PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدردانی و تشکر از مدیریت هاستینگ هاستینه

kalakhab
June 9th, 2012, 22:20
با سلام؛
دوستان خواستم این تاپیک رو در قسمت انتقادات و پیشنهادات بفرستم، امّا چون اونجا برای یوزرهای جدید اجازه ارسال پست نبود، اینجا زدم
من مدیر 2 سایت kalakhab.com و smesm.com هستم.
خواستم بگم که بعد از تست کردن کلّی شرکت های هاستینگ (که وجداناً خیلی برای من دردسر ساز بود)
آخر به سرویس دهنده ای برخوردم که نه تنها در پشتیبانی بسیار خوش برخورد و پیگیر بودند، بلکه بدون کمترین مشکلی تونستم فروشگاه آنلاینم رو با تالار گفتمانم نصب کنم و (به قول ما مهندس های صنایع در درس کنترل کیفیت) مشتری وقتی راضی باشه، نمیتونه ساکت بمونه،
بخاطر همین این تاپیک رو بخاطر تشکر از مدیریت خوب شرکت هاستینه (http://www.hostine.ir/) زدم تا بتونم ازشون بخاطر سرویس عالیشون قدردانی کنم.
به قول اسم خودشون، واقعاً هاست اینه!

یا حق.

hg-ahvaz
June 9th, 2012, 22:29
تایید میشود

kandabpars
June 9th, 2012, 22:36
من هم تایید می کنم
انصافا مدیریت فعالی دارند و پشتیبانی آنلاین خوب
و باعث افتخار هستش که سایتم با سرور های قدرتمند هاستینه میزبانی میشود
kandabpars.com

Hostine
June 9th, 2012, 22:45
با سلام ممنونم از حسن نیت شما و نظر لطف شما دوستان هرچه بوده وظیفه بوده و بس

باتشکر فراوان محسن خوانساری

novinvps.com
June 9th, 2012, 22:52
hostine.net
هم مال شما بوده؟

Hostine
June 9th, 2012, 23:10
hostine.net
هم مال شما بوده؟

با سلام خود دامنه نخیر مالکیت این هاستینگ و دومین رو یک شرکت مشهدی داشت که برند رو به ما فروختن ولی دامنه رو ندادن چون به یک شرکت آمریکایی فروخته بودن در حال مذاکره برای بازگردانی این دومین هستیم

novinvps.com
June 9th, 2012, 23:18
با سلام خود دامنه نخیر مالکیت این هاستینگ و دومین رو یک شرکت مشهدی داشت که برند رو به ما فروختن ولی دامنه رو ندادن چون به یک شرکت آمریکایی فروخته بودن در حال مذاکره برای بازگردانی این دومین هستیم
بله دقیقا یادمه
مشهدی بودند.

parsvia
June 16th, 2012, 11:04
ایشون تایید میشن
پشتیبانی بسیار قوی و برخورد خوب با مشتری:53:
امیدوارم همیشه موفق باشید

om!d-D
June 16th, 2012, 16:51
چرا این یوزرا یه ارسالی اند؟ :دی
امیدوارم موفق باشی و تا جایی که میتونید قدم بردارید نه بیشتر !!!