PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن سرورهای Equinix سوئیس به روی مشترکین مخابرات

majid2009s
June 13th, 2012, 12:23
دوستانی که از مخابرات سرویس دارند پینگ بگیرن ببین اونا هم مشکل دارن

من از vps پینگ گرفتم مشکلی نبود

من از ovh و hetzener پینگ دارم دوستان هم امتحان کنن نتیجه رو اعلام کنن

ممنون

itjavani
June 13th, 2012, 12:35
مبین نت نیز بستست!
پینگ نمیده!

چه میکنه این مخــــــــــــــــــابرات 6674

m_dg_farari
June 13th, 2012, 12:36
کسی اطلاعی داره دلیلش چی هست!؟
همه جای دنیا پینگ داره به جز ایران!

itjavani
June 13th, 2012, 12:44
کسی اطلاعی داره دلیلش چی هست!؟
همه جای دنیا پینگ داره به جز ایران!

مگه باید دلیل داشته باشه؟! با اسمش امروز حال نکردن زدن بستن! حالا فردا صبح از خواب پا میشن شاید با اسمش حال کردن دوباره باز کردنش! معلوم که نیست ، اینترنتمون صاحاب که نداره6675

پ.ن: این چند وقت اخیر بیشتر آمار ***ی های اینترنتی از ای پی های سوئیس بوده و ممکنه بی مربوط به این داستان نبوده باشه

majid2009s
June 13th, 2012, 12:45
دفعه اولشون که نیست یه 1-2 هفته پیشم با ovh این کارو کرد بودند

dertgtr
June 13th, 2012, 12:55
و اگر خاطرتون باشه مدتی قبل هم با دیتاسنتر هتزنتر این کار رو کردند !

itjavani
June 13th, 2012, 13:02
نتیجه اخلاقی میگیریم که با دیتاسنترهایی که کمتر سر زبون ها هستند کار کنیم!

dertgtr
June 13th, 2012, 13:05
مثلا دیتاسنترهای روسیه که پینگ خوبی هم به ایران میدن و وارز ساپورت هم هستند ولی قیمتشون کمی بالاست .

majid2009s
June 13th, 2012, 13:07
مثلا دیتاسنترهای روسیه که پینگ خوبی هم به ایران میدن و وارز ساپورت هم هستند ولی قیمتشون کمی بالاست .

نه بابا اعتمادی به این جور دیتا سنتر ها نیست

itjavani
June 13th, 2012, 13:09
نه بابا اعتمادی به این جور دیتا سنتر ها نیست

اعتماد به سرورهای بی در و پیکر روسی و وارز خیلی بیشتر از پرایوت لایر هست!
http://www.webhostingtalk.ir/f211/44186/

البته تاپیک بالا مربوط به این قطعی نیست فقط جهت مرور خاطرات هست

ms313
June 13th, 2012, 13:31
ما هم قطعي داريم و اينتر مخابرات و پارس آنلاين يا مبين نت و شاتل هم استفاده نمي كنيم.
باز هم مثل اون دفعه شده يه عده وصل ميشن يه عده نه !.

MagicVps.Com
June 13th, 2012, 13:33
مگه باید دلیل داشته باشه؟! با اسمش امروز حال نکردن زدن بستن! حالا فردا صبح از خواب پا میشن شاید با اسمش حال کردن دوباره باز کردنش! معلوم که نیست ، اینترنتمون صاحاب که نداره6675

پ.ن: این چند وقت اخیر بیشتر آمار ***ی های اینترنتی از ای پی های سوئیس بوده و ممکنه بی مربوط به این داستان نبوده باشه

دفعه اولشون که نیست یه 1-2 هفته پیشم با ovh این کارو کرد بودند

و اگر خاطرتون باشه مدتی قبل هم با دیتاسنتر هتزنتر این کار رو کردند !

نتیجه اخلاقی اینکه دارن هر دفعه روی یک دیتا سنتر تست میکنند احتمالا سیستم جدیدشون هست تسهاشون که تمام شد بعد هر زمان خواستین بر اساس شرایط زمانی موجود اون دیتا سنتر مورد نظر که مد نظرشون هست ناکار میکنند به همین راحتی

serverstar.ir
June 13th, 2012, 13:35
نتیجه اخلاقی اینکه دارن هر دفعه روی یک دیتا سنتر تست میکنند احتمالا سیستم جدیدشون هست تسهاشون که تمام شد بعد هر زمان خواستین بر اساس شرایط زمانی موجود اون دیتا سنتر مورد نظر که مد نظرشون هست ناکار میکنند به همین راحتی

کار شاخی نمیکنند ما هم شیرفلکه دستمون باشه میتونیم آبو راحت رو ملت ببندیم

vps-baran.ir
June 13th, 2012, 13:38
ما که تو سوییس سرور داشتیم

کشیدیم بیرون

مفت هم نمی ارزه

dertgtr
June 13th, 2012, 13:39

یادتون اگر باشه لایو زیلا رو ف ی ل ت ر کرده بودند ! با ارسال درخواست رفع ف ی ل دوستان تو همین فروم رفع شد تاپیکش فکر کنم هنوز موجود باشه

saeed_m27
June 13th, 2012, 13:42
تا سال 94 فکر کنم فاتحه هاستینگ تو ایران رو باید بخونیم!! طبق خبری که تو روزنامه ایران خوندم و از زبان مدیراجرایی شبکه! ملی بود چون طبق برنامه دارن پیش میرن و قراره طبق برنامه ریزی ها کاربران ای دی اس ال هم از اینترنت پاک لذتش رو ببرن تا اون سال جوری که خوشی و لذت هلاکشون کنه :d

saeed_m27
June 13th, 2012, 13:44
ما که تو سوییس سرور داشتیم

کشیدیم بیرون

مفت هم نمی ارزه
عزیز اینجوری نگین حداقل پینگ به ایران عالی بود ;)

itjavani
June 13th, 2012, 13:50
تا سال 94 فکر کنم فاتحه هاستینگ تو ایران رو باید بخونیم!! طبق خبری که تو روزنامه ایران خوندم و از زبان مدیراجرایی شبکه! ملی بود چون طبق برنامه دارن پیش میرن و قراره طبق برنامه ریزی ها کاربران ای دی اس ال هم از اینترنت پاک لذتش رو ببرن تا اون سال جوری که خوشی و لذت هلاکشون کنه :d

بعید میدونم ! مگر اینکه آقایون بخوان چیز خور کنن خودشونو که همچین تصمیمی بگیرند! کل در آمد اینترنت مملکت از همین پرو ک سی هایی هست که سرویس دهنده های چیزشکن میفروشند! اگر چیز شکن نباشه نمیشه تو اینترنت چرخید و به کاری دست زد! در نتیجه اگر بخوان جلوی این قضیه رو بگیرند دودشون تو چشم خودشون میره
میزان تمدید adsl ها نصف میشه! در نتیجه isp ها پهن باند کمتری تهیه میکنند و در نتیجه سود اوری دولت از اینترنت خیلی کم میشه! Isp ها هم کم کم میکشن کنار از کار و میرن پی کارشون!
حالا ربطش به این داستان اینجاست که کلی چیزشکن فروش دارند از این دیتاسنترها تغذیه میشند پس بستن رنج ای پی این دیتاسنتر ها هیچ سودی برای دولت نخواهد داشت! از طرفی طبق قوانین بین المللی ایران همچین حقی رو نداره که بخواد رنج ای پی یک جایی رو بدون دلیل و مدرک ببنده! با توجه به این داستان بیشترین ضرر به خود دولت هست نه به کاربر! امیدوارم مسئولین این چشم انداز رو دیده باشند

dertgtr
June 13th, 2012, 13:53
اعتماد به سرورهای بی در و پیکر روسی و وارز خیلی بیشتر از پرایوت لایر هست!
http://www.webhostingtalk.ir/f211/44186/

البته تاپیک بالا مربوط به این قطعی نیست فقط جهت مرور خاطرات هست

عجب ! چی کشیدی شما از دست این ها ! من الان خوندم به دقت Review شما رو . جدا صبر ایوب میخواد خرید از PrivateLayer / Equinix Switzerland

ms313
June 13th, 2012, 13:55
با اين وضع چيز پي ان قطع بشه خودشون ضرر مي كنن قطع نشه هم بازم خودشون ضرر مي كنن كم بيكار نداريم كه اينم بايد روش :-j

RezaFH
June 13th, 2012, 15:27

ولله اینم نمیشه نتیجه گرفت
چند روز پیش، روی دیتاسنتری که ما کولو کردیم هم این مشکل پیش اومد! (برای حدود 40-50 دقیقه، پهنای باند مصرفی نصف شده بود که نتیجه گیری در موردش سخت نیست)
جالب اینجاست که هیچ کس هم باور نمیکنه وقتی میگیم مشکل از ایران هست و ما بی تقصیریم!
باید لینک این تاپیک رو بعنوان نمونه شیرین کاری مخابرات نگه دارم :d (البته اگه پاک نشه)

m_dg_farari
June 13th, 2012, 15:34

ما هم داریم از این دیتا سنتر منتقل میکنیم دلیلش هم افت کیفی محسوس این دیتا سنتر هست. پس اگر صحبتی میکنم دلیلی بر حمایت از این دیتا سنتر نیست! اما،
بنده هم یه نتیجه ی خیلی جالب گرفتم.
فقط باید از شما همه چیز خرید یا اینکه از دیتا سنترهایی که شما سرویس دارید بخریم! در غیر این صورت ضرر کردیم و دیتا سنترهایی که شما باهاشون کار نمیکنید ، دیتا سنتر نیستن. مسافرخونه هستن. مگه نه؟
مثلا دیتا سنتر FDC هلند که سرویس های با پورت 10 گیگابیت unmetered ارائه میکنه دیتا سنتری هست که خیلی خوب هست. آره!؟
بس کنید جناب مسعودی ... ;)
حد اقل جلوی کسی که از کار خود شما خبر داره بس کنید... ;) این بچه بازیا دورش گذشته :)

vps-baran.ir
June 13th, 2012, 17:24
عزیز اینجوری نگین حداقل پینگ به ایران عالی بود

یه زمانی بوووود !!!!

ولی الان نیست

به چند دلیل:

1- افت شدید پورت

2- پشتیبانی داغون ( هر تیکت رو 24 ساعت تا 1 هفته طول می کشه جواب بدن) (اگه دوست داشتن به اون تیکت جواب میدن . نخواستن کلوز می کنن تیکت رو)

3- اهمیت ندادن به مشتری

4- سخت افزار استفاده شده روی سرور ها (آشغال)

5- ... (دوستان ادامشو بگن)

یه زمانی من ازش راضی بودم ولی الان نیستم

و کاش که به حرف اقای مسعودی گوش می دادم و کلی از یوزر هامو از دست نمی دادم

به دیتاسنتر تیکت داده بودیم که اینویس رو حذف کنید (سرو رو تمدید نمی کنیم)

احمق ها ورداشتن همون شب سرور رو خاموش کردن 2 تا هارد 1 ترا رو فرمت کردن و همون لحظه دادن دست مشتری

اونم ورداشت روش os نصب کرد.

با چشام داشتم پاک شدن سرور رو میدیدم

به دیتاسنتر تیکت دادم چرا این کار رو کردید

بعد از 5 روز جواب دادن

که ما فکر کردیم شما گقتید سرو رو کنسل کنید و ما کنسل کردیم

و بابت این اتفاق معذرت می خوایم

و اطلاعات شما فرمت سخت افزاری شده و قابل بازگشت نیست و روش فایل رایت شده

و ما می تونیم هزینه این 5 روز باقی مونده رو بهتون برگردونیم

واقعا میشه گفت ...

serverstar.ir
June 13th, 2012, 17:32
یه زمانی بوووود !!!!

ولی الان نیست

به چند دلیل:

1- افت شدید پورت

2- پشتیبانی داغون ( هر تیکت رو 24 ساعت تا 1 هفته طول می کشه جواب بدن) (اگه دوست داشتن به اون تیکت جواب میدن . نخواستن کلوز می کنن تیکت رو)

3- اهمیت ندادن به مشتری

4- سخت افزار استفاده شده روی سرور ها (آشغال)

5- ... (دوستان ادامشو بگن)

یه زمانی من ازش راضی بودم ولی الان نیستم

و کاش که به حرف اقای مسعودی گوش می دادم و کلی از یوزر هامو از دست نمی دادم

به دیتاسنتر تیکت داده بودیم که اینویس رو حذف کنید (سرو رو تمدید نمی کنیم)

احمق ها ورداشتن همون شب سرور رو خاموش کردن 2 تا هارد 1 ترا رو فرمت کردن و همون لحظه دادن دست مشتری

اونم ورداشت روش os نصب کرد.

با چشام داشتم پاک شدن سرور رو میدیدم

به دیتاسنتر تیکت دادم چرا این کار رو کردید

بعد از 5 روز جواب دادن

که ما فکر کردیم شما گقتید سرو رو کنسل کنید و ما کنسل کردیم

و بابت این اتفاق معذرت می خوایم

و اطلاعات شما فرمت سخت افزاری شده و قابل بازگشت نیست و روش فایل رایت شده

و ما می تونیم هزینه این 5 روز باقی مونده رو بهتون برگردونیم

واقعا میشه گفت ...

کدوم دیتاسنتر اینکار رو کرده ؟

vps-baran.ir
June 13th, 2012, 17:35