PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ByetHost

4dmin
November 17th, 2009, 19:08
ByetHost متعلق به ایکس ال هاست یا ee هست یا اینکه از این شرکت سرور خریداری میکند ؟

Mostafa
November 17th, 2009, 19:18
با سلام

ByetHost یک شرکت در انگلستان با نام Byet Internet Group است. ( آدرس لندن :Byethost Internet Ltd. 27 Old Gloucester Street )
شرکت ByetHost در زمینه ارائه خدمات هاستینگ از سال 2005 شروع به کار نمود و هم اکنون با داشتن بیش از 60 سرور اختصاصی در دیتاسنتر XLHost آمریکا یکی از بزرگترین ارائه دهندگان هاستینگ رایگان،هاست cPanel و WHM Reseller و نهایتا سرور مجازی VPS است.
سایت گیگفا (http://gigfa.com) در آغاز سال 2008 ( دقیقا تاریخ 01/01/2008 ) ثبت گردید و با عنوان یکی از نمایندگان سرویس های رایگان ByetHost در ایران و همچنین تنها نماینده فروش سرویس ها در ایران فعالیت می کند.
از دلائل رشد سریع این شرکت می توان به ارائه Reseller رایگان اشاره نمود که با هدف افزایش فروش سرویس های cPanel خود اقدام به این کار نموده است که اکنون با داشتن بیش از 3000 ریسلر در سراسر دنیا یکی از مایه دار ترین هاستینگ ها می باشد!
پشتیبانی ByetHost به نوبه خود بی نظیر است.

rapidgig
November 17th, 2009, 19:23
سلام
از xlhost.com که نمایندگی فروش dedicated server سایت ee.net هست سرور خریداری می‌کنه که به ملت هاست رایگان کم کیفیت با کلی مشکلات ارائه می‌کنه به عبارتی می‌شه گفت یه نوع کلاهبرداری، شما پس از اینکه ازش هاست گرفتی و سایتت رو کامل روش قرار دادی و سایتت یه کمی بزرگ شد مجبور میشی یا ازش هاست بخری یا سایتت رو انتقال بدی که گزینه دوم یعنی انتقال سایت از بایت به نوعی غیرممکن هست، بنده خودم قبلاً یکی از نمایندگی‌های ایشون بودم که با مشاهده این فعالیت‌های همین شرکت سایتم رو داون کردم!

Mostafa
November 17th, 2009, 20:56
سلام
از xlhost.com که نمایندگی فروش dedicated server سایت ee.net هست سرور خریداری می‌کنه که به ملت هاست رایگان کم کیفیت با کلی مشکلات ارائه می‌کنه به عبارتی می‌شه گفت یه نوع کلاهبرداری، شما پس از اینکه ازش هاست گرفتی و سایتت رو کامل روش قرار دادی و سایتت یه کمی بزرگ شد مجبور میشی یا ازش هاست بخری یا سایتت رو انتقال بدی که گزینه دوم یعنی انتقال سایت از بایت به نوعی غیرممکن هست، بنده خودم قبلاً یکی از نمایندگی‌های ایشون بودم که با مشاهده این فعالیت‌های همین شرکت سایتم رو داون کردم!

شما با خودت مشکل داری دوست عزیز عقدتو سر بقیه خالی نکن!

4dmin
November 17th, 2009, 21:32
آخر ما به جواب نرسیده دعوا شد!

یعنی این بایت مستقل هست و سرور خریداری میکنه و مجانی میده ؟

Mostafa
November 17th, 2009, 22:09
آخر ما به جواب نرسیده دعوا شد!

یعنی این بایت مستقل هست و سرور خریداری میکنه و مجانی میده ؟

ByetHost صد در صد مستقل است.
بیش از 60 سرور در XLHost دارد.
تعدادی از سرور ها برای سرویس های رایگان استفاده می شود
تعدادی جهت سرویس های cPanel
تعدادی هم جهت VPS و WHM cPanel

سرویس های رایگان برای سایت های نوپا خوب هستند و سایت طرف که بزرگ شد سرویس های رایگان جوابگو نیست و نیاز به Upgrade اکانت پیدا می کند و چون قیمت ها هم مناسب هست و سرویس های رایگان پشتیبانی خوبی دارند تعداد فروش cPanel شون هم بالا هست حتی در ایران!

4dmin
November 18th, 2009, 20:41
چرا فقط با ایکس ال هاست کار میکنه؟
colo داره؟

IFACO.Net
November 18th, 2009, 20:55
چرا فقط با ایکس ال هاست کار میکنه؟
colo داره؟

معلومه چرا ! ، چون هر چی تعداد سرورهای یه نفر یا شرکت در یک دیتاسنتر زیاد بشه ، تخفیف زیادی بهش میدند و هواشو بیشتر دارند ;)

4dmin
November 18th, 2009, 21:09
ولی به نظر من به ایکس ال هاست و ee وابسته هست ولی لو نمیدن

IFACO.Net
November 18th, 2009, 21:18
ولی به نظر من به ایکس ال هاست و ee وابسته هست ولی لو نمیدن

در دنیای تجارت، همه چی امکان داره !

ققنوس
October 19th, 2013, 02:12
دوستان من اطلاعات admin رو فراموش كردم

لطفا من رو راهنمايي كنيد

باتشكر