PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت پر بازدید دانلود فیلم + معاوضه با کالا برابر قیمت

mohsen12
June 12th, 2012, 22:09
درود مدتی پیش این تاپیک زده شد اما به لطف Amir اقا که اگه اشتباه نکنم تازه شناختمشون "حاجی اروجلو "خودمون حذف شد ، مجدد کپی پیست از روی پرشین تولز می شود .

درود
مدتی پیش تاپیک برای فروش زده شد اما به دلیل به رغمی خودم برای فروش تاپیک بسته شد .
دوستانی که فقط خواستار خرید هستند درخواست بدن
برای دریافت دامنه پیغام خصوصی ارسال کنید،درخواست در تاپیک ممنوع است

میانگین بازدید روزانه 3 هزار آی پی در روز که البته با مدرک نشان میدیم که تا 11 هزار آی پی هم آمده بود که هم به دلیل نزدیک شدن خرداد ماه و هم کم آپدیت شدن سایت نزول داشته

رتبه الکسا در یک ماه بدون *****
http://up.vbiran.ir/images/ogb5ka5rnhdzv70re9g.png
* بعد از فرستادن آدرس خودتون هم می تونید تست کنید
** الکسا کاملا واقعی هست و می تونید در تاپیک قبلی رتبه الکسا با دامین قبلی که عکس گرفته شده است مشاهده کنید

با حرف لاتین "یک ابر واژه" رو بنویسید گوگل در لیست پیشنهاد سایت مارو پیشنهاد می کنه ( مجهمول گفتم تا آدرس لو نره )

دامنه کاملا مرتبط با موضوع که هرکاربری رو مشتاق به دیدن سایت می کنه

قالب نیمه اختصاصی

درآمد : 100 & 200 با مدرک
* روی تبلیغ اصلا کار نشده چون نیازی به پول نداشتم .

خرج:

اصلا خرج نداره .

1 سرور = 200 گیگ هارد + رم 2 گیگ ویستا هاست ( نزدیک به 8 الی 9 ماه همکاری )
1 سرور = 100 گیگ هارد + رم 1 گیگ از بچه های اینجا

فقط اینجا شما 3 ماه 30 تومان پول هزینه هاست میدید .

قیمت = 900 تومان به شرط رزو 2 ماه پاپ آپ

باز هم تاکید می کنم فقط خریدار

ممنونم از همکاریتون .

...................

آپدیت
1- با دامین 13 که نزدیک به 2 ماه قیل ***** شده هنوز رتبه 160 هزار جهانیم
ضمن اینکه با همین دامنه با ابر واژه دانلود فیلم در صفحه دومیم .

2- دوستان به دلیل اینکه وقت خیلی کمی واسم می مونه با هر کالایی برابر قیمت معاوضه می شود

3- تکته قابل توجه اینکه با ابر واژه " دانلود فیلم " سایت رو سرچ کنید به دلیل نام دامین مرنبط گوگل سایت رو به صورت بولد شده نمایش میده ..

4- رتبه اکسا در کمتر از 1 هفته از آغاز دامین جدید به 15 هزار ايران رسيده است
همانطور که عرض کردم معمولا در تنها در طول يک ماه به رتبه هزار ايران مي رسيم و اگر قالب و ساير بخش ها رو تغيير نديد تضمين مي کنيم

نکته اي که يادم رفت با اينکه اصلا رو انجمن کار نشده بيش از 6 هزار 500 کاربر ثبت نام شده ( به دليل اينکه موقه ثبت نام از سوال امنيتي استفاده مي کنيم حتي يک کاربر هم ربات بود پول مورد نظر برگشت داده خواهد شد ) و 30000 پست .

5- رتبه اکسا موقع ارسال این تاپیک به 10 هزار کاهش یافت .

فروش فروش سایت پر بازدید دانلود فیلم - صفحه 4 (http://forum.persiantools.com/t266011-page4.html)

mohsen12
June 16th, 2012, 18:56
رتبه اکسا 8 هزار ایران
* سایت توسط متخصصان بهیته شده و همینطور که مشاهده می کنید در کمتر از دو هفته از آغاز دامین جدید رتبه 8 هزار کسب کرده و مطالب ها چند ثانیه بعد از ارسال در گوگل قرار می گیرند .

نکته قابل ذکر که گویا برای دوستان سود تفاهمی پیش آمده و قبلا در تاپیک عرض کردم هزینه سرورها رو شرکت مربوطه به عنوان اسپانسر پرداخت می کند و نزدیک به یک سال با سایت همکاری دارد .

babelirani
June 16th, 2012, 19:07
با سلام اگه امکانش هست ادرس سایت رو پ.خ کنید

mohsen12
June 18th, 2012, 16:47
رتبه الکسا 5 هزار ایران
دقت بفرمایید در کمتر از دو هفته به این رتبه دست یافته است .
دوستانی که آدرس دارند می تونند تمامی پست های سایت را در گوگل سرچ کنند و در صفحه اول و اولین پیشنهاد دست خواهند یافت .

MihanTech
June 18th, 2012, 18:58
لطفا آدرس

armin007
June 18th, 2012, 22:33
همين پست رو تو شاپ كيپر هم گذاشته بوديد؟

ادرس ؟

mohsen12
June 18th, 2012, 23:34
همين پست رو تو شاپ كيپر هم گذاشته بوديد؟

ادرس ؟
بله .

پ.خ شد .

kianesfahan
June 18th, 2012, 23:42
با سلام .

ادرس لطفا .

abod_black
June 19th, 2012, 00:54
آدرس رو لطف کنید.