PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی انتخاب یک مجازی ساز

MostafaBestMan
June 11th, 2012, 14:45
با سلام
دوستان در صورت امکان از بین چند مجازی ساز رایج پیشنهاد خودتون رو درباره اینتخاب یک مجازی ساز خوب (در صورت امکان با ذکر دلیل) بگین
شرایط مجازی ساز حفظ کیفیت وی پی اس ها هست.
وی ام وار که منابع رو به صورت اشتراکی تقسیم میکنه جالب به نظر نمیرسه و نمیشه انتظار کیفیت بالا را ازش داشت
نظرتون در باره مجازی ساز xenserver چیه؟
مجازی ساز دیگری که کیفت رو حفظ کنه مد نظر دارید؟
هدف بنده نصب مجازی ساز بر روی سرور ex4s هست که 32 گیگ رم و سی پی یو i7 2600 (3.4 GHz داره
میانگین وی پی اس که لازم دارم روی این سرور راه اندازی بشه تقریبأ 25 عدد است
لطفأ نظرات خودتون رو بیان کنید
با تشکر

nars_Vps
June 11th, 2012, 14:49
با سلام نظر بنده وی ام ور هست شما گفتین نباشه.مجازی ساز دیگه کار نکردم .

به شخصا ولی این سرور با این مشخصلا راحت جواب میده 25 عدد وی پی اس رو سرور.:106:

nars_Vps
June 11th, 2012, 14:52
با سلام
دوستان در صورت امکان از بین چند مجازی ساز رایج پیشنهاد خودتون رو درباره اینتخاب یک مجازی ساز خوب (در صورت امکان با ذکر دلیل) بگین
شرایط مجازی ساز حفظ کیفیت وی پی اس ها هست.
وی ام وار که منابع رو به صورت اشتراکی تقسیم میکنه جالب به نظر نمیرسه و نمیشه انتظار کیفیت بالا را ازش داشت
نظرتون در باره مجازی ساز xenserver چیه؟
مجازی ساز دیگری که کیفت رو حفظ کنه مد نظر دارید؟
هدف بنده نصب مجازی ساز بر روی سرور ex4s هست که 32 گیگ رم و سی پی یو i7 2600 (3.4 GHz داره
میانگین وی پی اس که لازم دارم روی این سرور راه اندازی بشه تقریبأ 25 عدد است
لطفأ نظرات خودتون رو بیان کنید
با تشکر

MostafaBestMan
June 11th, 2012, 14:53

اینکه جواب میده درسته میتونه تا بالای 30 عدد وی پی اس هم جواب بده
اما هدف من حفظ کیفیت هست و ترجیحأ منابع اختصاصی که در وی ام وار این چنین نیست و منابع اشتراکی هست

---
June 11th, 2012, 14:54
در حال حاضر میشه گفت از بهترین سلوشن های مجازی سازی وی ام ویر هست اما شما بهتره مطالعه ای هم روی هایپر وی مایکروسافت داشته باشید
هایپر وی منابع رو کاملا اختصاصی میده به صورتی که در صورتی که شما رم 512 برای یکی از سروراتون در نظر بگیرید زمانی که سرور مجازی رو روشن میکنید این مقدار رم از سیستم کم میشه و همچنین هارد در صورتی که داینامیک نزارید .
میتونید با دادن فایل ایزو هر سیستم عاملی رو نصب کنید محیطش هم تقریبا شبیه به وی ام ویر هست و منتها به صورت یه نرم افزار مثل مایکروسافت ورد توی ویندوز سرور اجرا میشه
مجازی ساز های خوب دیگه هم هستن مثل زن سرور و یا کی وی ام که کمی کار باهاشون براتون سخت میشه

nars_Vps
June 11th, 2012, 14:54
اینکه جواب میده درسته میتونه تا بالای 30 عدد وی پی اس هم جواب بده
اما هدف من حفظ کیفیت هست و ترجیحأ منابع اختصاصی که در وی ام وار این چنین نیست و منابع اشتراکی هست

پس دوستان با تجربه جواب بدن بهتره.موفق باشید.