PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ثبت دومبن

sh_edin
June 13th, 2012, 10:12
سلام من هاستینگ دارم ولی نمایندگی دومین ندارم چطوری میتونم برای مشتری هام دومین ثبت کنم که مشتری دومینش رو از پانل کاربری سایت من مدیریت کنه

Milad-H
June 13th, 2012, 10:27
سلام من هاستینگ دارم ولی نمایندگی دومین ندارم چطوری میتونم برای مشتری هام دومین ثبت کنم که مشتری دومینش رو از پانل کاربری سایت من مدیریت کنه

می توانید از خود رسیلر کلاب تهیه کنید و یا ساب رسیلر در دوستان انجمن

sh_edin
June 13th, 2012, 10:31
می توانید از خود رسیلر کلاب تهیه کنید و یا ساب رسیلر در دوستان انجمن
با تشکر از پاسخ شما-- میشه بیشتر یا ساده تر توضیح بدین چون من در زمینه دومین تخصص زیادی ندارم

Only4U
June 13th, 2012, 11:55
با تشکر از پاسخ شما-- میشه بیشتر یا ساده تر توضیح بدین چون من در زمینه دومین تخصص زیادی ندارم

یعنی این که مستقیم بری از سایت ریسلر کلاب(یکی از سایت ها و نمایندگان اصلی ثبت دامنه) بری نمایندگی بگیری ( حداقل باید 99 دلار حسابتا شارژ کنی و دامنه هم در این حالت 9.99 دلار برات در میاد)
یا اینکه بیای از طریق افرادی مثلا مثل من نمایندگی ثبت دامنه بگیری ازم و .. (مزیت هر وقت هر چقدر خواستی شارژ میکنی - نسبت به نماینده دامین ممکنه کمترین قیمت برات بیوفته دامنه دات کام 8.89)
نمایندگی که بگیری یه پنل بهت میدن که میتونی به سیستم هایی مثل whmcs هم وصلش کنی و به صورت خودکار دامین ثبت کنه و...
مشتری هم میتونه تو پنل شخصی خودش دامینش را بررسی کنه و..
سوال دیگه ای داشتید بپرسید و اینکه پنل نمایندگی هم خواستید میتونم با قیمت مناسب (دات کام 8.9 دلار) بهتون بدم !