehrhost.com/linux.html)

واقعا بگید کدوم بهتره؟ اونی که گرونتره؟!!

arash4
June 16th, 2012, 18:27
مشخصات مهر هاست بهتره ولی ارزون تر از آواسرور هستش اونم خیلی زیاد... آواسرور که مشخصاتش خیلی پایینتره، این یعنی آواسرور اینقدر بهتر و برتر از مهر هاسته؟

ms313
June 16th, 2012, 18:28
سلام
هر اروزني نشانه بد بودن نيست
هرروني هم نشانه كيفيت نيست.
هر شركتي براي خودش سياست هاي كار مخصوص خودش رو داره.
بايد در مورد هر شركت سوال جداگانه مطرح كنيد تا دوستان نظراتشون رو در باره هر شركت بگن.:)

arash4
June 16th, 2012, 18:33
ms313 ;
ممنون از نظرتون، ولی من به جوابم نرسیدم. واقعا میخوام بدونم قضیه رو

RoobinaServer
June 16th, 2012, 18:36
ms313 ;
ممنون از نظرتون، ولی من به جوابم نرسیدم. واقعا میخوام بدونم قضیه رو
درباره اون شرکت ها نمیتوانیم نظر بدیم

اما جریان اینه که هر شرکتی سیاست خودش را دارد

ممکن هست کیفیت بالایی در سرور اصلی میده و قیمتش بالاتره و یا ممکن هست کیفیت هم پائینه اما مالیات و صد تا چیز دیگه داره که باعث شده قیمت را بالا برده و هزاران دلیل دیگه.

باید کامل تحقیق کنید.

ms313
June 16th, 2012, 18:37
عزيزم شما در مورد شركت مهر هاست تو انجمن تايپيك هستش نگاه كنيد.
فكر كنم در مودر آوا سرور هم هستش به اونم يه نگاه كنيد. دوستان چند بار نظر دادن.
سرچ كنيد هستش.:)

arash4
June 16th, 2012, 18:43
دوستان علت اختلاف قیمت ها در این دو پلن چیست؟
پلن L-byPro-p آواسرور در لینک زیر:
جزئیات پلان ها - شرکت آوا سرور - ارائه دهنده هاست ویندوز و لینوکس و دانلود - نمایندگی هاست - سرور مجازی و اختصاصی - مدیریت سرور (http://www.avaserver.com/services/61)

و پلن Plan PA مهر هاست در لینک زیر:
هاست لینوکس cPanel - Linux cPanel Host - هاست و دامین - هاست ارزان (http://mehrhost.com/linux.html)

واقعا بگید کدوم بهتره؟ کدوم رو بگیرم؟ اطلاعات سرورهاشون رو میخونم ولی سر در نمیارم که، من فقط میبینم که اونی که فضاش و پهناش بیشتره خیلی خیلی زیادی ارزونتر از اونی هستش که فضاش و پهناش کمتره. میخوام بدونم چرا؟ سرعت کدوم بیشتره و قویتره؟ مهم برام اینه: سرعت و قدرت کدوم بیشتر و برتره؟
شماها که کارشناسین بگین خوب :-|

RoobinaServer
June 16th, 2012, 18:47
واقعا بگید کدوم بهتره؟ کدوم رو بگیرم؟ اطلاعات سرورهاشون رو میخونم ولی سر در نمیارم که، من فقط میبینم که اونی که فضاش و پهناش بیشتره خیلی خیلی زیادی ارزونتر از اونی هستش که فضاش و پهناش کمتره. میخوام بدونم چرا؟ سرعت کدوم بیشتره و قویتره؟ مهم برام اینه: سرعت و قدرت کدوم بیشتر و برتره؟
شماها که کارشناسین بگین خوب :-|

به کم توقع بیارید پائین فکر کنم امروز دومین تاپیک شما هست که اساتید و کارشناسان باید عصای موسی داشته باشن معجزه کنن براتون

مثلا بنده بگم آوا سرور خوبه شما میری میخری؟ (عجب طرز فکری)

دوست عزیز باید ببینید مشتریان کدام سرویس دهنده راضی تر هستند و این که بهتره اب پشتیبانی و واحد مشاوره خود این دو فروشنده صحبت کنید و دلیل را بخواهید

از کجا بدونیم شاید یکیشون داره آتیش میزنه به مالش میخواد ارزان بده بعد ما بیایم بگیم نه نخر کلکی داره.

با پشتیبانی آنلاینشان که قرار هست در آینده شما را پشتیبانی کنند صحبت کنید (شاید کسی که قیمتش بیشتر هست پشتیبانی بهتری ارائه بده و همیشه پشتیبانی بهتر باید خرید کنید که بعدا به مشکل نخورید)

ms313
June 16th, 2012, 18:48
من شخصا از اوا سرور تا حالا خريد نكردم. ولي از مهر هاست يه بار خريد كردم. تو يه پستي هم نظرم گفتم.
يه تاپيك ديگه بزنيد نظرات رو بپرسيد پشتيباني و كدوم شركت بهتره.:|
در مورد هر دو تا شركت يه تحقيق كوچلو كنيد ديگه.

arash4
June 16th, 2012, 18:58
آخه چه تحقیقی؟ من مشتری های آواسرور رو یا مهرهاست رو از کجا بیارم؟ تویه سایت خودشون تویه انجمن ها که کسی نیست، 4تا نظر گلچین شده گذاشتن همه هاست دهی ها که قابل اعتماد نیست... با خودشونم که صحبت کنم بی شک خودشون رو میکشن بالا و منو به خودشون جذب میکنن، چه راست بگن چه الکی...

faranetwork
June 16th, 2012, 19:08
هر 2تو عالی هستن هر 2 مشتری هاشون همیشه راضی بودن و همیشه کیفیت خوبی داشتن

arash4
June 16th, 2012, 19:49
یعنی یکی نیست کارشناسانه بگه که کدوم برتره و بهتره؟ با توجه به مقایسه امکانات،اطلاعات،فضا،پهنا و...