PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش چه نوع محصول گرافيكي؟

psfa
June 13th, 2012, 17:16
دوستان مي خواستم بدونم كسي پيشنهادي نداره كه چه نو محصولي مرتبط با گرافيك طرفدار زيادي داره؟ يا اين كه توي ايران به فروش نميرسه در حال حاضر كه ما براي فروش آمادش كنيم يا اين كه مثلا پيشنهاد دارين چه پكيجي رو جمع آوري كنيم؟ (آيكون ، وكتور، ...؟) يا محصولي كه تو سايت هاي خارجي به فروش ميرسه و بين ايرانيا هم طرفدار داره ما بخريم و بفروشيم
ممنون ميشم پيشنهاد هاتون رو بگين

payam_shzbax
June 13th, 2012, 17:23
بنر و کلا psd . ایرانی جماعت با این 2 تا حال میکنه :)). psd وب سایت هم خوبه

psfa
June 13th, 2012, 17:25
يعني يك مجموعه psd جمع آموري كنم؟ در چه زمينه هايي؟

payam_shzbax
June 13th, 2012, 17:28
بله. در همه زمینه ها به درد بخور هست . psd بنر های آماده psd لوگو ها psd کارت ویزیت psd سایت psd طرح های فروش و آفر

psfa
June 13th, 2012, 17:35
شما سايت خارجي سراغ ندارين كه پك هاي عظيم به صورت اماده داشته باشه؟ تو گوگل سرچ كردم چيزي پيدا نشد

ms313
June 14th, 2012, 14:53
من يه پيشنهاد خب دارم براتون يعني برا همه اگه كسي تونه عمل كنه خيلي خوبه براش. ايده رو خودم مي خواستم اجرا كنم اما دم كنكور اينا ديگه وقت نميشه برسه.
من جاي شما بودم مي اومدم آموزش هاي فتوشاپ يا آموزش هاي ديگه گرافيكي و خارجي رو دوبله مي كردم . تو ايران كه سواد انگليسي زياد نيست. اگه مي تونستيد اين كار رو بكنيد جالب مي شد فكر كنم استقبال خوبي هم بشه. مثل دوبله كردن آموز هاي شركت ليندا.

psfa
June 14th, 2012, 15:15
من يه پيشنهاد خب دارم براتون يعني برا همه اگه كسي تونه عمل كنه خيلي خوبه براش. ايده رو خودم مي خواستم اجرا كنم اما دم كنكور اينا ديگه وقت نميشه برسه.
من جاي شما بودم مي اومدم آموزش هاي فتوشاپ يا آموزش هاي ديگه گرافيكي و خارجي رو دوبله مي كردم . تو ايران كه سواد انگليسي زياد نيست. اگه مي تونستيد اين كار رو بكنيد جالب مي شد فكر كنم استقبال خوبي هم بشه. مثل دوبله كردن آموز هاي شركت ليندا.
بله به فكر افتادم كه آموزش هايي كه تو سايت خودم ميزارم رو تو يك پك قرار بدم بعد از يه مدت كه زياد شدن
آموزش فتوشاپ چيزي نيست كه نياز به دوبله داشته باشه آخه
بدون صدا هم باشه آدم متوجه ميشه نيازي به صحبت نيستش اصلا :39:

payam_shzbax
June 14th, 2012, 15:22
شما سايت خارجي سراغ ندارين كه پك هاي عظيم به صورت اماده داشته باشه؟ تو گوگل سرچ كردم چيزي پيدا نشد

100% نیست . واسه همین گفتم. اما تو بازار های ایران فک کنم گیر بیاد

AriyaDownload
June 14th, 2012, 17:32
psd وبسایت خیلی خوبه
من که در به در دنبالشم :دی

ms313
June 14th, 2012, 19:54
چرا برا شما راحته دوست عزيز فتوشاپ برا مبتداي ها راز هاي فتوشاپ سخته . خب نيم ساعت نگاه كنيد به مكاپ عكس نمي دونيم قرار چه كاري انجام بده. بازم يه نظر بود كه دوبله كنين.

psfa
June 14th, 2012, 20:45
درسته حق با شماست
اما بنده از چند سال پيش يه سي دي آموزش مبتدي دارم از شركت پرند كه ابزار ها و كار باهاشون رو توضيح داده ميشه اون رو هم تو پكيج قرار بدم
البته اين سي دي الان ديگه تو بازار نيست چون مال cs4 هست الان آموزش هاي cs5 اين شركت بيرون هست اينجوري ديگه فكر نكنم مشكلي برام پيش بياد

winsent
June 15th, 2012, 02:14
با سلام
میتونیم با شما همکاری دوستانه ای داشته باشیم: جدیدترین + نایاب ترین + به روز ترین و بهترین پکیج های گرافیکی و آموزشی در: فروشگاه بهشت گرافیست ها (http://www.GFXParadise.com)

ASPAD.IR
June 15th, 2012, 02:23
پوریا جان تنور داغه ، پیشنهاد winsent رو بگیر و خمیر رو بچسبون که داره دیر میشه ....

psfa
June 15th, 2012, 08:07
پوریا جان تنور داغه ، پیشنهاد winsent رو بگیر و خمیر رو بچسبون که داره دیر میشه ....
همون طور كه دوست عزيزمون گفتن اين جور آموزش ها اگه دوبله باشه بهتره
ايشون هم قيمت هاشون يه خورده ناجوره :d

winsent
June 15th, 2012, 10:52
قیمت ها بالاست، درست میفرمائید، این هم به خاطر این موضوع هستش که وقت و زمان زیادی صرف جستجو در اینترنت میشود تا بهترین, کاملترین, بی نقص ترین و جدیدترین پکیج ها و محصولات گردآوری شوند...
اما در رابطه با قیمت با شما و دیگر دوستان کنار خواهیم آمد و اصلا به قیمت ها نگاه نکنید...