PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل Anetwork

HADNEZ-ICT
June 15th, 2012, 21:06
سلام دوستان
ما یک کمپین تبیلغاتی تو Anetwork داریم و شاهد چند ورودی از سایت زیر بودیم چند روز هست که گزارش دادیم اما بلاک نمی کنن این سایت را :|
فارس اس ام اس || اولین سامانه ارسال پیامک رایگان (http://free-sms.fars-graphic.com/)

ما واسه هر کلیک 60 تومن بدیم که این یارو بیاد این متن را بنویسه :

براي حمايت از ما لطفا روي تبليغات زير کليک کنيد | کليک روي تبليغات يعني بقاي سايت

براي اينکه بتونيم اين سايت رو پابرجا نگه داريم و بتونيم امکانات بيشتري برايتان فراهم کنيم کليک کن
يک کليک وقتي نميبره ،مردونگي کن و يه کليک بکن اين پنل بيش از اينا ارزش داره

پ.ن : می خواهم 100 سال سیاه سایتش پابرجا نباشه :| . امیدوارم حداقل این تاپیک را ببینند و یک اقدامی بکنند

sina_mech
June 15th, 2012, 21:10
من اصلاً از تبلیغ تو anetwork راضی نبودم. مشتری نمیفرسته! آدم کنجکاو میفرسته فقط :D

mehdifx
June 16th, 2012, 00:03
مقوله تبلیغات یه بحثی برای خودش داره. بستگی به بنرها داره که چطوری باشن که کاربر واقعی وارد بشه و یا کاربر کنجکاو که فقط هزینه بر میباشد.

AmirHosein
June 16th, 2012, 00:18
تَماس بگیرید بهتره :d خاورزمین سیستمه دیگه من فرگت پسورد زدم در حالی که یوزر نداشتم دیدم پسورد فرستاد :d

taft
June 16th, 2012, 00:37
منم 1000 تا کلیک سفارش دارم یک ریال برنگشت
به قول دوستمون آدم کنجکاو میفرسته تا اینکه مشتری

در صورتی که در تبلیغاتی دیگر تا بیست برابر هزینه تبلیغات هم گاهی اوقات برگشته

samansystems
June 16th, 2012, 00:48
ما برای سايت http://www.novinpayamak.com از اين سيستم جواب قابل قبول گرفتيم.

HADNEZ-ICT
June 16th, 2012, 01:09
ما برای سايت http://www.novinpayamak.com از اين سيستم جواب قابل قبول گرفتيم.

شما فکر کنم روزی 50t واسه کمپین صرف کردید چون ما هر جا می ریم داره بنر شما را نشون می ده :D

samansystems
June 16th, 2012, 10:22
شما فکر کنم روزی 50t واسه کمپین صرف کردید چون ما هر جا می ریم داره بنر شما را نشون می ده :D

برای ما يک مشتری هم برگرده نتيجه مثبت هستش. خدا رو شکر تا الان anetwork به ما بهتر از دابی جواب داده.

HADNEZ-ICT
June 16th, 2012, 13:23
برای ما يک مشتری هم برگرده نتيجه مثبت هستش. خدا رو شکر تا الان anetwork به ما بهتر از دابی جواب داده.

اتفاقا ما می خواهیم بری سراغ دابی !
اگر می شه لطف کنید تجربه همکاری باهاشون را برای ما بگید

psfa
June 16th, 2012, 13:29
دابي بايد به من كوپن 100000 تومني تبليغات بده كه همين روزا ميدن
اگه مي خواين مي تونم بهتون با قيمت پايين تر بدمش

samansystems
June 16th, 2012, 13:44
متاسفانه هنوز تو ايران نميشه هدفمند تبليغ کرد. يعنی بنر شما بايد تو همه نوع مدل و سايتی نمايش داده بشه.
دابی شبکه تبليغات خوبی داره اما تجربه ما از کار با دابی راضی کننده نبود. باز امتحان کنيد. هر کسی ميتونه به يک روشی جواب بگيره که شايد قبلی ها نتونسته بودن از اون روش جواب بگيرند.

taft
June 16th, 2012, 14:02
اتفاقا ما می خواهیم بری سراغ دابی !
اگر می شه لطف کنید تجربه همکاری باهاشون را برای ما بگید
ورودی دابی از 85 هزار نمایش حدودای 50 تا بود :دی
ولی هزینه تبلیغات و چند برابرش برگشت در صورتی که anetwork یک ریال هم برنگشت با توجه به اینکه 1000 تا ورودی بود :دی

HADNEZ-ICT
June 16th, 2012, 14:21
ورودی دابی از 85 هزار نمایش حدودای 50 تا بود :دی
ولی هزینه تبلیغات و چند برابرش برگشت در صورتی که anetwork یک ریال هم برنگشت با توجه به اینکه 1000 تا ورودی بود :دی

دلیلش ابن هست که دابی حداقل تو چهار تا سایت معروف تبلیغات می کنه اما بر عکس anetwork را هر کی از راه رسیده کدش را گذاشته تو وبلاگش و سایت شاخ تو لیست نماش دهنده هاش نیست که کاربر هاش وبمستر حرفه ای باشند و به درد من و شما بخوره
اما در کل به قول samansystems (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/) تو ایران هدفمند نمی شه تبلیغ کرد .

hosein6626
October 30th, 2013, 13:19
الان سیستم هدفمندی موضوعیه Anetwork رو هم تست کردین؟ خودشون می گن می تونین توی یه موضوع خاص تبلیغات کنین، مثلا توی گروه فن آوری اطلاعات، من بنرهای سرورپارس رو خیلی وقته که می بینم توی Anetwork هست و همیشه هم توی سایت های مربوطه نشونش می دن، کسی خبر نداره که جواب گرفتن یا نه؟

redpayam
October 30th, 2013, 13:33
الان سیستم هدفمندی موضوعیه Anetwork رو هم تست کردین؟ خودشون می گن می تونین توی یه موضوع خاص تبلیغات کنین، مثلا توی گروه فن آوری اطلاعات، من بنرهای سرورپارس رو خیلی وقته که می بینم توی Anetwork هست و همیشه هم توی سایت های مربوطه نشونش می دن، کسی خبر نداره که جواب گرفتن یا نه؟

عزیز تاپیک زیر خاکی را کشیدید بالا؟ این تاپیک برای سال 2012 هست .
موفق باشید

hosein6626
October 30th, 2013, 13:37
خوب حالا اشکالش چیه؟ داشتم در مورد شبکه های تبلیغات کلیکی سرچ می کردم به این تاپیک رسیدم..