PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اضافه کردن www در ابتدای نام دامنه

mahdicivic
June 16th, 2012, 00:17
سلام. از اساتید معذرت می خوام که این سوالو می پرسم. شاید خیلی پیش پا افتاده باشه اما من چند ساله کارم با اینترنت و شبکه س اما رابطم با dns وحشتناکه و همیشه باش مشکل دارم. من یه دامنه ثبت کردم و اونو با آی پی سرورم که یه سرور iis هست ست کردم. تو لود سایت بدون www مشکلی نداره اما با www هیچ اتفاقی نمی افته و سایت بالا نمیاد. خیلی سرچ کردم ام هر جا رفتم یه چیز گفتن. یکی میگه sub domain بساز! یکی میگه یه a record دیگه با www بساز. اما بیشتر گفتن با cname اینکارو بکن. اما تو cname نمیدونم باید مقادیر host name و value رو چی قرار بدم. بعدم شنیدم میگن این داستان خیلی امنیتیه. اگه بزرکواری کنید منو راهنمایی کنید خیلی دعاتون میکنم. اگه جوابو همینجا دادید که فبه المراد! خیلی لطف بزرگی کردید. اگرم نشد یه جا رو بما معرفی کنید که بتونیم مشکلو حل کنیم. :105::105::105::65:

ali0276
June 16th, 2012, 08:58
سلام دوست عزیز
از طریق IISتنظیم کنید ربطی به دی ان اس نداره
این مراحل رو انجام بدین
روی نام سایتتون تو آی آی اس راست کلیک کنید بعد properties و سپس تب website در قسمت website identification وارد advansed بشید
باید اینجا نام سایتتون رو با www ببینید اگه نبود که حتما نیست که بالا نمیاد :) addرو بزنید و تو پورت همون 80 رو بزنید و تو قسمت host header value اسم سایتتون رو کامل و با www وارد کنید و اوکی مثلا www.te st.ir همه پنجره هارو هم با اوکی ببندید
موفق باشید

mizbanaval
June 16th, 2012, 10:08
سلام
1- یک a رکورد www بساز
2- تاپیک بالا تایید میشه 2 تا بساز یکی بدون www یکی با www
موفق باشید

mahdicivic
June 17th, 2012, 00:02
سلام دوست عزیز
از طریق IISتنظیم کنید ربطی به دی ان اس نداره
این مراحل رو انجام بدین
روی نام سایتتون تو آی آی اس راست کلیک کنید بعد properties و سپس تب website در قسمت website identification وارد advansed بشید
باید اینجا نام سایتتون رو با www ببینید اگه نبود که حتما نیست که بالا نمیاد :) addرو بزنید و تو پورت همون 80 رو بزنید و تو قسمت host header value اسم سایتتون رو کامل و با www وارد کنید و اوکی مثلا www.te (http://www.te) st.ir همه پنجره هارو هم با اوکی ببندید
موفق باشید
دوست عزیز ممنونم از توجهتون. اما من تو IIS7 این آپشن هارو ندارم. فکر کنم توضیح شما درباره ورژن های دیگه باشه. عکس آپشناشو ضمیمه میکنم . من تو Edit Bindings اسم سایتو هم با WWW و هم بدون WWW روی پورت 80 اد کردم. حالا اگر فکر می کنید کار دیگه ای باید بکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سوال من بیشتر در مورد پنل تنظیمات دامینی بود که خریده بودم. من تو DNS Managment آدرس بدون WWW رو روی IP سرورم ست کردم. وب سایت روی سرورم ، با وارد کردن آدرس بدون WWW تو Browser راحت میاد بالا اما وقتی WWW رو به آدرس اضافه میکنی دیگه بالا نمی آد انگار همچین آدرسی وجود نداره. من عذر خواهی می کنم اگر سوالمو واضح مطرح نکرده بودم. در هر صورت بازم ممنون.

سلام
1- یک a رکورد www بساز
2- تاپیک بالا تایید میشه 2 تا بساز یکی بدون www یکی با www
موفق باشید
از شما هم بابت راهنمایی خیلی ممنونم. فقط یه سوال این قضیه Cname چی هست. چرا می گن Cname بسازی بهتره؟ البته جسارت نشه ها! فقط می خوام بدونم اصلا این موضوع صحت داره یا نه. یعنی با Cname هم میشه اینکارو کرد یا نه. ببخشید که یه مقدار طولانی شد. می خوام این موضوعو یک بار برای همیشه حلش کنم. از اینکه وقتتونو به من دادید بی نهایت سپاسگذارم.