PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل تبلیغاتی ((حتما بخونید))

sa_sh41
June 15th, 2012, 20:12
ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند با سرعت بالا به هزاران نفر جهت معرفی خدمات و یا محصولات شما و یا جلب بازدید کننده برای سایت یا وبلاگتان.

ارسال تبليغات از طريق ايميل در عين داشتن مخاطب فراوان، مقرون به صرفه ترین شیوه تبلیغات اینترنتی نیز مي‌باشد. مجموعهسافت گیت پس از چندین سال تجربه، با در اختیار داشتن سرورهای قدرتمند و بانک ایمیل طبقه بندی شده بر اساس موضوع ، در این زمینه آمادگی دارد ایمیلهای تبلیغاتی شما را در موضوع های گوناگون طراحی نموده و برای هر تعداد کاربر اینترنتی که نیاز داشته باشید یکجا و یا در چندین نوبت ارسال نماید.
http://www.tabliq.com/wp-content/uploads/2009/06/sp.gif

ارسال گروهی ایمیل های تبلیغاتی خود را با نرم افزار ارسال ایمیل سافت گیت سریع ترو موثرتر سازید.

تخصص ما: ارسال ایمیل هوشمندانه به خریداران و بازدید کننده گان واقعی

سرویس های ارسال ایمیل شرکت سافت گیت چه ویژگی هایی دارد؟

ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد

http://softgate.ir/wp-content/upload...am-300x295.jpg (http://softgate.ir/wp-content/uploads/2011/11/nospam-300x295.jpg)
متن تبلیغاتی شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود

تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور نموده و شبیه به ایمیلی شخصی و اختصاصی می نمائیم

ارائه گزارش کامل از تعداد ایمیل های ارسال شده ، ارسال نشده ، باز شده ، کلیک ها و…

قواعد و مقررات

محتویات تمام بسته های تبلیغاتی باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی باشد

در صورتیکه که محتویات بسته تبلیغاتی منطبق با موازین اخلاقی و قانونی نباشد ، شرکت از ارسال آن خودداری خواهد نمود.

صحت مطالب ارسالی به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.

مشتری برای ارسال بسته خود سه زمان را پیشنهاد خواهد داد و شرکت می تواند یکی از زمان ها را انتخاب و بسته را ارسال نماید.

شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات تبلیغی مشتری نخواهد داشت

http://softgate.ir/wp-content/upload...ls-300x300.jpg (http://softgate.ir/wp-content/uploads/2011/11/500738emails-300x300.jpg)سفارش این محصول (http://softgate.ir/order/)

sa_sh41
June 21st, 2012, 22:12
با سلام
سی درصد تخفیف ویژه مخصوص اعیاد شعبانیه
تا 5 تیر ماه

RoobinaServer
June 21st, 2012, 22:15
تو فکر این هستم که مطمئنید جواب میده ؟

الان 24 ساعته به ایمیل روبینا از همین تبلیغاتی ها میاد ما نخونده پاک میکنیم :39:

فکر کنم از این 84% 80 درصد از بس چنین چیزایی براشون رفته اعصابشو ندارن مثل ما نخونده پاک میکنن.

فقط نظر بود . . .

یا حق

sa_sh41
June 21st, 2012, 22:27
ممنون از نظرتون
ولی ببین دوست عزیز یک ایمیل خوب بستگی به عنوانش داره
مطمئنا اگه یه عنوان جذاب ببینید حذف نمی کنید
و اگه جواب نمی داد مشتریان ما بعد از یکبار ارسال دیگه اینکارو نمی کردند
بازم از نظرتون ممنونم

m_dg_farari
June 21st, 2012, 23:36
ممنون از نظرتون
ولی ببین دوست عزیز یک ایمیل خوب بستگی به عنوانش داره
مطمئنا اگه یه عنوان جذاب ببینید حذف نمی کنید
و اگه جواب نمی داد مشتریان ما بعد از یکبار ارسال دیگه اینکارو نمی کردند
بازم از نظرتون ممنونم

ماست ما هم ترش نیست! :)

armin007
June 21st, 2012, 23:48
شما همون كامران گروسيان هستيد درسته ؟

sa_sh41
June 22nd, 2012, 18:08
.کامران گروسیان دیگه کی هست.
ما دفترمون مشهد هست و مدیریت شرکت اقای شریف هستند.
این هم شماره تلفن دفترمون تو مشهد هست:
05117528652

farzin11
June 22nd, 2012, 18:48
.کامران گروسیان دیگه کی هست.
ما دفترمون مشهد هست و مدیریت شرکت اقای شریف هستند.
این هم شماره تلفن دفترمون تو مشهد هست:
05117528652

اقا کامران یه کلاه بردار شیاد تشریف دارند
کافیه همین اسمو تو گوگل سرچ کنید تا بیشتر آشنا شی
در ضمن هر چند وقت یک بار هم همین ارسال ایمیل و با همین مضامین در تا پیک های مختلف و با عنواین مشابه روبه رو می شیم
بابا بسه دیگه دست از کلاه برداریت بردار

sa_sh41
June 22nd, 2012, 20:31
اقا کامران یه کلاه بردار شیاد تشریف دارند
کافیه همین اسمو تو گوگل سرچ کنید تا بیشتر آشنا شی
در ضمن هر چند وقت یک بار هم همین ارسال ایمیل و با همین مضامین در تا پیک های مختلف و با عنواین مشابه روبه رو می شیم
بابا بسه دیگه دست از کلاه برداریت بردار
دوست عزیز اولا برای خودم متاسفم که باید جواب شخصی مثل شما را بدهم ولی چون اینجا فروم هست و همه مطالب را مطالعه می کنند به ناچار مجبور به شفاف سازی هستم.
ثانیا که به اون خدایی که می پرستیم سوگند من این نام را دومین بار است می شنوم و واقعا این اقا(کامران گروسیان) رو نمی شناسم.
3. شما کافی بود سابقه من در این فروم و مطالبی که گذاشتم رو مطالعه کنید.من واقعا نمی دونم چطور ممکنه یک انسان اینقدر راحت بیاد تهمت کلاه برداری رو به کسی بزنه
واقعا با دیدن افرادی مثل شما از فعالیتم توی فروم پشیمون میشم.
این کار زشتتونم به خدا واگذار می کنم

farzin11
June 22nd, 2012, 21:40
دوست عزیز اولا برای خودم متاسفم که باید جواب شخصی مثل شما را بدهم ولی چون اینجا فروم هست و همه مطالب را مطالعه می کنند به ناچار مجبور به شفاف سازی هستم.
ثانیا که به اون خدایی که می پرستیم سوگند من این نام را دومین بار است می شنوم و واقعا این اقا(کامران گروسیان) رو نمی شناسم.
3. شما کافی بود سابقه من در این فروم و مطالبی که گذاشتم رو مطالعه کنید.من واقعا نمی دونم چطور ممکنه یک انسان اینقدر راحت بیاد تهمت کلاه برداری رو به کسی بزنه
واقعا با دیدن افرادی مثل شما از فعالیتم توی فروم پشیمون میشم.
این کار زشتتونم به خدا واگذار می کنم

ببین این شخص با عناوین مختلف اقدام به کلاه برداری کرده که قابل شمارش نیست بارها هم با عنوان ارسال ایمیل تبلیغاتی اقدام به کلاه برداری می کرد با این طوماری که تو نوشتی شک برانگیزه
دوست عزیز اینجا فرم همه این مطالب و می خونند ممکنه شخصی ناآگاه به دام این شخص شیاد گرفتار بشه (نه تنهابا این شخص هر کسی که اقدام به کلاه برداری می کنه) چند وقت پیش بود شخصی اقدام به فروش سایتی یه سایتی که اصلا هیچ گونه دخل و تصرفی به ان نداشت، و کرده بود
بهتره در مورد کلاه برداری های اینترنتی آنقدر سناریو هست که فکرشو نمی تونی بکنی
پس داااش من حق بده به کسی نمیشه اعتماد کرد
یه نمونه از این سناریو ها اینه که یه بابایی می خواسته اسکریبت فریر و با قیمت 140000 تومان قالب کنه بدون هاست و دومین میگم پنل مدیریتشو نشون بده نشون نمیده
میگم این میشه 5تا پین فروخت من می خوام تعداد بیشتری بفروشم میگه نمیشه این امکان در حال حاضر امکان پذیر نیست و....
پس هیچ اشکالی نداره وقتی که به یه مورد مشکوک بر می خوریم اطلاع رسانی کنیم و یو هم نباید از این اطلاع رسانی ناراحت بشی (مگر اینکه....)

sa_sh41
June 22nd, 2012, 21:49
دوست عزیز اطلاع رسانی با اینکه بدون اینکه مطمئن بشی تهمت بزنی فرق داره
حرف من اینه چرا بدون اینکه مطمئن باشی اومدی public صحبت می کنی
من مشکلی ندارم که شما اطلاع رسانی کنید
ولی بعنوان یک فرد تحصیل کرده (امیدوارم که باشید) ازتون انتظار داشتم اول مطمئن شید بعد اینجوری با این لحن صحبت کنید که ((بابا بسه دیگه دست از کلاه برداریت بردار))

seorooz
June 22nd, 2012, 22:15
دوست عزیز اطلاع رسانی با اینکه بدون اینکه مطمئن بشی تهمت بزنی فرق داره
حرف من اینه چرا بدون اینکه مطمئن باشی اومدی public صحبت می کنی
من مشکلی ندارم که شما اطلاع رسانی کنید
ولی بعنوان یک فرد تحصیل کرده (امیدوارم که باشید) ازتون انتظار داشتم اول مطمئن شید بعد اینجوری با این لحن صحبت کنید که ((بابا بسه دیگه دست از کلاه برداریت بردار))

شما مقصر نيستي نوشته هاي تبليغاتيت شبيه نوشته هاي
گروسيان مدير سايت جت ميل و امین هاشمی مدير سايت بلك بري است
كه هرجفتشون از كلاهبرداراي درجه يك هستن و كلي هم شاكي و شكايتي دارن
اين تيتر 10 ميليون ايميل كار رو خراب كرده هر كسي ميخونه فكر ميكنه يكي از اين دو نفره =)))))

farzin11
June 22nd, 2012, 22:25
دوست عزیز کلاه برداران که نمیان مقاصد شومشونو اعلام کنند ما مجبوریم پابلیک برخورد کنیم
تو این چند ساله انقدر مطلب در باره این بابا خوندم که فکرشو نمی تونی کنی نه این که من دنبال این شخص باشم تو کلاه برداری هایشو تصادفی میدیدم
به هر حال به سادگی نمیشه اعتماد کرد (منظورم کلی هست)...

elyas.as
June 23rd, 2012, 00:03
سلام
ببخشيد من نمي خواستم وارد اين بحث بشم ولي چون ديدم كه اعتبار يك شخص در خطره خواستم حرف بزنم
من مديريت سايت سافت گيت آقاي شريف رو مي شناسم و چندبار در خصوص ارسال پيامك تبليغاتي از ايشون سرويس گرفتم و راضي هم بودم
حالا درباره سرويس جديدشون نظري ندارم ولي من اعتماد كافي به ايشون دارم و ميدونم كه اعتبار كافي تو اين زمينه رو دارن

Mr.M4st3r
June 23rd, 2012, 01:36
باسلام و احترام
دوستان عزیز ، چرا الکی بعضیا تهمت ناروا به کسی میزنند ؟ میدونید باید جواب پس بدید ؟
من بعنوان مدیر سایت پارسی ادمین با آقای شریف ارتباط دارم ؛ ایشون قابل احترام هستند و حرف هایی که در اینجا به ایشان نسبت داده میشود کاملاً نادرست است ..
متاسفم برای جوی که اینجا ایجاد شده ..
پیروز باشید ..

m_dg_farari
June 23rd, 2012, 01:57
دوستان اعصابتون رو خورد نکنید!
این آقا یه طور کلی یه نفر رو میشناسه که اون نفر کلاه بردار بوده! حالا سعی داره هرجا میره اینو معرفی کنه.
بعد اومده اینجا دیده یه باکس هست که میشه توش نوشت! نوشته و Submit رو زده! دیگه چمیدونه اونطرف شخصیت و اعتبار یه نفر نشسته.. میزنه همینطوری!
قصدشون بد نیست. این فرهنگ سازی غلطه که مشکل ساز شده ...

یک مورد جناب استارتر تاپیک ، آیا تضمینی هست که این ایمیل ها خونده بشن و موثر باشن؟ برای این تعداد ایمیل هزینه ی زیادی نیست.... ریسکش فکر نمیکنم دور از عقل باشه و من حتما تست میکنم.
آیا بر اساس صنف و یا شهر و ... هم طبقه بندی خاصی دارید توی ارسال ایمیل؟ (یه چنین چیزی دیدم داخل تاپیک... ) اگر بله صنف های مرتبط به رایانه حدودا چند تا ایمیل میشه؟ و هزینش چقدر میشه؟
ممنون

vistaperes
June 23rd, 2012, 08:39
شما مقصر نيستي نوشته هاي تبليغاتيت شبيه نوشته هاي
گروسيان مدير سايت جت ميل و امین هاشمی مدير سايت بلك بري است
كه هرجفتشون از كلاهبرداراي درجه يك هستن و كلي هم شاكي و شكايتي دارن
اين تيتر 10 ميليون ايميل كار رو خراب كرده هر كسي ميخونه فكر ميكنه يكي از اين دو نفره =)))))
امین هاشمی مدير سايت بلك بري روی چه حسابی این حرف میزنین؟ :| من هر بار به ایشون ایمیل دادم انجام دادن و بازدید خوبی هم از ما شد :|

شما خیلی عقده ای هستین مثل اینكه

ekrami
June 23rd, 2012, 09:42
كلا ايميل تبليغاتي و انبوه رو نميشه 100% تضمين داد كه ميره تو اسپم
چطوريه ماله شما؟

seorooz
June 23rd, 2012, 10:08
امین هاشمی مدير سايت بلك بري روی چه حسابی این حرف میزنین؟ :| من هر بار به ایشون ایمیل دادم انجام دادن و بازدید خوبی هم از ما شد :|

كلي خنديدم =)))) بازديد خوبي داشتي
تعداد شاكي هاش رو ميتوني از فروم شاپ كيپردربياري
كنتور هايي كه روي ايميل هاش ميزاره همه دستكاري شده توسط خودش
دقيقا مثل همين كامران گروسيان
در ضمن اگه من عقده اي هستم مثل تو نيستم كه بخاطر پول يا هر چيز ديگه اي
مي ياي از يك كلاهبردار طرفداري ميكني

rezaei1374
June 23rd, 2012, 10:32
یوزر sa_sh41 انسان باشخصیت و با ادب هستند
بنده از ایشون خرید داشتم و از خریدمم راضی هستم البته در زمینه پیام کوتاه بوده است
چند روز پیش در فروم دویران شخصی به بنده همچین تهمت هایی زد که تصمیم داشتم به دادگاه معرفی کنم به جرم نشر اکاذیب و افترا
شما هم میتوانید از کسانی که تهمت نا بجا بدون مدرک میزنند نزد پلیس فتا شکایت نمایید

vistaperes
June 23rd, 2012, 11:59
كلي خنديدم =)))) بازديد خوبي داشتي
تعداد شاكي هاش رو ميتوني از فروم شاپ كيپردربياري
كنتور هايي كه روي ايميل هاش ميزاره همه دستكاري شده توسط خودش
دقيقا مثل همين كامران گروسيان
در ضمن اگه من عقده اي هستم مثل تو نيستم كه بخاطر پول يا هر چيز ديگه اي
مي ياي از يك كلاهبردار طرفداري ميكني

وقتی 4 تا نوب میان تو نت همین میشه

:| من روز اول ارسال ایمیل ایشون 1000 بازدید ای پی مختلف دارم كه وبگذر نشون میده نكنه این بابا خودش میره تو ایمیل هاش با ای پی مختلف میاد؟ تا یك هفته بعد هم بازدید دارم

آدم عوضی بهتر هست دیگه اینجا پس ندی از تاریخ عضویتت معلومه فقط میخوای دیگران تخریب كنی و هیچی نیستی -0-

seorooz
June 23rd, 2012, 12:18
تا يك هفته بعد از ارسال بازديد داري جوك نگو
اعضاي فعال گروه هاش شايد به 500 نفر نرسن

تا يك هفته بازديد اين ديگه خيلي خوب بود =))))

mohsen12
June 23rd, 2012, 12:22
برادر حالت خوبه ؟

ایشون مثل اینکه می خوان آقای sa_sh41 خراب کنن توی شاپ کیپر هم همین مسخره بازی ها رو درآوردن

vistaperes
June 23rd, 2012, 12:28
:| شما خیلی بیشعور هستین مثل اینكه:| من آمار با وبگذر همیشه چك میكنم 2 تا تبلیغ یكی ایمیلی میدم یكی هم تو گوگل تبلیغ میزارم ولی ایمیل خیلی به صرفه تر هست برام چون با هزینه 20-30 تومن تا 500تومن میفروشم :| البته قبلا جای دیگه ای ایمیل میدادم كه چند وقته دیگه ایمیل ارسال نمیكنه به دلیل كار جدید كه دارن اون بهتر بود گروپ هاش ولی ایشون هم بهتر از بقیه ایمیل ارسال كننده ها دیگه بود برای من :|

شما هم بهتره به جای توهین 4 تا مدرك بیارین تا اینجوری زمین گیر نشین و فقط توهین و تهمت نزنین

seorooz
June 23rd, 2012, 12:49
تو داري توهين ميكني
پست قبلي و اين پستت
مشخصه كي شعور داره كي نداره واينكه ديگه مطمين شدم خود هاشمي هستي
كلاهبردار بزرگ

vistaperes
June 23rd, 2012, 13:01
:)) شما اینقدر مغزت كوچیك هست كه هركسی شبیه بابات میبینی ...

sa_sh41
June 23rd, 2012, 13:18
سلام
دوستان خواهش میکنم این بحثو تموم کنید
منم درخواست میدم این تاپیک حذف بشه
متاسفانه بعضی دوستان هنوز یاد نگرفتند قبل اینکه قضاوت کنند تحقیق کنند.
از مشتریان خوبی که با ما کار می کنند کمال تشکر رو دارم.
روز خوبی داشته باشید

seorooz
June 23rd, 2012, 13:19
:)) شما اینقدر مغزت كوچیك هست كه هركسی شبیه بابات میبینی ...

گوشام مثل گوشاي تو دراز نيست كه بخوام حرفات رو باور كنم

secure_host
June 23rd, 2012, 15:16
در شرافت جناب شریف شکی نیست. و شرافت اینشون بر کسی از جامعه IT پوشیده نیست .
سو تفاهمی بوده که برطرف شده و این دوست عزیزمون هم به واسطه کلاه برداری های متعددی که از فرد مذکور دیده اند . دیگه الان از ریسمان سیاه و سفید می ترسند. و فکر می کنم منظورشون این بوده است که در فضای مجزای باید احتیاط نمایید.
به هر حال بنده جناب seorooz را نمی شناسم. ولی جناب شریف را می شناسم . و در زمینه های پیامک و خدمات دیگر همکاری هایی داشته ایم که طی این چند سال بنده کوچک ترین خبط و خطایی در انجام خدمات مربوطه ندیده ام و از ایشان کمال تشکر را دارم. و تهمت ردن به این شخض را کار ناروایی می دونم.
در انتها هم از وحید جان می خوام این تاپیک رو close کنه .
با تشکر

sa_sh41
June 24th, 2012, 21:24
در شرافت جناب شریف شکی نیست. و شرافت اینشون بر کسی از جامعه IT پوشیده نیست .
سو تفاهمی بوده که برطرف شده و این دوست عزیزمون هم به واسطه کلاه برداری های متعددی که از فرد مذکور دیده اند . دیگه الان از ریسمان سیاه و سفید می ترسند. و فکر می کنم منظورشون این بوده است که در فضای مجزای باید احتیاط نمایید.
به هر حال بنده جناب seorooz را نمی شناسم. ولی جناب شریف را می شناسم . و در زمینه های پیامک و خدمات دیگر همکاری هایی داشته ایم که طی این چند سال بنده کوچک ترین خبط و خطایی در انجام خدمات مربوطه ندیده ام و از ایشان کمال تشکر را دارم. و تهمت ردن به این شخض را کار ناروایی می دونم.
در انتها هم از وحید جان می خوام این تاپیک رو close کنه .
با تشکر
با تشکر از حسن اعتماد همه دوستان و مشتریان عزیز

p.shahryar
September 12th, 2012, 20:59
من پویا شهریار مدیر کیاهاست هستم
و اینو به عنوان یک کلاه برداری اعلام میکنم اقای اردشیر امین هاشمی چرا پول مردم و میخوری؟؟
ایشون همین امروز 25 تومن گرفتن تبلیغ کنن برای من (تو کار هاست هستم) ایمیل رو بدون هماهنگی با من 4 صبح ارسال کرده و ناقص ارسال رو انجام داده که سر جمع 4 نفر سایت منو باز نکردن.
نمیگم تضمین کن فروشمو میگم وقتی باهم طی میکنیم قرار میذاریم 11 صبح بفرسی چرا برداشتی اقای هاشمی ساعت4 صبح ارسال کردی؟؟؟در ضمن 80 درصد گروه ایشون غیر فعال هستن.بازدهی صفره یعنی عملا پولتونو دور میریزید.
تاپیک اعتزاضات من به ایشون و جواب های کاربران در فروم شاپ کیپر موجوده کافیه سرچ کنید.
باتشکر .من میگم هماهنگ شیم یه کار قانونی کنیم.فایده نداره هر روز یکی داره سرش کلاه میره

vistaperes
September 12th, 2012, 22:54
من باهاشون 1ساله دارم کار میکنم وراضیم شما بجای اینکه بشینی از این اول بفهم چی میگی بد حرف بزن روزه اوله تازه عضو شدی داری مردمو خراب میکنی به امضا من نگاه من کارم خدمات تحت وب و فروش سرور مجازی این چیزا هست تا الا تو این یک سال که مشتریش بودم وتمام گروهاشون اکتیوه اگر نبود با هر ارسال من بالای2 میلیون فروشم نبود با هر ارسال که زدن راضی بودم حالا 2روزه امدی مردم میخوای خراب کنی چخ مدرکی داری هان؟> فرو م شاپ کیپر هم مدیرش با ایدین کفافی و چند نفر که ایمیل میزن باهم هستن اون اونها میان اردشیر ضایغ میکنن اینجا فرغ داره با جاهای دیگه فهمیدی

شما همونی نیستی که گفتی ارسال یه 1 میلیون ایمیل 50 هزار تومن؟ بعد معلوم شد به آقای هاشمی میدادی 25 هزار تومن؟

به روباه میگن شاهدت کیه میگه دمم اینجاس

شما برو کلاهبرداری خودت صاف کن از دیگران تعریف و تمجید نکن ناصر خان :))

p.shahryar
September 13th, 2012, 00:09
هر کس یه نظری داره و نظر شما هم محترمه

vistaperes
September 13th, 2012, 11:14
/:)شما نمیخواد به ادبیات من گیر بدی در مورد شما هم من با اردشیر صحبت کردم شما اگر اقای اردشیر کلا هبردارن چرا باهاشون کار میکنین بله شماره منو بگیر با هم صحبت کنیم اینجا جای توهین به من نیست بنده لنگ مشتری نیستم وتاحالا از اینجا مشری نداشتم چون باید 100تا پست داشته باشم تا بتونم تاپیک بدم پس بازارم داغ نیست اینجابنده هم اگر شیاد نبودم این همه مشتری از کجا داشتم
اون شاپ کیپر همه باهم همدستن اینو بدون شما اگر میگی من و اردشیر شیادیم ثابت کن کو مدرکت ؟

شما همونی نیستی که گفتی ارسال یه 1 میلیون ایمیل 50 هزار تومن؟ بعد معلوم شد به آقای هاشمی میدادی 25 هزار تومن؟

ناصر خان ;)

persiantools
September 13th, 2012, 11:17
من پویا شهریار مدیر کیاهاست هستم
و اینو به عنوان یک کلاه برداری اعلام میکنم اقای اردشیر امین هاشمی چرا پول مردم و میخوری؟؟
ایشون همین امروز 25 تومن گرفتن تبلیغ کنن برای من (تو کار هاست هستم) ایمیل رو بدون هماهنگی با من 4 صبح ارسال کرده و ناقص ارسال رو انجام داده که سر جمع 4 نفر سایت منو باز نکردن.
نمیگم تضمین کن فروشمو میگم وقتی باهم طی میکنیم قرار میذاریم 11 صبح بفرسی چرا برداشتی اقای هاشمی ساعت4 صبح ارسال کردی؟؟؟در ضمن 80 درصد گروه ایشون غیر فعال هستن.بازدهی صفره یعنی عملا پولتونو دور میریزید.
تاپیک اعتزاضات من به ایشون و جواب های کاربران در فروم شاپ کیپر موجوده کافیه سرچ کنید.
باتشکر .من میگم هماهنگ شیم یه کار قانونی کنیم.فایده نداره هر روز یکی داره سرش کلاه میره

دو ساله دارم باهاشون کار می کنم و خیلی تبلیغاتشون خوب و پر سوده ، در ضمن خیلی هم فرد با اخلاقی و خوش برخوردی هستن

p.shahryar
September 13th, 2012, 11:27
دو ساله دارم باهاشون کار می کنم و خیلی تبلیغاتشون خوب و پر سوده ، در ضمن خیلی هم فرد با اخلاقی و خوش برخوردی هستن
اتفاقا با همین خوش برخوردی شون سر همه رو گچ میگیرن. توی کل نت هم سرچ کنید فقط من نیستم که مال باخته ام خیلی های دیگه هستن که هاشمی سرشون کلاه گذاشته.

p.shahryar
September 13th, 2012, 11:42
اینم مدرک که ایشون قرار بوده 11 صبح بفرستن برداشتن 4 صبح ارسال کردن
8444

Clark
September 13th, 2012, 12:53
سلام
اقا پویا انجمن یه سری قوانین داره که شما اصلا رعایت نمی کنی
لطفا تو بخش انتقاد و پیشنهاد (http://www.webhostingtalk.ir/f129/) بحث خودتونو ادامه بدید و پست این بنده خدارو خراب نکنید
حرف های شما به اقای شریف هیچ ارتباطی نداره و اصلا نباید این جا این حرف رو میزدید
با تشکر

با اجازه پست به مدیریت معرفی شد

danytop
November 10th, 2013, 00:35
اردشیر امین شاهی *** ِ ( ادمین بلک بری )

دیروز سر من هم کلاه گذاشت

سرچ که کردم راجع بهش این تاپیک رو هم پیدا کردم

دوستان چطور میشه از راه قانونی ، این *** رو به مراجع قضایی معرفی کنیم ؟؟