PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش انجمن تخصصی گیم

parsneshan
June 16th, 2012, 00:33
سلام دوستان .
انجمن گلدن گیمز رو برا یکی از دوستام هاست و دامنه خریدم و زدم بلافاصله پشیمون شد منم گفتم تکمیلش کنم و بفروشمش .
الان تکمیل شده کار های گرافیکیش انجام شده لوگو و بنر براش طراحی شده هک های واجب روش نصب شده و خلاصه آماده شروع یه فعالیت حرفه ای هست .
پست بیتش هم به صورت کاملا زیبا چیده شده و فیلد کنسول و موبایل و حالت من و درجه کاربری هم روش قرار گرفته .
بسیار زیباست .
برید ببینیدش ویبولیتیم 4.1.12 روش نصبه تو پوشه فروم هم نصب شده تا کسی اگه خواست پیج اصلی بزنه دیگه اذیت نشه برا انتقال فروم به پوشه جداگانه .

www.goldengames.ir/forum (http://www.goldengames.ir/forum)

هاست و دامینش تقریبا 11 ماه اعتبار دارن دامنش هم خیلی زیباست .

قیمتی مد نظرم نیست فقط پول هاست و دامنه و زحمتی که شبانه روز براش کشیدم رو بده امیدوارم .

ممنون از همه . خریداران پ.خ بدن .

به خریدار psd لوگو و همینطور بنر داده میشه .

منتظر پیشنهادات شما هستم .

paradis
June 16th, 2012, 00:43
امیدوارم که فروش نره و تصمیم بگیرید خودتون راش بندازید و مدیریتش کنید
من خیلی دوست دارم یه سایت گیم راه بندازم اما اصلا وقتش رو ندارم :(

تو تالارتون عضو شدم
ایشالا به زودی با مدیریت خودتون راه می افته
هم دامنه زیبایی داره
هم قالبش خیلی شیکه...

parsneshan
June 16th, 2012, 00:54
ممنونم عزیزم در حال حاضر دو تا انجمن رو مدیریت میکنم که یکیش عمومیه و دیگری تخصصی بارسلونا هستش اگه دوست داشتید لینک میدم بازدید کنید خوشحال میشیم کاربران خوش ذوقی مثل شما داشته باشیم .
اخلاق من یه جوریه که یا مدیریتی رو به عهده نمیگیرم یا بگیرم درش نهایت سعیمو میکنم تا سایتم موفق باشه و اینجوری مدیریت کردن یک سایت هم وقت آدمو کاملا پر میکنه اما من دوتا مدیریت میکنم و واقعا وقت مدیریت این یکی رو ندارم .
کل کارای گلدن گیمز رو خودم انجام دادم و کلی زحمت براش کشیدم این استیال یک استایل عمومی و ساده هست اما تا این حد تغییر نیمه اختصاصیش کرده دیگه .
برای لوگوش بیشتر از 4 ساعت وقط گذاشتم تا یه چیز شیک بسازم که برای یه فروم گیم مناسب باشه مشاهده میکنید که از دو تا G داخل هم تشکیل شده و شکل کلید shot Down ایکس باکس هست که از لایه های زیادی ساخته شده و در فایل لایه باز همه چی مشخصه .
باید بگم شما بسیار لطف دارید و این فروم قابل شما رو نداره .
ممنون از حست سلیقتون .

abod_black
June 16th, 2012, 01:30
لطفا اطلاعات هاست(حجم و هاستینگ مربوطه) و همچنین قیمت پیشنهادی خودتون رو اعلام کنید.

abod_black
June 16th, 2012, 01:33
الیته بخش بندی باید تجدید نظر بشه:BaziCenter Forums (http://forum.bazicenter.com)

parsneshan
June 16th, 2012, 01:39
عزیز هاستش دو گیگ هست که برای شروع یه انجمن معمولا یک گیگ هم استفاده میکنن چون زیاد نیاز به آپلود فایل نیست . دو گیگ برای سال اول و شروعی عالی مناسبه .
بخشبندی هم دیگه کسی که میخره دوست داشته باشه تغییر میده این بخشبندی خلاصه ای از بخش های بازیسنتر هست که برای هر فروم گیمی پایه و لازم هستن و به نظر من نیازی به تجدید نظر نیست اما بازم خریدار میتونه تغییر بده در مورد قیمت هم اگه قیمت دستم بود پست اول میزاشتم بنابر این پیشنهادی هست .
در خدمتم .

miladbavafa79
June 16th, 2012, 10:22
100تومن خوبه؟؟؟؟

parsneshan
June 16th, 2012, 10:25
100تومن خوبه؟؟؟؟
عزیز پ.خ دادم خدمتتون

parsneshan
June 16th, 2012, 18:11
بالا باش دوستان لطفا خریدار نیستید پیشنهاد ندید که هم اسپم شه هم بدقولی . :)

parsneshan
June 17th, 2012, 00:49
آپ - مشتری نبود ؟ مدیران عزیز آپ کردن ممنوع نیست که ؟

parsneshan
June 17th, 2012, 21:03
دوستان کسی پیشنهادی نداره ؟ :)

tak~vps
June 17th, 2012, 21:28
قیمت برام ارسال کنید

parsneshan
June 17th, 2012, 22:30
پی ام دادم دوست عزیز

parsneshan
June 18th, 2012, 16:08
متاسفانه دوستان عادت دارن فقط اذیت میکنن و مزاحم میشن :-|

rezaei1374
June 18th, 2012, 16:30
پیشنهاد میکنم اینجام بگی

PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/)

parsneshan
June 18th, 2012, 16:40
تو پی تی هم همزمان نوشتم دوست عزیز :) ممنون از لطفت

babelirani
June 18th, 2012, 16:42
تو پی تی هم همزمان نوشتم دوست عزیز :) ممنون از لطفت

دوست عزیز یه پیشنهاد بهتون میدم که دنبال خریدار نباشید

چون خریدار سایت هایی که چند هزار بازدید هم دارن با قیمت پایین هم وجود نداره حالا چه برسه به سایت شما که تازه راه اندازی شده

parsneshan
June 18th, 2012, 16:43
از پیشنهاد شما هم ممنونم :)

parsneshan
July 8th, 2012, 17:04
آپ

parsneshan
July 17th, 2012, 00:46
آپ

parsneshan
July 27th, 2012, 17:05
موجود است