PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو و سایت مپ - seo & sitemap

yekmobile.com
November 16th, 2009, 13:12
سلام
من یکم اطلاعات میخواستم از دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند بنده رو راهنمایی کنند حتما دیگر دوستان هم استفاده میکنند.
برای سایت ام نقشه ساختم و حدودا 1000 تا لینک داخلش هستش برای معرفی به گوگل باید چند تا لینک داخل باشه مثل اینکه باید محدود باشه ؟

برای تگ های سایت ام هم سایت مپ ساختم نزدیک50000 خط شده این و چطوری جدا کنم اصلا تاثیری برای گوگل داره ؟

چگونه بفهمم چند درصد سایت سئو شده سایتی برای سنجش سئو وجود داره ؟ البته رایگان باشه :111:

Online24
November 16th, 2009, 18:28
سلام
من یکم اطلاعات میخواستم از دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند بنده رو راهنمایی کنند حتما دیگر دوستان هم استفاده میکنند.
برای سایت ام نقشه ساختم و حدودا 1000 تا لینک داخلش هستش برای معرفی به گوگل باید چند تا لینک داخل باشه مثل اینکه باید محدود باشه ؟

برای تگ های سایت ام هم سایت مپ ساختم نزدیک50000 خط شده این و چطوری جدا کنم اصلا تاثیری برای گوگل داره ؟

چگونه بفهمم چند درصد سایت سئو شده سایتی برای سنجش سئو وجود داره ؟ البته رایگان باشه :111:

سلام .

مقالات سئو رو پیشنهاد میکنم یه سرچکی بزنید تو گوگل و پیدا کنید .
چون ما هرچی الان اینجا بحث کنیم به پای مقالات موجود در نت نمیرسه

برای سنجش Seo
از http://whois.domaintools.com
استفاده کنید

قسمت Site profile اطلاعاتی به شما میده که مطمئنا به درد شما میخوره