PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای آموزش asp

ariamizban
June 16th, 2012, 12:25
سلام دوستان من از خیلی وقت پیش میخواستم طراحی و برنامه نویسی وب رو یاد بگیرم به خصوص asp با تعریف هایی که ازش شنیده بودم. از اونجایی که تو شهر ما (بندرعباس) من دوره تخصصی برای asp پیدا نکردم رفتم به کلاس طراحی وب و یک دیپلم هم گرفتم ولی دریغ از یک ذره انصاف . هیچی بهمون یاد ندادن هیچی . حالا من میخوام یاد بگیرم گشتم کسی که asp بلد باشه و تدریس کنه نبود گفتم ببینم اینجا کسی هست وقت داشته باشه و به من کمک کنه ؟ یعنی اصلا امکان پذیر هست از طریق نت تدریس بشه؟ کتاب و فیلم آموزشی هم گرفتم اما توضیح زیاد جالبی ندارن و من خوب متوجه نمیشم . اگر کسی هست اعلام کنه ممنون میشم. از نظر هزینه هم مشکلی نداره

ariamizban
June 16th, 2012, 13:07
لطفا یکی جواب بده نمیدونم چیکار کنم واقعا

ilmavps
June 16th, 2012, 13:10
سلام

از طریق نت هم میشه بوسیله voice و برنامه های رموت

هزینه میکنید؟

ariamizban
June 16th, 2012, 13:12
سلام

از طریق نت هم میشه

هزینه میکنید؟

بله . شما میتونید؟

ariamizban
June 16th, 2012, 13:47
دیگه کسی نمیتونه ؟ مشکل هزینه ندارم

mehrdad1991h
June 16th, 2012, 15:44
پیشنهاد : اصلا طرف ASP نرو این دیگه خیلی قدیمی شده و تقریبا به هیچ دردی نمیخوره (نه اینکه اصلا به درد نخوره ولی سیستم جدید ترش بهتره و از زمین تا اسمون با هم فرق دارن)
اگه واقعا میخوای یاد بگیری برو ASP.Net یاد بگیر

ariamizban
June 16th, 2012, 16:08
پیشنهاد : اصلا طرف asp نرو این دیگه خیلی قدیمی شده و تقریبا به هیچ دردی نمیخوره (نه اینکه اصلا به درد نخوره ولی سیستم جدید ترش بهتره و از زمین تا اسمون با هم فرق دارن)
اگه واقعا میخوای یاد بگیری برو asp.net یاد بگیر
ممنون از پیشنهادتون . شما asp.net بلدی؟

Only4U
June 16th, 2012, 16:27
درست میگن ASP.net خیلی بهتره
واین که شاید شما درست تحقیق نکردید بالاخره یه جا یکی پیدا میشه که درست بیاد اموزش بده تو شهر خودتون
با اینترنت خیلی دردسر داره ولی از اونجا که از راه دوره میشه و 90 درصد کارا را خودت باید انجام بدی خیلی بهتر یاد میگیری و باسواد تر از وقتی میشی که کلاس حظوری میری! ولی در هر حال کلاس حظوری رفتن هم یه سری مزایا داره

irdelta
October 29th, 2012, 20:26
از فیلم های سایت asp.net استفاده کنید