PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعیین قیمت برای یک انجمن بزرگ و قدیمی فیلم و سریال

hoka
June 10th, 2012, 16:06
سلام دوستان
یک انجمن سه ساله با بیش از 50 هزار کاربر ثبت نام شده و چند هزار تاپیک و چند ده هزار پست با آدرس زیر که البته با توجه به شیلترینگ شدید و همچنین عدم رسیدگی زیاد رتبه ی اون بالا و بازدید پایین اومده ( بازدید در چند ماه قبل به بیش از 700 کاربر و مهمان همزمان نیز رسیده بوده و الکسا با دامین های قبلی به حدود 1000 ایران نیز رسیده بوده که با توجه به شیلترینگ بازدید از دست رفت در چندین نوبت )
در حال حاضر هم 177 هزار ایندکس گوگل داره روی این دامین جدید و اسپایدر ها کلی توی سایت میان و با این بازدید و رسیدگی کم هم باز بعضی از تاپیک های مهم و پربازدید کلی توی صفحه ی اول جست جو گوگل هست و در آمد هم با اینکه تک محصولی هست فروش انجمن باز تمام مخارجش رو درمیاره و یه چیز هم اضافه میمونه . دوستان نظرشون چه قیمتی هست روی این انجمن ؟

زیپ اولین سایت کوتاه کننده لینک رایگان با قابلیت کسب درآمد در ایران (http://xip.ir/Ee70s)

hasun
June 10th, 2012, 22:47
دوست عزیز معمولاً سایت های مشابه سایت شما که موضوع فیلم و ... که زیاد لیفتر میشن و یا از تبلیغ لیفتر کشن استفاده میکنن مشتری خاص خودشون رو دارن .
یعنی باید یکی باشه که بتونه با این مشکلات کنار بیاد و بازدید سایت رو با این وضعیت بالا نگه داره
من چون خودم انجمن پربازدید داشتم قبلا میدونم که مدیریت و وقتی که براش باید گذاشت چقدر زیاده .
قیمت هم بیشتر بستگی به خودتون داره که چقدر براتون میصرفه واگذارش کنی چون دامین و سورس ویبولتینش که قیمتی نداره . فقط شما هزینه زحمتتون رو میگین .

hoka
June 10th, 2012, 23:45
مرسی از پاسختون . فعلا میخوام ببینم چقدر قیمت میزنن کاربران . اگه ممکنه قیمت پیشنهادی رو هم بدید

hasun
June 11th, 2012, 00:15
مرسی از پاسختون . فعلا میخوام ببینم چقدر قیمت میزنن کاربران . اگه ممکنه قیمت پیشنهادی رو هم بدید

مقدار فضا + هزینه اجاره ماهانه ؟
تعداد پست های تقریبی کاربران ؟
میزان تقریبی در آمد روزانه ؟

hoka
June 11th, 2012, 00:20
5 گیگ 20 هزار تومان
53 هزار پست
در آمد هم ماهانه با اینکه بازدید اینقدر کم شده و فقط یک محصول برای فروش هست توی انجمن 200 هزار تومن میانگین .

hasun
June 11th, 2012, 01:04
5 گیگ 20 هزار تومان
53 هزار پست
در آمد هم ماهانه با اینکه بازدید اینقدر کم شده و فقط یک محصول برای فروش هست توی انجمن 200 هزار تومن میانگین .

به نظر من بین 600 تا 800 ت قیمت داره فعلا .
اگر بازدید بیشتر بشه طبیعتاً قیمتش هم بیشتر میشه .

m2coyote
June 11th, 2012, 02:24
رنکش با این تفاسیر باید حداقل سه باشه
اگه سه هستش و الکساشم زیر هزار50 اینا هستش تو جهان به نظر من چون جنگیر شده 600 بخر.اما اگه بشه جنشو فراری داد بالای 1 تومن ارزش داره

abod_black
June 11th, 2012, 18:09
به نظر من بین 600 تا 800 ت قیمت داره فعلا .
اگر بازدید بیشتر بشه طبیعتاً قیمتش هم بیشتر میشه .

چنین سایتهایی که با این همه زحمت فراوان نگه داری میشه حداقل یک یا یک و نیم به نظر من قیمتش هست...

hasun
June 11th, 2012, 18:18
چنین سایتهایی که با این همه زحمت فراوان نگه داری میشه حداقل یک یا یک و نیم به نظر من قیمتش هست...

دوست عزیز حق با شماست ، انجمن شما رو قبلا دیدم ولی ...
با توجه به درآمد پایین و خطر بالا قیمتش طبیعتاً کم میشه دوست عزیز !
من رو یک باز گرفتن که میگم ! نزدیک بود واسه هیچی 2 سال حبس بخورم !!!
معمولاً درآمد و هزینه میزبانی و بروز رسانی اصلی ترین فاکتور برای قیمت گذاریه . البته مخالف قیمت بیشتر نیستم . من قیمت رو با توجه به تجربه و تخصص خودم دادم .
اگر مشتریش هست که هر چقدر بیشتر بگیرید که بهتره ;)