PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی هاست نامحدود

foad_75
June 11th, 2012, 15:07
سلام دوستان

یه نمایندگی هاست نامحدود میخواستم ...

پهنا هم نامحدود و امکانات هم باشه

whm/cpanel باشه بهتره

درضمن دوستان لطفا اعلام کنید که قوانین استفاده چیه ؟ ( یعنی مثلا فقط برای میزبانیه یا مثلا میشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد و یا مناسب برای سایت های پربازدید و ... )

خواهشا قیمتتون هم خوب بدید یعنی درحد آفر

(درضمن من میدونم هارد نامحدود ندارم خواهش میکنم اسپم ندید)

:53: پیشاپیش ممنون :53:

CityKala.net
June 11th, 2012, 15:18
فقط میزبانی
تحویل بلافاصله بعد از پرداخت
سبد خرید - Pasargad Information Technology (PasargadIT.Co) (http://clients.pasargadit.co/cart.php?a=add&pid=8)

m-mehdipoor
June 11th, 2012, 15:20
سلام
معمولا کسانی که می خوان کار رو شروع کنند، سعی می کنند از قیمت پایین شروع کنند واسه همین سعی می کنن کمترین حجم ممکن رو بگیرن تا براشون ارزون بیوفته و وقتی مشتری زیاد شد زیاد کنند، مگر اینکه :
1 - هدف خاصی داشته باشن
2 - قبلا ریسلر داشته باشن و بخوان انتقال بدن
به عنوان سرویس دهنده قبل از دادن آفر می خوام بدونم شما هدفتون چیه !
خصوصا اگه مورد اول است کارتون !
می خواید ریسلر نامحدود و ارزون بگیرید و بعد 10 گیگ رو بدید ماهی 1000 تومن و سرور بترکونید و برنامه های اینچنینی؟
امیدوارم صحبتم رو اسپم ندونید و درک کنید نیازی به اسپم ندارم
سرویس دهنده با توجه به اشتراکی بودن منابع باید اینها رو بدونه و به شما پیشنهاد بده.

foad_75
June 11th, 2012, 15:27
سلام
معمولا کسانی که می خوان کار رو شروع کنند، سعی می کنند از قیمت پایین شروع کنند واسه همین سعی می کنن کمترین حجم ممکن رو بگیرن تا براشون ارزون بیوفته و وقتی مشتری زیاد شد زیاد کنند، مگر اینکه :
1 - هدف خاصی داشته باشن
2 - قبلا ریسلر داشته باشن و بخوان انتقال بدن
به عنوان سرویس دهنده قبل از دادن آفر می خوام بدونم شما هدفتون چیه !
خصوصا اگه مورد اول است کارتون !
می خواید ریسلر نامحدود و ارزون بگیرید و بعد 10 گیگ رو بدید ماهی 1000 تومن و سرور بترکونید و برنامه های اینچنینی؟
امیدوارم صحبتم رو اسپم ندونید و درک کنید نیازی به اسپم ندارم
سرویس دهنده با توجه به اشتراکی بودن منابع باید اینها رو بدونه و به شما پیشنهاد بده.

دوست عزیز

من تابحال از 4-5 نفر نمایندگی داشتم ( نامحدود )

از ایرانی سرور بگیر تا هاست آریا و ...

متاسفانه من نمیدونم شاید ممکنه فقط کلا 10 گیگ هم مشتری هام پر نکنن ( البته مشتری ندارم )

من نمایندگی رو میگیرم و فقط هم سایت های خودم روش میمونه چون جرعت نمیکنم بفروشم تا 2-3 ماه سایت های خودم روش بمونه اگه کیفیت خوب بود که ماشالا تابحال 1-2 ماه بیشتر نشده که کیفیت اومده پایین و ... ( که خوشحال شدم که وسواسم نذاشت بفروشم )

تصمیم خاصی ندارم بیشتر برای سایت خودم میخوام و اگه کیفیت خوب باشه بفروشم نه اونطوری هم که شما گفتید که ماهی ...

درضمن اینم بگم که من از بعضیا میگن چون به فکر قیمتی اینطوری شده و ... چون من حتی از ایرانی سرور هم گرفتم و اون دفعه به قید قیمت نبودم ولی بازم !!!

it-net
June 11th, 2012, 15:32
با سلام
طبق درخواست شما آفرهای ما که در یاهو اعلام کردین اینجا بدیم:

40GB Disk Space
Monthly Bandwidth unlimited
WHM Reseller Panel
Account Creation = Unlimited
Subdomains/Parked Domains = Unlimited
Email Accounts / Mailing Lists = Unlimited
FTP Accounts = Unlimited

month= 25t
FTP Accounts = Unlimited

month = 35t

شرکت وب گستران پیشرو (http://client.it-net.ir/cart.php?gid=3)

foad_75
June 11th, 2012, 15:36
با سلام
طبق درخواست شما آفرهای ما که در یاهو اعلام کردین اینجا بدیم:

40GB Disk Space
Monthly Bandwidth unlimited
WHM Reseller Panel
FTP Accounts = Unlimited

month= 25t
FTP Accounts = Unlimited

month = 35t

شرکت وب گستران پیشرو (http://client.it-net.ir/cart.php?gid=3)

فکر کردم نامحدوده !!!

ببخشید امکان فعالسازی اورسل وجود داره ؟

بکاپ ها به چه صورته ؟

درضمن قوانین استفاده یادتون رفت ...

m-mehdipoor
June 11th, 2012, 15:39
دوست عزیز

من تابحال از 4-5 نفر نمایندگی داشتم ( نامحدود )

از ایرانی سرور بگیر تا هاست آریا و ...

متاسفانه من نمیدونم شاید ممکنه فقط کلا 10 گیگ هم مشتری هام پر نکنن ( البته مشتری ندارم )

من نمایندگی رو میگیرم و فقط هم سایت های خودم روش میمونه چون جرعت نمیکنم بفروشم تا 2-3 ماه سایت های خودم روش بمونه اگه کیفیت خوب بود که ماشالا تابحال 1-2 ماه بیشتر نشده که کیفیت اومده پایین و ... ( که خوشحال شدم که وسواسم نذاشت بفروشم )

تصمیم خاصی ندارم بیشتر برای سایت خودم میخوام و اگه کیفیت خوب باشه بفروشم نه اونطوری هم که شما گفتید که ماهی ...

درضمن اینم بگم که من از بعضیا میگن چون به فکر قیمتی اینطوری شده و ... چون من حتی از ایرانی سرور هم گرفتم و اون دفعه به قید قیمت نبودم ولی بازم !!!

در حال حاضر سرور سی پنلمون در حدی نیست که بتونم نماینده اضافه کنم ( نمی خوام آورسل کنم ).
در حال حاضر اگه بخواید می تونم روی سروی که روش دایرکت ادمین نصب است خدمت شما سرویس ارائه بدم
به امید خدا تا حدود 20 روز دیگر ، سرور سی پنل دیگری هم اضافه می کنیم و می تونیم به اون انتقال بدیم و یا روی دایرکت ادمین ادامه بدید.
در حال حاضر کار ما به این شکل است که روی دایرکت ادمین با آپاچی کار می کنیم و روی سی پنل با لایت اسپید، بنابراین سروری که با سی پنل بارگزاری خواهد شد هم با لایت اسپید خواهد بود
قیمت ماهانه 49,900
فقط میزبانی سایت.
منظورتون از سایت پر بازدید رو دقیق نگفتید ، ولی اگه منظورتون سایت های + 15 هزار واقعی ، مثل سایت های فیلم و.... خصوصا با سیستم مدیریت محتوی وردپرس ، نمی تونید روی سرور میزبانی کنید.

Hostine
June 11th, 2012, 15:39
با سلام

هــاسـتینه | میزبانی وب | ثبت دامنه | نمایندگی هاست | سرورمجازی | تبلیغات گوگل | هاست | هاست وارز | (http://www.hostine.co)

در خدمت شماست

foad_75
June 11th, 2012, 15:49
ممنون از پاسختون.
در حال حاضر سرور سی پنلمون در حدی نیست که بتونم نماینده اضافه کنم ( نمی خوام آورسل کنم ).
در حال حاضر اگه بخواید می تونم روی سروی که روش دایرکت ادمین نصب است خدمت شما سرویس ارائه بدم
به امید خدا تا حدود 20 روز دیگر ، سرور سی پنل دیگری هم اضافه می کنیم و می تونیم به اون انتقال بدیم و یا روی دایرکت ادمین ادامه بدید.
در حال حاضر کار ما به این شکل است که روی دایرکت ادمین با آپاچی کار می کنیم و روی سی پنل با لایت اسپید، بنابراین سروری که با سی پنل بارگزاری خواهد شد هم با لایت اسپید خواهد بود
قیمت ماهانه 49,900
فقط میزبانی سایت.
منظورتون از سایت پر بازدید رو دقیق نگفتید ، ولی اگه منظورتون سایت های + 15 هزار واقعی ، مثل سایت های فیلم و.... خصوصا با سیستم مدیریت محتوی وردپرس ، نمی تونید روی سرور میزبانی کنید.

الان این نامحدوده ؟

راستی میشه بگید بکاپ به چه صورته و چند نفر رو همزمان میتونه آنلاین نگه داره ؟

RoobinaServer
June 11th, 2012, 15:49
سلام حداکثر قیمت را که میخواید بدید و توانایی دارید بگید - شاید توانستیم در اختیارتان قرار بدیم - (تاپیک فروش خود هاست نامحدود نداریم تمام هاست ها و نمایندگی های ما محدود است باید به صورت کاستوم به هتون نامحدود بدیم)

foad_75
June 11th, 2012, 15:54
سلام حداکثر قیمت را که میخواید بدید و توانایی دارید بگید - شاید توانستیم در اختیارتان قرار بدیم - (تاپیک فروش خود هاست نامحدود نداریم تمام هاست ها و نمایندگی های ما محدود است باید به صورت کاستوم به هتون نامحدود بدیم)

معمولش 20 تا 30 هستش دیگه منم همینقدر ...

m-mehdipoor
June 11th, 2012, 15:56
الان این نامحدوده ؟

راستی میشه بگید بکاپ به چه صورته و چند نفر رو همزمان میتونه آنلاین نگه داره ؟

در مورد تعداد آنلاین محدودیتی نیست مگر و معیار فشار ، افراد آنلاین نیستن ، فشار اون اسکریپت است
بنده سایت دارم میزبانی می کنم با افراد آنلاین واقعا بالا و مشکلی نیست، سایتی هم بوده که یک صدم اون آنلاین ندارن، ولی واقعا روی سرور اشتراکی قابل به میزبانی نبودن و جوابشون کردیم ( یک خط کد پی اچ پی می تونه عظیم ترین سرور ها رو از پا بندازه )
بک آپ به صورت روزانه انجام می شه

RoobinaServer
June 11th, 2012, 15:58
معمولش 20 تا 30 هستش دیگه منم همینقدر ...

پیغام خصوصی داده شد.

foad_75
June 11th, 2012, 15:59
در مورد تعداد آنلاین محدودیتی نیست مگر و معیار فشار ، افراد آنلاین نیستن ، فشار اون اسکریپت است
بنده سایت دارم میزبانی می کنم با افراد آنلاین واقعا بالا و مشکلی نیست، سایتی هم بوده که یک صدم اون آنلاین ندارن، ولی واقعا روی سرور اشتراکی قابل به میزبانی نبودن و جوابشون کردیم ( یک خط کد پی اچ پی می تونه عظیم ترین سرور ها رو از پا بندازه )
بک آپ به صورت روزانه انجام می شه

نگفتید نامحدود بود ؟
یا
حجمی ؟

هاست 97
June 11th, 2012, 16:23
سرویس(توضیحات پایین صفحه را مطلعه بفرمایید):
هاست 97 - نمایندگی نامحدود لینوکس (http://www.host97.net/unlimitedreseller.html)

برخی قوانین مصرف:
محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و ... - مرکز آموزش - هاست 97 (http://www.host97.net/clients/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=45)

it-net
June 11th, 2012, 17:35
آور سل خیر ارائه نمیدیم.
اسپم - هک - دانلود از تورنت - سایت مستهجن رویه ممنوع می باشد.چ

بک آپ ها روزانه هست و تاریخ گذازی میشه تا مدت یک ماه نگهداری می کنیم.

tizparvaz
June 11th, 2012, 18:37
نمایندگی فول نامحدود -
disk space : unlimited
Total Acoount : unlimite
Bandwidth : unlimite
Max FTP Accounts: Unlimited
Max Email Accounts : Unlimited
Max Email Lists : Unlimited
Max Databases : Unlimited
Max Sub Domains : Unlimited
Max Parked Domains : Unlimited
Max Addon Domains : Unlimited
--------------------------------------------------
در صورت دریافت نمایندگی هاست از ما پنل نمایندگی فروش دامین به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت همچنین نصب و کانفیگ سیستم فروش به صورت رایگان انجام خواهد شد
==========
توضیح : شاید افراد وارد از خودشون بپرسن مگه هارد نامحدود وجود داره ؟؟ این یک دروغه !!
باید بگم خیر زود قضاوت نکنید هارد نامحدود وجود نداره اما در صورت دریافت این نمایندگی با خیال آسوده بدون دغدغه هاست بفروشید و نگران پر شدن حجم نباشید شما میتوانید تا مقدار کل فضای هارد سرور ما هم هاست بفروشید قوانین کلی در قوانین سرویس دهی موجود است .
-------------------------
لطفا آدم خرابکنایی که میخوان بگن شما سایتت رو سرور وب پویان اسپم نکنن ما قبلا ریسلر وب پویان داشتیم چون یک سالست و هنوز 8 ماهش مونده سایت خودمونو مشتریای قبلی هنوز رو سرور آقای یعقوبیه
با تشکر

m-mehdipoor
June 11th, 2012, 18:42
نگفتید نامحدود بود ؟
یا
حجمی ؟

نامحدود

om!d-D
June 11th, 2012, 23:34
با شرایط عامه: ممنوعیت دانلود سنتر و آپلود سنتر . لیچ و تورنت
تنها به عنوان یک پیشنهاد خوب برای شما .... همه چیز نامحدود به همره سیپنل + لایت اسپید + پورت هزار : ماهانه 20 هزار تومان

از طریق پ.خ درارتباط باشید (این تاپیک توسط ما دیده نمیشه)