PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Xen یا VmWare

Arashdn
November 15th, 2009, 21:41
سلام
به نظرتون بره دادن وی پی اس ویندوز و لینوکس در یک سرور با سی پی یو q8400 زن بهتره یا وی ام ور
من خودم با وی ام ور زیاد کار کردم
ولی ممنون میشم یکی مزایا و معایب جدیدترین ورژن زن رو بگه
با سپاس

baghebahar
November 15th, 2009, 22:44
سلام
به نظر بنده xen واسه لینوکس واقعا یه چیز دیگه است. چون باهاش کار کردم واسه من بهتر و راحتر از vm بوده.چه لزومی داره واسه هر مشترک بشنید سیستم عامل نصب کنید.با xen با ۳-۴ کلیک سرور را اماده میکنید.و از یه جهت دیگه شما به عنوان مدیر به یوزرتون مسلط هستید.و میتونید لیمت های را براش بزارد که در vm فقط به تعداد core cpu بسنده شده است.
من به شما Xen را پیشنهاد میکنم.

Vahid
November 15th, 2009, 22:47
بستگی به شما داره چه مدل vps ی می خوای بدی؟

NovinServer
November 16th, 2009, 01:40
Xen بهتر از VmWare می باشد ! :x:113:
خلاصه و روان !

Arashdn
November 16th, 2009, 06:18
بستگی به شما داره چه مدل vps ی می خوای بدی؟
منظورت از چه مدل چیه؟

persianwhois
November 19th, 2009, 00:58
Xen به دلیل ساختاری که دارد هنگامی که Vps تعریف می کنید، مقدار منابع اختصاص شده به Vps را از منابع سرور اصلی کم می کند.
این قابلیت باعث شده تا سرویس های نوع Xen نسبت به دیگر سیستم های Virtualization کیفیت بسیار بالایی داشته باشند.

iranihost
November 19th, 2009, 02:52
Xen به دلیل ساختاری که دارد هنگامی که Vps تعریف می کنید، مقدار منابع اختصاص شده به Vps را از منابع سرور اصلی کم می کند.
این قابلیت باعث شده تا سرویس های نوع Xen نسبت به دیگر سیستم های Virtualization کیفیت بسیار بالایی داشته باشند.

Vmware هم این کار را میکنه ! (تا اونجایی که اطلاع دارم)

وحید منظور شما از چه نوع وی پی اس ، لینوکس و ویندوز بود ؟؟ اگر این بود فرض کن هر 2 با هم !

(البته از آرش جان معزرت میخوام که تو تاپیکش سوال پرسیدم)

persianwhois
November 20th, 2009, 00:39
Vmware هم این کار را میکنه ! (تا اونجایی که اطلاع دارم)

وحید منظور شما از چه نوع وی پی اس ، لینوکس و ویندوز بود ؟؟ اگر این بود فرض کن هر 2 با هم !

(البته از آرش جان معزرت میخوام که تو تاپیکش سوال پرسیدم)
خیر، vmware چنین کاری انجام نمی دهد و مانند OpenVz می توان بصورت اشتراکی سرویس داد.
فقط Xen هست که منابع اختصاصی دارد.

pishtazweb
November 20th, 2009, 10:33
بنده نیزxenرا توصیه میکنم
هم کار باهاش راحتتره هم ساختن وی پی اس سریعتر و به همه کاربران هم کنترل پنل میدید

persianwhois
November 20th, 2009, 21:47
VMWare به نظر من سیستم Unstable هست.
آسیب پذیری بالایی داره!

Domain
November 21st, 2009, 19:50
Xen
1- Opensource
2- Hardware Level
3- Quick & Easy Troubleshooting

Domain
November 21st, 2009, 19:50