PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا هکر میتونه مشخصات سرور من رو به نفع خودش عوض کنه؟

bartholomew
June 12th, 2012, 19:11
سلام دوستان و بزرگواران خسته نباشید
من یه مشکلی با سرورم دارم اونم اینه که هر بار میخوام لاگین شم بیخیلا میشم چون فکر میکنم ممکنه پسوردم لو بره...
هر چند که سایتم رو کدگذاری کردم و خیلی نگران کدهام نیستم ولی فکر میکنم اگر پسوردم لو بره به راحتی هاست و دامین از دست میره... الان تنها چیزی که من دارم یه ایمیل هست که اگر پسورد سایتم عوض بشه به ایمیل فرستاده میشه... سوالم اینه که هکر میتونه ایمیل من رو عوض کنه و ایمیل خودش رو جایگزین کنه؟

serverstar.ir
June 12th, 2012, 19:17
سلام دوستان و بزرگواران خسته نباشید
من یه مشکلی با سرورم دارم اونم اینه که هر بار میخوام لاگین شم بیخیلا میشم چون فکر میکنم ممکنه پسوردم لو بره...
هر چند که سایتم رو کدگذاری کردم و خیلی نگران کدهام نیستم ولی فکر میکنم اگر پسوردم لو بره به راحتی هاست و دامین از دست میره... الان تنها چیزی که من دارم یه ایمیل هست که اگر پسورد سایتم عوض بشه به ایمیل فرستاده میشه... سوالم اینه که هکر میتونه ایمیل من رو عوض کنه و ایمیل خودش رو جایگزین کنه؟

من فکر میکنم شما خیلی خیلی حساسیت نشون میدی در حد توهم :::دی مگه چه سایتی دارید ؟؟ و از طرفی هردفعه هک بشید میتونید سایتتون رو پس بگیرید

bartholomew
June 13th, 2012, 00:30
خیلی ممنون از پاسختون
خب چطور میتونم پس بگیرم وقتی تمام مشخصات عوض میشه :دی ؟

RozMovie
June 13th, 2012, 00:45
خیلی ممنون از پاسختون
خب چطور میتونم پس بگیرم وقتی تمام مشخصات عوض میشه :دی ؟

دوست عزیز یعنی ایمیل ورود به سایتی که هاست گرفتید + ایمیلی که واسه خرید دامین گرفتید + یوزر و پسورد هاست همه اینا بخواد یدفه از بین بره خیلی عجیب غریبه ولی بر فرض محال ( فکر نکنم چندان سایت بزرگی داشته باشید که هکری بیاد اینفد وقت بزاره ) میتونید دامین رو به اسم خودتون ثبت کنید .ir باشه بهتره و هر روز از سایتتون بک آپ بگیرید اگه دامین رو هک کردن و پلن رو بردن بتونید با دادن مدارکی چون شناسنامه و کارت ملی دامین رو پس بگیرید بعدشم با بک آپ ککه میگیرد خودتون سایتو دوباره فعال کنید

ولی اگه اینقد شکاک هستید پیشنهاد میکنم سایت داری نکنید

bartholomew
June 13th, 2012, 01:04
مگه بک آپ از فایل ها و دیتابیس رو خود سرویس دهنده نمیگیره؟ خودش که تو تعرفه گفته هفته ای یک بار، یا دو هفته ای یک بار (البته من برای بک آپ گیری درخواست ندادم نمیدونم لازمه درخواست بدم یا نه)
اره اون احتمال که بسیار پایینه ولی در بعضی مواقع لو رفتن هر یک کافیه تا کلی تو دردسر بیوفتید خب از دست رفتن پروژه ای که براش زحمت میکشید خیلی راحت نیست در واقع یکی از گام ها برای راه اندازی وبسایت دونستن همین چیزها به علاوه چیزهای دیگست دیگه... تصور کنید من پای یک پروژه کلی زحمت میکشم بعدش تا میگیره چند تا آدم باسواد تر از خودم ازش کپی میگرند یا کارهای دیگه :دی انجام میدن، بععله اون وقت باید کلی دنبال کنی موضوع رو بلکه همه چیز به اول برگرده

reeza
June 13th, 2012, 01:40
هر روز بک آپ بگیرید هکر مدیر سرور که نیست به همه چی دست پیدا کنه به یه بخشی دست میندازه اما نه تا اونجایی که همه چیز رو مال خودش کنه .

Only4U
June 13th, 2012, 02:04
محتوا سایتت چیه ؟ فکر میکنی چه هکر هایی بیان هکت کنن ؟ اون حرفه ای ها معمولا گروهی کار میکنن و اهداف خیلی بزرگی دارن و باور کن وقتشون را به خاطر چیزای جزئی هدر نمیدن !
ولی اخرش دیگه انقدر نترس که لاگین هم نکنی !
استفاده ات را بکن امنیت هم بسنج ولی نه در اون حد دیگه ...:دی
نیاز به توضیح دیگه ای نمیبینم فک کنم پستم اسپم شد!
موفق باشید.

bartholomew
June 13th, 2012, 02:10
محتوا سایتت چیه ؟ فکر میکنی چه هکر هایی بیان هکت کنن ؟ اون حرفه ای ها معمولا گروهی کار میکنن و اهداف خیلی بزرگی دارن و باور کن وقتشون را به خاطر چیزای جزئی هدر نمیدن !
ولی اخرش دیگه انقدر نترس که لاگین هم نکنی !
استفاده ات را بکن امنیت هم بسنج ولی نه در اون حد دیگه ...:دی
نیاز به توضیح دیگه ای نمیبینم فک کنم پستم اسپم شد!
موفق باشید.
نه بااا دمتم گرم!!
مینی بلاگه :دی
ممنون

vp_server
July 3rd, 2012, 17:33
اگه محتویات مهمه بک اپ روزانه بگیرید

farzin11
July 4th, 2012, 01:12
دوست عزیز فکر کنم شما وسواس شک و تردید دارید البته خیلی ها اینطوری هستند
ولی زمونه طوری شده که نمی شه به چشم خودت هم اعتماد کنی همیشه باید اینده نگری کرد
امید وارم که بتونی راه حل مناسبی برای این مشکل دست پیدا کنی
و کمتر شک کنی

danitfk
July 4th, 2012, 01:22
مگه فیلم هندیه !؟ :d
برای حفاظت از ایمیلتون سعی کنید از یاهو استفاده نکنید .. بیشتر Get free Email accounts: Web based and secure Email - mail.com (http://mail.com) پیشنهاد میشه ؛
سعی کنید همه ء ایمیل ها ( هاست ، دامنه ، ادمین سایت و... ) یکسان نباشند ؛
همچنین پسورد ها یکسان نباشند و...