PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اجرای صحیح فایل php در سرور مجازی (Cenetos 64) -

saman19-6
June 16th, 2012, 10:27
سلام .من تازه یک سرور مجازی گرفتم که روش Centos هست و دایرکت ادمین و php هم خودشون نصب کردن . مشکلم اینکه فایلهای Php درست اجرا نمیشن و بجای اجرا 10 20 خط کد بی معنی نشان داده میشه . آیا من باید بغیر از PHP که نصب شده چیزدیگر نصب کنم رو سرو ؟ یا به تنظیمات دایرکت ادمین ربط داره ؟ یا به فایل Php.ini این داستا؟ یا...؟ ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید

allbert
June 16th, 2012, 12:17
از چه اسکریپتی استفاده میکنید ؟

Maya
June 16th, 2012, 12:19
شما یک فایل پی اچ پی اینفو اپ کن ببین هاستت کلا پی اچ پی ساپورت میکنه اگر ساپورت میکنه که حله دیگه
اگر نه که باید نصب کنی

ali2k
June 16th, 2012, 12:26
اگر ان 10-20 خط کد بی معنی و ناخوانا هستند یا zend optimizer باید نصب کنید یا یون کیوب باید نصب بشه :) اسکریپتی که استفاده می کنید کد شده هست و نیاز به نصب نرم افزار مربوط به خودش داره :)

saman19-6
June 16th, 2012, 12:30
از چه اسکریپتی استفاده میکنید ؟

سلام . کلا هیچ اسکریپتی درست اجرا نمیشه الان من یک کد ساده رو تست کردم

<?php
$name = "testtesttest";
?>
<head>
<title>A simple PHP document</title>
</head>
Welcome to PHP, <?php print( "$name" ); ?>!
</p>
</body>
</html>

این کد باید این رو بنویسه : Welcome to php, testestest
درصورتیکه اینو مینوسه پس از اجرا:Welcome to php,!

saman19-6
June 16th, 2012, 12:47
سلام . من Php info ساختم و بعد از اجرا یک صفحه سفید اومد . و چیزیننوشت احتمالا php رو درست نصب نکردن ؟ درسته ؟

ali2k
June 16th, 2012, 14:34
php همراه دایرکت ادمین نصب میشه ، احتمال اینکه درست نصب نشده باشه هست بگید دوباره php رو نصب کنند.