PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه پکیج اموزش امنیت و مدیریت سرور

imantx
June 11th, 2012, 01:09
سرانجام مجموعه آموزشی جدید گروه امنیتی آژاکس با نام پکیج آموزش کانفیگ و امنیت سرور آماده و برای سفارش آنلاین علاقه مندان در سایت قرار گرفت. این محصول برای اولین بار توسط گروه امنیتی آژاکس و شرکت امنیتی پارس به صورت کاملا مالتی مدیا عرضه شده است .

http://pars-security.com/images/pak.png

این بسته آموزشی نسخه اول مجموعه کانفیگ و امنیت سرور می باشد که آموزش های آن در طول چند ماه اخیر توسط مدیران و اعضای فعال انجمن تیم امنیتی آژاکس به صورت اختصاصی و کاملا مالتی مدیا تهیه شده است. دوستانی که قصد دارند این محصول را از طریق اینترنت سفارش دهند می توانند مبلغ 50000 تومان که هزینه خرید این محصول است را به شماره حساب 1720035536 و یا شماره کارت 6104337077988143 بانک ملت (جام) بنام علی علیپور واریز کرده و سپس از طریق فرم سفارش (http://pars-security.com/order.html) در این قسمت پکیج آموزش امنیت و مدیریت سرور را سفارش داده و در کمتر از 48 ساعت بسته آموزشی فوق را تحویل بگیرند.

تلفن تماس جهت مشاوره قبل از خرید : 09179114320

همچنین با توجه به اینکه :

یک مدیر سرور زمانی میتواند از سرور خود در برابر حملات هکر ها محافظت کند که خود با اصول و روش های هکری اشنا باشد .
شرکت امنیتی پارس با همکاری گروه امنیتی - هکری آژاکس یک پک آموزش هک سایت و سرور (محصول گروه امنیتی آژاکس) را به خریداران مجموعه اموزشی مدیریت و امنیت سرور هدیه می نماید .

سرفصل های پکیج آموزش امنیت و مدیریت سرور آژاکس :

این مجموعه اموزشی شامل موارد زیر در 3 DVD میباشد

• اموزش تصویری نصب سیستم عامل Cent Os
• اموزش تصویری نصب سیستم عامل Ubuntu 12
• اموزش تصویری نصب Windows Server
• اموزش تصویری نصب وب سرور Apache در CentOs
• اموزش تصویری نصب وب سرور Apache در سرور های ویندوزی
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ وب سرور Litespeed در CentOs
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ وب سرور LightHttpd در CentOs
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ وب سرور Nginx در CentOs
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ وب سرور Cherokee در CentOs
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ وب سرور IIS در سرور های ویندوز
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ Cpanel
• اموزش نصب و کانفیک Plask
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ Php در CentOs
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ Mysql در CentOs
• اموزش تصویری نصب Mysql در سرور های ویندوزی
• اموزش تصویری نصب PhpMyAdmin
• آموزش تصویری ساخت وی پی اس ویندوز در وی ام ویر VMWare ESXi
• آموزش قدم به قدم و تصویری VMware vSphere Client
• آموزش کامل نصب OpenVZ + HyperVM روی سیستم عامل 32 و 64 بیتی
• آموزش کامل نصب OpenVZ
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ انتی دیداس قدرتمند
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ فایروال CSF
• اموزش تصویری نصب و راه اندازي فايروال Apf
• اموزش تصویری نصب SSh در CentOs
• اموزش تصویری تغییر پورت SSH
• اموزش تصوصری نصب روتکیت هانتر در CentOS
• اموزش تصویری نصب و کانفیگ Webmin
• اموزش تصویری نصب و پیکربندی Active Directori
• اموزش تصویری نصب و پیکربندی Mod_SSl
• اموزش تصویری نصب انتی دیداس 2
• اموزش تصویری نصب انتی ویروس Clamav
• اموزش تصویری نصب Mod_Evasive
• اموزش تصویری نصب Mod_Security
• اموزش تصوری نصب IBsng
• اموزش تصویری نصب Mikrorik
• اموزش تصویری نصب وکانفیگ و ایجاد امنیت در Xampp
• اموزش تصویری تغییر پورت ریموت دسکتاپ
• اموزش تصویری نصب سیستم عامل FreeBSD
• اموزش تصویری جلوگیری از حملات DDos (1)
• اموزش تصویری جلوگیری از حملات DDos (2)
• اموزش تصویری جلوگیری از حملات DDos (3)
• اموزش تصویری جلوگیری از حملات DDos (4)
• اموزش تصویری جلوگیری از حملات DDos (5)
• اموزش تصویری جلوگیری از حملات SQL Injecton
• اموزش جلوگیری از حملات Xss
• اموزش جلوگیری از حملات ReC
• اموزش جلوگیری از حملات RFI – LFI
• اموزش تصویری کامل کار با کنترل پنل Cpanel (کامل)
• اموزش تصویری کامل کار با WHM (کامل)
• اموزش کامل کار با کنترل پنل Dirct Admin (کامل)
• اموزش کامل کار با کنترل پنل Plask (کامل)
• اموزش نحوه جلوگیری از Symlink (1)
• اموزش نحوه جلوگیری از Symlink (2)
• اموزش نحوه جلوگیری از Symlink (3)
• اموزش نحوه جلوگیری از Symlink (4)
• اموزش کانفیگ اختصاصی Apache
• اموزش ترفند های جلوگیری از نفوذ به سرور
• و بیش از 600 مگابایت اموزش تصویری کار با IPTables
• و .. . که بقیه سرفصل ها در یک صفحه نمیگنجد
• و بیش از 4 گیگ فیلم های اموزش هک سایت و سرور (اختصاصی تیم امنیتی اژاکس)

جهت خرید و یا مشاهده کامل محتویات : http://www.pars-security.com/pak.html

hasun
June 11th, 2012, 01:53
چند تا اسکرین شات از آموزش های تصویریتون بزارید لطفاً

imantx
June 11th, 2012, 02:04
چند تا اسکرین شات از آموزش های تصویریتون بزارید لطفاً

خدمت شما دوست عزیز :

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f160/6627-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-esz5qd9k282oiqh4ec-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f160/6628-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-gugf6rcda6mqv9qx5td-png

payam_shzbax
June 13th, 2012, 04:00
تاپیک رو الان دیدم و لازمه چند تا چیز رو بگم.
بنده طبق شناختی که از جناب علی پور دارم می تونم به راحتی بگم که یکی از برترین متخصص های امنیتی و نفوذ توی ایران هستن و خدایی خیلی کار درست هستن بر عکس افرادی که ....
خلاصه پرچم ایشون و تیمشون بالاست :) ایشالا موفق باشند
اگر سرفصل هارو یک نگاه بندازیم و یک سر به تاپیک های سوالات بزنیم میشه راحتی با این سر فصل ها کلا جواب تمام مشکلات رو داد! نسبت به قیمتی هم که داره واقعا خیلی خوبه.
جدا از اینا یک شرکت ثبت شده و درست هستن
‌شرکت امنیتی پارس | تامین امنیت | تست نفوذ|طراحی وبسایت (http://pars-security.com/index.html) و با مراجعه به این صفحه مشتریاشون و ببینید و بد نیست یک نگاه به رنک گوگلشون بندازید.
خلاصه از دست ندید و آقا علی موفق باشششششیییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییی

Dadeha.com
June 13th, 2012, 09:11
کاش پرداخت آنلاین داشتید و پس از پرداخت لینک دانلود میداد. و بعد از اتمام دانلود لینک حذف میشد.

imantx
June 13th, 2012, 10:33
متاسفانه همچین امکانی وجود نداره ! شما میتونید همونطور که نوشتم با پرداخت هزینه و ثبت سفارش در کمتر از 48 ساعت بسته اموزشی رو از طریق پست دریافت کنید !

payam_shzbax
June 13th, 2012, 15:20
کاش پرداخت آنلاین داشتید و پس از پرداخت لینک دانلود میداد. و بعد از اتمام دانلود لینک حذف میشد.

:d3 تا دی وی دی دانلود کنن؟ پول دانلود بیشتر پکیج میشه خوب :109: با گیگی 5000 حساب کنیم میشه 70 تومن :d

imantx
June 22nd, 2012, 00:33
تاپیک اپ . . . . . . .

saeed_m27
June 22nd, 2012, 00:54
از دوستانی که خرید کردن در مورد کیفیت آموزشی ها نظر بدن ممنون

imantx
June 22nd, 2012, 01:02
دوست عزیز درسته که میگن مشک ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید . اما این پکیج 90% فیم های اموزشیش مربوط به تیم امنیتی آژاکس هست ! و حتی جند تا فیلمشم تو سایت خبری و تحلیلی | نت گارد | (http://www.netqurd.com/) موجوده ! که میتونید کیفیت فیلم ها و نوع توضیحات ساده رو روان رو اونجا ببینید !

با تشکر از شما

saeed_m27
June 22nd, 2012, 01:15
دوست عزیز درسته که میگن مشک ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید . اما این پکیج 90% فیم های اموزشیش مربوط به تیم امنیتی آژاکس هست ! و حتی جند تا فیلمشم تو سایت خبری و تحلیلی | نت گارد | (http://www.netqurd.com/) موجوده ! که میتونید کیفیت فیلم ها و نوع توضیحات ساده رو روان رو اونجا ببینید !

با تشکر از شما

حرف شما متین ولی بذارید نظرات رو هم ببینیم به چه شکل هست که بتونیم در مورد خرید تصمیم بگیریم البته اگر جسارت نباشه حضورتون ;;)

imantx
June 22nd, 2012, 01:22
واسه این اینو گفتم چون تعداد زیادی هنوز اقدام به خرید نکردن !

AriyaDownload
June 22nd, 2012, 02:11
سلام
ببخشید یک سوال داشتم
می خواستم بدونم رویه این محصول شما قفل های نرم افزاری کار گذاشته شده هست؟ (جهت اینکه یوزر نتونه کپی بزنه و از این موراد)
آخه من یک بسته امنیتی دیگه هم گرفتم روش اینقدر قفل گذاشته بود مگه تنوستم استفاده کنم
یک بار باید زنگ می زدی شرکت تایید هویت می شدی، بعد باز می رفتی از طریق سایت یک فرمی رو پر کنی، فرم رو که پر کردیم برام فعال سازیش اومد
بعد از این همه دک و فنگ آخرش اجرا نشد، فقط رویه ویندوز اکس پی اجرا می شد (:|
گرفتیم ویندوز اکس پی نصب کردیم، وقتی دوباره اجرا کردم دیدم کد فعال سازی رو مجدد باید فعال کنم و مراجل بالا رو طی کنم، نهایت اینکه بلاخره اجرا شد
وقتی این دی وی دی رو می ذاشتم تو دی وی دی رام که اجرا کنه یک صداهای وحشتناک از دی وی دی رام بلند می شد که سابقه نداشت :d
حالا می خواستم بدونم برای استفاده از محصول شما هم باید همین مراحل طی بشه؟

عذرخواهی می کنم، قصد جسارت نداشتم و ندارم
فقط چون 90 درصد محصولات ایرانی باید این مراحل رو طی کرد، پرسیدم
با سپاس

imantx
June 22nd, 2012, 02:16
نه خیر ! محصول ما از این (به قول شیرازی ها جینگولک بازی ها) نداره ! همه چیزش بازه ! فقط شما میمونید و وجدان خودتون که بخواید پاپلیک کنید و به ما ضرر بزنید یا نه مثل یه مرد روشنفکر با این مسئله برخورد کنید !

irihost
June 22nd, 2012, 11:02
درود

تایید میشوند با اینکه من پکیج نخریدم ولی ایشون میشناسم;;)

ادمی نیستنند که مثل تیم های دیگر اموزش های اشاینه و .. کپی کنند.

بار علمی ایشون هم در سطح بالایی در ضمینه تامین امنیت =p~

یا حق

persiantools
June 26th, 2012, 22:53
کاش یک ویدئو از آموزشها رو ولو کم حجم منتشر می کردید که هم برای خودتون تبلیغ بود و هم برای کسانی که می خوان بخرن بدونن چی می خرند

om!d-D
June 27th, 2012, 21:46
بله یادمه ایشون با دوستاشون رو ... یادمه ی سایت اسکریپت زده بودید داشتید از دم پخش میکردید زحمات مردم رو که...حالا بد شد پابلیک کردن؟

hasun
June 27th, 2012, 21:50
بله یادمه ایشون با دوستاشون رو ... یادمه ی سایت اسکریپت زده بودید داشتید از دم پخش میکردید زحمات مردم رو که...حالا بد شد پابلیک کردن؟

دوست عزیز ، سایت اسکریپتشون چی بود ؟

agraph
June 27th, 2012, 22:24
سلام
لطفا لینک دانلود چند تا از آموزش ها را بگذارید ببینم در چه نحوه آموزش و سطح آموزش در چه حدی هست
مر30

payam_shzbax
June 28th, 2012, 00:43

دوست عزیز ایشون فقط یک سایت quscript دارن که اسکریپت هایی که اونجاست توی 1000 تا سایت هست!!!

om!d-D
June 30th, 2012, 13:39
نه داداش سایتشو دقیق یادم نیست و اسش فارسی بود و خوشگل اسکریپتارو از هاستا جمع میکرد ... علی جان میدونی خودت؟ :دی

جواب من در پاسخ به حرفشون که

نه خیر ! محصول ما از این (به قول شیرازی ها جینگولک بازی ها) نداره ! همه چیزش بازه ! فقط شما میمونید و وجدان خودتون که بخواید پاپلیک کنید و به ما ضرر بزنید یا نه مثل یه مرد روشنفکر با این مسئله برخورد کنید !

اما میدونم که کارش درسته...

imantx
July 1st, 2012, 01:21
دوستان عزیز همه به بنده لطف دارن ! در مورد اموزش های دمو هم باید عرض کنم که چند تا اموزش از همین پکیج تو سایت http://www.netqurd.com موجوده ! و این اموزش ها واسه زمینه سازی تبلیغ تو این سایت بود ! که زیر تمامی این اموزش ها در سایت http://www.netqurd.com هم عنوان شده که بخشی از یک پکیج اموزشی هست که به زودی به بازار عرضه میشه! میتونید اموزش ها رو از اونجا بگیرید و کیفیت فیلم ها رو ببینید و مقایسه کیند !

با تشکر

imantx
July 1st, 2012, 01:26
نه داداش سایتشو دقیق یادم نیست و اسش فارسی بود و خوشگل اسکریپتارو از هاستا جمع میکرد ... علی جان میدونی خودت؟ :دی

جواب من در پاسخ به حرفشون که

اما میدونم که کارش درسته...

شما به من لطف دارید دوست عزیز که نمیشناسمتون ! اما از شما معلومه که ادم منطقی هستید !

دوست عزیز من هیچ وقت این کاری رو که شما میگید رو انجام نمیدادم ! با اینه اینقدر شرایط این کار برای من فراهم بود با توجه به حرفه ام که خدا میدونه !

همین الان هم از سرر های بزرگ و یکم بزرگ ایران پسورد روت دارم که هر کدوم زیر 200 تا سایت رو سرورشون نیست ! و یه جورایی 10% سایت هاشون هم cms اختصاصی هست ! اما ایا با اینکه سایت اسکریپت دارم تا حالا دیدید یک دونه رو پابلیک کنم ؟

از بحث اصلی تاپیک منحرف نشیم . اقا هر کس پکیج رو میخواست فقط کافیه طبق این دستورات عمل کنید ! ‌شرکت امنیتی پارس | تامین امنیت | تست نفوذ|طراحی وبسایت | فرو سفارش (http://www.pars-security.com/pak.html)

با تشکر از تمامی دوستان

imantx
July 5th, 2012, 00:54
دوستان به نظر شما من این پکیج رو کجا ها تبلیغ کنم که بازدهی بالایی داشته باشه ؟

اگر ممکنه اسم ببرید یا ادرس بدید .

با تشکر از همه .

imantx
July 8th, 2012, 01:27
اپ . . . . . . . . . . . . .

shivahost
July 8th, 2012, 01:32
دوستان به نظر شما من این پکیج رو کجا ها تبلیغ کنم که بازدهی بالایی داشته باشه ؟

اگر ممکنه اسم ببرید یا ادرس بدید .

با تشکر از همه .

خب این فروم باید بیشترین بازدهی رو براتون داشته باشه چون همه سرور کار هستند!

اینجا هم می تونه خوب باشه: PersianAdmins - صفحه اصلی (http://forum.persianadmins.com/)

اما تبلیغات در حد تاپیک زدن خوب نیست! بنر بگیرید باید بهتر جواب بده.

imantx
July 8th, 2012, 01:56
ممنون از دوست عزیز و خوبم شیوا هاست جهت راهنمایی !

نمیدونم از من پکیج خریدید یا نه ! اما واقعا چیزی که واستون میفرستم تو پیغام خصوصی شاید شکه تون کنه !

و شاید به معضل هک و امنیت یه خرده بها بدید !

من شرمنده هستم از اینکه این کار رو کردم ! اما فقط میخواستم ثابت کنم همیشه بهترین بهترینه ! و شاید پکیج من بدردتون بخوره !

shivahost
July 8th, 2012, 11:27
ممنون از دوست عزیز و خوبم شیوا هاست جهت راهنمایی !

نمیدونم از من پکیج خریدید یا نه ! اما واقعا چیزی که واستون میفرستم تو پیغام خصوصی شاید شکه تون کنه !

و شاید به معضل هک و امنیت یه خرده بها بدید !

من شرمنده هستم از اینکه این کار رو کردم ! اما فقط میخواستم ثابت کنم همیشه بهترین بهترینه ! و شاید پکیج من بدردتون بخوره !

ممنون از شما، اما خب همانطور که می دانید امنیت هیچوقت 100% نیست و فقط میشه آن را افزایش داد که حتما با کمک پکیج شما نیز آن را بیشتر خواهیم کرد.

imantx
July 8th, 2012, 11:44
خواهش میکنم ! فقط وظیفه بود که به شما گزارش بدم ! چون به این نتیجه رسیدم که امنیت بیشتر از هکینگ میتونه کمک کنه به دوستان و حتی به خودم ! پس این رویه رو در پیش گرفتم !

abimanager
July 17th, 2012, 20:06
من امروز سفارش دادم
دستم که برسه بررسی میکنم و خدمت دوستان در خصوص کیفیت اموزشش توضیح میدم که تمایل داشتن تهیه کنن

imantx
July 24th, 2012, 13:12
اپ . . . . . . . . . !!

persiantools
July 24th, 2012, 13:34
من این مجموعه رو گرفتم و راضیم .

abimanager
July 24th, 2012, 21:47
مجموعه رو من سفارش دادم 2 روزه دستم رسید هم تشکر میکنم از ایشون و هم دستمریزاد که واقعا مجموعه آموزنده و خوبی هست پیشنهاد میکنم دوستان تهیه کنند که یکی از ابزارهای واقعا مورد نیازشونه و با توجه به مبلغش ارزش داره ..
فقط یک نکته اینکه اگر اموزشها رو با صدا خودتون تهیه میکردید بهتر بود بجای تایپ کردن تو notepad چون من هم آموزش های ویدئویی ارائه میدم که با صدا ضبط میشه و استقبالش عالیه .. البته یک پیشنهاد بود

imantx
July 27th, 2012, 13:26
با سلام خدمت دوستان عزیز !
جهت سهولت سفارش برای دوستان و متقاضیان عزیز درگاه اینترنتی زرین پال (پرداخت انلاین) به صفحه سفارش اضافه گردید .

‌شرکت امنیتی پارس | تامین امنیت | تست نفوذ|طراحی وبسایت | فرو سفارش (http://www.pars-security.com/pak.html)

با تشکر از حسن اعتماد شما

imantx
August 12th, 2012, 16:43
تاپیک اپ . . . . . . .

imantx
August 22nd, 2012, 17:21
اپ . . . . . . .. ++

zesht
August 25th, 2012, 22:46
سلام
این پکیج رو بگیرم می تونم مدیریت سرور رو کامل یاد بگیرم ؟

imantx
August 27th, 2012, 20:16
بله ! تمامی سرفصل ها تو سایت قرار داده شده است !
میتوانید با توجه به انها اقدام به خرید کنید !

با تشکر

sababazar1
September 3rd, 2012, 20:33
من از ایران هک خریدم
خوب بود

X2Maxer
September 3rd, 2012, 20:43
اگر قیمت مجموعه آموزیشتون کمی پائین تر بود عالی می شد قطعا فروش بهتر و بیشتری داشتید.

irihost
September 3rd, 2012, 21:02
درود

دوست عزیز من پکیج ایشون رو ندیدم ولی با شناختی که از ایشون دارم میدونم اموزش ها کامل است و اگر شما این پکیچ را ساخته بودید بیشتر از اینها میدادید.

پکیچ ایران هک هم خوب است اموزش های اشیانه را در جم اوری کرده اند در چند دی وی دی البطه در گوگل سرچ کنید فکر کنم برای دانلود هم قرار داده اند.

بدرود

X2Maxer
September 3rd, 2012, 21:11
دوست عزیز من پکیج ایشون رو ندیدم ولی با شناختی که از ایشون دارم میدونم اموزش ها کامل است و اگر شما این پکیچ را ساخته بودید بیشتر از اینها میدادید.

دوست عزیز بنده فقط پیشنهاد دادم ! و قیمت گذاری نکردم که شما می گید بیشتر از اینا می دادین # متنی که نوشتم را مجدد بخوانید.

irihost
September 3rd, 2012, 21:24
.....................

imantx
September 3rd, 2012, 21:26
تمامی دوستان به من لطف دارن ! اما هر کسی واسه هر کاری که میکنه باید ارزش قائل باشه !

من هم ارزش کار خودم رو با قیمت پایین نیاوردم !

sababazar1
September 3rd, 2012, 23:33
همه اموزش ها رو خودتون ساختید ؟
یعنی از هیچ فیلم اموزشی از بچه های اشیانه یا فیلمهای خارجی داخلش نیست ؟

sababazar1
September 3rd, 2012, 23:44
فقط اموزش امینیت هست یا اموزش هک هم همراهش هست ؟
میشه باهاش هک رو خوب یاد گرفت؟
تا چه حد؟

imantx
September 4th, 2012, 17:23
در مورد ساخت فیلم ها و اموزش ها باید عرض کنم که همه فیلم ها که کار ما نیست ! بالاخره ما سعی کردیم که 2باره کاری نکنیم ! و هدف یادگیری شما هست ! حالا ما شخص من ساخته یا بچه های تیم من (Ajaxtm) فرقی نمیکنه !
در مورد اموزش هک هم همونطور که گفتم :

یک مدیر سرور زمانی میتواند از سرور خود در برابر حملات هکر ها محافظت کند که خود با اصول و روش های هکری اشنا باشد .
یه دی وی دی اموزشی هک هم کنار پکیج هست که میتونه کمک زیادی بکنه ! در ضمن میتونه به خودی خود مرجعی باشه برای یادگیری هک ! (از لحاظ کامل بودن عرض کردم)

hadi_am
September 4th, 2012, 18:11
خب این پکیج تا کی فروش میره؟؟؟

میخوام بخرم ولی با وضع الان بازار هاستینگ یه خورده وضع هم خودم و هم شرکتم خرابه به خاطر اون میخواستم بدونم تا کی این پک فروخته میشه واگه زمانش نامحدود من یه خورده صبر کنم تا این پک رو بخرم

imantx
September 5th, 2012, 13:11
جوابتون رو تو یاهوو دادم !
با تشکر

zesht
September 15th, 2012, 14:51
سلام
من چند هفته پیش پکیج شما رو تهیه کردم و بنا به مشکلات نتونستم از پکیج استفاده کنم
مشکلی که این پکیج داره اینه که به درد میتدی نمی خوره ! یعنی این که شما اومدین یک سری فیلم های آموزش رو گذاشتید و تمام !
من مبتدی نیاز به توضیح و توجیه در مورد نرم افزاری که نصب می کنم دارم که اصلا این چیه ؟ این آموزش انجام بدم برای چی خوبه ؟ فقط شما آموزش نصب گذاشتید و آموزش کارهای جانبی
مثلا من برای نصب سنت او اس باید دارای چه سیستمی باشم ؟ پارتیشن بندی چطوری ؟
مثلا من این برای سنت او اس 1 ساعت تو نت داشتم سرچ می کردم که چطور اینو رو سیستم در کنار ویندوز نصب کنم و یا کلا این سیستم عامل چیه .
یا نرم افزار که من همین جدیدا باهاش آشنا شدم VMware.Workstation شما معرفی نکردید ، که خیلی به درد می خوره برای منه مبتدی

و یک مشکل دیگه اینه که مطالب طبقه بندی نیست ، در هر دی وی دی فیلم گذاشتید و من مبتدی که میام اون میزارم در داخل پی سی نمیدونم اصلا باید از کجا شروع کنم به نگاه کردن ، بلاخره هر چیزی پیش زمینه یک چیز دیگه اس
شما بخواید اچ تی ام ال آموزش بدید هر فصل رو طبقه بندی نمی کنید ؟ یا فقط فیلم ها رو میزارید و احتمال داره اول فرد مبتدی بره فیلم آموزش جدول رو ببینه و بعد بیاد آموزش ساختار اچ تی ام ال !

در مورد کیفیت هم که نمی تونم نظر بدم چون نه رسیدم نگاه کنم چون هنوز سنت او اس نتونستم نصب کنم و در شرایطی نیستم که بتونم نظر بدم و کسی می تونه نظر بده که در این زمینه حرفه ای باشه .

لطفا اگه میشه فیلم های این پکج رو طبقه بندی کنید و به صورت ورد در بیارید و برام ایمیل کنید ، تا حداقل از این سردرگمی دربیام

ممنون

mr-secret
September 21st, 2012, 01:42
به مناسبت یه مناسبتی 30% تخفیفی بزارید بخریم بره !

imantx
September 21st, 2012, 17:21
دوست عزیز تخفیف 20% داشت که تموم شد ! واقعا اگه جا داشت فیمت رو کمتر میکردم کلا ! ولی جا نداره !
با تشکر

afshinaz
October 1st, 2012, 02:29
من این پکیج خریم

اصلا به هیچ کس توصیه نمی کنم بخره! 50 هزار تومان اصلا ارزش نداره!

بیشتر مطالب ( مطالب که چه عرض کنم صفحاتی که سیو شده ) اصلا کارایی نداره

شما حتی به خودت زحمت خوندن تاپیک ندادی فقط تو گوگل یه سرچ کردی بعد سیو کردی! قسمت آموزشهای مثلا تصویری انقدر کیفیت مزخرفه و سریع انجام میشه که باید هی توقف زد

حرفام با دلیل و مدرک
در این مسیر
Security\Anti ddos
مثلا اسم فولدر آنتی دایس هست خداوکیلی یکی به من بگه اینا چه ربطی به داس داره؟!!!

آموزش گام به گام مدیریت سرور های لینوکس (http://www.ariaeyan.com/thread87741.html)
نصب Lighttpd با php5 و mysql در CentOS 5.6 (http://www.webhostingtalk.ir/f105/43487)
مخصوصا این تاپیک اصلا معلوم نیست در مورد چی هست به کجا رسیده ایشون سیو کردن!!!
مشکل در نصب nginx admin (http://www.webhostingtalk.ir/f186/43022)

در کل اصلا از این پکیج راضی نیستم و اصلا خوب نیست هرکی بخره 50 هزار ریخته تو سطل آشغال

مطالب اصلا دسته بندی نشدن!

به طور مثال تو پوشه Security که 1000 تا پوشه هست تا اونجا که سوادم قد میده Security هیچ ربطی به آموزش plask و Linux Learning نداره

آقای محترم اگه پکیج میفروشی حداقل از خودت و دانش خودت مایه بزار نه اینکه بری تاپیک سیو کنی بعد بفروشی!! البته نا گفته نماند که چنتا کلیپ آموزشی هم از ایشون دیدم

afshinaz
October 1st, 2012, 02:42
بیشتر فایلها تکرار شده

نمونش Security\Security
ddos-deflate
install-config-csf
installing-mod_evasive
change_ssh_port

Security\Order\patch sql
تو این پوشه 5 تا rar وجود داره معلوم نیست اینارو از کجا دانلود کردن ! پسورد میخواد پسوردم نذاشتن!

بازم براتون لیست کنم یا کافیه؟

آخه آقای مثلا با شخصیت که بعید میدونم اصلا شخصیت داشته باشی!

این پولا خوردن نداره

آخه آموزش هک کردن ADSL به چه درد ما میخوره!!!!!!

follower
January 24th, 2013, 15:10
جناب
imantx (http://www.webhostingtalk.ir/member/50199/)

جواب این دوستمون رو نمی دید ؟؟

4hmad
February 6th, 2013, 01:56
متاسفانه این پک آموزشی فاقد اعتبار آموزشی می باشد و هیچ گونه آموزش در مورد چیزهایی که گفته شده داده نشده

و همه آموزش ها باز کردن و بستن فایلهای کانفیگ و... میباشد که به صورت پیش فرض در خود لینوکس و ویندوز اعمال شده است

و نکته بسیار مهم این است که این آموزشها همه کپی شده از سایتهایی مثل وب هاستینگ تالک - پرشین ادمین اشیانه و سایتهایی که آموزش ها را به صورت عمومی گذاشته اند برداشته شده

و این DVD ها که شامل 2 دی وی دی آموزش " مثلا " امنیت سرور هست به صورت رایتی بدون کاور و پک و با شرایط نا صحیح رایت و ارسال شده است

که تصاویر گویای همه چی هست

تصویری از محتویات دی وی دی ها

دی وی دی 1 :

http://upload.tehran98.com/img1/706foasjg1s8jd6nzv33.jpg (http://upload.tehran98.com/)

دی وی دی 2 :

http://upload.tehran98.com/img1/1oac03kltavgzp5oo3n1.jpg (http://upload.tehran98.com/)

محتویات یکی از فولدرها

این هم amozesh ta 1000 linux.html که در تصویر بالا میبینید

http://upload.tehran98.com/img1/97p6uaxj8eco0b7f0jck.jpg (http://upload.tehran98.com/)

از همه اجزانه در خواست میکنم از این کلاه بردار چیزی نخرید که پولتون دور میریزید

و به همه اطلاع رسانی کنید

و همکنون در حال شکایت از این کلاهبرار هستیم

TARIMEHR
February 6th, 2013, 02:24
شما متوجه آموزش نمیشدید یا اینکه سرفصل های گفته شده توی پکیج موجود نبود؟

عکس پوشه هایی که قرار دادید نشون میده چیزایی که گفته شده هستن اما دلیل اصلی نارضایتی چیه متوجه نمیشم

4hmad
February 6th, 2013, 02:27
مشکل اینه این آموزش ها سر فصل هاش درسته ولی محتویات چیز دیگس
و طبق گقته خود فروشنده همه این آموزش ها باید کار خود تیمش باشه ولی همه رو از سایتها کپی و پست کرده " سیو " کرده و داره میفروشه

و هیچ آموزشی داده نمیشه خواستید نمونه میزارم

طرف میره کانفگ باز میکنه و میبنده فیلم تموم میشه خوب تو نوشتی تو عنوان پوشه چطور کانفیگ کنیم نه اینکه باز بسته کنیم

قیمت یه فایل سیو که 50 هزار تومان نمیشه :-|

متاسفانه پ*ل*ی*س*م*و*ن*م که تعطیله

مدیران لطفا این پست خرید پک یه بلایی سرش بیارید

4hmad
February 6th, 2013, 12:39
دوستان اکثر فیلم ها برای فروم هست و آمورش های ساده و استاندارد نه کانفیگ های شخصی که می شه و با سرچ توی گوگل میشه پیدا کرد . این رو گفتم برای این که می گم چون سطح فیلم ها پایین هست .

Mr.Bijan SQL
February 21st, 2013, 02:50
دوستان اکثر فیلم ها برای فروم هست و آمورش های ساده و استاندارد نه کانفیگ های شخصی که می شه و با سرچ توی گوگل میشه پیدا کرد . این رو گفتم برای این که می گم چون سطح فیلم ها پایین هست .

درود

واقعا نمیدونم بعضی از تیم های امنیتی ایرانی(یعنی لامرها)چرا اینجوری برخورد میکنن؟!چشم ندارید ببینید کسی پیشرفت میکنه؟نمیتونید ببینید یه نفر کارش خوبه؟فقط قصد تخریب شخص رو دارن!اقای علیپور ایشون شناخته شده هستن و کارش هم خدایش خوبه!مثل برخی تیم ها نیستن که.....

واقعا بعضی از حرفا رو نمیشه اینجا زد!از بعضی از تیم های امنیتی ایران یه متن های گفتگو انلاین در یاهو دارم که نشون بهتون بدم باورتون نمیشه.دوستان لامر هم سعی کنن دیگه تایپیک رو منحرف نکنن!

با تشکر بیژن کوه سرخ
التماس دعا
یاحق :53:

afshinaz
February 21st, 2013, 03:11
درود

واقعا نمیدونم بعضی از تیم های امنیتی ایرانی(یعنی لامرها)چرا اینجوری برخورد میکنن؟!چشم ندارید ببینید کسی پیشرفت میکنه؟نمیتونید ببینید یه نفر کارش خوبه؟فقط قصد تخریب شخص رو دارن!اقای علیپور ایشون شناخته شده هستن و کارش هم خدایش خوبه!مثل برخی تیم ها نیستن که.....

واقعا بعضی از حرفا رو نمیشه اینجا زد!از بعضی از تیم های امنیتی ایران یه متن های گفتگو انلاین در یاهو دارم که نشون بهتون بدم باورتون نمیشه.دوستان لامر هم سعی کنن دیگه تایپیک رو منحرف نکنن!

با تشکر بیژن کوه سرخ
التماس دعا
یاحق :53:

به قول یکی از دوستان دل انگیز شما خودت این پکیج خریدی!

اصلا میدونی چی به چیه بعید میدونم

در دی وی دی دوم که مثلا آموزش امنیتی هست آموزش هک بلاگفا هک adsl و چنتا مزخرف دیگه هست که تو اینترنت موجوده که براتون سرچ کردم

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=53786
بهترین راههای کسب درآمد تضمینی - دانلود کاملترین مجموعه هک به زبان فارسی (http://softvillage.blogfa.com/post-2726.aspx)

این از آموزش هک که به صورت رایگان تو اینترنت پخش شده ولی این فرد شیاد داره میفروشه

دی وی دی آموزش کانفیگ بیشتر مطالب دسته بندی نشده
به طور مثال در پوشه امنیت ، آموزش نصب centos هست!

بیشتر مطالب کپی شده ، تاپیک سیو کردن!

و در کل به هیچ عنوان این پکیچ مناسب نیست 50 هزار تومان اصلا ارزش نداره

بعضی وقتا هست آدم در مورد مسائلی که اطلاعاتی نداره باید ساکت باشه سکوت خیلی بهتره کسی نمیگه طرف زبون نداره

اگه ریگی به کفش نبود میومد جواب میداد

نقطه سر خط

Mr.Bijan SQL
February 21st, 2013, 03:21
بعضی وقتا هست آدم در مورد مسائلی که اطلاعاتی نداره باید ساکت باشه سکوت خیلی بهتره کسی نمیگه طرف زبون نداره

نقطه سر خط

درود
معذرت میخوام!شما رو با اقای مودب اشتباه گرفتم!لطفا در طرز برخوردتون یکم تجدید نظر کنید

با تشکر بیژن کوه سرخ
التماس دعا
یاحق:53:

afshinaz
February 21st, 2013, 03:27
درود
معذرت میخوام!شما رو با اقای مودب اشتباه گرفتم!لطفا در طرز برخوردتون یکم تجدید نظر کنید

با تشکر بیژن کوه سرخ
التماس دعا
یاحق:53:

نیازی نیست شما به بنده درس اخلاق بدین!

در مورد مسائلی که اطلاعات ندارید نظر ندین و بی جهت طرفداری نکنید

این همه دارن میگن پکیچ ارزش نداره باز شما شما اومدی میگی...

Mr.Bijan SQL
February 21st, 2013, 03:36
نیازی نیست شما به بنده درس اخلاق بدین!

در مورد مسائلی که اطلاعات ندارید نظر ندین و بی جهت طرفداری نکنید

این همه دارن میگن پکیچ ارزش نداره باز شما شما اومدی میگی...

درود
این همه 2 نفر هستن؟یکی شما یکی از از کاربرها(4hmad (http://www.webhostingtalk.ir/member/74148/))

واقعا نمیدونم چی بگم!بنده اقای علیپور رو میشناسم,کاره ایشون خیلی خوبه.نه قصد طرفداری از ایشون رو دارم نه چیزه دیگه......
حقیقت رو گفتم

با تشکر بیژن کوه سرخ
التماس دعا
یا حق:53:

follower
February 21st, 2013, 23:30
درود
این همه 2 نفر هستن؟یکی شما یکی از از کاربرها(4hmad (http://www.webhostingtalk.ir/member/74148/))

واقعا نمیدونم چی بگم!بنده اقای علیپور رو میشناسم,کاره ایشون خیلی خوبه.نه قصد طرفداری از ایشون رو دارم نه چیزه دیگه......
حقیقت رو گفتم

با تشکر بیژن کوه سرخ
التماس دعا
یا حق:53:

دوست عزیز شما که ایشون رو می شناسید یه اطلاع بدید به خودشون بیان این جا پاسخ گوی دوستان باشند.

mesripoor.66
February 22nd, 2013, 00:26
این پکیج متاسفانه فوق العاده افتضاحه و به شخصه اصلا از خریدش راضی نبوده و نیستم و به اطلاع خودشون هم رسوندم.
یه سری فیلم از کل کل 4 تا هکر تازه به دوران رسیده که فقط حرفهای خیلی زشت و رکیک بهم می زدند که کلا از این دنیای هکرها متنفر شدم که بخاطر رو کم کنی و نمی دونم ثابت کردن خودشون به خودشون اجازه میدند به تمام فامیل و خانواده و شرف طرف مقابل توهین کنند که مثلا چی بشه؟ بعد برام جای تعجب داشت که وجود این فیلمها توی این پک یعنی چی؟؟؟اموزش چی بود؟؟؟

ghaffariaidai
March 30th, 2023, 13:40
آموزش نتورک پلاس (https://network.tosinso.com/fa/videos/1843/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-plus-30-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86)

آموزش لینوکس (https://linux.tosinso.com/fa/videos/253/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-plus-3-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9)

آموزش سی شارپ (https://programming.tosinso.com/fa/videos/109/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE-C-sharp-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-0-%D8%AA%D8%A7-100-plus-40-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87)

آموزش جاوا (https://programming.tosinso.com/fa/videos/3272/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7-(Java)-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-plus-27-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9)

آموزش MCSA (https://microsoft.tosinso.com/fa/videos/1847/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-MCSA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-plus-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9)

آموزش هک (https://security.tosinso.com/fa/videos/8147/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-CEH-V12-%DB%8C%D8%A7-%D9%87%DA%A9-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-14-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9)

آموزش ویپ (https://network.tosinso.com/fa/videos/5021/%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D9%BE-(VoIP)-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D 9%87-plus-0-%D8%AA%D8%A7-100)

آموزش داکر (https://linux.tosinso.com/fa/videos/11432/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D8%B1-Docker-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-plus-14-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9)
آموزش ایلوستریتور (https://art.tosinso.com/fa/videos/14770/%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D 8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-plus-7-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86)