PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل تعویض شدن آیپی در پایپال و لیمیت نشدن اکانت پایپال

aph
June 12th, 2012, 08:54
سلام

دوستان 1 2 ماه بود که دغدغه عوض شدن آیپی پایپال و لیمیت شدن اکانت رو داشتم.

تجربه در مورد تعویض آیپی بدست آوردم گفتم اینجا بنویسم تا دیگران هم اگه این دغدغه رو دارند استفاده کنند..

دوستانی که می خواهند با آیپی جدید به اکانت پایپال وصل شوند. قبل از وصل شدن مستقیم به اکانتشون با آیپی جدید یک invoice پرداخت کنند. پرداخت 1 - 2 دلاری هم باشد کافی هست.

بعد از اون 24 ساعت صبر کنند و سند مانی نداشته باشند. بعد از 24 ساعت می توانند مستقیم به اکانت پایپال بدون مشکل وصل شوند بدون اینکه اکانتشان به دلیل عوض شدن آیپی لیمیت شود.

امیدوارم مفید باشد.

با تشکر.

mohsen1
June 12th, 2012, 14:10
مطمئنید ربطی به اینویس داره؟
چون بارها شده من اینویس رو با آی پی ایران ایجاد کردم و بعد با اکانت پی پال پرداخت کردم!

فکر کنم برای تغییر آی پی بهتر باشه مثلا چهار پنج روز به اکانت با آی پی قدیم اصلا لاگین نکنید و بعد از این چهار پنج روز با آی پی جدید لاگین کنید.

aph
June 13th, 2012, 07:17
سلام

invoice برا یک شرکت دیگر را پرداخت کنید.

مثلا یک هاست 2 - 3 دلاری از یک شرکت خریداری کنید و با آیپی جدید قبل از اینکه مستقیم وارد پایپال شوید invoice را پرداخت کنید.

با آیپی قبلی اصلا دیگر وارد اکانت نشید. 24 ساعت صبر کنید و با آِپی جدید وصل شید.

با تشکر.

nightman
June 13th, 2012, 07:44
سلام

دوستان 1 2 ماه بود که دغدغه عوض شدن آیپی پایپال و لیمیت شدن اکانت رو داشتم.

تجربه در مورد تعویض آیپی بدست آوردم گفتم اینجا بنویسم تا دیگران هم اگه این دغدغه رو دارند استفاده کنند..

دوستانی که می خواهند با آیپی جدید به اکانت پایپال وصل شوند. قبل از وصل شدن مستقیم به اکانتشون با آیپی جدید یک invoice پرداخت کنند. پرداخت 1 - 2 دلاری هم باشد کافی هست.

بعد از اون 24 ساعت صبر کنند و سند مانی نداشته باشند. بعد از 24 ساعت می توانند مستقیم به اکانت پایپال بدون مشکل وصل شوند بدون اینکه اکانتشان به دلیل عوض شدن آیپی لیمیت شود.

امیدوارم مفید باشد.

با تشکر.

:)) پی پل هیچ کاری با تعویض نداره کار شما هم هیچ سودی نداره تا وقتی ریگی به کفشتون نباشه ی روز از امریکا وصل شی ی روز از افغانستان هیچ کاری نداره چند تا سوال میپرسه و تموم
ولی اکانت الکی ها که بعضی تو این انجمن میفروشن بله تعویض هم نکنید ای پی رو مشکل پیدا میکنن

aph
June 13th, 2012, 07:46
:)) پی پل هیچ کاری با تعویض نداره کار شما هم هیچ سودی نداره تا وقتی ریگی به کفشتون نباشه ی روز از امریکا وصل شی ی روز از افغانستان هیچ کاری نداره چند تا سوال میپرسه و تموم
ولی اکانت الکی ها که بعضی تو این انجمن میفروشن بله تعویض هم نکنید ای پی رو مشکل پیدا میکنن

ببخشید فکر کنم تا به حال از پایپال استفاده نکردید.

اگر استفاده کردید همین الان با آِپی دیگر وصل شید تا 2 ساعت بعد لیمیت شه اکانتتون و کپی پاپسورت و فیش برای باز کردن از شما بخواد:68:

mehrdad1991h
June 13th, 2012, 08:06
ببخشید فکر کنم تا به حال از پایپال استفاده نکردید.

اگر استفاده کردید همین الان با آِپی دیگر وصل شید تا 2 ساعت بعد لیمیت شه اکانتتون و کپی پاپسورت و فیش برای باز کردن از شما بخواد:68:

دوست عزیز اون دوستمون درست میگه پی پال با تعویض ای پی مشکل نداره !
اینی که بهتون گفتم برا اینه که اگه هم احتمال گیر دادن به ای پی بود با این روش دیگه گیری نخواهد بود
و البته اون قضیه 24 ساعت سند مانی نداشته باشید چیه ؟ کی گفت اینا ؟
بعد از پرداخت اینویس همون موقع هم بری تو اکانت مشکل نداره ولی این مسائل همش به خاطر کم کردن احتمال لیمیت شدن هستش
وگرنه تا الان خود من از چندین ای پی بدون پرداخت یا اینویس وارد حسابم شده ام مشکل هم نداشته بعد از 2 سال هنوز لیمیت نشده !!! این در صورتیه که لیمیت هم بشه میتونم پاسخ گو باشم
ولی این را گفتم که ثابت کنم دقیقا فقط و فقط به تغییر ای پی کار ندارن ولی احتمال این که در فرد استفاده کننده شک کنن هست که با روش فوق این احتمال کمتر میشه (بر طرف نمیشه!)

aph
June 13th, 2012, 08:08
دوست عزیز اون دوستمون درست میگه پی پال با تعویض ای پی مشکل نداره !
اینی که بهتون گفتم برا اینه که اگه هم احتمال گیر دادن به ای پی بود با این روش دیگه گیری نخواهد بود
و البته اون قضیه 24 ساعت سند مانی نداشته باشید چیه ؟ کی گفت اینا ؟
بعد از پرداخت اینویس همون موقع هم بری تو اکانت مشکل نداره ولی این مسائل همش به خاطر کم کردن احتمال لیمیت شدن هستش
وگرنه تا الان خود من از چندین ای پی بدون پرداخت یا اینویس وارد حسابم شده ام مشکل هم نداشته بعد از 2 سال هنوز لیمیت نشده !!! این در صورتیه که لیمیت هم بشه میتونم پاسخ گو باشم
ولی این را گفتم که ثابت کنم دقیقا فقط و فقط به تغییر ای پی کار ندارن ولی احتمال این که در فرد استفاده کننده شک کنن هست که با روش فوق این احتمال کمتر میشه (بر طرف نمیشه!)

سلام

من تا به حال 2 اکانتم به خاطر تویض آیپی و سند مانی بلافاصله تعویض آیپی لیمیت شده.

ولی با این کاری که گفتم تا بحال اکانتم لیمیت نشده است. 3 بار هم آیپی عوض کردم.

با تشکر.

mehrdad1991h
June 13th, 2012, 08:35
سلام

من تا به حال 2 اکانتم به خاطر تویض آیپی و سند مانی بلافاصله تعویض آیپی لیمیت شده.

ولی با این کاری که گفتم تا بحال اکانتم لیمیت نشده است. 3 بار هم آیپی عوض کردم.

با تشکر.

بابا این روش را که خوب خودم بهت گفتم (نشناختی منا؟)
نقضش نکردم ولی الان هم دارم میگم به عنوان یه روش همیشگی و فقط جهت تعویض ای پی بهش نگاه نکنید !
و اینم دارم میگم پی پال با تعویض ای پی مشکل نداره ولی در هر صورت با این روش شکش کمتر میشه !!! یعنی احتمال لیمیت کردن 0 نمیشه ولی با این روش خیلی میاد پایین احتمال لیمیت شدن به خاطر تعویض ای پی !

aph
June 13th, 2012, 08:49
بابا این روش را که خوب خودم بهت گفتم (نشناختی منا؟)
نقضش نکردم ولی الان هم دارم میگم به عنوان یه روش همیشگی و فقط جهت تعویض ای پی بهش نگاه نکنید !
و اینم دارم میگم پی پال با تعویض ای پی مشکل نداره ولی در هر صورت با این روش شکش کمتر میشه !!! یعنی احتمال لیمیت کردن 0 نمیشه ولی با این روش خیلی میاد پایین احتمال لیمیت شدن به خاطر تعویض ای پی !

بله شناختم.

منم بعد اینکه شما اکانت رو دادید چند بار با تعوضی آیپی امتحان کردم مشکلی پیش نیومد گفتم اینجا هم بگم.

اگه بادتون باشه گفته بودم به شما که چند اکانت ثبلی من به خاطر تعویض آیپی لیمیت شده بودند که با این کار تا بحال مشکلی پیش نیومده