PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقدامات تازه پلیس برای کنترل v-p-n

HyperServer
June 10th, 2012, 23:52
هفت صبح: (http://www.bartarinha.ir) «کمیسیون ساماندهی V-P-Nها تشکیل شود.» رییس پلیس فتا با بیان جمله فوق به استفاده کنندگان از ف+یل+ترشکن ها و V-P-Nهای غیرقانونی هشدار داده که از این پس با آنها برخورد شدیدتری می شود و از طرف دیگر ساز و کاری در راه است تا کمیسیون هایی تشکیل شود که بر V-P-Nهای مجوزدار نظارت کند و V-P-Nهای غیرمجاز را مسدود کند.

شاید خیلی از شما هم با وجود آنکه نام V-P-N را زیاد شنیده باشید اما تا به حال به درستی درنیافته باشید این اصطلاح چه معنی دارد و استفاده از وی پی ان چه کارکردهایی برای کاربران به همراه دارد. به همین منظور در گزارش امروز سعی کردیم به ساده ترین شکل ممکن ماجراهای دنباله دار V-P-Nها را بازگو کنیم.

ماجرا چیست؟

سردار سیدکمال هادیانفر، رییس پلیس فتا با اشاره به اینکه برخی از سایت های اینترنتی مستهجن و برخی دیگر عناد رسمی با نظام جمهوری اسلامی دارند، گفت: به دلیل مصلحت مردم و ممانعت از فروپاشی خانواده، کارگروه تعیین مصادیق ف+یل+ترینگ به ریاست دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم، ف+یل+ترینگ را در کشور انجام می دهد.

این مقام مسوول با اشاره به تلاش های دشمن برای ارایه بسترهای عبوردهنده از ف+یل+ترینگ، افزود: از طرف دیگر دشمن بسترهای V-P-N را در پروتکل هایی به صورت رمزنگاری از پشت ف+یل+ترینگ عبور داده و این V-P-Nها را به صورت رایگان یا با نازل ترین قیمت در اختیار کاربران قرار می دهد.

منبع : http://www.bartarinha.ir/fa/news/25349/%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-***

چیزی که من شنیدم این بود که قراره پروتکل مربوطه کلاه بر روی شبکه کشور بسته بشه !

shazo
June 10th, 2012, 23:59
سلام.. اين داستان كه هميشه بوده كه مي خوان قطع كنن پورت ها رو و بعد خيلي زود كنسل ميشده.. چون خودشون به همين پورت ها نياز دارن..

amirizadi
June 10th, 2012, 23:59
ممنون جالب بود !!!
پس کلاه هم سر نت گذاشته شد :d

شوخی کردم :d

abod_black
June 11th, 2012, 00:31
فک کنم کم کم میان طرف ما که هی چیز مون میکنن و دامین جدید میگیریم هم میان.
احتمال زیاد به هاست فروشها هم فشار میارن.

RoobinaServer
June 11th, 2012, 00:43
نمیتونن کامل ببندنش در کشور چون خیلی ها هستن با استفاده از همینا دارن با پیبال کار میکنن و یا یه سری بازی های اینترنتی که آیپی ایران را تحریم کرده از این ها استفاده میکنن و خیلی چیزهای دیگه که برای رد تحریم خارجی استفاده میشه.

بعضی وقت ها چند ساعت میبندن کل کشور افرادی که از این ها استفاده درست دارند انجام میدن به هم میریزه و خیلی ها هم ضرر مالی میدن (منظورم پرداخت کننده های پیبال هست.).

m_dg_farari
June 11th, 2012, 00:52
نمیتونن کامل ببندنش در کشور چون خیلی ها هستن با استفاده از همینا دارن با پیبال کار میکنن و یا یه سری بازی های اینترنتی که آیپی ایران را تحریم کرده از این ها استفاده میکنن و خیلی چیزهای دیگه که برای رد تحریم خارجی استفاده میشه.

بعضی وقت ها چند ساعت میبندن کل کشور افرادی که از این ها استفاده درست دارند انجام میدن به هم میریزه و خیلی ها هم ضرر مالی میدن (منظورم پرداخت کننده های پیبال هست.).
اگر یه تماس با مسئولین آگاه در این مورد بگیرید (به طور مثال دادسرای ناحیه ی 31 تهران) بهتون میگن که: حتی استفاده از پیپال هم برای هر کسی آزاد نیست و کسی که میخواد از این سرویس استفاده کنه باید مجوز داشته باشه از ارشاد و بانک مرکزی!!!!!!!!

mehrdad1991h
June 11th, 2012, 00:54

تمام موارد اعلام شده برای اونها غیر قانونی تشخیص داده میشه عزیز من ، پس با توجه به مواردی که شما گفتی مسئولیتی ندارن
ولی خوب هستند جاهایی که برای ارتبات امن و کوفت و درد و ... برای شرکت ها و گروه ها و... به صورت قانونی و سالم استفاده میکنن که تکلیف اونا را هم مشخص کردن که میرن قانونی میگیرن

یه فرد عادی در هر حالت با توجه به نظر این اشخاص اجازه ی داشتن و استفاده کردن از این وی پی ا*ن ها را ندارد
تفکر!!!!!

RoobinaServer
June 11th, 2012, 01:01
اگر یه تماس با مسئولین آگاه در این مورد بگیرید (به طور مثال دادسرای ناحیه ی 31 تهران) بهتون میگن که: حتی استفاده از پیپال هم برای هر کسی آزاد نیست و کسی که میخواد از این سرویس استفاده کنه باید مجوز داشته باشه از ارشاد و بانک مرکزی!!!!!!!!

لازم به دادسرا نیست.

یه تماس با طبقه دوم ساختمان مرکزی وزارت ارشاد واقع در هفت تیر - قائم مقام فراهانی - بخش میزبانی سایت و اینترنت جناب حبیبی یا جناب عبدالعظیمی واقع در خیابان سمیه گرفته بشه همه چی روشن میشه :)

بنده هم نگفتم که پیبال و ... آزاده گفتم نمیتونن ببندن به هر حال قانونی از این ها داره تو مملکت استفاده میشه. اگر بخوان رو شبکه کل کشور ببندن اونا رو پس میخوان چی کار کنن ؟ isp جدا قرار میدن براشون یعنی؟ :-?

تمام موارد اعلام شده برای اونها غیر قانونی تشخیص داده میشه عزیز من ، پس با توجه به مواردی که شما گفتی مسئولیتی ندارن
ولی خوب هستند جاهایی که برای ارتبات امن و کوفت و درد و ... برای شرکت ها و گروه ها و... به صورت قانونی و سالم استفاده میکنن که تکلیف اونا را هم مشخص کردن که میرن قانونی میگیرن

یه فرد عادی در هر حالت با توجه به نظر این اشخاص اجازه ی داشتن و استفاده کردن از این وی پی ا*ن ها را ندارد
تفکر!!!!!

بنده هم همین را گفتم شما دوباره به نحوی دیگه تکرار کردید.

به هر حال داره استفاده میشه به صورت قانونی و نمیتونن رو شبکه کل کشور ببندن | فکر کنم اگر بخوان چنین کاری کنن به سازمان ها و ... قانونی isp کاملا باز ارائه میدن و مردم عادی بسته میشه. که بازم فکر کنم مشکلاتی پیش بیاد در این مورد نظری ندارم چون اطلاعی ندارم :-?

AriyaDownload
June 11th, 2012, 01:11

اتفاقا همین مورد رو گفتن
من تو جریان اخیر زنگ زدم بعد از کلی معطلی
بلاخره یکی جواب ما رو داد، ازش پرسیدم یکی الان بخواد پرداخت خارجی داشته باشه باید چی کار کنه
طرف گفت چرا باید پرداخت خارجی داشته باشه :d (البته لحن گفتنش یکم فرق داشت )
تا اینو شنیدم گوشی رو گذاشتم و ... :d :109:

0060
June 11th, 2012, 01:32

کسی که قانونشو صادر میکنه اصلا تا حالا وارد اینترنت شده ؟ اصلا میدونه دنیای مجازی چیه پیپال چیه ؟ مگه میشه از توی اینترنت پول به یه حساب خارجی حواله کنی ؟ o:-)

دوست گرامی مشکل ما اینه هیچکی سرجای خودش نیست سردار ... مدیرعامل یه باشگاه فوتبال سردار... مدیرعامل فلان شرکت سردار.....

هدفمند سازی که توی چند کشور طی 20 سال انجام شد توی کشور ما 1 ساله انجام شد عواقبشو داریم هممون میبینیم

اینم یکی از کارایی که میکنن عواقبش هم مهم نیست گریبان کی رو بگیره فقط مهم اینه گزارش کارشون چند صفحه بیشتر بشه

cdcenterahmadi
June 11th, 2012, 10:36
این نیز بگزرد...

RoobinaServer
June 11th, 2012, 10:37
این نیز بگزرد...

بله اسپم هم شاخ و دم نداره که ... :53:

cdcenterahmadi
June 11th, 2012, 10:42
یعنی چی اسپم؟؟؟؟
براچی باید اسپم بزنم؟
برا قانون 100 پستی؟
یا کلا این کلمه رو دوست داری؟

farzin11
June 11th, 2012, 11:16
پس تکلیف کسانی که فروش این سری از محصولات دارند چی میشه ؟
باید کارشونو تعطیل کنند؟

hannah
June 11th, 2012, 11:56
طرف گفت چرا باید پرداخت خارجی داشته باشه :d (البته لحن گفتنش یکم فرق داشت )
تا اینو شنیدم گوشی رو گذاشتم و ... :d :109:
راست میگه دیگه چرا باید پرداخت داشته باشی
ایران سرور داره از سرور های خارج قدرتمند تر با پهنای نامحدود و قیمت ارزان :d
ایران نرم افزار های مختلف مثل اینترنت دانلود منیجر یا نرم افزار های قدرتمند دیگر داره که شما نیازی ندارید از خارج بخرید

ASPAD.IR
June 11th, 2012, 12:06
زیاد کشش ندین میان همه ما رو جمع می کنن می برن می زارن ور دل مرحوم ریگی !! :114:

mizbanaval
June 11th, 2012, 12:08
نگران نشین بابا به هرحال اخرش که نمیتونن پورت remote destop رو ببندن که ...........
پیپال ها رو از اونجا انجام میدیم و ...

psfa
June 11th, 2012, 12:16
اگه اينان ريموت دسكتاپم ديدي بستن(كسي كه بخواد استفاده نادرست بكنه از چيزي هر جور باشه مي كنه (سايت هاي فلان بمدان كه ميگن بنيان خانواده رو مي پاشونه))

HyperServer
June 11th, 2012, 12:18

این خیلی هایی که شما میگی شاید 1 هزارم درصد مردم هم نباشند...پس اهمیتی نداره... اون بازی هم چشمشون کور بازی نکنند :) ...
اگر خودشون هم نیاز به عدم ***** داشته باشند که برای خودشون مشکلین داره...

ضرر مالی مردم و شرکتهای خصوصی هم براشون اهمیتی نداره...مثل موارد دیگه ای که تاحالا دیدید....

HyperServer
June 11th, 2012, 12:19
لازم به دادسرا نیست.

یه تماس با طبقه دوم ساختمان مرکزی وزارت ارشاد واقع در هفت تیر - قائم مقام فراهانی - بخش میزبانی سایت و اینترنت جناب حبیبی یا جناب عبدالعظیمی واقع در خیابان سمیه گرفته بشه همه چی روشن میشه :)

بنده هم نگفتم که پیبال و ... آزاده گفتم نمیتونن ببندن به هر حال قانونی از این ها داره تو مملکت استفاده میشه. اگر بخوان رو شبکه کل کشور ببندن اونا رو پس میخوان چی کار کنن ؟ isp جدا قرار میدن براشون یعنی؟ :-?

بنده هم همین را گفتم شما دوباره به نحوی دیگه تکرار کردید.

به هر حال داره استفاده میشه به صورت قانونی و نمیتونن رو شبکه کل کشور ببندن | فکر کنم اگر بخوان چنین کاری کنن به سازمان ها و ... قانونی isp کاملا باز ارائه میدن و مردم عادی بسته میشه. که بازم فکر کنم مشکلاتی پیش بیاد در این مورد نظری ندارم چون اطلاعی ندارم :-?

نمیشه گفت که داره قانونی استفاده میشه ...چون قانونی در مورد v-p-nنداشتیم که وقتی از این به بعد داریم تکلیفش معلوم شد دیگه

HyperServer
June 11th, 2012, 12:24
پس تکلیف کسانی که فروش این سری از محصولات دارند چی میشه ؟
باید کارشونو تعطیل کنند؟

این افراد بهتر برن دنبال کار بهتر به جای دلالی و پول مفت در اوردن...:)