PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع خود به خود و مکرر vps

azaditafakor
June 10th, 2012, 20:11
سلام
من مشتری هستم نه صاحب سرور اصلی

2 تا از وی پی اس های آمریکایی که دارم مدام خود به خود قطع میشن ، نه رم پر شده ، نه مصرف بیش از حد داره.

جالب اینجاست که وقتی وی پی ان بزنی به سرور ی همجوار داخل همون سرور اصلی آی پی رو چک میکنی وصله یعنی وی پی اس روشنه . توی شبکه جهانی وصل نیست.

از اون طریق که وی پی اس و ریبوت کنی ، راه می افته تا چند ساعت کار میکنه .

زمانش هم متغییر ه ، ثابت نیست . پنل ریبوت هم نداره.

به نطرتون گرفتار فروش بیش از حد وی پی اس از طرف صاحب سرور شدم ؟
RezaFH
June 10th, 2012, 20:28
سلام

شما ویندوز رو آپدیت کنید، احتمال داره مشکل حل بشه (با توجه به تجربه ای که داشتم عرض میکنم)

azaditafakor
June 10th, 2012, 20:32
تشکر از پاسختون

یادم رفت بگم که تقریبا به نظر میاد از سیستم عاملش نیست

یکیش لینوکس هستش و دیگری میکروتیک

RezaFH
June 11th, 2012, 01:17
جالب اینجاست که وقتی وی پی ان بزنی به سرور ی همجوار داخل همون سرور اصلی آی پی رو چک میکنی وصله یعنی وی پی اس روشنه . توی شبکه جهانی وصل نیست.

اینطور که شما میگید، احتمالش هست که از فایروال سیستم عامل باشه
البته اینکه چطوری میشه رو دقیقا نظری ندارم و چیز خاصی به ذهنم نمیرسه ...
فکر کنم تنها کسی که بتونه کمک کنه، مدیر سرور شما باشه (البته اگر اطلاعات و تجربه کافی داشته باشن)

azaditafakor
June 11th, 2012, 01:23
من هر دفعه اعلام کردم جواب دقیق نگرفتم گرچه تا حالا هم کلی زحمت کشیدن ، نمیدونم اخیرا چرا اینجوری میشه .

الان که رنج آی پی ها رو دارم پینگ می گیریم تقریبا همه ی آی پی ها وصله به جز این دو تا وی پی اس من .

تا دیشب هم هی قطع و وصل میشد ، امشب دیگه وصل هم نمیشه . راهی هم نیست ریستشون کنم . خودشونم که انگار نیستن .

AvalinHost
June 11th, 2012, 01:25
یک دلیل دیگه هم که میتونه باعث بشه ست نکردن ip مربوط به dns server های دیتاسنتر در مجازی ساز هست.

azaditafakor
June 11th, 2012, 01:33
یک دلیل دیگه هم که میتونه باعث بشه ست نکردن ip مربوط به dns server های دیتاسنتر در مجازی ساز هست.

من که فقط از آی پی vps استفاده میکنم . برای من هم تاثیر داره ؟

اگر هم داشته باشه مجازی ساز دست مدیر سرور هستش و کاری از من بر نمیاد.

AvalinHost
June 11th, 2012, 01:36
من که فقط از آی پی vps استفاده میکنم . برای من هم تاثیر داره ؟

اگر هم داشته باشه مجازی ساز دست مدیر سرور هستش و کاری از من بر نمیاد.

بله کاری از دست شما بر نمیاد. اینکار در هنگام نصب مجازی ساز باید انجام بشه و بعد از نصب هم باید کارت شبکه سرور رو دوباره کانفیگ کنن.
البته این یک حدس هست درباره این مشکل شما و شاید درست هم نباشه!

RezaFH
June 11th, 2012, 01:38
برای شروع فکر میکنم بهتر باشه پنل ریبوت بگیرید حداقل تا دچار مشکل نشید!
اگر هم امکانش هست، یک بار درخواست ریلود سیستم عامل رو بدید

آخه مفهوم خاصی نداره که فقط سرورهای مجازی شما این مشکل رو داشته باشند در حالی که بقیه آنلاین هستند!

azaditafakor
June 11th, 2012, 01:39
الان لینوکس وصل شد ، حالا یا خود به خود یا پشتیبانی! (چیزی که اعلام نکردن به من !)
الان با این یکی میتونم اونو ریست کنم ، اونم درست میشه .
ولی این مشکل همچنان ادامه دارد.

پ.ن : در ادامه معلوم شد مشکل بزرگ تر شده

AvalinHost
June 11th, 2012, 01:43
شاید سرور های دیگر مشتریان اونها هم همین مشکل رو داشته باشه، شما از کجا میدونید؟!
در راستای رفع این مشکل، سرورتون رو rebuild هم کردن؟

azaditafakor
June 11th, 2012, 01:51
برای شروع فکر میکنم بهتر باشه پنل ریبوت بگیرید حداقل تا دچار مشکل نشید!
اگر هم امکانش هست، یک بار درخواست ریلود سیستم عامل رو بدید

آخه مفهوم خاصی نداره که فقط سرورهای مجازی شما این مشکل رو داشته باشند در حالی که بقیه آنلاین هستند!

پنل ریبوت و نمیدونم که براشون هزینه داره یا نه ، ولی تا حالا که به ما ندادن . اگه داشته باشن و بدن که ما از خدامونه .

شاید سرور های دیگر مشتریان اونها هم همین مشکل رو داشته باشه، شما از کجا میدونید؟!
در راستای رفع این مشکل، سرورتون رو rebuild هم کردن؟

بقیه هم ممکنه ، خبر خاصی ندارم ، ولی دیدم بعضی آی پی های نزدیک و همسایه پینگ دارن از اون لحاظ گفتم.

ریلود یا ریبیلد هم در این مورد بخصوص ، خیر .

- - - -

این دفعه انگار مشکل فرا تر رفته از سرور لینوکس هم سرور میکروتیک دیگه قابل دسترسی نیست ، ممکنه پشتیبانی داره کاری میکنه.
تیکت زدم بهشون ولی خبری فعلا نشده .

یه مشکل این سرور های مجازی هم گروهی بودن اوناست (کلا یک اصل وجودی ِ ، میدونم ) کوچکترین اتفاق و تداخل شبکه در یک وی پی اس تمام اون سرور رو میتونه از کار بندازه .

خود من یک بار باعث این مورد شدم :|