PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به چند بازاریاب اینترنتی+حقوق بالا

kingserver
June 7th, 2012, 14:57
سلام علیکم

به چند نفر بازایاب حرفه ای با سوابق مناسب نیازمندیم

حقوق ماهیانه

1حقوق ماهیانه بر اساس نوع کار هست(جزب کاربر سرور مجازی)

2- حقوق حد اقل که برای شروع کار در نظر گرفته ای ماهیانه 300.000 هزارتومان هست و حد اکثر ماهیانه1.000.000 تومان خواهد بود

3-حقوق ماه اول و ماه های دوم 300 هزارتومتن خواهد بود در صورتی که بازاریاب بسیار فعال باشد و طبق قرارداد عمل کند از ماه سوم حقوق افزایش پیدا خواهد کرد حد اقل مبلغ 500 هزارتومانو قیمت بعدی توافقی خواهد بود
4-افزایش حقوق توافقی بر حسب نوع کار و فعالیت بازاریاب است

5-درصورتی که بازاریاب روزانه نتواند 2کاربر بیاورد
روزی 1کاربر بیاورد
روزی 2کاربر نیاورد
در این موراد بالا حقوق کم خواهد شد

شرایط که بازاریاب موظف به انجام ان هست در قبال دریافت حقوق ماهیانه

1-جزب کاربر بر اساس نوع کار (در بخش دیگر نوع کار گفته شده است )

2-بازاریاب عزیز مشتری ها را به نام ما میاورند و حق ان را ندارند کاربران را به هر نحوی از سایت ما جدا کرده وخود سرویس دهی را اغاز کنند در این صورت در هر زمان قرارداد فسخ خواهد شد و هیچ مبلغی به بازاریاب خاطی داده نخواهد شد

سرویس های که بازایاب موظف به اوردن مشتری خواهند بود و نوع کار

در حاظر فقط سرویس ذیل برای بازاریاب های عزیز تعیین کرده ایم و در اینده سرویس های دیگر اظافه خواهد شد

سرویس سرور مجازی

بازاریاب محترم روزانه باید 2کاربر سرور مجازی بیاورند

ارتباط ما من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com
ارسال تیکت در سایت:portal.vgig.ir - ارسال درخواست (http://portal.vgig.ir/submitticket.php?step=2&deptid=1)
تماس با من:0938668168

vahab00
June 7th, 2012, 16:40
ببخشید اسپم میکنم
اما به نظرتون خیلی خودخواه نیستید ؟
اگه فکر کن یه بازاریاب در طی روز کم کم 2 مشتری برای آفر 256 هم بیاره و قیمت خیلی کمش در ماه هست 10 تومن ک مطمئنن قیمت شما اینچنین نیست اما فرض بر این است
میشه ماهی 60 تا مشتری
60*10=600 هزار تومان
اگه این بازاریاب ی کوچولو بتونه چنین کاری انجام بده مطمئنن تو شهر خودش شغلی بهتر و با در آمد خیلی بیشتر گیرش خواهد آمد
به نظرم تو شرایطتتون یکم تجدید نظر کنید
باز هم ببخشید که دخالت کردم
اگه پستم مشکل داشت پ.خ کنید حذف میکنم
به هیچ وجه قصد خراب کردن و... کسی را نداشته و ندارم
فقط نظرم بوده
زنده باشید و سربلند
یا حق

kingserver
June 7th, 2012, 18:10
ببخشید اسپم میکنم
اما به نظرتون خیلی خودخواه نیستید ؟
اگه فکر کن یه بازاریاب در طی روز کم کم 2 مشتری برای آفر 256 هم بیاره و قیمت خیلی کمش در ماه هست 10 تومن ک مطمئنن قیمت شما اینچنین نیست اما فرض بر این است
میشه ماهی 60 تا مشتری
60*10=600 هزار تومان
اگه این بازاریاب ی کوچولو بتونه چنین کاری انجام بده مطمئنن تو شهر خودش شغلی بهتر و با در آمد خیلی بیشتر گیرش خواهد آمد
به نظرم تو شرایطتتون یکم تجدید نظر کنید
باز هم ببخشید که دخالت کردم
اگه پستم مشکل داشت پ.خ کنید حذف میکنم
به هیچ وجه قصد خراب کردن و... کسی را نداشته و ندارم
فقط نظرم بوده
زنده باشید و سربلند
یا حق

سلام عزیز
نظرتون فابل احترام هست و اینکه هر کسی تو یه ضمینه استعداد داره و بازاریاب کارش فرق می کنه و اگر کسی همچین تخصصی داشته باشه شرایط الان برای کار فروش سرور مجازی و خرید سرور سخت هست
هزینه های سرور بالا
هزینه های رقبا و همکاران گرامی
مشکلات برخورد با abuse کاربران متخلف
مشکلات خرید سرور و پرداخت های ان
مشکلات پشتیبانی و خرید از همکار ایرانی یا مستقیم خریدن از دیتاسنتر های خارجی

بلاخره مشکلات زیادی تو این کار هست و بنده تجربه های زیادی رو در این ضمینه دارم

vahab00
June 7th, 2012, 18:19
سلام عزیز
نظرتون فابل احترام هست و اینکه هر کسی تو یه ضمینه استعداد داره و بازاریاب کارش فرق می کنه و اگر کسی همچین تخصصی داشته باشه شرایط الان برای کار فروش سرور مجازی و خرید سرور سخت هست
هزینه های سرور بالا
هزینه های رقبا و همکاران گرامی
مشکلات برخورد با abuse کاربران متخلف
مشکلات خرید سرور و پرداخت های ان
مشکلات پشتیبانی و خرید از همکار ایرانی یا مستقیم خریدن از دیتاسنتر های خارجی

براتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم

بلاخره مشکلات زیادی تو این کار هست و بنده تجربه های زیادی رو در این ضمینه دارم
ما ک بی تجربه ایم :65:

شوخی بود عزیزم
این فقط نظر من بود و براتون بهترین ها رو آرزو دارم
موفق و سربلند باشید
یا حق

abod_black
June 7th, 2012, 21:28
به صورت درصدی کار نمیکنید؟ مثلا به میزان جذب مشتری یه درصدی پرداخت کنید؟
فک نکنم هیچکس بتونه روزی دو مشتری سرور مجازی بیاره ، واقعا کار خیلی مشکلی هستش.

همچنین اول بازاریاب باید از کیفیت کارتون راضی باشه تا به اسمش لطمه ایی وارد نشه.(البته قصد جسارت نداشتم ، دنبال تضمین هستم.)

kingserver
June 7th, 2012, 21:40
به صورت درصدی کار نمیکنید؟ مثلا به میزان جذب مشتری یه درصدی پرداخت کنید؟
فک نکنم هیچکس بتونه روزی دو مشتری سرور مجازی بیاره ، واقعا کار خیلی مشکلی هستش.

همچنین اول بازاریاب باید از کیفیت کارتون راضی باشه تا به اسمش لطمه ایی وارد نشه.(البته قصد جسارت نداشتم ، دنبال تضمین هستم.)

سلام

کیفیت سرور رو میشه گفت که من قبلا با این سرویس دهنده privaytelayer.com کار میکردم و واقعا از کیفیت آن راضی بودم و به مدت 7الی 8 ماه از سرویس راضی بودم
و الان هم قصد داریم با دیتاسنتر Dedicated Servers | Dedicated Hosting | UK 2 (http://www.uk2.net/dedicated-servers/) کار کنم چون سرویس دهنده خوبی هست و کیفیت مناسبی داره و.... که من با این دیتاسنتر کار می کنم

این از تضمین کیفیت و نوع سرویس دهی

خوب الان میرسیم سرو درصدی کار کردن عزیز من درصدی کار نکردم لطفا مثال بزنید تا بیشتر متوجه بشم

سرویس هایی که من ارائه می کنم خیلی متفاوت تر هست از لحاظ کیفیت پورت سرور و قطعات آن هست این از این ولی از لحاظ قیمتی این رو هم باید شما در نظر داشته باشی که من نمیتونم مثل بقیه همکاران نرخ پایین سرویس بدم به دلایل زیادی و یکی از دلایل هزینه سرور هست که وافعا بالا هست و خوب کیفیت سرور بالاست که هزینه هم یاد هست و این باعث میشه که کاربراناز سرویس و سرور مورد نظر من رضایت کافی رو داشته باشند

لطفا شناسه خودتون رو در یاهو مسنجر اعلام کنید تا صحبت های بعدی را انجام بدیم