PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید یا طراحی - قالب و اسکریپت / فروشگاه / مدر سه فو تبال / سایت

dreamdata
June 9th, 2012, 21:47
سلام.
اصل مطلب رو بگم .
1) اگر کسی واقعا کارش خوب باشه - تمیز کد بنویسه و کارش خوب باشه و پاسخگو و متعهد باشه یک سفارش طراحی قالب برای سایت whmcs دارم - این مورد اول ( درجه اهمیتش بالا نیست )
2) چیزی که فوری هست اینه که قالب سایت و ترجیحا اسکریپ با هم , برای یه مدر سه فو تبال میخوام ( توضیحات بیشتر رو باید بپرسم و بگم اما قطعا موارد خاصی نیاز نیست - یک چیز کامل و زیبایی باشه ) حالا اگر قالب جوملاست مشکلی نیست - ورد پرس هست باز مشکلی نیست ... پیشنهاد بدین فوری -
3) اگر کسی پیشنهاداتی در مورد فروشگاه های اینترنتی داره بده در مورد قالب - مثلا اگر پرستاشاپ قالب های جالبی دارید - یا شاپ های دیگه ... ( اینم برای کار دیگه ای نیازه - درجه اهمیتش بعد از مورد 2 یعنی قالب فوتبالی هستش )

منتظر پیشنهاداتون هستم.
لطفا کسی قالبی اگر از جایی همینطوری ناخواسته رو هاردش نشسته و اینا نفرسته که بعد بیان بگن آقا قالب مال ما بوده و شما برداشتی و ... شخصیتمون برامون عزیزه مثل همه شما.

موفق باشید

dreamdata
June 10th, 2012, 00:10
طراح قالب برای مورد 2 نیست ؟

goldisweb
June 12th, 2012, 02:50
سلام امكانات كه مي خوايد را اس ام اس كنيد تا كمكتون كنم . 5سال كار طراحي و ريپ كردن .
آشنايي كامل با سيستم شيرترانيكس با 2 سال كار بر رو آن - ديتالايف يك سال كار - وردپرس ‏3 سال كار - whmcs ‎‏ ‏- راش سي ام اس - ماي بي بي - جوملا

پيشنهاد ما ديتالايف هست

09371568551

bigsinoos
June 22nd, 2012, 23:22
طراحی هر نوع سیستمی که میخواید با دروپال...

Iranizi
July 12th, 2012, 14:52
در زمینه طراحی قالب و کمک برای طراحی و راه اندازی فروشگاه در خدمتتون هستم آقای صالحی
با ایمیل بنده در تماس باشید

iranizi.com[at]gmail[dot]com