PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام اپراتور ارسال پیامک را پیشنهاد میدن ؟

salehnia
June 8th, 2012, 01:26
سلام
من برای یک پروژه نیاز به سرویس soap دارم ( فقط می خوام از شرکت های مادر سرویس بگیرم یعنی اپراتور های 1000و 2000 و 3000 )
در حال حاظر شرکت های مگفا و آتیه داده پرداز و رهیاب این سرویس رو میدن

سئوالی که داشتم اینکه تجربه استفاده از سرویس هر کدوم رو اگه دارین بفرمایید و اینکه کدوم قرارداد با شخص حقیقی میبندند ؟ ( مگفا رو میدونم فقط با حقوقی قرارداد میبنده )

با سپاس .

parsianweb
June 8th, 2012, 01:28
مگفا از همه بهتره فعلا

iMohsen
June 8th, 2012, 13:14
اگه فقط soap میخوای که 3000 بگیر
چون 2000 روی soap محدودیت درخواست در ثانیه و روش دریافت دلیوری باعث فشار روی سرور میشه . 1000 هم که اگه دنبال خردشدن اعصاب در بازه های 1 ساعته هستی بگیر فقط ! :D

salehnia
June 8th, 2012, 13:45
اگه فقط soap میخوای که 3000 بگیر
چون 2000 روی soap محدودیت درخواست در ثانیه و روش دریافت دلیوری باعث فشار روی سرور میشه . 1000 هم که اگه دنبال خردشدن اعصاب در بازه های 1 ساعته هستی بگیر فقط ! :D

محسن جان میدونی مگفا با شخص حقوقی قرارداد نمی بنده .
نمیدونم تعاونی های زیر مجموعه اینکار رو انجام میدن ؟ ( تعاونی زیر مجموعه رو میشناسین که باحاشون صحبت کنم که پنل رو روی دامنه magfa بهم بدن ؟ )

الان 2000 محدودیتش چطوری هست؟ از چه جهت میگی فشار میاره ؟ لطفا یه توضیحی بده .. تو سایتش زده بدون محدودیت ...
ممنونم

iMohsen
June 8th, 2012, 16:15
محسن جان میدونی مگفا با شخص حقوقی قرارداد نمی بنده .
نمیدونم تعاونی های زیر مجموعه اینکار رو انجام میدن ؟ ( تعاونی زیر مجموعه رو میشناسین که باحاشون صحبت کنم که پنل رو روی دامنه magfa بهم بدن ؟ )

الان 2000 محدودیتش چطوری هست؟ از چه جهت میگی فشار میاره ؟ لطفا یه توضیحی بده .. تو سایتش زده بدون محدودیت ...
ممنونم

بله . ما الان اگر نیاز باشه میتونیم پنل مستقیم ارایه کنیم . اما خب یک سری شرایط خاصی داره . ضمن این که هیچ تعاونی خاصی در زمینه ارایه پنل مستقیم از مگفا وجود نداره .

یه سوال این که چرا میخواین مستقیم بگیرین ؟ دلیل خاصی داره ؟

محدودیت ارسال پیامک در هر ثانیه و خیلی پارامتر های دیگه . اولش همه خوب میگن ... کم کم معلوم میشه که همچین نامحدود هم نیست . فشار هم برای دریافت دلیوری گفتم .

agarb98
June 8th, 2012, 16:41
3000 بهتر هست .

parsibox
June 8th, 2012, 22:13
سلام
من برای یک پروژه نیاز به سرویس soap دارم ( فقط می خوام از شرکت های مادر سرویس بگیرم یعنی اپراتور های 1000و 2000 و 3000 )

به نظر من کار کردن با شرکت های مادر بجز برای فروش پیامک در سطح بسیار گسترده اشتباه بزرگی هست ( دلایلی زیادی دارم ولی حوصله ی بحث در موردش را ندارم )

salehnia
June 8th, 2012, 22:28
به نظر من کار کردن با شرکت های مادر بجز برای فروش پیامک در سطح بسیار گسترده اشتباه بزرگی هست ( دلایلی زیادی دارم ولی حوصله ی بحث در موردش را ندارم )

لطفا کنید به صورت موردی بفرمایید قول میدم بهتون بحث نکم بابت حوصله ..

parsibox
June 8th, 2012, 23:04
اولیش هزینه ی زیادی هست که سالیانه میگیرند
دومیش عدم پاسخگویی شرکت های مادر هست
سومیش اینکه اپراتور مادر در صورت قطع شدن کل پیامک های شما میخوابه ( در صورتی که در نمایندگی هایی که با چندین شرکت مادر قرارداد دارند شما میتوانید پیامک هایتان را از اپراتور دیگری ارسال نمایید )
چهارمیش اینکه شرکت های مادر هزینه ی ارسال پیامکشون با شارژ اولیه ی کم زیاد است
و....

smajid75
August 5th, 2013, 01:45
اخیرا ی اپراتور جدید با سر شماره 5000 اومده به نام ارمغان راه طلایی ی متد جدید با سرعت بالا برای ارسال و دریافت پیامک داده که من تست کردم خیلی عالی بوده براحتی هم میشه ازشون سرویس گرفت

unforgiven747
August 5th, 2013, 10:13
تا اونجایی که میدونم خطوط 5000 عدم بازگشت هزینه پیامک های تحویل نشده رو داره . این مورد رو در نظر داشته باشید . احتمالا دوستان بهتر میدونن

soheilsystem92
August 5th, 2013, 11:08
از نظر سرعت ارسال بهترین همون خطوط 5000 هستش ولی کلا گزارش تحویل نداره (مال همراه اول دیگه d:)
و بعد از 5000 خطوط 3000 بهترین هستش چرا چون سرعت بالا و گزارش تحویل خیلی دقیق و خوبی داره
و از همه بهتر که من به تمامی دوستان و مشتریان خودم پیشنهاد میکنم خط 021 (ثابت) هستش این خط سرعت بسیار بالایی داره، لیست سیاه نداره کلا، گزارش تحویل دقیق، به تمام اپراتور های تلفن همراهم ارسال میشه و هیچ مشکلی نداره مثل خطاهای 9000 (ایرانسل) و 5000 (همراه اول) نیست و با ارسال به اپراتور های رایتل و تالیا هم مشکل نداره
و اما سرعت ارسال این خطوط زمانی معنا پیدامیکنه که سرویس دهنده شما خوب باشه
و اما ارسال از Soap به خطوط ربطی نداره چون شما به درگاه خطوط که متصل نمیشید به درگاه سامانه پیامکی تون متصل میشید و این بستگی به سرعت تجهیزات سرویس دهنده دارد پس این قسمت کلا حذف
کلا روند ارسال پیامک از Soap - Nusoap - CURL به این شکل هستش که درخواست از سایت شما به سمت سرویس دهنده ارسال میشه و بعد سرویس دهنده به درگاه اپراتور مورد نظر متصل شده و پیامک شما رو ارسال میکنه

medianet
August 5th, 2013, 11:56
بنظر من 3000 مگفا از همشون عالی تره ...

haftsepehr.com
August 5th, 2013, 12:07
فقط 3000

shab550
May 3rd, 2015, 09:26
سلام
دوستان من دنبال همچين موضوعي بودم. ديدم يك تاپيك قديمي وجود داره.
من ميخوام يك درگاه ارسال پياك در سازمانم راه بندازم كه تمام زير مجموعه من بيان و از پنل من استفاده كنند.
در حال حاضر كدام اپراتور را پيشنهاد مي دهيد