PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور و دامنه

parsneshan
June 9th, 2012, 23:45
سلام دوستان عزیز .

بنده به دامنه نیاز دارم .

سرور رو دوستان عزیز اینجا بهم دادن الان فقط مونده دامنه که باهاش سرور رو سفارش بدم بنابر این یه بنر حرفه ای میسازم یه دامنه میگیرم . عجله ای هم هست ممنون میشم سریع اگه کسی میتونه کمک بکنه .

Mr.Roham
June 10th, 2012, 00:16
سلام دوستان عزیز .

بنده به سرور و دامنه نیاز دارم و روش میخوام انجمن ویبولیتن بزنم .

در مقابلش میتونم کار گرافیکی انجام بدم یعنی گرافیک سایتتون رو به من بسپارید در مقابلش یه سرور و دامنه بهم بدید تا انجمنم رو روش راه بندازم .

منتظر پیشنهادات شما هستم .

اصلا دنبالش نگرد که کسی اینجوری به شما وی پی اس و دامنه بدن

شما فکر کن ماهی 20 تومان حداقل سرور
بعد سی پنل و دایکت ادمین هم لایسنس می خواد
حد اقل ماهی 50 الی 60 تومان هزینست کلا
هیچ فرد عاقلی فکر نکنم همچین افری بده.

parsneshan
June 10th, 2012, 00:25
دوست عزیز همچین موردی دیدم که درخواست میدم خیلیا هستن که نیاز به کار گرافیکی دارن و در عوضش پول نمیدن و سرور میدن من کسی بگه در مقابل یه بنر دامنه میدم بازم قبول میکنم چون یه دامنه هم باشه کارم راه میفته الان طراحی یه لوگوی حرفه ای حد اقل 20 تومنه کار گرافیکی هم چنان ارزون نیست .
بنده خودم هاست نامحدود دارم اما یه هاست دیگه میخوام برا یه کار دیگه . قیمت ها دستمه سایت طراحی هم دارم میتونید برید قیمت ها رو ببینید .
ممنون که به تاپیک اهمیت دادید و پاسخ دادید .

dreamdata
June 10th, 2012, 00:25

بستگی به کارشون داره - پیغام خصوصی کردم براشون - پس صحبت شما صحیح نیست - چون از نظر ما ایرادی نداریه ( اگر کارشون تمیز باشه )

Mr.Roham
June 10th, 2012, 00:27
امید وارم با این شرایط کسی پیدا شه بهتون سرویس بده

شما فکر کن ماهی 20 تومان حداقل سرور
بعد سی پنل و دایکت ادمین هم لایسنس می خواد
حد اقل ماهی 50 الی 60 تومان هزینست کلا
هیچ فرد عاقلی فکر نکنم همچین افری بده.

parsneshan
June 10th, 2012, 00:28
بستگی به کارشون داره - پیغام خصوصی کردم براشون - پس صحبت شما صحیح نیست - چون از نظر ما ایرادی نداریه ( اگر کارشون تمیز باشه )
ممنونم دوست عزیز باهاتون در تماسم

Mr.Roham
June 10th, 2012, 00:28

بله احتمالش هست

camelian77
June 10th, 2012, 00:29
هاست می‌تونم بهتون بدم.

پ.خ. بزنین

parsneshan
June 10th, 2012, 00:35
امید وارم با این شرایط کسی پیدا شه بهتون سرویس بده
ممنونم دوست عزیز خیر نیازی به لایسنس نیست الان فروم فعلیم رو هاست لین*** هست و نیازی به لایسنس هم نداره برا سرور هایی که کپی رایت توشون زیاد مهم نباشه این چیزا اهیمتی نداره .

parsneshan
June 10th, 2012, 01:24
دوستان عزیز هاست رو با camelian77 (http://www.webhostingtalk.ir/member/28447/) عزیز به توافق رسیدیم فقط مونده یه دامنه که منتظریم و هم من هم camelian77 (http://www.webhostingtalk.ir/member/28447/) عجله داریم چون برای راه اندازی هاست نیاز به دامنه هست . لطفا اگه کسی مایل هست سریع پیام بده .

m3hdi
June 10th, 2012, 13:12
دوست عزیز همچین موردی دیدم که درخواست میدم خیلیا هستن که نیاز به کار گرافیکی دارن و در عوضش پول نمیدن و سرور میدن من کسی بگه در مقابل یه بنر دامنه میدم بازم قبول میکنم چون یه دامنه هم باشه کارم راه میفته الان طراحی یه لوگوی حرفه ای حد اقل 20 تومنه کار گرافیکی هم چنان ارزون نیست .
بنده خودم هاست نامحدود دارم اما یه هاست دیگه میخوام برا یه کار دیگه . قیمت ها دستمه سایت طراحی هم دارم میتونید برید قیمت ها رو ببینید .
ممنون که به تاپیک اهمیت دادید و پاسخ دادید .
اگر این طور هست شما طراحی کنید و طرحتون رو بفروشید اون موقع می تونید دامنه خرید کنید
دوست عزیز بهتر است برای هر کاری سرمایه گذاری مناسب اون کار رو انجام بدید
امیدوارم ناراحت نشده باشید

موفق باشید

parsneshan
June 10th, 2012, 13:35
اگر این طور هست شما طراحی کنید و طرحتون رو بفروشید اون موقع می تونید دامنه خرید کنید
دوست عزیز بهتر است برای هر کاری سرمایه گذاری مناسب اون کار رو انجام بدید
امیدوارم ناراحت نشده باشید

موفق باشید
(:|
دوستان دامنه هم از دوست عزیزم که سر هاست توافق کردیم با پرداخت مبلغی خریداری شد ممنون از همکاری ها و اسپ های بعضی دیگر از دوستان .
لطف کردید .
ممنونم و موفق باشید