PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال درباره reseller club

Parshosts
November 17th, 2009, 18:38
سلام
دوستان چند تا سوال درباره reseller club داشتم که ممنون میشم جواب بدید.
1. reseller club به آدرس گیر میده؟ یعنی اگه یه آدرس الکی بزنیم مشکلی پیشنمیاد؟(واسه کسی که بخواد از خود reseller club خرید کنه منظورمه)
2. میشه توی سایت reseller club یه اکنت ساخت و شارژ نکرد و فقط دامنه ها رو بهش منتقل کرد؟
3. میشه بین اکنت های reseller club اعتبار جابجا کرد؟
4. اگه من الان یه اکنت درست کردم و شارژ کردم الان مثلا زده بود دامنه کام 9$ بعد از 1 ماه شد 10$ یا 8$ حالا قیمت دامنه کام اون وقت چند حساب میشه؟ 9؟ 8؟ 10؟

Sajad
November 17th, 2009, 18:45
1- مشکلی نداره اما بعدا یه اتفاقی بیفته و مشکلی برا دامین پیش بیاد ممکنه دردسر ساز بشه (ویز الکی بدید خلاف هست و بفهمن دامنه رو میبندن)
۲- باید ۱۹۹ دلار بدید تا فعال کنند. قبلش نمیشه کاری کرد.
۳- به ساب ریسلرهاتون میتونید اعتبار بدید.
۴- تست کنکور بود این سوال ؟

Parshosts
November 17th, 2009, 18:59
1- مشکلی نداره اما بعدا یه اتفاقی بیفته و مشکلی برا دامین پیش بیاد ممکنه دردسر ساز بشه (ویز الکی بدید خلاف هست و بفهمن دامنه رو میبندن)
۲- باید ۱۹۹ دلار بدید تا فعال کنند. قبلش نمیشه کاری کرد.
۳- به ساب ریسلرهاتون میتونید اعتبار بدید.
۴- تست کنکور بود این سوال ؟

ممنون که جواب دادین
اگه من الان یه اکنت درست کردم و شارژ کردم الان مثلا زده بود دامنه کام 9$ بعد از 1 ماه شد 10$ یا 8$ حالا قیمت دامنه کام اون وقت چند حساب میشه؟ 9؟ 8؟ 10؟
و منظورم از انتقال اعتبار بین اکنت های اصلی بود نه ساب ریسلر و راستی این پنلش همیشگی هست؟ یا سالانه باید پول داد؟

Online24
November 17th, 2009, 19:59
ممنون که جواب دادین
اگه من الان یه اکنت درست کردم و شارژ کردم الان مثلا زده بود دامنه کام 9$ بعد از 1 ماه شد 10$ یا 8$ حالا قیمت دامنه کام اون وقت چند حساب میشه؟ 9؟ 8؟ 10؟
و منظورم از انتقال اعتبار بین اکنت های اصلی بود نه ساب ریسلر و راستی این پنلش همیشگی هست؟ یا سالانه باید پول داد؟

به قیمت روز ثبت و تمدید رو انجام میدید .

انتقال بین حساب های داخلی ممکن هستش . ( شما و ساب ریسلر هاتون )

پنل همیشگی هست و این مبلغ یک بار برای همیشه پرداخت خواهد شد .

* در مورد مشخصات برای ثبت نام ، من اگر جای شما بودم دقیق ترین آدرس و مشخصات رو میدادم .
( چون بعضی اوقات مشکلات غیر قابل پیشبینی براتون ممکن هست رخ بده و برای اثبات مالکیت شما به اون موارد نیاز خواهید داشت . )

البته امکان privacy protect به صورت رایگان وجود دارد و میتونید برای دامنه هاتون اون رو فعال کنید تا آدرس و مشخصات شخصی در معرض دید همه نباشد .

Sajad
November 17th, 2009, 20:24
البته امکان privacy protect به صورت رایگان وجود دارد و میتونید برای دامنه هاتون اون رو فعال کنید تا آدرس و مشخصات شخصی در معرض دید همه نباشد .

اطلاعات ریسلر تو ویز نمیاد که بخواد مخفی کنه

Online24
November 17th, 2009, 20:30
اطلاعات ریسلر تو ویز نمیاد که بخواد مخفی کنه

(:|

منظور من هر آدرسی و مشخصات خصوصی هست که برای ثبت دامین به کار میبرند .
که به وسیله privacy protec میشه اون رو مخفی کرد .

این کار بهتر از به کار بردن آدرس جعلی نیست ؟!